کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
اينستاگرام

اگر اينستا باز باشيد قطعا داخل لايو ديگران شده ايد و شايد در اين بين خواسته ايد شما هم در لايو آنها شريك شده و يا به قولي در لايو دو نفره در اينستاگرام شركت كنيد. البته قبل ها يعني زماني كه اينستاگرام تازه استوري خود و بعد لايو خود را راه اندازي كرد امكان گذاشتن لايو دو نفره در اينستاگرام امكانپذير نبود و فقط ادمين صفحه ميتوانست لايو خود را به اشتراك عموم بگذارد اما همينطور كه گفتيم بعد ها اين امكان به وجود آمد تا لايو دو نفره در اينستاگرام فراهم شود و رنگ و بوي جديدي به قسمت استوري اينستاگرامبدهد.

 

فراهم كردن شرايط لايو دو نفره در اينستاگرام به صورت ساده اي رخ ميدهد به اين طريق كه اكانت شروع كننده لايو، در قسمت پايين صفحه آيكون صورتك مانندي كه به صورت دو تايي وجود دارد را لمس و سپس يكي از پيج هاي موجود در ليست را انتخاب و در آخر بعد از تاييد و قبول كردن اكانت مهمان يا همان دعوت شده لايو دونفره آغاز ميشود


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/12/7  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

ثبت لوكيشن در اينستاگرام يك ويژگي قديمي اينستاگرام بوده اما با اين وجود اكانت هاي كمي از اين ويژگي استفاده كرده و براي پست يا استوري هاي خود مكان اضافه ميكنند. البته اگر شما تا حالا از اين ويژگي استفاده نكرده باشيد هم، برخي از پست ها و يا استوري هايي را ديده ايد كه بر روي پست هايشان لوكيشن اضافه كرده اند شما هم ميتوانيد از اين قابليت قديمي استفاده كرده و رنگ و بوي ديگري به استوري و پست هاي خود بدهيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/12/7  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

حذف بيزينس اينستاگرام

 

ما قبلا در مورد نحوه فعالسازي ويژگي بيزينس در اينستاگرام يا همان بيزينس اكانت اينستاگرام صحبت كرديم و نشان داديم كه با فعالسازي اين ويزگي در پيج تان چه قابليت هايي براي پيج خودتان فعال خواهد شد. اما لازم به ذكر ميباشد كه با فعال كردن ويژگي بيزينس اكانت اينستاگرام دست شما از برخي ويژگي ها از جمله پرايوت كردن در اينستاگرام قطع خواهد شد از اين روز امروز ميخواهيم در مورد نحوه حذف بيزينس اينستاگرام صحبت كنيم.

 

با حذف بيزينس اينستاگرام اطلاعاتي كه بعد از ارسال پست در اينستاگرام خودتان براي شما نشان داده ميشد غير فعال خواهد شد، حتي قسمت insights كه بعد از فعالسازي ويزگي بيزينس اكانت اينستاگرام فعال ميشد با حذف اين ويزگي غير فعال خواهد شد و اطلاعاتي ارزشمندي كه براي شما در اين بخش ارائه شده بود نيز قطع خواهد شد اما اگر باز هم ميخواهيد بيزينس پروفايل اينستاگرام خودتان را حذف كنيد ادامه مقاله حذف بيزينس اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

نحوه حذف بيزينس اينستاگرام

خب بعد از اينكه در مورد معايب و مزاياي بيزينس اكانت اينستاگرام گفتيم و اگر باز هم تصميم تان بر حذف بيزينس اينستاگرام ميباشد پس مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد پيج خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و در صفحه باز شده كه صفحه هوم ميباشد به صفحه پروفايل اينستاگرام رجوع ميكنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام، شما بايد به قسمت تنظيمات اينستاگرام برويد كه به همين منظور بايد آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و سپس گزينه setting در پايين صفحه را لمس كنيد تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام تان شويد.

3_ براي حذف بيزينس اينستاگرام خودتان بايد در قسمت تنظيمات گزينه "switch back to personal account" به معناي خروج از بيزينس پروفايل اينستاگرام ميباشد را انتخاب كنيد كه در صورت انتخاب اينستاگرام از شما دوباره سوال خواهد پرسيد كه بايد دوباره گزينه switch back را بزنيد.

حذف بيزينس اينستاگرام

 

 

جمع بندي

بحث امروز در مورد حذف بيزينس پروفايل اينستاگرام بود اما از ويژگي هاي آن چيز خاصي نگفتيم چون در مقاله هاي قبلي به صورت مفثل در اين مورد صحبت كرده ايم و امروز فقط ميخواستيم نحوه خارج شدن از اين ويژگي را برايتان نشان دهيم البته ميتوانيد بعد از خروج دوباره ويژگي مربوطه را فعال كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/16  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام يك امر اجتناب ناپذيري ميباشد و هر كاربري در اينستاگرام هنگام مشاهده يك پست حال چه عكس باشد و چه يك ويديو ترغيب ميشود تا آن پست را به اشتراك بگذارد، اين موضوع براي استوري هاي منتشر شده در اينستاگرام  نيز صدق ميكند.

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام تنها مربوط به اين نميشود كه شما براي مثال يك پست را دانلود و سپس در پيج خود منتشر كنيد، بلكه اشتراك گذاري از طرف شما ميتواند به صورت ارسال دايركت به دوستان تان باشد از همين رو امروز ميخواهيم در مورد انواع و نحوه اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كنيم.

 

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام

همانطور كه گفتيم اشتراك گذاري فعاليت هاي متفاوتي در اينستاگرام را شامل ميشود از اشتراك يك استوري گرفته تا شير كردن يك پست در گروه هاي اينستاگرم كه ما در ادامه توضيح مختصري در اين مورد خواهيم داد.

 

شير در اينستاگرام از طريق دايركت

انتشار يك پست و يا استوري براي دوستان تان به صورت پيام دايركتي را ميتوان شير در اينستاگرام ناميد براي مثال اگر شما هنگام اينستاگردي از يك فيلم و يا عكس خوشتان بيايد احتمالا خواهيد خواست تا آن پست را براي دوستان تان ارسال كنيد اما براي share در اينستاگرام بايد از كجا اقدام كنيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

نحوه ارسال پست به دايركت ديگر پيج ها :

پست مربوطه كه ميخواهيم آن را براي دوستان خودمان دايركت كنيم را انتخاب و به مانند مراحل زير اقدام ميكنيم.

 

1_  همانگونه ديده ايد زير هر پست آيكون پيكان مانندي وجود دارد درست شبيه به ايكون قسمت دايركت در اينستاگرام  اگر شما اين آيكون را لمس كنيد برايتان كادري باز ميشود.

 

2_ در كادر باز شده كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد پيج دلخواه تان را كه ميخواهيد پست مربوطه را براي آن به اشتراك بگذاريد با لمس آيكون آبي رنگ send در روبروي آن پيج را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

3_ البته ميتوانيد با بالا كشيدن كادر باز شده و انتخاب گزينه مربوطه گروهي را از همين قسمت ايجاد و پست مربوطه را براي گروه ايجاد شده ارسال كنيد. همچنين در نظر بگيريد هنگامي كه كادر آبي رنگ send را لمس ميكنيد چند لحظه فرصت داريد ارسال را متوقف كنيد.

 

 

نحوه ارسال استوري به دايركت ديگر پيج ها :

به اشتراك گذاري استوري ديگران در قسمت دايركت نيز به مانند آموزش قبلي ميباشد با اين تفاوت كه آيكون اشتراك گذاري در قسمت استوري، پايين در گوشه صفحه قرار دارد و بايد آن را لمس كرده و سپس اكانت هاي دلخواه تان را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

ريپست در اينستاگرام

براي اين كه بخواهيد يك پست ديگر اكانتي را در پيج خودتان منتشر كنيد بايد به پست مربوطه رجوع كرده و سپس آيكون سه خط در گوشه پست مربوطه را لمس و در كادر باز شده گزينه ...share link را انتخاب كرده و بعد از راه هاي موجود كه ما در مقاله دانلود از اينستاگرام به صورت مفصل توضيح داده ايم، پست را دانلود و در گالري گوشي خودتان ذخيره و سپس در پيج خود منتشر كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري فيلم در اينستاگرام نيز به همين صورت انجام ميگرد و هيچ تفاوتي ندارد آن پست عكس باشد يا يك ويديو به راحتي ميتوانيد با استفاده از برنامه هاي جانبي كه در مقاله هاي قبلي سايت توضيح داده ايم دانلود و آنرا به اشتراك بگذاريد.

