کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
instagram

اگر اينستا باز باشيد قطعا داخل لايو ديگران شده ايد و شايد در اين بين خواسته ايد شما هم در لايو آنها شريك شده و يا به قولي در لايو دو نفره در اينستاگرام شركت كنيد. البته قبل ها يعني زماني كه اينستاگرام تازه استوري خود و بعد لايو خود را راه اندازي كرد امكان گذاشتن لايو دو نفره در اينستاگرام امكانپذير نبود و فقط ادمين صفحه ميتوانست لايو خود را به اشتراك عموم بگذارد اما همينطور كه گفتيم بعد ها اين امكان به وجود آمد تا لايو دو نفره در اينستاگرام فراهم شود و رنگ و بوي جديدي به قسمت استوري اينستاگرامبدهد.

 

فراهم كردن شرايط لايو دو نفره در اينستاگرام به صورت ساده اي رخ ميدهد به اين طريق كه اكانت شروع كننده لايو، در قسمت پايين صفحه آيكون صورتك مانندي كه به صورت دو تايي وجود دارد را لمس و سپس يكي از پيج هاي موجود در ليست را انتخاب و در آخر بعد از تاييد و قبول كردن اكانت مهمان يا همان دعوت شده لايو دونفره آغاز ميشود


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/12/7  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

ثبت لوكيشن در اينستاگرام يك ويژگي قديمي اينستاگرام بوده اما با اين وجود اكانت هاي كمي از اين ويژگي استفاده كرده و براي پست يا استوري هاي خود مكان اضافه ميكنند. البته اگر شما تا حالا از اين ويژگي استفاده نكرده باشيد هم، برخي از پست ها و يا استوري هايي را ديده ايد كه بر روي پست هايشان لوكيشن اضافه كرده اند شما هم ميتوانيد از اين قابليت قديمي استفاده كرده و رنگ و بوي ديگري به استوري و پست هاي خود بدهيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/12/7  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

حذف بيزينس اينستاگرام

 

ما قبلا در مورد نحوه فعالسازي ويژگي بيزينس در اينستاگرام يا همان بيزينس اكانت اينستاگرام صحبت كرديم و نشان داديم كه با فعالسازي اين ويزگي در پيج تان چه قابليت هايي براي پيج خودتان فعال خواهد شد. اما لازم به ذكر ميباشد كه با فعال كردن ويژگي بيزينس اكانت اينستاگرام دست شما از برخي ويژگي ها از جمله پرايوت كردن در اينستاگرام قطع خواهد شد از اين روز امروز ميخواهيم در مورد نحوه حذف بيزينس اينستاگرام صحبت كنيم.

 

با حذف بيزينس اينستاگرام اطلاعاتي كه بعد از ارسال پست در اينستاگرام خودتان براي شما نشان داده ميشد غير فعال خواهد شد، حتي قسمت insights كه بعد از فعالسازي ويزگي بيزينس اكانت اينستاگرام فعال ميشد با حذف اين ويزگي غير فعال خواهد شد و اطلاعاتي ارزشمندي كه براي شما در اين بخش ارائه شده بود نيز قطع خواهد شد اما اگر باز هم ميخواهيد بيزينس پروفايل اينستاگرام خودتان را حذف كنيد ادامه مقاله حذف بيزينس اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

نحوه حذف بيزينس اينستاگرام

خب بعد از اينكه در مورد معايب و مزاياي بيزينس اكانت اينستاگرام گفتيم و اگر باز هم تصميم تان بر حذف بيزينس اينستاگرام ميباشد پس مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد پيج خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و در صفحه باز شده كه صفحه هوم ميباشد به صفحه پروفايل اينستاگرام رجوع ميكنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام، شما بايد به قسمت تنظيمات اينستاگرام برويد كه به همين منظور بايد آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و سپس گزينه setting در پايين صفحه را لمس كنيد تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام تان شويد.

3_ براي حذف بيزينس اينستاگرام خودتان بايد در قسمت تنظيمات گزينه "switch back to personal account" به معناي خروج از بيزينس پروفايل اينستاگرام ميباشد را انتخاب كنيد كه در صورت انتخاب اينستاگرام از شما دوباره سوال خواهد پرسيد كه بايد دوباره گزينه switch back را بزنيد.

حذف بيزينس اينستاگرام

 

 

جمع بندي

بحث امروز در مورد حذف بيزينس پروفايل اينستاگرام بود اما از ويژگي هاي آن چيز خاصي نگفتيم چون در مقاله هاي قبلي به صورت مفثل در اين مورد صحبت كرده ايم و امروز فقط ميخواستيم نحوه خارج شدن از اين ويژگي را برايتان نشان دهيم البته ميتوانيد بعد از خروج دوباره ويژگي مربوطه را فعال كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/16  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام يك امر اجتناب ناپذيري ميباشد و هر كاربري در اينستاگرام هنگام مشاهده يك پست حال چه عكس باشد و چه يك ويديو ترغيب ميشود تا آن پست را به اشتراك بگذارد، اين موضوع براي استوري هاي منتشر شده در اينستاگرام  نيز صدق ميكند.

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام تنها مربوط به اين نميشود كه شما براي مثال يك پست را دانلود و سپس در پيج خود منتشر كنيد، بلكه اشتراك گذاري از طرف شما ميتواند به صورت ارسال دايركت به دوستان تان باشد از همين رو امروز ميخواهيم در مورد انواع و نحوه اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كنيم.

 

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام

همانطور كه گفتيم اشتراك گذاري فعاليت هاي متفاوتي در اينستاگرام را شامل ميشود از اشتراك يك استوري گرفته تا شير كردن يك پست در گروه هاي اينستاگرم كه ما در ادامه توضيح مختصري در اين مورد خواهيم داد.

 

شير در اينستاگرام از طريق دايركت

انتشار يك پست و يا استوري براي دوستان تان به صورت پيام دايركتي را ميتوان شير در اينستاگرام ناميد براي مثال اگر شما هنگام اينستاگردي از يك فيلم و يا عكس خوشتان بيايد احتمالا خواهيد خواست تا آن پست را براي دوستان تان ارسال كنيد اما براي share در اينستاگرام بايد از كجا اقدام كنيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

نحوه ارسال پست به دايركت ديگر پيج ها :

پست مربوطه كه ميخواهيم آن را براي دوستان خودمان دايركت كنيم را انتخاب و به مانند مراحل زير اقدام ميكنيم.

 

1_  همانگونه ديده ايد زير هر پست آيكون پيكان مانندي وجود دارد درست شبيه به ايكون قسمت دايركت در اينستاگرام  اگر شما اين آيكون را لمس كنيد برايتان كادري باز ميشود.

 

2_ در كادر باز شده كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد پيج دلخواه تان را كه ميخواهيد پست مربوطه را براي آن به اشتراك بگذاريد با لمس آيكون آبي رنگ send در روبروي آن پيج را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

3_ البته ميتوانيد با بالا كشيدن كادر باز شده و انتخاب گزينه مربوطه گروهي را از همين قسمت ايجاد و پست مربوطه را براي گروه ايجاد شده ارسال كنيد. همچنين در نظر بگيريد هنگامي كه كادر آبي رنگ send را لمس ميكنيد چند لحظه فرصت داريد ارسال را متوقف كنيد.

 

 

نحوه ارسال استوري به دايركت ديگر پيج ها :

به اشتراك گذاري استوري ديگران در قسمت دايركت نيز به مانند آموزش قبلي ميباشد با اين تفاوت كه آيكون اشتراك گذاري در قسمت استوري، پايين در گوشه صفحه قرار دارد و بايد آن را لمس كرده و سپس اكانت هاي دلخواه تان را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

ريپست در اينستاگرام

براي اين كه بخواهيد يك پست ديگر اكانتي را در پيج خودتان منتشر كنيد بايد به پست مربوطه رجوع كرده و سپس آيكون سه خط در گوشه پست مربوطه را لمس و در كادر باز شده گزينه ...share link را انتخاب كرده و بعد از راه هاي موجود كه ما در مقاله دانلود از اينستاگرام به صورت مفصل توضيح داده ايم، پست را دانلود و در گالري گوشي خودتان ذخيره و سپس در پيج خود منتشر كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري فيلم در اينستاگرام نيز به همين صورت انجام ميگرد و هيچ تفاوتي ندارد آن پست عكس باشد يا يك ويديو به راحتي ميتوانيد با استفاده از برنامه هاي جانبي كه در مقاله هاي قبلي سايت توضيح داده ايم دانلود و آنرا به اشتراك بگذاريد.

 

 

 

اشتراك در استوري

اشتراك گذاري در استوري اينستاگرام نيز ميتواند يك چالش خوب و جذابي باشد اينكه شما بتوانيد پست هاي خود و ديگر پيج ها را بدون دغدغه در استوري هايتان منتشر كنيد و يا حتي استوري ديگر پيج ها را اشتراك گذاري كنيد جالب است!

 

گذاشتن پست در استوري

در آموزش قبلي در مورد نحوه share در اينستاگرام گفتيم و اينكه بايد آيكون پيكان مانند را لمس و سپس پيج هاي منتخب را انتخاب كنيد. براي همين منظور هم بايد ايكون اشتراك گذاري در زير هر پست را لمس و سپس در كادر باز شده نوشته آبي رنگ add post را انتخاب كنيد.

 

با انتخاب اين گزينه اينستاگرام شما را مستقيما به قسمت استوري پيج تان هدايت خواهد كرد با اين تفاوت كه پستي كه ميخواستيد آنرا در استوري خود انتشار دهيد در اين قسمت حاضر و آماده ميباشد حال ميتوانيد خودتان دوباره ويرايش و تغييراتي را انجام و سپس استوري را انتشار دهيد.

 

 

چگونه استوري ديگران را استوري كنيم

و اما يكي از جالبترين روش هاي اشتراك گذاري در اينستاگرام كه به احتمال بالا از آن خبر نداشته ايد اشتراك گذاري استوري ديگران در پيج خودمان، آن هم به صورت استوري ميباشد.

البته براي اين كار شما فقط استوري هايي را ميتوانيد استوري كنيد كه در استوري مربوطه منشن شده باشيد براي همين منظور بايد مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ هنگامي كه پيج شما در يك استوري منشن يا همان تگ شود در قسمت دايركت اكانت شما پيامي مبني بر تگ شدن تان در يك استوري ارسال خواهد شد، وارد قسمت دايركت اينستاگرام خودتان شده و پيام دريافتي از پيج مربوطه را باز كنيد.

 

2_ همانطور كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد استوري منتشر شده از طرف پيج تگ كننده براي شما ارسال شده كه در بالاي آن نوشته add this to your story وجود دارد آنرا لمس كنيد، كه در صورت لمس وارد قسمت استوري خودتان خواهيد شد و ميتوانيد استوري يك پيج ديگر را در پيج خودتان استوري كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

امروز در مورد نحوه ارسال و اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كرديم كه با مطالعه اين پست ميتوانيد به راحتي تعامل زيادي با دوستان و ديگر كاربران اينستاگرام برقرار كرده و حتي در صورت خواست خودتان استوري و پست هاي دلخواه خود را در پيج تان نيز به انتشار عموم در آوريد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/16  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

 

اينستاگرام برنامه پر طرفدار و محبوب اين روز هاي فضاي مجازي ميباشد اما اين برنامه نيز مشكلات زيادي را به همراه دارد چه از لحاظ امنيتي و چه از لحاظ ورودو خروج از اكانت ها كه البته پيشتر در مورد هر دو اين مشكلات كه چگونه آنها را رفع كنيم صحبت كرده ايم اما بحث امروز ما به صورت كلي در مورد برگرداندن اكانت اينستاگرام خواهد بود كه چه مشكلاتي كلا باعث ميشوند دسترسي ما از اينستاگرام قطع شود.

 

از اساسي ترين مشكلاتي كه ميتواند شما را از ورود مجدد به اينستاگرام تان بازدارد فراموشي رمز اينستاگرام تان ميباشد براي اين كه از اين مشكل عبور كنيد بايد از راه هايي كه اينستا پيش روي تان گذاشته استفاده كنيد به صورت كلي براي برگرداندن اكانت اينستاگرام كار سختي پيش رو نداريد و اكثرا با چند اقدام ساده ميتوان مشكل را حل كرد كه چه بسا ما در اين مقاله همه ي موارد مربوطه به برگرداندن اكانت اينستاگرام مربوط ميشود را توضيح خواهيم داد.

 

 

چگونه رمز اينستاگرام را عوض كنم ؟

اينستاگرام راه هاي زيادي را براي تغيير رمز اكانت پيش روي كاربرانش گذاشته و از اين رو شما ميتوانيد به راحتي و با استفاده از امكان هاي متنوع اينستاگرام براي ثبت پسورد جديد اقدام كنين كه ما تمامي اين روش ها را توضيح خواهيم داد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

بازگرداني اكانت اينستاگرام بدون ايميل

ساده ترين راهي كه شما ميتوانيد پسورد پيج خود را تغيير دهيد مراجعه به بخش تنظيمات اينستاگرام ميباشد براي اين كار كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد اكانت خود شده و سپس به صفحه پروفايل پيج رجوع ميكنيم و در اين صفحه آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و گزينه "setting"را لمس ميكنيم.

