کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
حذف بيزينس اينستاگرام ربات اينستاگرام

حذف بيزينس اينستاگرام

 

ما قبلا در مورد نحوه فعالسازي ويژگي بيزينس در اينستاگرام يا همان بيزينس اكانت اينستاگرام صحبت كرديم و نشان داديم كه با فعالسازي اين ويزگي در پيج تان چه قابليت هايي براي پيج خودتان فعال خواهد شد. اما لازم به ذكر ميباشد كه با فعال كردن ويژگي بيزينس اكانت اينستاگرام دست شما از برخي ويژگي ها از جمله پرايوت كردن در اينستاگرام قطع خواهد شد از اين روز امروز ميخواهيم در مورد نحوه حذف بيزينس اينستاگرام صحبت كنيم.

 

با حذف بيزينس اينستاگرام اطلاعاتي كه بعد از ارسال پست در اينستاگرام خودتان براي شما نشان داده ميشد غير فعال خواهد شد، حتي قسمت insights كه بعد از فعالسازي ويزگي بيزينس اكانت اينستاگرام فعال ميشد با حذف اين ويزگي غير فعال خواهد شد و اطلاعاتي ارزشمندي كه براي شما در اين بخش ارائه شده بود نيز قطع خواهد شد اما اگر باز هم ميخواهيد بيزينس پروفايل اينستاگرام خودتان را حذف كنيد ادامه مقاله حذف بيزينس اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

نحوه حذف بيزينس اينستاگرام

خب بعد از اينكه در مورد معايب و مزاياي بيزينس اكانت اينستاگرام گفتيم و اگر باز هم تصميم تان بر حذف بيزينس اينستاگرام ميباشد پس مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد پيج خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و در صفحه باز شده كه صفحه هوم ميباشد به صفحه پروفايل اينستاگرام رجوع ميكنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام، شما بايد به قسمت تنظيمات اينستاگرام برويد كه به همين منظور بايد آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و سپس گزينه setting در پايين صفحه را لمس كنيد تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام تان شويد.

3_ براي حذف بيزينس اينستاگرام خودتان بايد در قسمت تنظيمات گزينه "switch back to personal account" به معناي خروج از بيزينس پروفايل اينستاگرام ميباشد را انتخاب كنيد كه در صورت انتخاب اينستاگرام از شما دوباره سوال خواهد پرسيد كه بايد دوباره گزينه switch back را بزنيد.

حذف بيزينس اينستاگرام

 

 

جمع بندي

بحث امروز در مورد حذف بيزينس پروفايل اينستاگرام بود اما از ويژگي هاي آن چيز خاصي نگفتيم چون در مقاله هاي قبلي به صورت مفثل در اين مورد صحبت كرده ايم و امروز فقط ميخواستيم نحوه خارج شدن از اين ويژگي را برايتان نشان دهيم البته ميتوانيد بعد از خروج دوباره ويژگي مربوطه را فعال كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


تاريخ : ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۸:۵۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]