 

 

 

اشتراك در استوري

اشتراك گذاري در استوري اينستاگرام نيز ميتواند يك چالش خوب و جذابي باشد اينكه شما بتوانيد پست هاي خود و ديگر پيج ها را بدون دغدغه در استوري هايتان منتشر كنيد و يا حتي استوري ديگر پيج ها را اشتراك گذاري كنيد جالب است!

 

گذاشتن پست در استوري

در آموزش قبلي در مورد نحوه share در اينستاگرام گفتيم و اينكه بايد آيكون پيكان مانند را لمس و سپس پيج هاي منتخب را انتخاب كنيد. براي همين منظور هم بايد ايكون اشتراك گذاري در زير هر پست را لمس و سپس در كادر باز شده نوشته آبي رنگ add post را انتخاب كنيد.

 

با انتخاب اين گزينه اينستاگرام شما را مستقيما به قسمت استوري پيج تان هدايت خواهد كرد با اين تفاوت كه پستي كه ميخواستيد آنرا در استوري خود انتشار دهيد در اين قسمت حاضر و آماده ميباشد حال ميتوانيد خودتان دوباره ويرايش و تغييراتي را انجام و سپس استوري را انتشار دهيد.

 

 

چگونه استوري ديگران را استوري كنيم

و اما يكي از جالبترين روش هاي اشتراك گذاري در اينستاگرام كه به احتمال بالا از آن خبر نداشته ايد اشتراك گذاري استوري ديگران در پيج خودمان، آن هم به صورت استوري ميباشد.

البته براي اين كار شما فقط استوري هايي را ميتوانيد استوري كنيد كه در استوري مربوطه منشن شده باشيد براي همين منظور بايد مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ هنگامي كه پيج شما در يك استوري منشن يا همان تگ شود در قسمت دايركت اكانت شما پيامي مبني بر تگ شدن تان در يك استوري ارسال خواهد شد، وارد قسمت دايركت اينستاگرام خودتان شده و پيام دريافتي از پيج مربوطه را باز كنيد.

 

2_ همانطور كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد استوري منتشر شده از طرف پيج تگ كننده براي شما ارسال شده كه در بالاي آن نوشته add this to your story وجود دارد آنرا لمس كنيد، كه در صورت لمس وارد قسمت استوري خودتان خواهيد شد و ميتوانيد استوري يك پيج ديگر را در پيج خودتان استوري كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

امروز در مورد نحوه ارسال و اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كرديم كه با مطالعه اين پست ميتوانيد به راحتي تعامل زيادي با دوستان و ديگر كاربران اينستاگرام برقرار كرده و حتي در صورت خواست خودتان استوري و پست هاي دلخواه خود را در پيج تان نيز به انتشار عموم در آوريد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/16  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

 

اينستاگرام برنامه پر طرفدار و محبوب اين روز هاي فضاي مجازي ميباشد اما اين برنامه نيز مشكلات زيادي را به همراه دارد چه از لحاظ امنيتي و چه از لحاظ ورودو خروج از اكانت ها كه البته پيشتر در مورد هر دو اين مشكلات كه چگونه آنها را رفع كنيم صحبت كرده ايم اما بحث امروز ما به صورت كلي در مورد برگرداندن اكانت اينستاگرام خواهد بود كه چه مشكلاتي كلا باعث ميشوند دسترسي ما از اينستاگرام قطع شود.

 

از اساسي ترين مشكلاتي كه ميتواند شما را از ورود مجدد به اينستاگرام تان بازدارد فراموشي رمز اينستاگرام تان ميباشد براي اين كه از اين مشكل عبور كنيد بايد از راه هايي كه اينستا پيش روي تان گذاشته استفاده كنيد به صورت كلي براي برگرداندن اكانت اينستاگرام كار سختي پيش رو نداريد و اكثرا با چند اقدام ساده ميتوان مشكل را حل كرد كه چه بسا ما در اين مقاله همه ي موارد مربوطه به برگرداندن اكانت اينستاگرام مربوط ميشود را توضيح خواهيم داد.

 

 

چگونه رمز اينستاگرام را عوض كنم ؟

اينستاگرام راه هاي زيادي را براي تغيير رمز اكانت پيش روي كاربرانش گذاشته و از اين رو شما ميتوانيد به راحتي و با استفاده از امكان هاي متنوع اينستاگرام براي ثبت پسورد جديد اقدام كنين كه ما تمامي اين روش ها را توضيح خواهيم داد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

بازگرداني اكانت اينستاگرام بدون ايميل

ساده ترين راهي كه شما ميتوانيد پسورد پيج خود را تغيير دهيد مراجعه به بخش تنظيمات اينستاگرام ميباشد براي اين كار كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد اكانت خود شده و سپس به صفحه پروفايل پيج رجوع ميكنيم و در اين صفحه آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و گزينه "setting"را لمس ميكنيم.

2_ با ورود به تنظيمات اينستاگرام حال ميتوانيم از قسمت account گزينه اول يعني password را انتخاب كنيم كه با انتخاب اين گزينه براي شما صفحه اي باز خواهد شد كه سه كادر براي وارد كردن رمز فعلي و رمز جديد پيج تان پيش رو خواهيد داشت.

3_ در كادر اول كه با رنگ خاكستري كم رنگ نوشه شده current password بايد رمز فعلي خود يعني پسووردي كه ميخواهيد آن را تغيير دهيد را وارد كرده و سپس در كادر هاي دوم و سوم رمز جديد براي پيج تان انتخاب و سپس وارد كنيد.

برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

تغيير رمز اينستاگرام بدون داشتن رمز قبلي

خب به احتمال زياد افرادي كه قصد ثبت پسورد جديد در پيج شان را دارند ادمين هايي هستند كه رمز فعلي خود را فراموش كرده اند، براي حل اين مشكل نميتوان از روش قبلي استفاده كرد چون در روش قبلي از پسورد فعلي براي تغيير رمز استفاده ميشد اما براي ثبت پسورد جديد بدون داشتن رمز قبلي شما ميتوانيد از سه روش موجود يعني تغيير پسورد از طريق ايميل، شماره موبايل و اطلاعات اكانت فيسبوك ( در صورت كانكت كردن) اقدام كنيد.

 

 

بازيابي رمز اينستاگرام با ايميل

يكي از اساسي ترين راه هاي تغيير پسوورد اينستاگرام اقدام از طريق ايميل ثبت شده داخل پيج ميباشد. از اين رو براي اين كار ميتوانيد از چندين راه اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خود از طريق ايميل كرده باشيد، اولين راه اقدام از همان صفحه تغيير پسورد كه از طريق تنظيمات اينستاگرام وارد آن شديم اقدام كنيم.

اما در اين صفحه چون ما از پسورد فعلي پيج با خبر نيستيم ميتوانيم نوشته آبي رنگ forget password در همان صفحه را لمس كرده كه در اين صورت پيامي حاوي لينك تغيير پسورد به ايميل ثبت شده داخل پيج از طرف اينستاگرام ارسال خواهد شد كه ميتوانيد از طريق اين لينك اقدام ثبت پسورد جديد براي اكانت خود كرده باشيد.

 

دومين راه براي دريافت ايميل لينك تغيير پسورد اقدام از طريق add account ميباشد بدين صورت كه شما با مراجعه به صفحه پروفايل پيج تان بر روي اسم پيج خود كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد را لمس و سپس گزينه add account را انتخاب كنيد كه در اينصورت وارد صفحه log in اينستاگرام خواهيد شد.

براي ادامه شما بايد در اين صفحه نوشته سياه رنگ get help signing in را لمس و سپس در صفحه باز شده اسم پيج و يا ايميل و حتي در صورت ثبت كردن شماره موبايل كه در ادامه توضيح خواهيم داد، راه هاي ثبت پسورد جديد را از اينستاگرام درخواست كنيد كه بعد از وارد كردن يكي از موارد توصيه شده كه ما در اين روش از ايميل استفاده ميكنيم وارد صفحه اي ميشويم كه اينستاگرام راه هاي ثبت پسورد جديد را براي ما نشان ميدهد كه ما گزينه اول يعني send an email را انتخاب خواهيم كرد تا لينك مربوطه به ايميل مان ارسال شود.

 

 

بازيابي رمز اينستاگرام با شماره

همانطور كه گفتيم بازيابي رمز اينستاگرام از طريق شماره موبايل نيز امكانپذير ميباشد به اين صورت كه ميتوانيد به مانند آموزش هاي قبلي از راه هاي مشابه براي تغيير رمز اقدام كنيد چه از طريق تنظيمات از داخل خود پيج تان و چه از طريق بخش get help signing in كه در آموزش قبلي به آن اشاره كرديم كه تنها كافي ايست در مرحله آخر اين روش به جاي انتخاب گزينه اول يعني send an email گزينه دوم  send an sms را انتخاب كرده تا پيام حاوي لينك تغيير پسورد اينستاگرام براي تان اس ام اس شود.