2_ با ورود به تنظيمات اينستاگرام حال ميتوانيم از قسمت account گزينه اول يعني password را انتخاب كنيم كه با انتخاب اين گزينه براي شما صفحه اي باز خواهد شد كه سه كادر براي وارد كردن رمز فعلي و رمز جديد پيج تان پيش رو خواهيد داشت.

3_ در كادر اول كه با رنگ خاكستري كم رنگ نوشه شده current password بايد رمز فعلي خود يعني پسووردي كه ميخواهيد آن را تغيير دهيد را وارد كرده و سپس در كادر هاي دوم و سوم رمز جديد براي پيج تان انتخاب و سپس وارد كنيد.

برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

تغيير رمز اينستاگرام بدون داشتن رمز قبلي

خب به احتمال زياد افرادي كه قصد ثبت پسورد جديد در پيج شان را دارند ادمين هايي هستند كه رمز فعلي خود را فراموش كرده اند، براي حل اين مشكل نميتوان از روش قبلي استفاده كرد چون در روش قبلي از پسورد فعلي براي تغيير رمز استفاده ميشد اما براي ثبت پسورد جديد بدون داشتن رمز قبلي شما ميتوانيد از سه روش موجود يعني تغيير پسورد از طريق ايميل، شماره موبايل و اطلاعات اكانت فيسبوك ( در صورت كانكت كردن) اقدام كنيد.

 

 

بازيابي رمز اينستاگرام با ايميل

يكي از اساسي ترين راه هاي تغيير پسوورد اينستاگرام اقدام از طريق ايميل ثبت شده داخل پيج ميباشد. از اين رو براي اين كار ميتوانيد از چندين راه اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خود از طريق ايميل كرده باشيد، اولين راه اقدام از همان صفحه تغيير پسورد كه از طريق تنظيمات اينستاگرام وارد آن شديم اقدام كنيم.

اما در اين صفحه چون ما از پسورد فعلي پيج با خبر نيستيم ميتوانيم نوشته آبي رنگ forget password در همان صفحه را لمس كرده كه در اين صورت پيامي حاوي لينك تغيير پسورد به ايميل ثبت شده داخل پيج از طرف اينستاگرام ارسال خواهد شد كه ميتوانيد از طريق اين لينك اقدام ثبت پسورد جديد براي اكانت خود كرده باشيد.

 

دومين راه براي دريافت ايميل لينك تغيير پسورد اقدام از طريق add account ميباشد بدين صورت كه شما با مراجعه به صفحه پروفايل پيج تان بر روي اسم پيج خود كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد را لمس و سپس گزينه add account را انتخاب كنيد كه در اينصورت وارد صفحه log in اينستاگرام خواهيد شد.

براي ادامه شما بايد در اين صفحه نوشته سياه رنگ get help signing in را لمس و سپس در صفحه باز شده اسم پيج و يا ايميل و حتي در صورت ثبت كردن شماره موبايل كه در ادامه توضيح خواهيم داد، راه هاي ثبت پسورد جديد را از اينستاگرام درخواست كنيد كه بعد از وارد كردن يكي از موارد توصيه شده كه ما در اين روش از ايميل استفاده ميكنيم وارد صفحه اي ميشويم كه اينستاگرام راه هاي ثبت پسورد جديد را براي ما نشان ميدهد كه ما گزينه اول يعني send an email را انتخاب خواهيم كرد تا لينك مربوطه به ايميل مان ارسال شود.

 

 

بازيابي رمز اينستاگرام با شماره

همانطور كه گفتيم بازيابي رمز اينستاگرام از طريق شماره موبايل نيز امكانپذير ميباشد به اين صورت كه ميتوانيد به مانند آموزش هاي قبلي از راه هاي مشابه براي تغيير رمز اقدام كنيد چه از طريق تنظيمات از داخل خود پيج تان و چه از طريق بخش get help signing in كه در آموزش قبلي به آن اشاره كرديم كه تنها كافي ايست در مرحله آخر اين روش به جاي انتخاب گزينه اول يعني send an email گزينه دوم  send an sms را انتخاب كرده تا پيام حاوي لينك تغيير پسورد اينستاگرام براي تان اس ام اس شود.

 

 

تغيير رمز از طريق فيسبوك

براي استفاده از اين امكان اينستاگرام، شما بايد قبل تر اقدام به ثبت اكانت فيسبوك به پيج تان را كرده باشيد و يا اگر فعلا داخل پيج تان هستيد اكانت فيسبوك خود را از طريق قسمت تنظيمات گزينه link پيج تان وصل كرده تا از اين طريق نيز بتوانيد اقدام به تغيير رمز اكانت خود كرده باشيد.

 

براي اقدام از اين راه شما بايد وارد صفحه log in اينستاگرام شده و نوشته آبي رنگ log in facebook  را لمس كرده و سپس بايد اطلاعات اكانت فيسبوك خود را وراد كنيد كه در اينصورت به احتمال بالا به صورت مستيقم وارد اكانت اينستاگرامي خود خواهيد شد.

راه ديگر نيز اقدام از قسمت get help signing in ميباشد كه بعد از گذر از مراحل مربوط در صفحه انتخاب دريافت لينك بايد گزينه سومي يعني همان log in facebook را انتخاب كنيد.

 

 

وب سايت اينستاگرام براي بازيابي رمز

ميتوانستيم سايت اينستاگرام را در موراد قبلي نيز گوشزد كنيم چون تمامي مواردي كه در بالا توضيح داديم از طريق سايت اينستاگرام نيز امكانپذير ميباشد براي اين كار كافي ايست وارد سايت اينستاگرام شده و از بخش log in اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خو كرده باشيد.

 

 

 

بازيابي اينستاگرام هك شده

برگرداندن اكانت اينستاگرام هك شده راه هاي متفاوتي دارد كه ما در مقاله ديگري با عنوان بازگرداني پيج هك شده مفصل تر توضيح داده ايم كه ميتوانيد اين مقاله را نيز مطالعه كنيد اما موارد مربوط به اين مشكل را در ادامه به صورت خلاصه گوشزد خواهيم كرد.

 

 

بازيابي اينستاگرام با ايميل

اگر شما داخل پيج خودتان ايميل معتبر ثبت كرده باشيد در صورت بروز مشكلاتي چون هك شدن اينستاگرام به راحتي ميتوانيد وارد ايميل خود شده و با استفاده از پيامي كه حاوي لينك بازيابي اينستاگرام هك شده ميباشد اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خود كرده باشيد.

 

 

بازگرداندن اكانت اينستاگرام بدون ايميل

خب اگر پيج شما هك شده و شما ايميلي داخل پيج تان ثبت نكرده باشيد تكليف شما چيست؟ اينجاست كه شما بايد از طريق پشتيباني اينستاگرام اقدام كنيد كه ما راه هاي اقدام از اين راه حل را داخل مقاله بازگرداني پيج هك شده توضيح داده ايم و ميتوانيد براي اطلاعات ببيشتر، اين پست را مطالعه كنيد.

 

 

از كجا بفهميم اينستاگرام هك شده

اگر اتفاقي از پيج تان بيرون شويد احتمالا پيج تان هك شده و يا بنا به دلايلي اينستاگرام از شما ميخواهد تا ثبت پسورد جديدي را انجام دهيد. براي مطمئن شدن از اين موضوع لازم است بعد از بيرون شدن از پيج تان وارد بخش لوق اين اينستاگرام شده و يوزر نيم و آخرين پسورد خود را وارد كنيد.

اگر براي شما پيامي مشابه به اين كه اينستاگرام ميخواهد پسورد جديد ثبت كنيد جاي نگراني وجود ندارد و به مانند مراحل بالا كه توضيح داديم اقدام به ثبت پسورد جديد كنيد اما اگر پيام خطاي نمايش داده شده اين باشد كه پسورد شما تغيير كرده بايد از قسمت get help signing in اقدام به بررسي دقيق تر كنيد.

راه خاصي براي فهميدن اينكه بدانيم فرد ديگري داخل اكانت ما هست يا نه وجود ندارد و اكثرا ادمين پيج ها زماني از اين مضوع با خبر ميشوند كه كار از كار گذشته البته اگر فعاليت هاي مشكوكي چون لايك شدن پست از طرف اكانت شما يا هر فعاليت ديگري بي آنكه اطلاعي از اين موضوع داشته باشيد مشاهده كرديد سريعا اقدام به تغيير رمز اكانت خود كنيد.

 

 

 

جلوگيري از هك شدن در اينستاگرام

براي جلوگيري و پيشگيري از هك شدن پيج تان ميتوانيد از ويژگي هاي موجود كه اينستاگرام براي كاربرانش گذاشته از جمله فعال كردن رمز دوم اينستاگرام و يا وصل كردن فيسبوك و از همه مهم تر ثبت پسورد سخت و غير قابل پيش بيني از هك شدن پيج تان جلوگيري كنيد چه بسا كه ميتوانيد براي فعال كردن ويزگي هاي امنيتي اينستا و دريافت اطلاعات بيشتر در اين مورد مقاله جلوگيري از هك شدن اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

 

 

ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام

يكي از مسائل و مشكلات حال حاضر اينستاگرام كه براي كاربرانش رخ ميدهد ديسيبل شدن برخي اكانت ها ميباشد كه به دليل نقض قوانين اين برنامه رخ داده از اين رو بايد كمي با قوانين اينستا آشنايي داشته باشيد تا با چنين مشكلاتي روبرو نشويد كه باعث غير فعال شدن اكانت اينستاگرام شما بشود.

اما در اين بين برخي از پيج ها بي دليل ديسيبيل شده بودند كه مديران اينستاگرام با توييتي كه داخل شبكه اجتماعي توييتر اذعان كردن كه در حال رفع اين مشكل هستند اما اگر به هر دليلي اكانت اينستاگرام شما ديسبيل شده باشد بايد چه كاري انجام دهيد.

 

 

جلوگيري از ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام

براي جلوگيري از ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام تان بايد قوانين مربوطه به اين اپليكشن را رعايت كنين يكي از اصلي ترين دلايلي كه باعث ميشود پيج شما ديسبيل شده و از طرف اين برنامه غير فعال شود داشتن فعاليت هاي اسپمي ميباشد منظور از اين نوع فعاليت ها اين ميباشد كه براي مثال شما يك كاربر ديگر را مورد اذيت خود قرار داده و آن اكانت را هي فالو و انفالو كنيد يا اقدام به كامنت گذاري به صورت مكرر كرده باشيد حال ميتواند محتواي اين كامنت تبليغاتي باشد يا هر متن ديگري پس از چنين فعاليت هايي دوري كنيد.

 

 

اكتيو كردن اينستاگرام ديسيبل شده

براي برگرداندن اكانت غير فعال شده اينستاگرام بايد با پشتيباني اينستاگرام مكاتبه كنيد تا اينستاگرام پيج تان را دوباره فعال كند و يا دليل ديسيبيل شدن را به شما اطلاع دهد كه براي اين امر نيز ميتوانيد مقاله بازيابي اكانت اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

 

چند نكته

 

بازيابي اكانت دي اكتيو شده اينستاگرام

براي فعال كردن پيجي كه شما آن را دي اكتيو و يا براي مدتي آن پيج را غير فعال كرده ايد كافي ايست وارد قسمت log in اينستاگرام شده و يوزر نيم و پسورد اكانت تان را وارد كنيد تا همزمان پيج تان اكتيو شده و وارد پيج تان نيز شده باشيد براي اطلاعات بيشتر در اين مورد نيز ميتوانيد پست دي اكتيو كردن اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

برگرداندن اكانت حذف شده اينستاگرام

يكي از مواردي كه بسيار از ما سوال ميشود موضوع برگرداندن اكانت حذف شده اينستاگرام ميباشد كه بايد خدمتتان عرض كنيم اكانتي كه حذف شده ديگر قابل بازگرداني نميباشد حتي از طرف اينستاگرام پس قبل از آنكه پيج تان را حذف كنيد اطلاعات بيشري را كسب كنيد. البته برخي نيز فرق بين حذف اكانت اينستاگرام و دي اكتيو كردن اينستاگرام متوجه نشده اند كه ما در مورد هر دو اين ويژگي ها در مقاله هاي قبلي سايت توضيح داده ايم.

 

 

چگونه وارد اكانت قبلي اينستاگرام خود شويم ؟

اكثر افرادي كه به هر دليلي با مشكل ورود به اينستاگرام روبرو ميشوند سوالي كه برايشان پيش مي آيد اين است كه چگونه اكانت قبلي اينستاگرام را برگردانيم؟ اما بايد گفت اين سوال ميتواند چند جواب مختلف داشته باشد كه در موارد بالا گفته شده است، حل اين مشكل ميتواند بسيار ساده باشد و با ثبت پسورد جديد حل بشود و يا يكم پيچده تر مثل هك شدن پيج و يا ديبسيل شدن اكانت ختم شود كه بايد در اينصورت با پشتيباني اينستاگرام مكاتبه كنيد.

 

 

 

فيلم آموزشي برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

 

 

جمع بندي

هدف كلي ما از ارائه مقاله امروز نشان دادن راه هاي برگرداندن اكانت اينستاگرام بود حال ميتوانست اين امر از طريق تغيير رمز و يا ثبت پسورد جديد براي پيج مربوطه حل شود يا اينكه با مسدود شدن اينستاگرام يا همان disable شدن اكانت اينستاگرام شما نياز به اكتيو كردن اينستاگرام تان از طريق ارتباط برقرار كردن با پشتيباني اينستاگرام ختم شود.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/15  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

استوري اينستاگرام يكي از بخش هاي چالش برانگيز اينستاگرام ميباشد كه از سال قبل توسط مديران اين برنامه افتتاح شد و استقبال خوبي نيز از طرف كاربران از اين امكان جالب صورت گرفت و از آن روز هم آپديت هاي متعددي توسط اينستاگرام از جمله گذاشتن لينك در استوري و يا ثبت نظرسنجي در استوري اينستاگرام  و ... كه ما در مقاله هاي ديگر در مورد همه ي اين آپديت ها و امكانات استوري اينستاگرام توضيحاتي داده ايم.

 

موضوع امروز مقاله ما در مورد نحوه استوري گذاشتن در اينستاگرام ميباشد كه چگونه ميتوانيم يك عكس و يا ويديو را در قسمت استوري اينستاگرام پيج خودمان آماده و منتشر كنيم البته چگونه استوري گذاشتن در اينستاگرام يك مسئله پيش پا افتاده ميباشد اما در اين بين احتمالا كاربراني هستند كه هنوز با اين بخش كار نكرده اند از همين رو امروز در اين مورد صحبت خواهيم كرد.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: استوري اينستاگرام

 

 

مراحل استوري گذاشتن در اينستاگرام :

همانطور كه گفتيم براي گذاشتن استوري در اينستاگرام كار سختي پيش رو نداريد وتنها با چند لمس ميتوانيد اولين استوري خود را انتشار دهيد تا فالوور ها و بازديدكنندگان استوري اينستاگرام شما را ببنيند كه ما در ادامه نحوه گذاشتن فيلم و عكس در استوري اينستاگرام را توضيح خواهيم داد به همين منظور براي ارسال اولين استوري مراحل زير را انجام دهيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده كه در صفحه باز شده كه همان صفحه هوم ميباشد از چندين راه ميتوانيم به قسمت استوري اينستاگرام رجوع كنيم.

 

2_ در صفحه هوم شما ميتوانيد با لمس صفحه و كشيدن آن به سمت چپ و يا لمس آيكون دوربين مانندي كه در قسمت بالا گوشه صفحه قرار دارد وارد قسمت استوري اينستاگرام خودتان شويد البته با لمس عكس پروفايل در همان صفحه نيز ميتوانيد وارد اين قسمت شويد به اين شرط كه در آن لحظه استوري براي نمايش منتشر نكرده باشيد.

 

3_ از طريق يكي از اين راه ها وارد قسمت استوري ميشويم حال ميتوانيم از چندين راه ديگر اقدام به گرفتن عكس و يا فيلم براي ارسال و انتشار استوري خود اقدام كنيم.

 

4_ خب اگر ميخواهيد همان لحظه از محيط فعلي خودتان عكس و يا ويديو ضبط كنيد ميتوانيد با لمس آيكون دايره مانندي كه در صفحه ظاهر شده از محيط مربوطه عكس بگيريد و يا در صورت ضبط كردن ويديو ميتوانيد اين آيكون را نگهه داريد.

اما اگر ميخواهيد از گالري خودتان عكس و يا ويديو هايي كه قبلا گرفته ايد را آماده ارسال كنيد كافي ايست صفحه را لمس و به بالا بكشيد و يا كادر كوچكي كه در قسمت پايين وجود دارد را لمس كرده تا گالري سيستم تان در قسمت استوري باز شود.

 

بعد از انتخاب يك و يا چندين عكس و ويديو حال ميتوانيد آنها را آماده انشتار در استوري خود كرده باشيد البته ميتوانيد قبل از منتشر كردن، ويرايش ها و يا قابليت هايي از جمله استفاده از برچسب ها و شكلك ها و يا ... استفاده كنيد كه در تصوير زير ميتوانيد اين قابليت ها را به صورت كلي مشاهده كنيد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

بعد از اماده سازي نهايي حال وقت منتشر كردن استوري ميرسد كه فقط كافي ايست عكس پروفايل كوچكي كه در پايين صفحه با نوشته your story وجود دارد را لمس كنيد تا استوري مد نظرتان ارسال شود همانطور كه ديديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار ساده اي ميباشد.

 

 

چينش بازديدكنندگان استوري اينستاگرام !!!

بعد از انتشار استوري شما ميتوانيد از صفحه پروفايل اينستاگرام تان بر روي عكس پروفايل خود لمس كرده تا استوري خود را دوباره مشاهده كنيد و با بالا كشيدن همان صفحه ميتوانيد افراد مشاهده كننده استوري هاي خودتان را مشاهده كنيد. اگر از برچسب هايي چون برچسب نظر سنجي و يا سوال پرسيدن و... استفاده كرده ايد ميتوانيد افراد شركت كننده را در همان صفحه مشاهده و ارزيابي كنيد.

 

اما يكي از مسائلي كه ميتواند براي شما جالب برانگيز شود، ترتيب بازدييد كنندگان استوري اينستاگرام تان ميباشد شايد در روز هاي اول ارسال استوري به نظر تان نيايد اما بعد از چند روز كه ميخواهيد پيج هاي مشاهده كننده استوري هايتان را نظاره گر باشيد خود به خود خواهيد خواست در اول صف بازديكنندگان استوري تان افرادي را مشاهده كنيد كه به شما نزديكترند و با انها بيشتر تعامل داشته ايد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

 

اينستاگرام براي همين منظور الگوريتمي را توسعه داده كه علاقمندان به اينستاگرام آن را الگورتيم ترتيب دهنده بازديدكنندگان استوري اينستاگرام مينامند. تا اينستاگرام از طريق اين الگوريتم افرادي را در صف اول بازديد كنندگان استوري شما قرار دهد كه به شما نزديكتر هستند.

 

اما اين الگورتيم چگونه كار ميكند خود جاي سوال دارد چون اينستاگرام از نحوه چگونگي كار اين الگوريتم چيزي نگفته اما علاقمندان به اينستاگرام طبق تست هايي كه انجام داده اند، گفته اند آن پيج هايي كه با شما بيشتر در تعامل هستند و يا برعكس، شما با انها بيشتر در تعامل هستيد براي مثال پيج و پست ها و حتي استوري هاي آنها را به مكرر مشاهده ميكنند در صف اول بازديد كنندگان قرار خواهيد گرفت.

 

 

جمع بندي

همانگونه كه مشاهده كرديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار چندان سختي نيست چه بسا كه اگر بخواهيد استوري هايتان جذاب باشد بايد خلاقيت به كار ببريد البته ميتوانيد ازعكس هاي آماده استفاده كنيد كه براي همين منظور ميتوانيد مقاله عكس براي استوريرا مشاهده كنيد


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/15  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

تا كنون خواسته ايد گزينه هاي جستجو در اينستاگرام كه قبلا خودتان نوشته و جستجو كرده ايد را شخص دوم يا دوستان و نزديكانتان نبينند. با ما باشيد تا به راحتي اين مشكل را حل كنيم چه بسا كه براي پاك كردن سابقه جستجو در اينستاگرام خودتان كار چندان سختي نداريد.

 

با پاك كردن جستجو در اينستاگرام تمام جستجو هاي قبلي كه در اينستاگرام انجام داده بوديد حذف ميشود. با اين حال چنين اقدامي روي پيشنهاداتي كه در اين بخش به شما مي شود، تأثيري نخواهد گذاشت و تنها سرچ هاي قبلي شما در بخش اكسپلور اينستاگرام تان پاك خواهد شد.

 

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام:

 

براي شروع كار به پروفايل خود رفته سپس آيكون سه نقطه در اندرويد و آيكون چرخ دنده در  iOS  كه كنار گزينه Edit Profile قرار گرفته را لمس كنيد.

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

بعد از ورود به بخش تنظيمات پيچ، گزينه "search history" را لمس كنيد تا وارد صفحه اي شويد كه نوشته آبي رنگي با عنوان "clear search history" را نشان ميدهيد كه به معناي پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام ميباشد. بعد از انتخاب اين نوشته آبي رنگ، اينستاگرام از شما دوباره سوال ميپرسد كه آيا قصد پاك كردن سابقه جستجو در اينستاگرام را داريد كه شما در صورت مطمئن بودن از قصد خود بايد گزينه اول يعني "yes, i,m sure" را انتخاب كنيد تا تاريخچه شما پاك شود و بعد از آن براي مطمئن شدن از اين اتفاق ميتوانيد به بخش صفحه سرچ اينستاگرام يا همان اكسپلور اينستاگرام رفته تا تغييرات مربوطه را مشاهده كنيد.

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

 

 

جمع بندي:

در هنگام پاك كردن تاريخچه سرچ اينستاگرام توجه داشته باشيد با انتخاب اين گزينه و تاييد آن تمام جستجوهاي قبلي شما پاك ميشود. اما با انجام اين كار سبب حذف دائمي تاريخچه جستجوتان نمي شود به عبارتي اگر دوباره همان هشتگ ها و يا حساب كاربري را جستجو كرديد نتايج جستجو ذخيره خواهد ماند و براي حذف دوباره آن بايد مجدد اقدام به Clear Search اكانتتان كنيد. اگر مي خواهيد صفحه خاصي در بخش جستجو را پنهان كنيد كافيست به بخش جستجو رفته و روي نوار جستجو ضربه بزنيد و صفحه مورد نظر را لمس طولاني نموده تا همانند عكس زير گزينه Hide را انتخاب كرده تا آن صفحه پنهان شود.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/24  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

افزايش بازديد اينستاگرام

 

 

افزايش بازديد اينستاگرام، داشتن يك صفحه‌ي پربازديد و لايك هاي زياد اتفاقي نيست براي داشتن چنين صفحه اي يا بايد مشهور بود يا خلاق،  مشهور بودن كمي دور از دسترس هست اما خلاقيت به ويژه در فضاي مجازي مي تواند كمك شاياني در محبوب بودن آن كاربر بيانجامد.

 

 

 

اينستاگرام هم از اين قاعده مستثني نبوده و نحوه كار با آن ساده و جذابيت خاص خودش را دارد با ورود به اين اپليكيشن پر طرفدار به راحتي قادر به پست گذاشتن خواهيد بود اما چه ترفند هايي نياز داريد كه از ديگر كاربران اينستاگرام متفاوت باشيد.ما در اين مقاله قصد داريم به سه مورد از نكته و ترفند هاي خاص اينستاگرام اشاره كنيم كه مي توان با به كارگيري اين ترفند ها صفحه خود را از صفحه هاي ديگر متمايز و پر بازديد كنيد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

با ورود به اينستاگرام و ايجاد يك حساب كاربري، براي هر بخش از پروفايل صفحه خود نياز به تصميم گيري هاي هوشمندانه هستيد.

 

 

۱_ نام كاربري خود را انتخاب كنيد:

 

 

با ورود به اينستاگرام مي توانيد دو نام براي خود انتخاب كنيد يك نام كاربري كه با آن آدرس صفحه ي شما مشخص مي شود

و آن يكي نام قابل تغيير كه در بخش جستجو در كنار نام كاربري شما نمايش داده مي‌شود اينستاگرام با داشتن ميليون ها كاربر مختلف شما را در انتخاب يك نام كاربري منحصر به فرد با مشكل جدي روبرو مي كند اما سعي كنيد يك نام پيوسته و بدون استفاده از كاراكترهاي پيچيده انتخاب كنيد اين مسئله خود به خود باعث مي شود تا ديگر كاربران نام كاربري شما را به راحتي به ياد بياورند و اگر خواستند در پست هايشان پيچ شما را برچسب بزنند به راحتي اين كار را انجام دهند،نام دوم را نيز در ارتباط با نام اصلي خود انتخاب كنيد تا پيدا كردن شما از طريق جستجو (People) راحت تر صورت بگيرد.

 

 

 

۲_  انتخاب تصوير مناسب براي پروفايل و نوشتن بيوگرافي خاص:

 

 

 

انتخاب يك تصوير پروفايل مربوط به صفحه مي تواند كمك شاياني براي افزايش فالوور صفحه شما بينجامد بدين صورت كه براي صفحه هاي شخصي يك تصوير واضع از خود و يا چهره مي تواند بهترين انتخاب باشد و يا براي صفحه هاي تجاري يا شركت ها عكس لوگو شركت و يا عكس يكي از محصولات مي تواند هويت صفحه را براي ديگر كاربران مشخص كند. به صورت كلي گذاشتن عكس پروفايل اينستاگرام مناسب يكي از واجبات هر پيچ با هر موضوعي ميباشد.