 

 

تغيير رمز از طريق فيسبوك

براي استفاده از اين امكان اينستاگرام، شما بايد قبل تر اقدام به ثبت اكانت فيسبوك به پيج تان را كرده باشيد و يا اگر فعلا داخل پيج تان هستيد اكانت فيسبوك خود را از طريق قسمت تنظيمات گزينه link پيج تان وصل كرده تا از اين طريق نيز بتوانيد اقدام به تغيير رمز اكانت خود كرده باشيد.

 

براي اقدام از اين راه شما بايد وارد صفحه log in اينستاگرام شده و نوشته آبي رنگ log in facebook  را لمس كرده و سپس بايد اطلاعات اكانت فيسبوك خود را وراد كنيد كه در اينصورت به احتمال بالا به صورت مستيقم وارد اكانت اينستاگرامي خود خواهيد شد.

راه ديگر نيز اقدام از قسمت get help signing in ميباشد كه بعد از گذر از مراحل مربوط در صفحه انتخاب دريافت لينك بايد گزينه سومي يعني همان log in facebook را انتخاب كنيد.

 

 

وب سايت اينستاگرام براي بازيابي رمز

ميتوانستيم سايت اينستاگرام را در موراد قبلي نيز گوشزد كنيم چون تمامي مواردي كه در بالا توضيح داديم از طريق سايت اينستاگرام نيز امكانپذير ميباشد براي اين كار كافي ايست وارد سايت اينستاگرام شده و از بخش log in اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خو كرده باشيد.

 

 

 

بازيابي اينستاگرام هك شده

برگرداندن اكانت اينستاگرام هك شده راه هاي متفاوتي دارد كه ما در مقاله ديگري با عنوان بازگرداني پيج هك شده مفصل تر توضيح داده ايم كه ميتوانيد اين مقاله را نيز مطالعه كنيد اما موارد مربوط به اين مشكل را در ادامه به صورت خلاصه گوشزد خواهيم كرد.

 

 

بازيابي اينستاگرام با ايميل

اگر شما داخل پيج خودتان ايميل معتبر ثبت كرده باشيد در صورت بروز مشكلاتي چون هك شدن اينستاگرام به راحتي ميتوانيد وارد ايميل خود شده و با استفاده از پيامي كه حاوي لينك بازيابي اينستاگرام هك شده ميباشد اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خود كرده باشيد.

 

 

بازگرداندن اكانت اينستاگرام بدون ايميل

خب اگر پيج شما هك شده و شما ايميلي داخل پيج تان ثبت نكرده باشيد تكليف شما چيست؟ اينجاست كه شما بايد از طريق پشتيباني اينستاگرام اقدام كنيد كه ما راه هاي اقدام از اين راه حل را داخل مقاله بازگرداني پيج هك شده توضيح داده ايم و ميتوانيد براي اطلاعات ببيشتر، اين پست را مطالعه كنيد.

 

 

از كجا بفهميم اينستاگرام هك شده

اگر اتفاقي از پيج تان بيرون شويد احتمالا پيج تان هك شده و يا بنا به دلايلي اينستاگرام از شما ميخواهد تا ثبت پسورد جديدي را انجام دهيد. براي مطمئن شدن از اين موضوع لازم است بعد از بيرون شدن از پيج تان وارد بخش لوق اين اينستاگرام شده و يوزر نيم و آخرين پسورد خود را وارد كنيد.

اگر براي شما پيامي مشابه به اين كه اينستاگرام ميخواهد پسورد جديد ثبت كنيد جاي نگراني وجود ندارد و به مانند مراحل بالا كه توضيح داديم اقدام به ثبت پسورد جديد كنيد اما اگر پيام خطاي نمايش داده شده اين باشد كه پسورد شما تغيير كرده بايد از قسمت get help signing in اقدام به بررسي دقيق تر كنيد.

راه خاصي براي فهميدن اينكه بدانيم فرد ديگري داخل اكانت ما هست يا نه وجود ندارد و اكثرا ادمين پيج ها زماني از اين مضوع با خبر ميشوند كه كار از كار گذشته البته اگر فعاليت هاي مشكوكي چون لايك شدن پست از طرف اكانت شما يا هر فعاليت ديگري بي آنكه اطلاعي از اين موضوع داشته باشيد مشاهده كرديد سريعا اقدام به تغيير رمز اكانت خود كنيد.

 

 

 

جلوگيري از هك شدن در اينستاگرام

براي جلوگيري و پيشگيري از هك شدن پيج تان ميتوانيد از ويژگي هاي موجود كه اينستاگرام براي كاربرانش گذاشته از جمله فعال كردن رمز دوم اينستاگرام و يا وصل كردن فيسبوك و از همه مهم تر ثبت پسورد سخت و غير قابل پيش بيني از هك شدن پيج تان جلوگيري كنيد چه بسا كه ميتوانيد براي فعال كردن ويزگي هاي امنيتي اينستا و دريافت اطلاعات بيشتر در اين مورد مقاله جلوگيري از هك شدن اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

 

 

ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام

يكي از مسائل و مشكلات حال حاضر اينستاگرام كه براي كاربرانش رخ ميدهد ديسيبل شدن برخي اكانت ها ميباشد كه به دليل نقض قوانين اين برنامه رخ داده از اين رو بايد كمي با قوانين اينستا آشنايي داشته باشيد تا با چنين مشكلاتي روبرو نشويد كه باعث غير فعال شدن اكانت اينستاگرام شما بشود.

اما در اين بين برخي از پيج ها بي دليل ديسيبيل شده بودند كه مديران اينستاگرام با توييتي كه داخل شبكه اجتماعي توييتر اذعان كردن كه در حال رفع اين مشكل هستند اما اگر به هر دليلي اكانت اينستاگرام شما ديسبيل شده باشد بايد چه كاري انجام دهيد.

 

 

جلوگيري از ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام

براي جلوگيري از ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام تان بايد قوانين مربوطه به اين اپليكشن را رعايت كنين يكي از اصلي ترين دلايلي كه باعث ميشود پيج شما ديسبيل شده و از طرف اين برنامه غير فعال شود داشتن فعاليت هاي اسپمي ميباشد منظور از اين نوع فعاليت ها اين ميباشد كه براي مثال شما يك كاربر ديگر را مورد اذيت خود قرار داده و آن اكانت را هي فالو و انفالو كنيد يا اقدام به كامنت گذاري به صورت مكرر كرده باشيد حال ميتواند محتواي اين كامنت تبليغاتي باشد يا هر متن ديگري پس از چنين فعاليت هايي دوري كنيد.

 

 

اكتيو كردن اينستاگرام ديسيبل شده

براي برگرداندن اكانت غير فعال شده اينستاگرام بايد با پشتيباني اينستاگرام مكاتبه كنيد تا اينستاگرام پيج تان را دوباره فعال كند و يا دليل ديسيبيل شدن را به شما اطلاع دهد كه براي اين امر نيز ميتوانيد مقاله بازيابي اكانت اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

 

چند نكته

 

بازيابي اكانت دي اكتيو شده اينستاگرام

براي فعال كردن پيجي كه شما آن را دي اكتيو و يا براي مدتي آن پيج را غير فعال كرده ايد كافي ايست وارد قسمت log in اينستاگرام شده و يوزر نيم و پسورد اكانت تان را وارد كنيد تا همزمان پيج تان اكتيو شده و وارد پيج تان نيز شده باشيد براي اطلاعات بيشتر در اين مورد نيز ميتوانيد پست دي اكتيو كردن اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

برگرداندن اكانت حذف شده اينستاگرام

يكي از مواردي كه بسيار از ما سوال ميشود موضوع برگرداندن اكانت حذف شده اينستاگرام ميباشد كه بايد خدمتتان عرض كنيم اكانتي كه حذف شده ديگر قابل بازگرداني نميباشد حتي از طرف اينستاگرام پس قبل از آنكه پيج تان را حذف كنيد اطلاعات بيشري را كسب كنيد. البته برخي نيز فرق بين حذف اكانت اينستاگرام و دي اكتيو كردن اينستاگرام متوجه نشده اند كه ما در مورد هر دو اين ويژگي ها در مقاله هاي قبلي سايت توضيح داده ايم.