 

 

 

بيوگرافي حداكثر ميتواند شامل ۱۵۰ كاراكتر باشد پس تا مي توانيد از اين تعداد به خوبي استفاده كنيد چون تصوير ساده اي از شخصيت شما را نشان مي دهد و بخش اصلي پروفايل شما را شامل مي شود.

 

 

بسته به صفحه خود بيوگرافي بنوسيد به اين صورت كه اگر مي خواهيد كالايي را بفروش برسانيد در مورد آن كالا بنوسيد تا مخاطب از موضوع و هدف پيچ شما مطلع شده باشد.

 

 

 

با نوشتن يك بيوگرافي مناسب كه مربوط به موضوع صفحه باشد مي توانيد از هر كاراكتري استفاده كنيد مانند اموجي ها يا همان شكلك ها در مورد شكلك ها نهايت خلاقيت خود را به كار گيريد چون يك تصوير بسيار قدرتمند تر از هزاران كلمه مي باشد و مي تواند هدف و منظور جمله را به مخاطب  القا كند.

 

 

بخش بيوگرافي يك ويژگي بسيار عالي و منحصر به فرد خود را نيز داراست،در اين بخش مي توانيد يك هايپر لينك به وب سايت هاي ديگر قرار داده تا دنبال كنندگان خود را به مكان ديگري غير از صفحه خود منتقل كنيداين بخش  به ويژه براي صفحه هاي تجاري بسيار عالي هستش.

 

 

البته اگر پيچ با موضوع فروشگاهي داريد ميتوانيد پيچ خود را با وصل كردن به فيسبوك بيزينسي كنيد. با تبديل پيچ خود به يچ فروشگاهي اينستاگرام هر هفته برايتان آمار بازديد، جذب فالوور و... نشان خواهد داد تا شما بينش خوبي از پيچ خود پيدا كنيد.

 

 

۳_ پيچ خود را متمايزتر از  پيچ هاي ديگر بكنيد:

 

 

با گذاشتن پست هاي با كيفيت صفحه خود را متمايز تر كنيد.سعي كنيد پست هايتان كيفيت تصويري و نمايشي بالاتري نسبت به صفحه هاي ديگر داشته باشد و اندازه پست هاي منتشر شده اندازه اي باشدكه اينستاگرام از آن پشتيباني مي كند. از هشتگ ها در پست هايتان استفاده كنيد، براي هر پست حداكثر سه هشتگ بزنيد و از هشتگ هاي نامربوط به جد خودداري كنيد.

 

در كنار توليد محتوا مناسب قوانين اينستاگرام را هم رعايت كنيد تا احتمال منتشر شدن پست تان در بخش اكسپلور اينستاگرام افزايش يابد و در صورت منتشر شدن پست شما در اين بخش بازديد صفحه اينستاگرام شما نيز چندين برابر خواهد شد.

 

 

 

از ربات هاي افزايش فالوور و افزايش بازديد صفحه استفاده كنيد.(همانند اينبو ربات)

 

 

 

با  استفاده از ربات هاي افزايش فالوور واقعي و ساخت هر چه بهتر آن ها صفحه خود را هم از لحاظ دنبال كننده ، لايك و از همه مهمتر افزايش بازديد صفحه متمايزتر از ساير صفحات در اينستاگرام تبديل كنيد.

 

 

البته ما بعد ها در پست هايي چون آموزش اكسپلور اينستاگرام و راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام به ديگر راه هاي افزايش فالوور و بازديد در اينستاگرام پرداخته ايم.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/24  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

شايد شما هم هنگام اينستا گردي در داخل اكانت تان از عكس پروفايل يك پيج خوشتان بيايد و بخواهيد آن عكس پروفايل را دانلود كنيد. البته شايد هم دلايل ديگري براي اين كار تان داشته باشيد به هر حال موضوع مقاله امروز مان در مورد نحوه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام ميباشد كه با مطالعه اين مقاله به راحتي ميتوانيد اقدام به دانلود عكس پروفايل اينستاگرام اكانت هاي ديگر بپردازيد حتي پيج هايي كه پرايويت و يا به قولي خصوصي هستند نيز از اين قاعده مستثنا نخواهد بود.

 

قبل از اينكه بخواهم در مورد مقاله امروز مان مطالبي را بنويسم برخي از سايت هايي كه در مورد دانلود عكس پروفايل اينستاگرام و نحوه ذخيره آن براي استفاده نوشته شده بود را مطالعه كردم كه اكثر آنها برنامه هاي ديگري را براي اين كار توصيه ميكردند كه نيازي به استفاده از برنامه هاي ديگري براي دانلود و ذخيره عكس پروفايل در اينستاگرام وجود ندارد و با راه حل ساده اي كه امروز برايتان خواهيم گفت به راحتي هر چه تمام خواهيد توانست عكس هاي پروفايل دلخواه تان را از پيج هاي مد نظر تان دانلود و از آن ها استفاده كنيد.

 

 

نحوه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام :

بعد از توضيح مختصر در مورد دلايل دانلود و استفاده از عكس پروفايل اينستاگرام ديگر اكانت ها حال وقت آن رسيده كه در مورد نحوه دانلود بدون نياز به يك برنامه مجزا بپردازيم، براي عملي كردن آموزش امروز مان مراحل زير را براي دانلود و استفاده از عكس پروفايل ديگران اقدام كنيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

1_ بعد از اينكه از طريق برنامه اينستاگرام عكس پروفايل يك پيج را براي دانلود انتخاب كرديد، بايد اسم پيج آن را به طريقي كپي كنيد و يا در ذهن خودتان براي لحظاتي نگهه داريد و سپس وارد سايت اينستاگرام از طريق مرورگر خود شويد.

 

2_ بعد از ورود به سايت اينستاگرام اگر شما قبلا وارد اكانت خود شده باشيد ميتوانيد به مانند برنامه اينستاگرام از صفحه اكسپلور، پيج مد نظر خود را كه ميخواهيد عكس پروفايل آن را دانلود و ذخيره كنيد جستجو كرده و يا آي دي پيج مربوطه  را در قسمت url مرورگر تان كه سايت اينستاگرام را جستجو كرده ايد به مانند تصوير زير بعد از /instagram.com ، اسم پيج مربوطه را وارد كنيد.

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

3_ با جستجو اين آدرس شما مستقيما به صفحه پروفايل پيج مربوطه هدايت خواهيد شد كه براي دانلود عكس پروفايل اينستاگرام پيج مد نظر تان كافي ايست عكس پروفايل آن پيج را لمس و نگهه داريد سپس برايتان كادري باز ميشود كه براي دانلود و ذخيره آن در حافظه گوشي تان گزينه دوم يعني " بارگيري تصوير " را انتخاب ميكينم.

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

همانطور كه مشاهده كرديد به راحتي و بدون نياز به يك برنامه ديگر توانستيم عكس پروفايل مد نظر خود را دانلود و در حافظه موبايل خودمان ذخيره شده كه بعد از آن ميتوانيم به راحتي از اين تصوير در پيج خود و يا در هر جاي ديگر استفاده كينم.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/23  | ۱۴ | نویسنده : instagram-bot |

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

در اينستاگرام قابليت لينك گذاشتن در قسمت كپشن پست ها وجود ندارد اما كاربران ميتوانند با گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام و يا گذاشتن لينك در استوري اينستاگرام، فالوور ها و مخاطب هاي پيج شان را به كانال و يا سايت هاي خود هدايت كنند و به قولي ترافيك سايت خود را با استفاده از پيج شان بالا ببرند.

 

همانطور كه از صحبت هاي قبلي ما فهمديد موضوع امروز مقاله مان گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام ميباشد البته در مورد جاگذاري بيش از يك لينك در قسمت بيو اينستاگرام نيز صحبت خواهيم كرد كه به چه نحوي ميتوان بيش از يك لينك را در اين قسمت از اينستاگرام جاگذاري كرد پس با ما باشيد تا در مورد اين نكات صحبت كنيم.

 

 

 

نحوه گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام :

براي اين كه ما لينك كانال تلگرام و يا آدرس سايت مان را در بخش بيو اينستاگرام يا همان قسمت بيوگرافي خودمان جاگذاري كنيم كار سختي پيش رو نداشته و تنها با چند كليك ميتوانيم لينك خود را به نمايش عموم در آوريم، براي شروع مراحل زير را انجام دهيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ با استفاده از برنامه اينستاگرام وارد پيج خود شويد سپس در صفحه باز شده كه صفحه هوم اينستاگرام ميباشد، با انتخاب آيكون آدمك و يا عكس پروفايل در پايين صفحه به قسمت پروفايل اكانت خودتان رجوع كنيد.

 

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام پيج تان، قسمت بيو اينستاگرام را نيز مشاهده ميكنيد كه هنوز لينكي در آن به نمايش عموم در نيامده است براي اينكه در اين قسمت لينك مد نظر خودتان را جاگذاري كنيد كافي ايست كادر سفيد رنگ " edit profile " را انتخاب كنيد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

3_ در قسمت تنظيمات صفحه پروفايل يا همان تنظيمات نمايه، در اينستاگرام به زبان فارسي شما بايد به كادر " website " مراجعه كرده و سپس آدرس سايت خود را وارد كنيد.

 

4_ براي مثال اگر ما بخواهيم آدرس سايت خودمان را وارد كنيم كافي ايست inbo.ir را در كادر مربوطه جاگذاري كنيم البته ميتوان به صورت https://inbo.ir نيز نوشت. بعد از جاگذاري بايد تيك آبي رنگ در بالاي صفحه را لمس كنيد تا اين لينك در قسمت بيوگرافي اكانت شما ثبت شود.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

بعد از گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام تان ميتوانيد بر لينك مربوطه را لمس كنيد تا از درست وارد كردن آدرس آن مطمئن شويد.

 

 

 

گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام :

خب همانگونه كه توضيح داديم براي گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام بايد مراحل بالا را انجام دهيد، براي گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام تان نيز به مانند مراحل بالا عمل خواهيد كرد با اين تفاوت كه تنها در مراحل آخر هنگام نوشتن آدرس كانال و يا گروه تلگرام خودتان تغييراتي را اعمال خواهيد كرد.

 

براي مثال كانال تلگرام سايت ما رو در نظر ميگريم اگر آدرس كانال تلگرام ما inboir باشد براي اينكه در قسمت بيو اينستاگرام مان اين آدرس را جاگذاري كنيم كافي ايست " t.me/inboir " و يا " https://t.me/inboir " نوشته تا آدرس كانال و يا گروه مان در قسمت بيو اينستاگرام اكانت ما ثبت شده باشد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

گذاشتن چند لينك در بيو اينستاگرام :

شايد براي شما هم پيش آمده كه بخواهيد لينك هاي متعددي را در بخش بيو اينستاگرام خود اضافه كنيد، اما همانگونه كه ميدانيد تنها امكان اضافه كردن يك لينك در بيو اينستاگرام امكانپذير هست.

 

اين مشكل بيشتر براي شركت ها و يا حتي ادمين كانال هاي تلگرام كه ميخواهند لينك كانال هايشان را در بيو اينستاگرام خود جاي دهند رخ ميدهد، از اين رو تيم اينبو دست به يك خلاقيت و آبديت جديدي در اين باره دست زده كه ميتوانيد لينك هاي زياد را در بخش بيو اينستاگرام خود به نمايش در آوريد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/23  | ۱۴ | نویسنده : instagram-bot |

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

اينستاگرام برنامه پرطرفدار اين روز هاي جهان و ايران ميباشد كه طرفداران زيادي را براي خود جذب كرده است. اما در كنار اين محبوبيت مشكلات عجيبي را با خود به همراه دارد كه از اين غول شبكه اجتماعي بسيار دور از انتظار و بعيد ميباشد، از جمله مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا مشكل ورود به اينستاگرام و يا قطعي هاي بي دليل كه براي مثال به يك باره كاربر را از برنامه بيرون ميندازد براي همين دليل موضوع امروز مقاله مان در مورد نحوه حل مشكل باز نشدن اينستاگرام ميباشد و توضيح راه هايي كه ميتوان با استفاده از آنها به حل اين مشكل اقدام كرد.

 

 

راه هاي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام :

همانطور كه توضيح داديم وجود مشكلات كوچك و اذيت كننده براي كاربران اينستاگرام در اين برنامه قابل كتمان نيست مشكلاتي همچون كرش شدن اكانت و يا مشكل ورود به اينستاگرام كه در ادامه مقاله امروز مان به عوامل علت خرابي اينستاگرام خواهيم پرداخت.

 

 

برنامه اينستاگرام را حذف و آخرين آپديت آن را نصب كنيد :

علت خرابي اينستاگرام شما شايد از قديمي بودن برنامه اينستا باشد پس اولين كاري كه براي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام تان بايد انجام دهيد اين است كه اينستاگرام فعلي خود را، حذف نصب كرده و سپس آخرين بروز رساني آن را دانلود و نصب كنيد. بهترين و راحت ترين مكاني كه ميتوانيد آخرين ورژن اينستاگرام را دانلود كنيد مراجعه به گوگل پلي استور ميباشد كه با دانلود و نصب دوباره برنامه اينستاگرام به احتمال فراوان مشكلتان حل شود.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

پاك كردن داده و حافظه پنهان اينستاگرام :

يكي از عوامل ديگري كه ميتواند باعث روشن گشتن علت متوقف شدن اينستاگرام شما بشود، حذف ديتا و حافظه كش در سيستم تان ميباشد از اين رو براي عملي كردن اين روش مراحل زير را به ترتيب در سيستم موبايل خود انجام دهيد.