 

 

چگونه وارد اكانت قبلي اينستاگرام خود شويم ؟

اكثر افرادي كه به هر دليلي با مشكل ورود به اينستاگرام روبرو ميشوند سوالي كه برايشان پيش مي آيد اين است كه چگونه اكانت قبلي اينستاگرام را برگردانيم؟ اما بايد گفت اين سوال ميتواند چند جواب مختلف داشته باشد كه در موارد بالا گفته شده است، حل اين مشكل ميتواند بسيار ساده باشد و با ثبت پسورد جديد حل بشود و يا يكم پيچده تر مثل هك شدن پيج و يا ديبسيل شدن اكانت ختم شود كه بايد در اينصورت با پشتيباني اينستاگرام مكاتبه كنيد.

 

 

 

فيلم آموزشي برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

 

 

جمع بندي

هدف كلي ما از ارائه مقاله امروز نشان دادن راه هاي برگرداندن اكانت اينستاگرام بود حال ميتوانست اين امر از طريق تغيير رمز و يا ثبت پسورد جديد براي پيج مربوطه حل شود يا اينكه با مسدود شدن اينستاگرام يا همان disable شدن اكانت اينستاگرام شما نياز به اكتيو كردن اينستاگرام تان از طريق ارتباط برقرار كردن با پشتيباني اينستاگرام ختم شود.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/15  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

استوري اينستاگرام يكي از بخش هاي چالش برانگيز اينستاگرام ميباشد كه از سال قبل توسط مديران اين برنامه افتتاح شد و استقبال خوبي نيز از طرف كاربران از اين امكان جالب صورت گرفت و از آن روز هم آپديت هاي متعددي توسط اينستاگرام از جمله گذاشتن لينك در استوري و يا ثبت نظرسنجي در استوري اينستاگرام  و ... كه ما در مقاله هاي ديگر در مورد همه ي اين آپديت ها و امكانات استوري اينستاگرام توضيحاتي داده ايم.

 

موضوع امروز مقاله ما در مورد نحوه استوري گذاشتن در اينستاگرام ميباشد كه چگونه ميتوانيم يك عكس و يا ويديو را در قسمت استوري اينستاگرام پيج خودمان آماده و منتشر كنيم البته چگونه استوري گذاشتن در اينستاگرام يك مسئله پيش پا افتاده ميباشد اما در اين بين احتمالا كاربراني هستند كه هنوز با اين بخش كار نكرده اند از همين رو امروز در اين مورد صحبت خواهيم كرد.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: استوري اينستاگرام

 

 

مراحل استوري گذاشتن در اينستاگرام :

همانطور كه گفتيم براي گذاشتن استوري در اينستاگرام كار سختي پيش رو نداريد وتنها با چند لمس ميتوانيد اولين استوري خود را انتشار دهيد تا فالوور ها و بازديدكنندگان استوري اينستاگرام شما را ببنيند كه ما در ادامه نحوه گذاشتن فيلم و عكس در استوري اينستاگرام را توضيح خواهيم داد به همين منظور براي ارسال اولين استوري مراحل زير را انجام دهيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده كه در صفحه باز شده كه همان صفحه هوم ميباشد از چندين راه ميتوانيم به قسمت استوري اينستاگرام رجوع كنيم.

 

2_ در صفحه هوم شما ميتوانيد با لمس صفحه و كشيدن آن به سمت چپ و يا لمس آيكون دوربين مانندي كه در قسمت بالا گوشه صفحه قرار دارد وارد قسمت استوري اينستاگرام خودتان شويد البته با لمس عكس پروفايل در همان صفحه نيز ميتوانيد وارد اين قسمت شويد به اين شرط كه در آن لحظه استوري براي نمايش منتشر نكرده باشيد.

 

3_ از طريق يكي از اين راه ها وارد قسمت استوري ميشويم حال ميتوانيم از چندين راه ديگر اقدام به گرفتن عكس و يا فيلم براي ارسال و انتشار استوري خود اقدام كنيم.

 

4_ خب اگر ميخواهيد همان لحظه از محيط فعلي خودتان عكس و يا ويديو ضبط كنيد ميتوانيد با لمس آيكون دايره مانندي كه در صفحه ظاهر شده از محيط مربوطه عكس بگيريد و يا در صورت ضبط كردن ويديو ميتوانيد اين آيكون را نگهه داريد.

اما اگر ميخواهيد از گالري خودتان عكس و يا ويديو هايي كه قبلا گرفته ايد را آماده ارسال كنيد كافي ايست صفحه را لمس و به بالا بكشيد و يا كادر كوچكي كه در قسمت پايين وجود دارد را لمس كرده تا گالري سيستم تان در قسمت استوري باز شود.

 

بعد از انتخاب يك و يا چندين عكس و ويديو حال ميتوانيد آنها را آماده انشتار در استوري خود كرده باشيد البته ميتوانيد قبل از منتشر كردن، ويرايش ها و يا قابليت هايي از جمله استفاده از برچسب ها و شكلك ها و يا ... استفاده كنيد كه در تصوير زير ميتوانيد اين قابليت ها را به صورت كلي مشاهده كنيد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

بعد از اماده سازي نهايي حال وقت منتشر كردن استوري ميرسد كه فقط كافي ايست عكس پروفايل كوچكي كه در پايين صفحه با نوشته your story وجود دارد را لمس كنيد تا استوري مد نظرتان ارسال شود همانطور كه ديديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار ساده اي ميباشد.

 

 

چينش بازديدكنندگان استوري اينستاگرام !!!

بعد از انتشار استوري شما ميتوانيد از صفحه پروفايل اينستاگرام تان بر روي عكس پروفايل خود لمس كرده تا استوري خود را دوباره مشاهده كنيد و با بالا كشيدن همان صفحه ميتوانيد افراد مشاهده كننده استوري هاي خودتان را مشاهده كنيد. اگر از برچسب هايي چون برچسب نظر سنجي و يا سوال پرسيدن و... استفاده كرده ايد ميتوانيد افراد شركت كننده را در همان صفحه مشاهده و ارزيابي كنيد.

 

اما يكي از مسائلي كه ميتواند براي شما جالب برانگيز شود، ترتيب بازدييد كنندگان استوري اينستاگرام تان ميباشد شايد در روز هاي اول ارسال استوري به نظر تان نيايد اما بعد از چند روز كه ميخواهيد پيج هاي مشاهده كننده استوري هايتان را نظاره گر باشيد خود به خود خواهيد خواست در اول صف بازديكنندگان استوري تان افرادي را مشاهده كنيد كه به شما نزديكترند و با انها بيشتر تعامل داشته ايد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

 

اينستاگرام براي همين منظور الگوريتمي را توسعه داده كه علاقمندان به اينستاگرام آن را الگورتيم ترتيب دهنده بازديدكنندگان استوري اينستاگرام مينامند. تا اينستاگرام از طريق اين الگوريتم افرادي را در صف اول بازديد كنندگان استوري شما قرار دهد كه به شما نزديكتر هستند.

 

اما اين الگورتيم چگونه كار ميكند خود جاي سوال دارد چون اينستاگرام از نحوه چگونگي كار اين الگوريتم چيزي نگفته اما علاقمندان به اينستاگرام طبق تست هايي كه انجام داده اند، گفته اند آن پيج هايي كه با شما بيشتر در تعامل هستند و يا برعكس، شما با انها بيشتر در تعامل هستيد براي مثال پيج و پست ها و حتي استوري هاي آنها را به مكرر مشاهده ميكنند در صف اول بازديد كنندگان قرار خواهيد گرفت.

 

 

جمع بندي

همانگونه كه مشاهده كرديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار چندان سختي نيست چه بسا كه اگر بخواهيد استوري هايتان جذاب باشد بايد خلاقيت به كار ببريد البته ميتوانيد ازعكس هاي آماده استفاده كنيد كه براي همين منظور ميتوانيد مقاله عكس براي استوريرا مشاهده كنيد


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/11/15  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

تا كنون خواسته ايد گزينه هاي جستجو در اينستاگرام كه قبلا خودتان نوشته و جستجو كرده ايد را شخص دوم يا دوستان و نزديكانتان نبينند. با ما باشيد تا به راحتي اين مشكل را حل كنيم چه بسا كه براي پاك كردن سابقه جستجو در اينستاگرام خودتان كار چندان سختي نداريد.

 

با پاك كردن جستجو در اينستاگرام تمام جستجو هاي قبلي كه در اينستاگرام انجام داده بوديد حذف ميشود. با اين حال چنين اقدامي روي پيشنهاداتي كه در اين بخش به شما مي شود، تأثيري نخواهد گذاشت و تنها سرچ هاي قبلي شما در بخش اكسپلور اينستاگرام تان پاك خواهد شد.