 

1_ وارد قسمت تنظيمات و يا همان setting گوشي تان شويد.

2_ در صفحه باز شده گزينه برنامه ها يا همان app را انتخاب كنيد.

3_ اپليكيشن اينستاگرام را از ليست برنامه هاي خود پيدا كرده و سپس آن را لمس كنيد.

4_ صفحه اي كه برايتان باز ميشود احتمالا دو گزينه به نام هاي پاك كردن داده و پاك كردن حافظه پنهان در خود داشته باشد كه به ترتيب همان clear cache , clear data ميباشد كه هر دوي آن را لمس كنيد تا پاك شوند.

5_ اگر در صفحه باز شده اين دو گزينه را نميبيند به احتمال فراوان گزينه ديگري با عنوان ذخيره يا همان محل ذخيره وجود دارد كه با لمس اين كادر دو گزينه بالا برايتان نمايان ميشود.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

بعد از انجام مراحل بالا دوباره وارد برنامه اينستاگرام تان شده و اقدام به استفاده از آن شويد اگر باز هم با مشكل باز نشدن اينستاگرام تان روبرو بوديد بايد راه حل هاي ديگري را براي پيدا كردن علت قطعي اينستاگرام تان وجود داشته باشد.

 

 

بهره گرفتن از برنامه هاي تغيير آي پي :

استفاده از چنين ابزار هايي ميتواند برخي از مشكلات را از جمله باز نشدن برخي از عكس ها در اينستاگرام را رفع كرده و شايد هم با تغيير آي پي گوشي تان علت خرابي اينستاگرام تان روشن شود و روشن شدن دلايل مشكلات ديگري كه ميتواند هر كاربري را از اينستا دلسرد كند را برايتان روشن و به احتمال بالا حل كند.

 

 

اكانت خود را دي اكتيو كنيد :

در برخي از سايت ها مشاهده ميشود كه نوشته اند با دي اكتيو كردن اينستاگرام مشكل ورود به اينستاگرام را ميتوان حل كرد ما نميتوانيم قول صد در صدي حل مشكل مربوطه با غير فعال كردن اكانت اينستاگرام تان را به شما دهيم اما به امتحانش مي ارزد كه براي دو ساعت اكانت اينستاگرام تان را غير فعال كرده و سپس از طريق برنامه اينستاگرام تان آن را فعال كنيد كه شايد مستقيما وارد اكانت اينستاگرام خود شده و مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان حل شود.

 

 

بازگشت به تنظيمات كارخانه :

اگر روش هاي بالا مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا هر مشكل ديگري كه شما را در استفاده از اين برنامه اذيت ميكرده رفع نشده باشد آخرين راه حل بازگشت به تنظيمات كارخانه گوشي تان ميباشد كه عملي كردن اين روش ميتواند تمامي برنامه ها و حتي عكس و تصوير و هر سند ديگري را از سيستم تان را پاك كند پس اگر با اين موارد مشكلي نداريد همين حالا گوشي تان را به تنظيمات كارخانه برگردانيد كه شايد علت متوقف شدن اينستاگرام و يا مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان رفع شود.

 

 

از مرورگر سيستم تان استفاده كنيد !

اگر به هر روشي هنوز نتوانستيد وارد اكانت خود شويد توصيه ميكنيم فعلا تا حل مشكل ورود به اينستاگرام از سايت اينستاگرام براي ورود به اكانت خود اقدام كرده و براي اين كار كار سختي پيش رو نداريد و تنها كافي ايست وارد مرورگر سيستم خود شده و آدرس سايت اينساگرام را جستجو كنيد و بعد از بخش log in وارد پيج خودتان بشويد.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

جمع بندي

هفته ي قبل بود كه بنا به دلايلي مجبور بودم از اكانت اينستاگرام خودم خارج بشوم و بعد از چند ساعت ديگر كه قصد ورود دوباره به اينستاگرام خودم را داشتم با مشكل باز نشدن اينستاگرام مواجهه شدم. تمامي راه حل هايي كه در پست امروز مان توضيح داديم را انجام دادم اما هيچ كدام باعث حل مشكل ورود به اينستاگرام بنده را حل نكرد از اين رو مجبور شدم مدتي از سايت اينستاگرام براي مديريت اكانت خود استفاده كنم البته بعد از مدتها اين مشكل نيز رفع شد و حال ميتوان از طريق همان برنامه اينستاگرام نيز وارد اكانت خود شوم.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/22  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |
ربات اينستاگرام اتوماسيون اينبو ابزاري بسيار مناسب براي تمامي كسب و كارهايه موجود در اينستاگرام ميباشد. اينستاگرام يكي از محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي در ايران ميباشد و بستري فوق العاده براي بيزينس هاي كوچك و بزرگ براي فروش هر چه بيشتر محصولات خود اينبو با ارائه مجموعه ابزار هاي تاثير گذار در افزايش فالوور واقعي و فروش هرچه بيشتر فعاليت ميكند.
اميد است خدمات و ابزار هاي اينبو به عنوان اولين ربات ايراني اينستاگرام در خور و شايسته هموطنان باشد

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/18  | ۱۱ | نویسنده : instagram-bot |

چرا خريد پيج؟!

داشتن يك پيج اينستاگرام با تعداد فالوور هاي بالا باعث افزايش اعتماد بين بازديد كننده ها و مشتري هاي شما خواهد شد تا خريد هاي متعددي از محصولات شما داشته باشند.

قطعا تفاوت فرواني بين يك پيج با فالوور هاي كم با يك پيج با فالوور هاي مناسب از لحاظ روان شناختي بر روي بازديد كننده هايي كه قصد خريد يك نوع محصول را دارند به سوي شما سوق خواهد داد تا خريدشان را از شما انجام دهند اما تيم اينبو براي بالا بردن بازديد هدفمند پيج هاي فروشي خود به صورت رايگان اشتراك ربات اينستاگرام را نيز به مشتريان عزيز اعطا ميكند تا در پي آن فروش چشمگيري در پيج هاي خريداري شده خود مشاهده كنند.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/15  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |

گذاشتن چند استوري در اينستاگرام

 

باز هم صحبت مان از بخش استوري اينستاگرام ميباشد قسمتي كه نه تنها اين روز ها بلكه در آينده نيز محل پر چالش و داغ اينستاگرام خواهد بود، به ويژه اينكه اينست


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/15  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |

جلوگيري از هك شدن اينستاگرام

 

شايد شما نگران اطلاعات شخصي خود در اينستاگرام باشيد خب پس براي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام چه كار هايي بايد انجام داد؟ آيا اينستاگرام راهكار هاي لازم را براي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام كاربرانش قرار داده يا نه، امروز ميخواهيم در مورد راه هاي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام صحبت كنيم و اينكه بايد چه كار هايي انجام داد كه تا حد بيشتري امنيت پيج را بالا ببريم تا از سو استفاده و هك اينستاگرام خودمان جلوگيري كرده باشيم.

 

همانطور كه گفتيم راه هايي براي بالا بردن امنيت اينستاگرام وجود دارد و حتي خود اينستاگرام نيز بر اين مسئله واقف بوده و جديدا نيز قابليت جديد خود در بخش امنيت اضافه كرد كه در ادامه  مقاله مان به آن خواهيم پرداخت اما ناگفته نماند اكثر اكانت هايي كه در اينستاگرام هك شده اند، ساده ترين راه هاي امنيتي خود را رعايت نكرده اند كه اگر كمي براي بالا بردن امنيت اينستاگرام شان وقت ميزاشتند دچار چنين مشكلاتي قطعا نميشدند.

 

 

راه هاي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام :

خب بعد از توضيح مختصر در مورد اينكه خود اينستاگرام تا چه حدي به امنيت خود اهميت ميدهد، حال وقت آن رسيده تا در مورد بالا بردن امنيت اينستاگرام خود صحبت كنيم. استفاده از راه هايي كه اينستاگرام پيش روي ما گذاشته بسيار ساده ميباشد و شما تنها با گذاشتن 10 دقيقه وقت ميتوانيد امنيت اينستاگرام خود را تا حد بالايي بالا ببريد پس براي همين منظور راه هاي موجود را توضيح ميدهيم.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

انتخاب رمز عبور قوي :

اولين و مهم ترين قسمتي كه شما ميتوانيد از هك شدن اينستاگرام تان جلوگيري كنيد ثبت يك پسورد قوي و حداقل بالاي 8 رقم ميباشد. از آنجايي كه اكثر هك هاي صورت گرفته در اينستاگرام از طريق كرك شدن صورت ميگرد و ماهيت كرك نيز تست بر روي رمز هاي ساده و 6 يا 5 رقمي مثل تاريخ تولد يا اعداد ساده و قابل تشخيص ميباشد توصيه ما اين است حتما رمز ورودي خود را قوي وبالاي 8 رقم ثبت كنيد.

 

اگر بعد از خواند مطلب بالا فهميده ايد كه پسورد پيج اينستاگرام تان ضعيف بوده و قابل حدس زدن يا كرك شدن است ميتوانيد با مطالعه تغيير پسورد اينستاگرام اقدام به ثبت پسورد قوي براي اكانت خود در اينستاگرام كرده باشيد تا ازكرك شدن پيج تان جلوگيري كرده باشيد.

 

 

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام :

يكي از قديمي ترين و مهم ترين بخش هايي كه هر برنامه شبكه مجازي با خود به همراه دارد امكان ثبت رمز دوم در آن ميباشد اينستاگرام نيز از اين قاعده مستثنا نبوده و از قبل ها كاربران ميتوانستد براي پيج خود رمز دوم فعال كنند البته ويژگي رمز دوم به تازگي آپديت شد و به دو بخش  تقسيم شده است .

 

 

text mesغير مجاز مي باشدe :

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام به صورت دريافت پيامك ميباشد كه در صورت فعال كردن اين ويژگي، اينستاگرام از شما يك شماره موبايل درخواست ميكند و بعد از وارد كردن شماره موبايل، اينستا براي شما يك كد شش رقمي ارسال ميكند و بعد از دريافت آن كد و ثبت آن، رمز دوم اينستاگرام شما فعال خواهد شد كه اينستاگرام همان لحظه براي شما 5 كد ديگر نيز به نمايش خواهد گذاشت تا در مواقع ضروري و يا در مواقعي كه ديگر به شماره موبايل ثبت شده دسترسي نداشته ايد از آن ها براي ورود دوباره استفاده كنيد.

 

 

authentication app :

اين ويزگي جديدا به قسمت رمز دوم اضافه شده و با استفاده از اين برنامه امنيتي گوگل امكانپذير ميباشد.

 

 

ثبت و تاييد ايميل در اينستاگرام :

ايميل در اينستاگرام يكي از اصول هاي امنيتي و ثبت نام در اينستاگرام ميباشد در واقع شما با ايميل شخصي تان ميتوانيد به راحتي در اينستاگرام ثبت نام و ايجاد اكانت كنيد اما ايميل در اينستاگرام جنبه امنيتي نيز دارد براي مثال اگر اكانت اينستاگرام تان هك شده و يا در آينده اين اتفاق بر روي اكانت تان بيوفتد در صورت تاييد كردن و يا همان كانفريم كردن ايميل ثبت شده داخل اكانتتان به راحتي ميتوانيد پيج هك شده تان را بازگرداني كنيد اما جنبه امنيتي ايميل در اينستاگرام فقط به مسائل هك در اينستاگرام مختص نميشود در نظر بگيريد پسورد اكانت اينستاگرام تان را فراموش كرده ايد در صورت ثبت ايميل تان داخل اكانت اينستاگرام تان به راحتي هر چه تمام ميتوانيد پسورد تازه براي اكانت اينستاگرام تان انتخاب كرده و تغيير پسورد اينستاگرام انجام دهيد

 

 

 

جمع بندي

همانگونه كه ميدانيد پيشگيري بهتر از درمان ميباشد امروز نيز ما راه هاي پيشگيري از هك شدن اينستاگرام را بازگو كرديم كه شما با رعايت اين راه حل هاي ساده ميتوانيد تا 99 درصد از هك شدن اكانت تان را جلوگيري كنيد. چه بسا اگر به هر دليلي پيج اينستاگرام تان هك شد ميتوانيد با مطالعه مقاله بازگرداني پيج هك شده اقدام به پس گيري اكانت هك شده خودتان كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/5  | ۱۵ | نویسنده : instagram-bot |

تماس تصويري اينستاگرام

 

بعد از روز ها انتظار، اينستاگرام در آپديت جديد خود امكان تماس به صورت تصويري را براي كاربران خود فعال كرد البته انتظار داشتيم زودتر ها قابليت تماس تصويري اينستاگرام فعال شود حتي قبل تر از قابليت پخش زنده اما خب با يان وجود اين امكان بسيار چالش برانگيز و پركاربرد هم اضافه شد و امروز نيز ميخواهيم در مورد آموزش كامل تماس تصويري اينستاگرام صحبت كنيم.

 

ما در مقاله قبلي درمورد نحوه ارسال ويس در اينستاگرام صحبت كرديم و توضيح داديم كه براي ارسال پيام صوتي در اينستاگرام بايد از بخش دايركت اينستاگرام اقدام كرد كه ميتوانيد با مطالعه اين مقاله براي ارسال ويس در دايركت اينستاگرام خودتان اقدام كنيد.

 

نحوه برقراري تماس تصويري اينستاگرام :

 

تماس تصويري اينستاگرام نيز بايد از بخش دايركت آن صورت بگيريد كه در ادامه مقاله امروز مان نحوه تماس تصويري در اينستاگرام را توضيح خواهيم داد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده سپس از صفحه هوم، آيكون دايركت كه در بالا گوشه صفحه قرار دارد را لمس ميكنيم.

 

2_ با لمس اين آيكون ما وارد بخش دايركت اينستاگرام خود شده ايم كه ميتوانيم از اين قسمت وارد مكالمه با اكانت هاي حاضر در ليست موجود در اين صفحه شده و يا با استفاده از آيكون + مانندي كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد با پيج هاي جديد در ارتباط باشيم.

 

3_ بعد از انتخاب يكي از پيج ها، وارد صفحه مكالمه بيبن خود و اكانت مربوطه ميشويم و همانگونه كه در صفحه زير مشاهده ميكنيد در قسمت بالا گوشه صفحه، آيكون دوربين فيلمبرداري مانندي وجود دارد كه براي برقراري تماس تصويري در اينستاگرام بين شما و دوست تان (طرف مقابل) بايد يكي از شما پيش قدم شده و اين آيكون را لمس كنيد.

 

4_  بعد از لمس آيكون فيلمبرداري اعلان جديد در بخش دايركت اكانت مربوطه كه شما به آن درخواست تماس ويديويي داده ايد ارسال ميشود و در صورت تاييد آن، تماس ويديويي بين شما و مخاطب مربوطه آغاز خواهد شد.

 

 

 

چند نكته:

بعد از برقراري تماس تصويري براي شما سه آيكون فيلمبرداري، قطع تماس و ميكروفون كه به ترتيب براي قطع تصوير، قطع تماس ويديويي به صورت كامل و قطع صداي محيط در تماس تصويري اينستاگرام ميباشد.

اينستاگرام شما و طرف مقابل كه ميخواهيد تماس تصويري برقرار كنيد بايد به آخرين نسخه اينستاگرام آپديت شده باشد.

تماس ويدويي را ميتوان در گروه ها به اجرا در آورد و تا 4 اكانت را ميتوانيد همزمان در يك تماس ويديويي حاضر كنيد.

تمامي اعلان هاي تماس ويديويي اينستاگرام اعم از درخواست برقراري تماس و يا موفق بودن و نبودن تماس تصويري و... در قسمت مكالمه دايركت تان به شما گزارش خواهد شد.

 

 

جمع بندي

قابليت هاي جديدي كه اينستاگرام در قسمت دايركت خود درحال اضافه كردن ميباشد ميتواند در آينده نزديك رقيب پيام رسان هايي چون تلگرام شود. البته دايركت اينستاگرام پتانسيل پيشي گرفتن از پيام رسان ها را دارد چرا كه هنوز قابليت هاي زيادي چون ارسال ويديو درخود را نداشته به هرحال بايد ديد در آينده چه امكاناتي از طرف اينستاگرام در اين بخش براي كاربرانش اضافه خواهد شد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/4  | ۱۴ | نویسنده : instagram-bot |

سوال در استوري اينستاگرام

 

اينستاگرام در آپديت جديد و چالش برانگيز خود كه منجر به اضافه شدن امكان تازه اي با عنوان استوري اينستاگرام كاربران خود را پيش از پيش عاشق خود كرد در واقعه ويژگي كه از رقيب خود يعني اسنپ چت الگو برداري كرده بود. اما اينستاگرام هنوز از  آپديت هاي متعدد خود در  قسمت استوري نكشيده و هر روز و هفته در حال اضافه كردن قابليت هاي جديد در بخش استوري خود ميبياشد ما نيز قبل ها در مورد ويژگي هاي جديد استوري اينستاگرام از جمله ارسال نظرسنجي در استوري اينستاگرام صحبت كرديم امروز نيز ميخواهيم در مورد برچسب سوال در استوري اينستاگرام صحبت كنيم.

 

برچسب سوال و يا Ask a Question ويژگي جالبي ميباشد كه فالوور و بازديد كننده هاي استوري شما را به چالش كشيده و باعث ميشود تا نظرات آنها را نيز در مورد استوري خود بدانيد، كه به اين نوع استوري ها نيز استوري سوالي و يا پرسش و پاسخ اينستاگرام ميگويند كه شما در واقعه از افراد بازديد كننده خود، سوالات دلخواه تان را ميپرسيد. استفاده از برچسب سوال در استوري اينستاگرام بسيار ساده و تنها با چند لمس ميتوانيد از اين برچسب استفاده كنيد.

 

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: آموزش استوري اينستاگرام

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

استفاده از برچسب سوال در استوري اينستاگرام :

همانطوركه گفتيم استفاده از برچسب، سوال پرسيدن در استوري اينستاگرام بسيار ساده و تنها با چند حركت ميتوانيد از آن استفاده كنيد براي شروع مراحل زير را عملي كنيد.

 

1_ با استفاده از برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود ميشويم كه پس از ورود از صفحه هوم اينستاگرام مان وارد بخش استوري اينستاگرام مان ميشويم.

2_ بعد از ورود به استوري اينستاگرام حال عكس و يا ويديو خود را گرفته و يا از گالري سند خود را انتخاب ميكنيم.

3_  حال بايد آيكون شكلك مانندي كه در بالاي صفحه وجود دارد را لمس كنيد تا ليست انواع برچسب ها برايتان باز شده و سپس برچسب سوال يا همان Ask a Question انتخاب كنيد.

سوال در استوري اينستاگرام

 

 

4_ بعد از انتخاب اين برچسب حال ميتوانيد متن خود را نوشته و بعد ازآماده سازي آن را ارسال كنيد و منتظر پاسخ دوستان خود در اينستاگرام باشيد.

سوال در استوري اينستاگرام

 

 

 

با انجام اين مراحل ميتوانيد اولين سوال براي استوري خود را حاضر و آماده اشتراك گذاري كنيد و سپس منتظر ارسال نظرات مخاطبان خود در صفحه فيد اينستاگرام خود باشيد زيرا هر نظري كه براي شما ارسال شود به صورت اعلان در اين صفحه مشاهده خواهيد كرد و همچنين ميتوانيد نسبت به نظرات مخاطبان خود واكنش نشان داده و نظرات آنها را نيز به اشتراك بگذاريد.

 

 

 

استفاده از برچسب نظرسنجي و احساسات براي سوال در استوري :

ايجاد استوري سوالي تنها به برچسب Ask a Question ختم نميشود و شما ميتوانيد با ساتفاده از برچسب احساسات كه جديدا اينستاگرام اين برچسب را ضافه كرده از  دوستان خود به صورت راي مانند نظرات آن ها را جويا شويد و حتي برچسب نظرسنجي را نيز ميتوان براي ايجاد يك استوري سوالي استفاده كرد نحوه فعالسازي تمامي برچسب ها در استوري اينستااگرام به مانند تو.ضيحات قبل ميباشد تنها كافي ايستد خودتان را كمي درگيز كنيد

 

 

جمع بندي

برچسب هاي سوال احساسات و نظر سنجي در استوري اينستاگرام ابزاري هستند تا شما از نظرات كاربران تان طالاع پيدا كرده و حتي نظرات آنها را براي عموم به نمايش بگذاريد ما در مقاله هاي قبلي در مورد ثبت نظرسنجي در استوري اينستاگرام صحبت كرديم كه در آينده نيز بيشتر در مورد انواع ويژگي استوري صحبت خواهيم كرد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/4  | ۱۴ | نویسنده : instagram-bot |

ريپورت اينستاگرام

 

در نظر بگيريد شخصي شما را در اينستاگرام مدام اذيت يا در حال توهين كردن به شماست خب تكليف شما با اين اكانت چيست؟ در اينجاست كه اينستاگرام ويژگي با عنوان ريپورت اينستاگرام را براي حل چنين مشكلاتي در دسترس شما قرار داده تا چنين افرادي را براي جريمه و يا بسته شدن اكانت مربوطه به اينستاگرام گزارش دهيد اين تنها يك مثال از استفاده ريپورت كردن در اينستاگرام ميباشد امروز ميخواهيم آموزش جامع قابليت ريپورت اينستاگرام را براي شما عزيزان بازگو كنيم كه با مطالعه اين مقاله شما ميتوانيد به راحتي افراد خاطي از جمله افرادي كه پيام تبليغاتي بيش از حد براي شما كامنت ميكنند پست هاي دلخراش و دور از اصول منتشر ميكنند اكانت هايي كه پست هاي شما را كپي ميكنند و... به اينستاگرام گزارش بدهيد همچنين ارائه راه حل هايي براي خروج از ريپورت اينستاگرام در صورت ريپورت شدن اكانت خودتان را با خواندن و مطالعه كردن مقاله امروز به راحتي ميتوانيد اقدامات لازم را انجام دهيد.

 

 

ريپورت اينستاگرام چه تفاوتي با بلاك كردن در اينستاگرام دارد؟

بسياري از كاربران اينستاگرام تفاوت ريپورت در اينستاگرام با بلاك كردن در اينستاگرام را نميدانند اين دو ويژگي بسيار پر كاربرد بوده اما تفاوت هاي زيادي با هم دارند در نظر بگيريد شما نميخواهيد اكانت خاصي در اينستاگرام پست ها و حتي پيج شما را ببيند و يا برعكس شما ديگر نميخواهيد اثري از يك اكانت خاص در اينستاگرام را مشاهده كنيد در اين مواقع بايد شما آن اكانت را بلاك كنيد اما شما با انجام ريپورت در اينستاگرام در واقعه آن اكانت را بنا بر دلايلي كه در ادامه خواهيم گفت به اينستاگرام گزارش ميدهيد اگر دليل شما قانع كننده باشد قطعا به نتيجه خواهيد رسيد و اكانت مربوطه جريمه خواهد شد اما دليل شما قانع كننده نباشد هيچ اتفاقي بر اكانت مربوطه نخواهد افتاد.

نكته: گاهي اوقات شما از طرف اينستاگرام بلاك ميشويد كه اين نوع بلاك شدن ميتواند فعاليت هايي چون لايك، فالو، آنفالوو و ارسال كامنت شما را براي مدتي غير فعال كند كه براي رفع بلاك در اينستاگرام كافي ايست براي چند روز از انجام اين فعاليت ها خودداري كنيد.

 

از كجا اكانتي را ريپورت كنم؟

خب بعد از اين كه تفاوت بين بلاك و ريپورت اينستاگرام را ياد گرفتيم حال براي افراد تازه كار كه تازه در اينستاگرام عضو شده اند اين سوال پيش مي آيد كه از كدام راه ها و يا از كجا ميتوانم اكانتي را ريپورت كنم؟ شما ميتوانيد از سه را اقدام به ريپورت يا همان اقدام به گزارش اكانت مربوطه به اينستاگرام كنيد ريپورت كامنت، ريپورت يك پست حال عكس باشد يا ويديو و ريپورت كردن خود اكانت كه موارد ذكر شده را در ادامه مورد بررسي قرار ميدهيم.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

چگونه يك اكانت اينستاگرام را ريپورت كنيم؟

اگر  از يك نفر خوشتان نمي آيد و ميخواهيد آن را به اينستاگرام گزارش دهيد كافي ايست مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد.

 

۱_ وارد اكانت آن شخص شده و سپس در قسمت بالاي صفحه آن اكانت آيكون سه نقطه در بالا قسمت راست صفحه را لمس كنيد.

۲_ بعد از لمس اين آيكون برايتان در همان صفحه كادري باز خواهد شد كه گزينه هاي زيادي دارد اما هدف ما گزينه اول اين كادر يعني " ...report"  ميباشد كه انتخاب ميكنيم.

۳_ بعد از انتخاب اين گزينه دوباره يك كادر ديگر برايتان نمايان خواهد شد كه اين بار دو گزينه دارد گزينه اول "its spam" به معني هرزنامه و يا اسپمر يا به قول خودمان مزاحم ميباشد. براي مثال در نظر بگيريد شخصي اكانت شما را فالو آنفالو ميكند و اين كار را به صورت مداوم انجام ميدهد در اين شرايط شما ميتوانيد با استفاده از اين گزينه به اينستاگرام پيج مربوطه را گزارش دهيد حتي اكانت هايي كه پيام هاي تبليغاتي زيادي زير پست شما كامنت كرده و يا پيام دايركتي ارسال ميكنند نيز شامل اين مورد ميشوند.