 

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام:

 

براي شروع كار به پروفايل خود رفته سپس آيكون سه نقطه در اندرويد و آيكون چرخ دنده در  iOS  كه كنار گزينه Edit Profile قرار گرفته را لمس كنيد.

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

بعد از ورود به بخش تنظيمات پيچ، گزينه "search history" را لمس كنيد تا وارد صفحه اي شويد كه نوشته آبي رنگي با عنوان "clear search history" را نشان ميدهيد كه به معناي پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام ميباشد. بعد از انتخاب اين نوشته آبي رنگ، اينستاگرام از شما دوباره سوال ميپرسد كه آيا قصد پاك كردن سابقه جستجو در اينستاگرام را داريد كه شما در صورت مطمئن بودن از قصد خود بايد گزينه اول يعني "yes, i,m sure" را انتخاب كنيد تا تاريخچه شما پاك شود و بعد از آن براي مطمئن شدن از اين اتفاق ميتوانيد به بخش صفحه سرچ اينستاگرام يا همان اكسپلور اينستاگرام رفته تا تغييرات مربوطه را مشاهده كنيد.

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

 

 

جمع بندي:

در هنگام پاك كردن تاريخچه سرچ اينستاگرام توجه داشته باشيد با انتخاب اين گزينه و تاييد آن تمام جستجوهاي قبلي شما پاك ميشود. اما با انجام اين كار سبب حذف دائمي تاريخچه جستجوتان نمي شود به عبارتي اگر دوباره همان هشتگ ها و يا حساب كاربري را جستجو كرديد نتايج جستجو ذخيره خواهد ماند و براي حذف دوباره آن بايد مجدد اقدام به Clear Search اكانتتان كنيد. اگر مي خواهيد صفحه خاصي در بخش جستجو را پنهان كنيد كافيست به بخش جستجو رفته و روي نوار جستجو ضربه بزنيد و صفحه مورد نظر را لمس طولاني نموده تا همانند عكس زير گزينه Hide را انتخاب كرده تا آن صفحه پنهان شود.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/24  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

افزايش بازديد اينستاگرام

 

 

افزايش بازديد اينستاگرام، داشتن يك صفحه‌ي پربازديد و لايك هاي زياد اتفاقي نيست براي داشتن چنين صفحه اي يا بايد مشهور بود يا خلاق،  مشهور بودن كمي دور از دسترس هست اما خلاقيت به ويژه در فضاي مجازي مي تواند كمك شاياني در محبوب بودن آن كاربر بيانجامد.

 

 

 

اينستاگرام هم از اين قاعده مستثني نبوده و نحوه كار با آن ساده و جذابيت خاص خودش را دارد با ورود به اين اپليكيشن پر طرفدار به راحتي قادر به پست گذاشتن خواهيد بود اما چه ترفند هايي نياز داريد كه از ديگر كاربران اينستاگرام متفاوت باشيد.ما در اين مقاله قصد داريم به سه مورد از نكته و ترفند هاي خاص اينستاگرام اشاره كنيم كه مي توان با به كارگيري اين ترفند ها صفحه خود را از صفحه هاي ديگر متمايز و پر بازديد كنيد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

با ورود به اينستاگرام و ايجاد يك حساب كاربري، براي هر بخش از پروفايل صفحه خود نياز به تصميم گيري هاي هوشمندانه هستيد.

 

 

۱_ نام كاربري خود را انتخاب كنيد:

 

 

با ورود به اينستاگرام مي توانيد دو نام براي خود انتخاب كنيد يك نام كاربري كه با آن آدرس صفحه ي شما مشخص مي شود

و آن يكي نام قابل تغيير كه در بخش جستجو در كنار نام كاربري شما نمايش داده مي‌شود اينستاگرام با داشتن ميليون ها كاربر مختلف شما را در انتخاب يك نام كاربري منحصر به فرد با مشكل جدي روبرو مي كند اما سعي كنيد يك نام پيوسته و بدون استفاده از كاراكترهاي پيچيده انتخاب كنيد اين مسئله خود به خود باعث مي شود تا ديگر كاربران نام كاربري شما را به راحتي به ياد بياورند و اگر خواستند در پست هايشان پيچ شما را برچسب بزنند به راحتي اين كار را انجام دهند،نام دوم را نيز در ارتباط با نام اصلي خود انتخاب كنيد تا پيدا كردن شما از طريق جستجو (People) راحت تر صورت بگيرد.

 

 

 

۲_  انتخاب تصوير مناسب براي پروفايل و نوشتن بيوگرافي خاص:

 

 

 

انتخاب يك تصوير پروفايل مربوط به صفحه مي تواند كمك شاياني براي افزايش فالوور صفحه شما بينجامد بدين صورت كه براي صفحه هاي شخصي يك تصوير واضع از خود و يا چهره مي تواند بهترين انتخاب باشد و يا براي صفحه هاي تجاري يا شركت ها عكس لوگو شركت و يا عكس يكي از محصولات مي تواند هويت صفحه را براي ديگر كاربران مشخص كند. به صورت كلي گذاشتن عكس پروفايل اينستاگرام مناسب يكي از واجبات هر پيچ با هر موضوعي ميباشد.

 

 

 

بيوگرافي حداكثر ميتواند شامل ۱۵۰ كاراكتر باشد پس تا مي توانيد از اين تعداد به خوبي استفاده كنيد چون تصوير ساده اي از شخصيت شما را نشان مي دهد و بخش اصلي پروفايل شما را شامل مي شود.

 

 

بسته به صفحه خود بيوگرافي بنوسيد به اين صورت كه اگر مي خواهيد كالايي را بفروش برسانيد در مورد آن كالا بنوسيد تا مخاطب از موضوع و هدف پيچ شما مطلع شده باشد.

 

 

 

با نوشتن يك بيوگرافي مناسب كه مربوط به موضوع صفحه باشد مي توانيد از هر كاراكتري استفاده كنيد مانند اموجي ها يا همان شكلك ها در مورد شكلك ها نهايت خلاقيت خود را به كار گيريد چون يك تصوير بسيار قدرتمند تر از هزاران كلمه مي باشد و مي تواند هدف و منظور جمله را به مخاطب  القا كند.

 

 

بخش بيوگرافي يك ويژگي بسيار عالي و منحصر به فرد خود را نيز داراست،در اين بخش مي توانيد يك هايپر لينك به وب سايت هاي ديگر قرار داده تا دنبال كنندگان خود را به مكان ديگري غير از صفحه خود منتقل كنيداين بخش  به ويژه براي صفحه هاي تجاري بسيار عالي هستش.

 

 

البته اگر پيچ با موضوع فروشگاهي داريد ميتوانيد پيچ خود را با وصل كردن به فيسبوك بيزينسي كنيد. با تبديل پيچ خود به يچ فروشگاهي اينستاگرام هر هفته برايتان آمار بازديد، جذب فالوور و... نشان خواهد داد تا شما بينش خوبي از پيچ خود پيدا كنيد.

 

 

۳_ پيچ خود را متمايزتر از  پيچ هاي ديگر بكنيد:

 

 

با گذاشتن پست هاي با كيفيت صفحه خود را متمايز تر كنيد.سعي كنيد پست هايتان كيفيت تصويري و نمايشي بالاتري نسبت به صفحه هاي ديگر داشته باشد و اندازه پست هاي منتشر شده اندازه اي باشدكه اينستاگرام از آن پشتيباني مي كند. از هشتگ ها در پست هايتان استفاده كنيد، براي هر پست حداكثر سه هشتگ بزنيد و از هشتگ هاي نامربوط به جد خودداري كنيد.

 

در كنار توليد محتوا مناسب قوانين اينستاگرام را هم رعايت كنيد تا احتمال منتشر شدن پست تان در بخش اكسپلور اينستاگرام افزايش يابد و در صورت منتشر شدن پست شما در اين بخش بازديد صفحه اينستاگرام شما نيز چندين برابر خواهد شد.

 

 

 

از ربات هاي افزايش فالوور و افزايش بازديد صفحه استفاده كنيد.(همانند اينبو ربات)

 

 

 

با  استفاده از ربات هاي افزايش فالوور واقعي و ساخت هر چه بهتر آن ها صفحه خود را هم از لحاظ دنبال كننده ، لايك و از همه مهمتر افزايش بازديد صفحه متمايزتر از ساير صفحات در اينستاگرام تبديل كنيد.