ريپورت اينستاگرام

 

 

۴_ اما گزينه دوم يعني "its inappropriate" براي زماني ايست كه شما دلايل محكم تري براي گزارش اكانت مد نظر خود به اينستاگرام داشته باشيد. با انتخاب اين گزينه شما وارد صفحه اي خواهيد شد كه سه گزينه دارد (البته اگر اكانت مربوطه را قبلا فالو نكرده باشيد دو گزينه خواهد داشت)

ريپورت اينستاگرام

 

 

i don t want to see this account s photos or videos in my feed:

اگر نميخواهيد ديگر عكس و يا ويديو ها و نيز استوري هاي منتشر شده توسط اين اكانت را مشاهده كنيد كافي ايست گزينه اول را لمس و سپس اكانت مربوطه را در صفحه باز شده آنفالو كنيد.

 

i don t want this account to be able to see my photos or videos or search for me:

اگر ميخواهيد هم شما و هم ادمين اكانت مربوطه پست هاي يكديگر را مشاهده نكنيد كافي ايست گزينه دوم را انتخاب و سپس در صفحه باز شده اكانت مربوطه را بلاك نماييد.

 

i believe this account violates instagrams community guidelines:

به نوعي دو گزينه بالا را ميتوانسيتد بدون ورود به بخش ريپورت اينستاگرام نيز در بخش هاي ديگر به راحتي انجام دهيد اما اين گزينه يعني گزينه سوم براي زماني ايست كه شما دلايل محكم تري براي گزارش اين اكانت براي اينستاگرام داشته باشيد و يا به قولي ميخواهيد اين اكانت از طرف اينستاگرام حذف شود كه بايد اين گزينه را انتخاب كنيد.

 

۵_ با انتخاب گزينه سوم در صفحه قبلي شما وارد صفحه اي خواهيد شد كه دو گزينه دارد.(تصوير بالا عكس دوم)

 

 report a photo, video comment :

با انتخاب گزينه اول شما دليل گزارش تان را عكس يا ويديو و يا كامنت هاي اين اكانت نشان ميدهيد كه بعد از لمس آن اينستاگرام شما را وراد صفحه اي ميكنيد كه بايد در آن صفحه گزارش خود را تكميل كنيد.

 

report account:

با انتخاب اين گزينه شما هنوز مصر هستيد كه دلايل ديگر و محكم تري براي گزارش اين اكانت براي اينستاگرام داريد.

 

 

۶_ خب با انتخاب گزينه دوم يعني report account شما دوباره وارد صفحه ديگري خواهيد شد كه گزينه هاي مختلفي دارد اين گزينه ها به ترتيب زير ميباشند.

 

ريپورت اينستاگرام

 

posting annoying content:

اكانت مربوطه، منتشر كننده مطالب آزار دهنده ميباشد.

 

posting spam:

گزارش به عنوان يك اسپم كه در حال مزاحمت شديد براي من ميباشد.

 

posting inappropriate content:

اكانت مربوطه، محتوا و پست هاي نامناسب ارسال ميكند.

 

this profile is pretending to be someone else:

اكانت مربوطه تظاهر به شخص ديگري ميكند.

 

might be posting my intellectual property without authorization:

رعايت نكردن حق كپي رايت

 

با انتخاب يكي از گزينه هاي بالا شما اكانت مربوطه را بنا به دلايلي كه در مطالب بالا توضيح داديم به اينستاگرام گزارش داديد البته برخي از گزينه ها نياز به شرح و توضيحات بيشتر دارد اما هنگامي كه پيام thanks for reporting this را دريافت كرديد كه در تصوير بالا در عكس دوم اين پيام را مشاهده ميكنيد با موفقيت توانسته ايد فرد مذكور را ريپورت كنيد.

 

 

چگونه يك عكس و يا ويديو را گزارش بكنيم ؟

خب بعد از توضيحات كامل در مورد ريپورت اينستاگرام براي يك اكانت وقت آن رسيده در مورد ريپورت كردن يك عكس و يا ويديو يا به صورت كلي ريپورت كردن يك پست در اينستاگرام برسيم. براي ريپورت كردن يك پست در اينستاگرام كافي ايست مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد

 

۱_ وارد پست مربوطه شده و سپس آيكون سه نقطه در بالا قسمت راست صفحه را انتخاب كنيد تا به مانند آموزش قبل برايتان كادري باز شود.

۲_ در كادر باز شده گزينه اول يعني report را انتخاب كرده و بعد در ادامه فرايند ريپورت اينستاگرام براي يك پست كادر ديگري باز خواهد شد كه ميتوانيد در اين كادر گزينه اول يعني its spam را انتخاب كنيد.

۴_ اما گزينه دوم يعني "its inappropriate" براي زماني ايست كه شما دلايل ديگري براي گزارش اكانت مربوطه به اينستاگرام را داريد از جمله اين گزينه ها ميتوان به انتشار پست هاي خشونت آميز نژاد پرستي و... توسط اكانت مذكور نام برد.

 

ريپورت اينستاگرام

i just don t like it:

با انتخاب اين گزينه دليل شما براي گزارش، شخصي ميباشد كه در صورت انتخاب نيز وارد صفحه اي خواهيد شد كه اينستاگرام از شما ميخواهد در صورت خواست اكانت مربوطه را بلاك كنيد.

 

nudity or ***graphy:

تصوير و يا ويديويي هايي كه نشان از برهنگي و يا حركات دور از اخلاق را رواج ميدهد.

 

hate speech or symbols:

تصاوير و يا ويدويي هايي كه نشان از نژادپرستي باشند و بيننده را تشويق به خشونت و نژادپرستي كند.

 

Violence or threat of violence:

به نمايش گذاشتن آزار و اذيت و همچنين رواج خشونت.

 

sale or promotion of firearms:

تبليغ و يا فروش سلاح گرم و اسلحه

 

sale or promotion of drugs:

تبليغ و يا فروش مواد مخدر و اعتياد آور

 

harassment or bullying:

به نمايش گذاشتن آزار و اذيت ديگران

 

intellectual property violation:

رعيات نكردن مالكيت معنوي و كپي رايت

 

self injury:

ترويج خود زني و يا انتشار پست هايي از خودكشي

 

 

 

ريپورت كردن كامنت در اينستاگرام

خب تا اينجاي كار ما نحوه ريپورت اكانت اينستاگرام و ريپورت يك عكس و يا ويديو را بررسي كرديم اما شما ميتوانيد كامنت هاي توهين آميز و يا تبليغاتي را در پست هاي خود و حتي در پست هاي ديگر اكانت ها به اينستاگرام گزارش دهيد.

ريپورت اينستاگرام

 

همانطور كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد براي ريپورت كردن يك كامنت در اينستاگرام كافيه وارد پست مربوطه اي بشيد كه پيام مد نظردر آن كامنت شده و براي ريپورت كردن كامنت مربوطه كافيه بر روي پيام لمس كرده و نگهه داريد تا كادري برايتان باز شود در كادر باز شده از شما سوال پرسيده ميشود كه دليل گزارش اين كامنت مد نظر شما چيست كه شما ميتوانيد از بين دو گزينه حاضر يكي را انتخاب كنيد اگر گزينه اول يعني spam or scam را انتخاب كنيد اين كامنت را يك پيام مزاحم يا به قولي تبليغاتي و يا يك پيام براي اهدافي نظير كلاهبرداري به اينستاگرام گزارش ميدهيد اما اگر گزينه دوم يعني abusive content انتخاب كنيد داريد آن كامنت را به عنوان يك پيام توهين آميز و يا نژادپرستي به اينستاگرام گزارش ميدهيد.

 

 

چگونه يك استوري اينستاگرام را گزارش دهيم؟

در نظر بگيريد شما در حال اينستاگردي هستيد تا اين كه يك استوري را در اينستاگرام مشاهده ميكنيد و بنا به دليلي ميخواهيد اين استوري منتشر شده را ريپورت كنيد يا به قولي به اينستاگرام گزارش دهيد، براي اين كار كافي ايست وارد استوري مربوطه شده و سپس در كادر ارسال پيام، آيكون سه نقطه كه در تصوير زير نشان داده شده را انتخاب كرده و بعد از انتخاب به مانند آموزش قبلي كه يك عكس يا ويديو را ريپورت ميكرديم گزينه هاي مربوطه را انتخاب كرده و سپس استوري مربوطه را ريپورت كنيد.

ريپورت اينستاگرام

 

 

ريپورت اينستاگرام در قسمت دايركت

شما ميتوانيد در قسمت دايركت اينستاگرام در صورت نياز، پيام و حتي خود اكانت مربوطه را ريپورت كنيد. اگر ميخواهيد پيامي را در دايركت گزارش كنيد كافي ايست بر روي پيام لمس كرده و نگهه داريد تا كادري باز شود در كادر باز شده گزينه اول يعني report را انتخاب كنيد كه با انتخاب اين گزينه شما وارد صفحه اي خواهيد شد كه بايد نوع گزارش خود را انتخاب كنيد و همان صفحه اي برايتان به نمايش در مي آيد كه در ريپورت كردن يك پست نمايش داده ميشد كه ميتوانيد مطالب بالا را مطالعه كنيد. شايد در چند گزينه با هم تفاوت داشته باشند اما در كل شما ميتوانيد نوع گزارش خود را در رابطه با پيام دريافتي به اينستاگرام انتخاب و ارسال كنيد.

ريپورت اينستاگرام

 

 

اما اگر ميخواهيد خود اكانت مربوطه را از بخش دايركت اينستاگرام ريپورت كنيد كافي ايست در صفحه مكالمه بين خود و اكانت مربوطه اسم آن اكانت را كه در بالاي صفحه قرار دارد را انتخاب كرده تا به قسمت جزئيات رجوع كرده باشيد در اين صفحه شما بايد گزينه آخر يعني report را انتخاب كنيد و به مانند آموزش ريپورت كردن يك اكانت اقدام به گزارش كنيد.

 

 

چند نكته در مورد ريپورت اينستاگرام

 

ريپورت كردن بي مورد هر چقدر هم زياد باشد بدون تاثيير خواهد بود براي مثال اگر يك ميليون اكانت پيج شما را ريپورت كنند و دليل موجه اي براي گزارش خود نداشته باشند هيچ خطري اكانت شما را تهديد نميكند يا برعكس اگر شما اكانت ديگري را بي مورد ريپورت كنيد طبيعتا اكانت مربوطه هيچ جريمه اي نخواهد شد

شايد شما هم پست هايي در اينستاگرام ديده باشيد كه ادمين انتشار دهنده آن پست از شما ميخواهد پيام انگليسي زير پست آن كامنت كنيد تا به قول خودش از ريپورتي در آيد كه اصلا اين مشكل مربوط به ريپورت اينستاگرام نميباشد و اكانت مذكور احتمالا از طرف اينستاگرام يكي از فعاليت هايش بلاك شده براي مثال فالو كردن، لايك كردن و...

در صورت ريپورت شدن اكانت تان، شما هيچ پيامي را دريافت نخواهيد كرد فقط در چند موارد ميتوانيد ريپورت شدن خود را از طرف يك اكانت به خصوص احساس كنيد.

اصلي ترين جريمه اينستاگرام براي پيج هايي كه قوانين اينستاگرام را رعايت نميكنند و در پي ريپورت ديگر اكانت ها به اينستاگرام گزارش شده اند غير فعال و يا همان ديسيبيل شدن اكانت آن ها ميباشد كه در صورت بروز چنين مشكلي ميتوانيد مقاله بازيابي اكانت اينستاگرام را مطالعه كنيد.

اما براي خروج از ريپورت اينستاگرام و جريمه نشدن بايد فعاليت هاي قبلي خود را تغيير دهيد تا در نهايت اكانت اينستاگرام شما ديسيبيل نشود.

مطالبي چون ربات رفع ريپورت اينستاگرام، نرم افزار رفع ريپورت اينستاگرام، دانلود برنامه ريپورت اينستاگرام، چند نفر ريپورت كنند اينستاگرام بسته ميشه، چند نفر بايد ريپورت كنن در اينستا و... مطالبي بيهوده نيستند و اگر ميخواهيد وقت تان را تلف كنيد سراغ اين نوع موارد برويد.