 

 

البته ما بعد ها در پست هايي چون آموزش اكسپلور اينستاگرام و راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام به ديگر راه هاي افزايش فالوور و بازديد در اينستاگرام پرداخته ايم.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/24  | ۱۲ | نویسنده : instagram-bot |

دانلود از اينستاگرام ، همواره دانلود از اينستاگرام و ذخيره عكس و يا ويديو هاي ديگر كاربران اينستاگرام كه شما ميخواهيد آن را در داخل گوشي خود ذخيره كنيد كمي سخت به نظر ميرسد. خود مديران اين برنامه نيز دانلود از اينستاگرام را كمي دور از دسترس كاربران شان گذاشته اند قطعا مشكل دانلود از اينستاگرام مشكل خيلي از كاربران اين برنامه پر طرفدار ميباشد به خصوص كه روز به روز به كاربران اين برنامه محبوب اضافه شده و ميليون ها پست كه روزانه در حال منتشر شدن توسط همين كاربران صورت ميگيرد و عامل غير مستقيمي شده براي اين كه طريقه دانلود از اينستاگرام را هر كاربري ياد گرفته و انجام دهد، امروز ما قصد داريم طريقه دانلود از اينستاگرام را برايتان آموزش دهيم.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/23  | ۱۷ | نویسنده : instagram-bot |

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

شايد شما هم هنگام اينستا گردي در داخل اكانت تان از عكس پروفايل يك پيج خوشتان بيايد و بخواهيد آن عكس پروفايل را دانلود كنيد. البته شايد هم دلايل ديگري براي اين كار تان داشته باشيد به هر حال موضوع مقاله امروز مان در مورد نحوه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام ميباشد كه با مطالعه اين مقاله به راحتي ميتوانيد اقدام به دانلود عكس پروفايل اينستاگرام اكانت هاي ديگر بپردازيد حتي پيج هايي كه پرايويت و يا به قولي خصوصي هستند نيز از اين قاعده مستثنا نخواهد بود.

 

قبل از اينكه بخواهم در مورد مقاله امروز مان مطالبي را بنويسم برخي از سايت هايي كه در مورد دانلود عكس پروفايل اينستاگرام و نحوه ذخيره آن براي استفاده نوشته شده بود را مطالعه كردم كه اكثر آنها برنامه هاي ديگري را براي اين كار توصيه ميكردند كه نيازي به استفاده از برنامه هاي ديگري براي دانلود و ذخيره عكس پروفايل در اينستاگرام وجود ندارد و با راه حل ساده اي كه امروز برايتان خواهيم گفت به راحتي هر چه تمام خواهيد توانست عكس هاي پروفايل دلخواه تان را از پيج هاي مد نظر تان دانلود و از آن ها استفاده كنيد.

 

 

نحوه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام :

بعد از توضيح مختصر در مورد دلايل دانلود و استفاده از عكس پروفايل اينستاگرام ديگر اكانت ها حال وقت آن رسيده كه در مورد نحوه دانلود بدون نياز به يك برنامه مجزا بپردازيم، براي عملي كردن آموزش امروز مان مراحل زير را براي دانلود و استفاده از عكس پروفايل ديگران اقدام كنيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

1_ بعد از اينكه از طريق برنامه اينستاگرام عكس پروفايل يك پيج را براي دانلود انتخاب كرديد، بايد اسم پيج آن را به طريقي كپي كنيد و يا در ذهن خودتان براي لحظاتي نگهه داريد و سپس وارد سايت اينستاگرام از طريق مرورگر خود شويد.

 

2_ بعد از ورود به سايت اينستاگرام اگر شما قبلا وارد اكانت خود شده باشيد ميتوانيد به مانند برنامه اينستاگرام از صفحه اكسپلور، پيج مد نظر خود را كه ميخواهيد عكس پروفايل آن را دانلود و ذخيره كنيد جستجو كرده و يا آي دي پيج مربوطه  را در قسمت url مرورگر تان كه سايت اينستاگرام را جستجو كرده ايد به مانند تصوير زير بعد از /instagram.com ، اسم پيج مربوطه را وارد كنيد.

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

3_ با جستجو اين آدرس شما مستقيما به صفحه پروفايل پيج مربوطه هدايت خواهيد شد كه براي دانلود عكس پروفايل اينستاگرام پيج مد نظر تان كافي ايست عكس پروفايل آن پيج را لمس و نگهه داريد سپس برايتان كادري باز ميشود كه براي دانلود و ذخيره آن در حافظه گوشي تان گزينه دوم يعني " بارگيري تصوير " را انتخاب ميكينم.

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

همانطور كه مشاهده كرديد به راحتي و بدون نياز به يك برنامه ديگر توانستيم عكس پروفايل مد نظر خود را دانلود و در حافظه موبايل خودمان ذخيره شده كه بعد از آن ميتوانيم به راحتي از اين تصوير در پيج خود و يا در هر جاي ديگر استفاده كينم.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/23  | ۱۴ | نویسنده : instagram-bot |

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

در اينستاگرام قابليت لينك گذاشتن در قسمت كپشن پست ها وجود ندارد اما كاربران ميتوانند با گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام و يا گذاشتن لينك در استوري اينستاگرام، فالوور ها و مخاطب هاي پيج شان را به كانال و يا سايت هاي خود هدايت كنند و به قولي ترافيك سايت خود را با استفاده از پيج شان بالا ببرند.

 

همانطور كه از صحبت هاي قبلي ما فهمديد موضوع امروز مقاله مان گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام ميباشد البته در مورد جاگذاري بيش از يك لينك در قسمت بيو اينستاگرام نيز صحبت خواهيم كرد كه به چه نحوي ميتوان بيش از يك لينك را در اين قسمت از اينستاگرام جاگذاري كرد پس با ما باشيد تا در مورد اين نكات صحبت كنيم.

 

 

 

نحوه گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام :

براي اين كه ما لينك كانال تلگرام و يا آدرس سايت مان را در بخش بيو اينستاگرام يا همان قسمت بيوگرافي خودمان جاگذاري كنيم كار سختي پيش رو نداشته و تنها با چند كليك ميتوانيم لينك خود را به نمايش عموم در آوريم، براي شروع مراحل زير را انجام دهيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ با استفاده از برنامه اينستاگرام وارد پيج خود شويد سپس در صفحه باز شده كه صفحه هوم اينستاگرام ميباشد، با انتخاب آيكون آدمك و يا عكس پروفايل در پايين صفحه به قسمت پروفايل اكانت خودتان رجوع كنيد.

 

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام پيج تان، قسمت بيو اينستاگرام را نيز مشاهده ميكنيد كه هنوز لينكي در آن به نمايش عموم در نيامده است براي اينكه در اين قسمت لينك مد نظر خودتان را جاگذاري كنيد كافي ايست كادر سفيد رنگ " edit profile " را انتخاب كنيد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

3_ در قسمت تنظيمات صفحه پروفايل يا همان تنظيمات نمايه، در اينستاگرام به زبان فارسي شما بايد به كادر " website " مراجعه كرده و سپس آدرس سايت خود را وارد كنيد.

 

4_ براي مثال اگر ما بخواهيم آدرس سايت خودمان را وارد كنيم كافي ايست inbo.ir را در كادر مربوطه جاگذاري كنيم البته ميتوان به صورت https://inbo.ir نيز نوشت. بعد از جاگذاري بايد تيك آبي رنگ در بالاي صفحه را لمس كنيد تا اين لينك در قسمت بيوگرافي اكانت شما ثبت شود.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

بعد از گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام تان ميتوانيد بر لينك مربوطه را لمس كنيد تا از درست وارد كردن آدرس آن مطمئن شويد.

 

 

 

گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام :

خب همانگونه كه توضيح داديم براي گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام بايد مراحل بالا را انجام دهيد، براي گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام تان نيز به مانند مراحل بالا عمل خواهيد كرد با اين تفاوت كه تنها در مراحل آخر هنگام نوشتن آدرس كانال و يا گروه تلگرام خودتان تغييراتي را اعمال خواهيد كرد.

 

براي مثال كانال تلگرام سايت ما رو در نظر ميگريم اگر آدرس كانال تلگرام ما inboir باشد براي اينكه در قسمت بيو اينستاگرام مان اين آدرس را جاگذاري كنيم كافي ايست " t.me/inboir " و يا " https://t.me/inboir " نوشته تا آدرس كانال و يا گروه مان در قسمت بيو اينستاگرام اكانت ما ثبت شده باشد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

گذاشتن چند لينك در بيو اينستاگرام :

شايد براي شما هم پيش آمده كه بخواهيد لينك هاي متعددي را در بخش بيو اينستاگرام خود اضافه كنيد، اما همانگونه كه ميدانيد تنها امكان اضافه كردن يك لينك در بيو اينستاگرام امكانپذير هست.

 

اين مشكل بيشتر براي شركت ها و يا حتي ادمين كانال هاي تلگرام كه ميخواهند لينك كانال هايشان را در بيو اينستاگرام خود جاي دهند رخ ميدهد، از اين رو تيم اينبو دست به يك خلاقيت و آبديت جديدي در اين باره دست زده كه ميتوانيد لينك هاي زياد را در بخش بيو اينستاگرام خود به نمايش در آوريد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/23  | ۱۴ | نویسنده : instagram-bot |

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

اينستاگرام برنامه پرطرفدار اين روز هاي جهان و ايران ميباشد كه طرفداران زيادي را براي خود جذب كرده است. اما در كنار اين محبوبيت مشكلات عجيبي را با خود به همراه دارد كه از اين غول شبكه اجتماعي بسيار دور از انتظار و بعيد ميباشد، از جمله مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا مشكل ورود به اينستاگرام و يا قطعي هاي بي دليل كه براي مثال به يك باره كاربر را از برنامه بيرون ميندازد براي همين دليل موضوع امروز مقاله مان در مورد نحوه حل مشكل باز نشدن اينستاگرام ميباشد و توضيح راه هايي كه ميتوان با استفاده از آنها به حل اين مشكل اقدام كرد.

 

 

راه هاي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام :

همانطور كه توضيح داديم وجود مشكلات كوچك و اذيت كننده براي كاربران اينستاگرام در اين برنامه قابل كتمان نيست مشكلاتي همچون كرش شدن اكانت و يا مشكل ورود به اينستاگرام كه در ادامه مقاله امروز مان به عوامل علت خرابي اينستاگرام خواهيم پرداخت.

 

 

برنامه اينستاگرام را حذف و آخرين آپديت آن را نصب كنيد :

علت خرابي اينستاگرام شما شايد از قديمي بودن برنامه اينستا باشد پس اولين كاري كه براي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام تان بايد انجام دهيد اين است كه اينستاگرام فعلي خود را، حذف نصب كرده و سپس آخرين بروز رساني آن را دانلود و نصب كنيد. بهترين و راحت ترين مكاني كه ميتوانيد آخرين ورژن اينستاگرام را دانلود كنيد مراجعه به گوگل پلي استور ميباشد كه با دانلود و نصب دوباره برنامه اينستاگرام به احتمال فراوان مشكلتان حل شود.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

پاك كردن داده و حافظه پنهان اينستاگرام :

يكي از عوامل ديگري كه ميتواند باعث روشن گشتن علت متوقف شدن اينستاگرام شما بشود، حذف ديتا و حافظه كش در سيستم تان ميباشد از اين رو براي عملي كردن اين روش مراحل زير را به ترتيب در سيستم موبايل خود انجام دهيد.

 

1_ وارد قسمت تنظيمات و يا همان setting گوشي تان شويد.

2_ در صفحه باز شده گزينه برنامه ها يا همان app را انتخاب كنيد.

3_ اپليكيشن اينستاگرام را از ليست برنامه هاي خود پيدا كرده و سپس آن را لمس كنيد.

4_ صفحه اي كه برايتان باز ميشود احتمالا دو گزينه به نام هاي پاك كردن داده و پاك كردن حافظه پنهان در خود داشته باشد كه به ترتيب همان clear cache , clear data ميباشد كه هر دوي آن را لمس كنيد تا پاك شوند.

5_ اگر در صفحه باز شده اين دو گزينه را نميبيند به احتمال فراوان گزينه ديگري با عنوان ذخيره يا همان محل ذخيره وجود دارد كه با لمس اين كادر دو گزينه بالا برايتان نمايان ميشود.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

بعد از انجام مراحل بالا دوباره وارد برنامه اينستاگرام تان شده و اقدام به استفاده از آن شويد اگر باز هم با مشكل باز نشدن اينستاگرام تان روبرو بوديد بايد راه حل هاي ديگري را براي پيدا كردن علت قطعي اينستاگرام تان وجود داشته باشد.

 

 

بهره گرفتن از برنامه هاي تغيير آي پي :

استفاده از چنين ابزار هايي ميتواند برخي از مشكلات را از جمله باز نشدن برخي از عكس ها در اينستاگرام را رفع كرده و شايد هم با تغيير آي پي گوشي تان علت خرابي اينستاگرام تان روشن شود و روشن شدن دلايل مشكلات ديگري كه ميتواند هر كاربري را از اينستا دلسرد كند را برايتان روشن و به احتمال بالا حل كند.

 

 

اكانت خود را دي اكتيو كنيد :

در برخي از سايت ها مشاهده ميشود كه نوشته اند با دي اكتيو كردن اينستاگرام مشكل ورود به اينستاگرام را ميتوان حل كرد ما نميتوانيم قول صد در صدي حل مشكل مربوطه با غير فعال كردن اكانت اينستاگرام تان را به شما دهيم اما به امتحانش مي ارزد كه براي دو ساعت اكانت اينستاگرام تان را غير فعال كرده و سپس از طريق برنامه اينستاگرام تان آن را فعال كنيد كه شايد مستقيما وارد اكانت اينستاگرام خود شده و مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان حل شود.

 

 

بازگشت به تنظيمات كارخانه :

اگر روش هاي بالا مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا هر مشكل ديگري كه شما را در استفاده از اين برنامه اذيت ميكرده رفع نشده باشد آخرين راه حل بازگشت به تنظيمات كارخانه گوشي تان ميباشد كه عملي كردن اين روش ميتواند تمامي برنامه ها و حتي عكس و تصوير و هر سند ديگري را از سيستم تان را پاك كند پس اگر با اين موارد مشكلي نداريد همين حالا گوشي تان را به تنظيمات كارخانه برگردانيد كه شايد علت متوقف شدن اينستاگرام و يا مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان رفع شود.

 

 

از مرورگر سيستم تان استفاده كنيد !

اگر به هر روشي هنوز نتوانستيد وارد اكانت خود شويد توصيه ميكنيم فعلا تا حل مشكل ورود به اينستاگرام از سايت اينستاگرام براي ورود به اكانت خود اقدام كرده و براي اين كار كار سختي پيش رو نداريد و تنها كافي ايست وارد مرورگر سيستم خود شده و آدرس سايت اينساگرام را جستجو كنيد و بعد از بخش log in وارد پيج خودتان بشويد.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

جمع بندي

هفته ي قبل بود كه بنا به دلايلي مجبور بودم از اكانت اينستاگرام خودم خارج بشوم و بعد از چند ساعت ديگر كه قصد ورود دوباره به اينستاگرام خودم را داشتم با مشكل باز نشدن اينستاگرام مواجهه شدم. تمامي راه حل هايي كه در پست امروز مان توضيح داديم را انجام دادم اما هيچ كدام باعث حل مشكل ورود به اينستاگرام بنده را حل نكرد از اين رو مجبور شدم مدتي از سايت اينستاگرام براي مديريت اكانت خود استفاده كنم البته بعد از مدتها اين مشكل نيز رفع شد و حال ميتوان از طريق همان برنامه اينستاگرام نيز وارد اكانت خود شوم.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/22  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |
ربات اينستاگرام اتوماسيون اينبو ابزاري بسيار مناسب براي تمامي كسب و كارهايه موجود در اينستاگرام ميباشد. اينستاگرام يكي از محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي در ايران ميباشد و بستري فوق العاده براي بيزينس هاي كوچك و بزرگ براي فروش هر چه بيشتر محصولات خود اينبو با ارائه مجموعه ابزار هاي تاثير گذار در افزايش فالوور واقعي و فروش هرچه بيشتر فعاليت ميكند.
اميد است خدمات و ابزار هاي اينبو به عنوان اولين ربات ايراني اينستاگرام در خور و شايسته هموطنان باشد

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/18  | ۱۱ | نویسنده : instagram-bot |

براي شروع هر نوع كار يا بيزينسي نيازمند به يك مكان خوب و پر بازديد هستيم تا بتوانيم محصولات خود را به راحتي به فروش برسانيم در واقعه اين امكانات اوليه لازمه شروع هر نوع بيزينسي ميباشند.

در فضاي مجازي براي مثال اينستاگرام نيز بايد شما بستر مناسبي براي ارائه و به نمايش گذاشتن محصولات خود داشته باشيد و سپس براي جذب بازديد و مشتري هاي جديد اقدام به فعاليت كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/17  | ۱۰ | نویسنده : instagram-bot |

با نازلترين قيمت اقدام به خريد لايك اينستاگرام نماييد.

جهت دريافت ربات اينستاگرام و ساخت پيج با فالوور و لايك واقعي لطفا صفحه اصلي را مطالعه كنيد.

لطفا بعد از خريد جهت دريافت لايك با تلگرام ما در ارتباط باشيد.