 

 

 

فيلم آموزشي ريپورت اينستاگرام:

 

 

صوت در مورد ريپورت اينستاگرام:

 

 

جمع بندي:

داخل پيج شخصي خودم اكانتي بود كه هميشه زير پست هاي من كامنت تبليغاتي ميفرستاد اول ها كاري با پيام هاش نداشتم حتي پاك هم نميكردم اما روزي رفتم به دايركتش پيام دادم و گفتم اگه امكانش هست ديگه پيام تبليغاتي نفرستيد كه با جوابي بسيار دور از اخلاق روبرو شدم و من با كمال رعايت ادب رفتم به راحتي زير پست هايي كه كامنت فرستاده بود يكي يكي كامنت هاش رو ريپورت و سپس خود اكانت رو ريپورت كردم كه بعد از چند روز پيامي از اينستاگرام برام اومد و تشكر كرده بود بخاطر گزارش اكانتي كه داشت به عنوان يك اسپم فعاليت ميكرد و اينستاگرام اكانت مربلوطه رو غير فعال كرده بود اگر شما هم با چنين افرادي روبرو هستيد و يا در آينده روبرو شديد با رعايت ادب به راحتي هر چه تمام ميتونيد پيج مربوطه رو ريپورت كنيد اگر چنين تجربه مشابه اي داريد ميتونيد زير همين مقاله با ما در ميون بزاريد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/3  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

احتمالا براي شما پيش آمده كه بخواهيد يكي از پست هاي خود را حذف كنيد اما از انجام اين كار عاجز مانده ايد يا خواسته ايد كه بعد از ارسال و منتشر كردن پست خود آن را ويرايش كنيد اما طريقه ويرايش آن و گزينه هاي مربوطه به آن را نميدانستيد. استفاده از اين امكانات كمي پيش پا افتاده هستند اما شايد براي برخي از افراد كه جديد عضو اينستاگرام شده اند و در اينستاگرام ثبت نام كرده اند آشنايي كافي با تنظيمات اينستاگرام را نداشته باشند كمي با مشكل روبرو كند

خود من در اوايل فعاليتم در اينستاگرام با چنين مشكلاتي روبرو بودم اما جاي نگراني و خجالتي ندارد چون به راحتي ميتوانيد هم برخي از پست هاي خود را حذف و يا آنها را ويرايش كنيد، بحث امروز ما در مورد حذف پست اينستاگرام ميباشد اما سعي خواهيم كرد نحوه ويرايش پست در اينستاگرام را نيز گوشزد كنيم.

 

 

نحوه حذف پست در اينستاگرام :

شما ميتوانيد پست هاي خود را به دو صورت دائمي و موقت ( آرشيو ) پاك كنيد كه ما به آموزش هر دو اين قابليت اشاره خواهيم كرد.

 

 

حذف دائمي پست در اينستاگرام :

براي حذف كامل پست اينستاگرام خود كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ وارد اكانت اينستاگرام خود شده و سپس به صفحه پروفايل اكانت خود يعني جايي كه پست هاي منتشر شده شما در آنجا وجود دارد ميرويم.

2_ پستي را كه قصد حذف آن را داريم انتخاب و وارد آن ميشويم.

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

3_ در صفحه باز شده شما براي حذف پست اينستاگرام خود بايد آيكون سه نقطه در بالا قسمت راست صفحه را انتخاب كرده و در كادر باز شده گزينه delete را لمس و سپس به مانند تصوير زير آن را تاييد كنيد.

 

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

حذف موقتي پست ( آرشيو كردن )

آرشيو در اينستاگرام يكي از قابليت هاي جديد اينستاگرام ميباشد كه شما با استفاده از آن ميتوانيد پست هاي خود را بايگاني كرده تا در صورت خواست خودتان دوباره آن را به نمايش عموم در آوريد و يا مشاهده آن را فقط براي خودتان امكان پذير كرده باشيد، براي بايگاني كردن پست اينستاگرام خود كافي ايست

 

1_ به مانند آموزش قبلي پست مربوطه را براي حذف موقت و يا همان آرشيو كردن انتخاب ميكنيم.

2_ سپس آيكون سه نقطه را انتخاب كرده و در كادر باز شده به جاي گزينه delete گزينه اول يعني archive را انتخاب ميكنيم.

 

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

3_ با انتخاب اين گزينه پست مربوطه در بخش آرشيو اينستاگرام تان جاگذاري شده و از صفحه پروفايل شما پاك ميشود.

4_ براي بازگرداني پست ارشيو شده كافيه در صفحه پروفايل اينستاگرام تان آيكون آرشيو در قسمت بالاي صفحه را انتخاب كرده و سپس به قسمت پست هاي آرشيو شده برويد و پست مد نظر را انتخاب كرده و سپس آيكون سه نقطه را انتخاب و گزينه show on profile را انتخاب كنيد تا پست مربوطه دوباره به نمايش عموم در آيد.

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

ويرايش پست ارسال شده :

در نظر بگيريد شما يك پست در اينستاگرام ارسال كرده ايد اما در كپشن اينستاگرام آن غلط املايي داشتيد و يا ميخواهيد به هر دليلي بخشي از متن آن را تغيير دهيد و يا اينكه بخواهيد اكانت هايي را در پست خود تگ كنيد و ... تكليف شما چيست؟ شما به راحتي ميتوانيد با استفاده از ايكون سه نقطه در پست مربوطه به راحتي تغييرات لازم را انجام دهيد.

براي اعمال تنظيمات و ويرايش هاي مختلف بر روي پستتان كافي ايست وارد پست مربوطه شده و به مانند آموزش قبل ايكون سه نقطه را لمس كرده و در كارد باز شده ويرايش هاي دلخواه تان را انجام دهيد.

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

archive :

همانگونه كه در اين آموزش اشاره شد شما با استفاده از قابليت جديد آرشيو در اينساگرام به راحتي ميتوانيد پست هاي خود را بايگاني كرده و يا به قولي پست خود را به صورت موقت حذف كرده باشيد.

 

share :

با استفاده از اين گزينه شما ميتوانيد پست مربوطه را در شبكه هاي اجتماعي ديگر نظير فيسبوك، توييتر به انتشار برسانيد.

 

edit :

شما با استفاده از اين گزينه ميتوانيد پست خود را ويرايش كنيد، ويرايش پست شما حال چه عكس باشد و چه ويديو شامل بخش كپشن اينستاگرام ، تگ كردن اكانت هاي ديگر و اضافه كردن مكان باشد.

 

delete :

همانطور كه گفتيم شما با انتخاب گزينه delete و تاييد آن پست مد نظر را حذف ميكنيد.

 

turn of commenting :

با استفاده از اين قابليت قادر خواهيد بود تا قسمت نظرات پست مربوطه را غير فعال كنيد كه در پي آن آيكون كامنت گذاري پست شما غير فعال خواهد شد و براي فعالسازي آن كافي ايست دوباره به مانند قبل اين قسمت را فعالسازي كنيد.

 

copy link :

اگر شما ميخواهيد پست خود و يا ديگران را دانلود كنيد بايد اين گزينه را انتخاب كرده تا لينك دانلود آن را كپي كرده باشيد و با استفاده از برنامه هاي مجزا و يا سايت هاي دانلود از اينستاگرام عكس و يا ويديو مربوطه را دانلود كنيد.

 

share on whats app :

اگر در واتس آپ اكانت داريد ميتوانيد پست مربوطه را در واتس آپ براي ديگران به اشتراك بگذاريد.

 

 

فيلم آموزشي حذف پست اينستاگرام :

نمايشگر ويديو
00:00
    
01:42

 

 

گفتگو در مورد حذف پست اينستاگرام :

 

 

جمع بندي

امروز ما نه تنها طريقه حذف پست در اينستاگرام را برايتان توضيح داديم بلكه با مطالعه و مشاهده فيلم اموزشي مربوطه ميتوانيد به راحتي پست هاي ارسال شده خود را ويرايش و يا اشتراك گذاري كنيد همچنين شما ميتوانيد برخي از پست هاي خود را بايگاني كرده تا در صورت خواست خودتان دوباره ان ها را به نمايش عموم در آوريد اگر مشكل خاصي در حذف پست هاي خود داشتيد مشكلتان را با ما در ميان بگذاريد.

 


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/3  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |

حذف فالوور

 

افزايش روز به روز كاربران اينستاگرام باعث شده تعداد كاربران در اينستاگرام افزايش پيدا كند و در اين بين نيز كاربراني پيدا ميشوند كه از اينستاگرام خداحافظي ميكنند و يا فعاليت شان كم ميشود و به نوعي ميتوان اين اكانت ها را فيك ناميد. خب در بين فالوور و فالوينگ هاي شما جه تعداد اكانت فيك ميتواند وجود داشته باشد اگر شما اين اكانت ها را شناسايي ميكنيد نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام به چه صورت ميباشد يا اگر از يك اكانت خاص خوشتان نميايد و ميخواهيد اين اكانت در فالوور و فالووينگ هاي شما جايي نداشته باشد بايد چه كار كنيد به همين دليل امروز ميخواهيم نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام را برايتان توضبح دهيم.

 

 

تفاوت فالوور و فالووينگ !

قبل از آموزش اصلي موضوع امروز، بايد تفاوت اين دو اصل را بدانيد

 

 

فالوور :

افرادي كه شما را دنبال ميكنند و در زمان انشتار پست و يا استوري و .... از طرف اكانت شما، مشاهده ميكنند و در صورت خواست خودشان عكس العمل نشان ميدهند حال اين عكس العمل ميتواند منجر به لايك كردن پست شما توسط آن ها بينجامد و يا فعاليت هاي ديگر مثل ارسال نظرات (كامنت) و...

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

 

فالووينگ:

اكانت ها و يا افرادي كه شما آن ها را دنبال ميكنيد و در صورت انتشار پست و يا استوري و... از طرف آن ها، شما مشاهده خواهيد كرد و در پي آن ميتوانيد آن پست ها را لايك و يا كامنت گذاري و... كنيد.

 

 

 

 

حذف فالووينگ در اينستاگرام :

همانطور كه در قسمت بالاتر توضيح داديم فالووينگ ها يعني اكانت هايي كه شما آن ها را دنبال ميكنيد شايد از روي علاقه آن ها را فالو كرده ايد و شايد بر اساس دلايل ديگر اما اگر ميخواهيد آن ها را به هر دليلي آنفالو كنيد ميتوانيد از دو راه پيش رو انجام دهيد و اقدام به حذف following هاي خود كرده باشيد.

 

 

آنفالو كردن :

اگر ديگر نميخواهيد اكانتي را در اينستاگرام دنبال كنيد كافي ايست وارد بخش following هاي پيج خود شده و اكانت مربوطه را يافته و سپس آيكون سفيد رنگ following را لمس كنيد و بعد از باز شدن يك كادر ديگر گزينه unfollow را انتخاب كنيد تا به اين ترتيب اكانت مد نظر آنفالو شده و يكي از اعضاي فالوينگ هاي شما كم ميشود اما اگر ميخواهيد حذف فالووينگ گسترده اي انجام دهيد ميتوانيد از ربات هاي اينستاگرام و مورد اطمنياني چون ربات اينستاگرام اينبو استفاده كنيد تا روزانه بالاي 900 فالووينگ شما را پاك كند.

 

بلاك كردن :

يكي از راه هايي كه ميتوانيد فالووينگ هاي خود را پاك كنيد بلاك كردن اكانت هاي مربوطه ميباشد همچنين بلاك كردن در اينستاگرام باعث ميشود تا شما پست ها و استوري ها و... اكانت بلاك شده را ديگر مشاهده نكنيد يا به قولي اثري از آن پيج را ديگر در اينستاگرام مشاهده نخواهيد كرد پس اگر از اكانت خاصي خوشتان نمي آيد ميتوانيد با يك تير دو نشان بزنيد هم آن اكانت را محروم از رصد فعاليت هاي خود رد اينستاگرام كنيد و هم فعاليت هاي آن اكانت را در اينستاگرام مشاهده نكنيد.

حذف فالوور

 

 

 

حذف فالوور در اينستاگرام :

خب تا اينجا ما با چگونگي حذف فالووينگ در اينستاگرام آشنا شديم اما اگر در بين فالوور هاي شما يعني اكانت هايي كه پيج شما را دنبال ميكنند بخواهيد افرادي را از ليست follower هايتان پاك كنيد يا بايد مثل آموزش قبل آن اكانت را بلاك كنيد تا هم آن عاجز از مشاهده پست و استوري شما باشد و هم شما اما اگر شما ميخواهيد فقط يك اكانت و يا اكانت هاي خاصي را فقط از ليست فالوور هايتان پاك كنيد كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_  وارد بخش follower هايتان شده و بعد از يافتن اكانت مد نظر براي حذف فالوور در اينستاگرام آيكون سه نقطه را لمس كنيد.

2_ بعد از لمس برايتان كادري باز ميشود و شما بايد گزينه remove را انتخاب كنيد.

حذف فالوور

 

 

 

فيلم آموزشي نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام

نمايشگر ويديو
00:00
    
01:43

 

 

 

گفتگو در مورد حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

با انجام اين مراحل شما ميتوانيد به راحتي اكانت هايي را در بخش فالوور و فالووينگ هايتا را حذف كرده، حال حذف فالوور در اينستاگرام ميتواند دلايل خاصي داشته باشد مثلا قصد شما از اين كار ميتواند حذف اكانت هاي فيك از ليست فالوور هايتان باشد و يا مثل من كه نميخواهيد فرد خاصي پست هاي شما را ببنيد. در نظر بگيريد پيجي داريد و آن را پرايوت يا همان قفل كرده ايد تا به اين ترتيب فقط افراد خاصي كه شما ميخواهيد فعاليت هايتان را مشاهده كنند ببينند در اين بين به اشتباه يكي از درخواست هاي فالو شدن تان (request) را تاييد ميكنيد، يا پيج تان را بعد ها پرايوت كرده ايد و حال ميخواهيد فقط برخي از فالوور هايتان حذف شود چاره چيست؟ به راحتي ميتوانيد با استفاده از راه حل هاي توصيه شده اقدام كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/2  | ۱۷ | نویسنده : instagram-bot |
[ ]