تمامي لايك ها ايراني بوده و هيچگونه لايك خارجي به پست خريدار اضافه نخواهد شد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/17  | ۱۰ | نویسنده : instagram-bot |

اينستاگرام يكي از شبكه هاي اجتماعي بسيار قدرتمند در بخش فروشگاهي و تبليغاتي ميباشد كه بيش از ۱۵ ميليون ايراني اين شبكه را مورد استفاده قرار داده اند و محل خوبي براي تبليغ محصولات شما ميباشد و ميتوانيد با داشتن پيچ در اين شبكه و يا اقدام به تبليغ محصول خود در پيچ هاي بسيار پر طرفدار اقدام به فروش هر چه بيشتر محصولات خود كنيد . ما شما را كمك خواهيم كرد تا با هزينه كمتر نسبت به صفحات ديگر محصولات و يا صفحه خود را تبليغ كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/16  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

ربات اينستاگرام اينبو را با كمترين هزينه به خدمت بگيريد.و كسب و كار خود را متحول كنيد.

اينبو ربات اينستاگرام با قابليت هاي ارسال خودكار دايركت , كامنت , فالو , لايك

با اينبو اينستاگرام خود را هوشمندانه مديريت كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/16  | ۱۳ | نویسنده : instagram-bot |

چرا خريد پيج؟!

داشتن يك پيج اينستاگرام با تعداد فالوور هاي بالا باعث افزايش اعتماد بين بازديد كننده ها و مشتري هاي شما خواهد شد تا خريد هاي متعددي از محصولات شما داشته باشند.

قطعا تفاوت فرواني بين يك پيج با فالوور هاي كم با يك پيج با فالوور هاي مناسب از لحاظ روان شناختي بر روي بازديد كننده هايي كه قصد خريد يك نوع محصول را دارند به سوي شما سوق خواهد داد تا خريدشان را از شما انجام دهند اما تيم اينبو براي بالا بردن بازديد هدفمند پيج هاي فروشي خود به صورت رايگان اشتراك ربات اينستاگرام را نيز به مشتريان عزيز اعطا ميكند تا در پي آن فروش چشمگيري در پيج هاي خريداري شده خود مشاهده كنند.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/15  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |

گذاشتن چند استوري در اينستاگرام

 

باز هم صحبت مان از بخش استوري اينستاگرام ميباشد قسمتي كه نه تنها اين روز ها بلكه در آينده نيز محل پر چالش و داغ اينستاگرام خواهد بود، به ويژه اينكه اينست


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/15  | ۱۶ | نویسنده : instagram-bot |

جلوگيري از هك شدن اينستاگرام

 

شايد شما نگران اطلاعات شخصي خود در اينستاگرام باشيد خب پس براي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام چه كار هايي بايد انجام داد؟ آيا اينستاگرام راهكار هاي لازم را براي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام كاربرانش قرار داده يا نه، امروز ميخواهيم در مورد راه هاي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام صحبت كنيم و اينكه بايد چه كار هايي انجام داد كه تا حد بيشتري امنيت پيج را بالا ببريم تا از سو استفاده و هك اينستاگرام خودمان جلوگيري كرده باشيم.

 

همانطور كه گفتيم راه هايي براي بالا بردن امنيت اينستاگرام وجود دارد و حتي خود اينستاگرام نيز بر اين مسئله واقف بوده و جديدا نيز قابليت جديد خود در بخش امنيت اضافه كرد كه در ادامه  مقاله مان به آن خواهيم پرداخت اما ناگفته نماند اكثر اكانت هايي كه در اينستاگرام هك شده اند، ساده ترين راه هاي امنيتي خود را رعايت نكرده اند كه اگر كمي براي بالا بردن امنيت اينستاگرام شان وقت ميزاشتند دچار چنين مشكلاتي قطعا نميشدند.

 

 

راه هاي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام :

خب بعد از توضيح مختصر در مورد اينكه خود اينستاگرام تا چه حدي به امنيت خود اهميت ميدهد، حال وقت آن رسيده تا در مورد بالا بردن امنيت اينستاگرام خود صحبت كنيم. استفاده از راه هايي كه اينستاگرام پيش روي ما گذاشته بسيار ساده ميباشد و شما تنها با گذاشتن 10 دقيقه وقت ميتوانيد امنيت اينستاگرام خود را تا حد بالايي بالا ببريد پس براي همين منظور راه هاي موجود را توضيح ميدهيم.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

انتخاب رمز عبور قوي :

اولين و مهم ترين قسمتي كه شما ميتوانيد از هك شدن اينستاگرام تان جلوگيري كنيد ثبت يك پسورد قوي و حداقل بالاي 8 رقم ميباشد. از آنجايي كه اكثر هك هاي صورت گرفته در اينستاگرام از طريق كرك شدن صورت ميگرد و ماهيت كرك نيز تست بر روي رمز هاي ساده و 6 يا 5 رقمي مثل تاريخ تولد يا اعداد ساده و قابل تشخيص ميباشد توصيه ما اين است حتما رمز ورودي خود را قوي وبالاي 8 رقم ثبت كنيد.

 

اگر بعد از خواند مطلب بالا فهميده ايد كه پسورد پيج اينستاگرام تان ضعيف بوده و قابل حدس زدن يا كرك شدن است ميتوانيد با مطالعه تغيير پسورد اينستاگرام اقدام به ثبت پسورد قوي براي اكانت خود در اينستاگرام كرده باشيد تا ازكرك شدن پيج تان جلوگيري كرده باشيد.

 

 

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام :

يكي از قديمي ترين و مهم ترين بخش هايي كه هر برنامه شبكه مجازي با خود به همراه دارد امكان ثبت رمز دوم در آن ميباشد اينستاگرام نيز از اين قاعده مستثنا نبوده و از قبل ها كاربران ميتوانستد براي پيج خود رمز دوم فعال كنند البته ويژگي رمز دوم به تازگي آپديت شد و به دو بخش  تقسيم شده است .

 

 

text mesغير مجاز مي باشدe :

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام به صورت دريافت پيامك ميباشد كه در صورت فعال كردن اين ويژگي، اينستاگرام از شما يك شماره موبايل درخواست ميكند و بعد از وارد كردن شماره موبايل، اينستا براي شما يك كد شش رقمي ارسال ميكند و بعد از دريافت آن كد و ثبت آن، رمز دوم اينستاگرام شما فعال خواهد شد كه اينستاگرام همان لحظه براي شما 5 كد ديگر نيز به نمايش خواهد گذاشت تا در مواقع ضروري و يا در مواقعي كه ديگر به شماره موبايل ثبت شده دسترسي نداشته ايد از آن ها براي ورود دوباره استفاده كنيد.

 

 

authentication app :

اين ويزگي جديدا به قسمت رمز دوم اضافه شده و با استفاده از اين برنامه امنيتي گوگل امكانپذير ميباشد.

 

 

ثبت و تاييد ايميل در اينستاگرام :

ايميل در اينستاگرام يكي از اصول هاي امنيتي و ثبت نام در اينستاگرام ميباشد در واقع شما با ايميل شخصي تان ميتوانيد به راحتي در اينستاگرام ثبت نام و ايجاد اكانت كنيد اما ايميل در اينستاگرام جنبه امنيتي نيز دارد براي مثال اگر اكانت اينستاگرام تان هك شده و يا در آينده اين اتفاق بر روي اكانت تان بيوفتد در صورت تاييد كردن و يا همان كانفريم كردن ايميل ثبت شده داخل اكانتتان به راحتي ميتوانيد پيج هك شده تان را بازگرداني كنيد اما جنبه امنيتي ايميل در اينستاگرام فقط به مسائل هك در اينستاگرام مختص نميشود در نظر بگيريد پسورد اكانت اينستاگرام تان را فراموش كرده ايد در صورت ثبت ايميل تان داخل اكانت اينستاگرام تان به راحتي هر چه تمام ميتوانيد پسورد تازه براي اكانت اينستاگرام تان انتخاب كرده و تغيير پسورد اينستاگرام انجام دهيد

 

 

 

جمع بندي

همانگونه كه ميدانيد پيشگيري بهتر از درمان ميباشد امروز نيز ما راه هاي پيشگيري از هك شدن اينستاگرام را بازگو كرديم كه شما با رعايت اين راه حل هاي ساده ميتوانيد تا 99 درصد از هك شدن اكانت تان را جلوگيري كنيد. چه بسا اگر به هر دليلي پيج اينستاگرام تان هك شد ميتوانيد با مطالعه مقاله بازگرداني پيج هك شده اقدام به پس گيري اكانت هك شده خودتان كنيد.


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/10/5  | ۱۵ | نویسنده : instagram-bot |
[ ]