کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
اشتراك گذاري در اينستاگرام ربات اينستاگرام

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام يك امر اجتناب ناپذيري ميباشد و هر كاربري در اينستاگرام هنگام مشاهده يك پست حال چه عكس باشد و چه يك ويديو ترغيب ميشود تا آن پست را به اشتراك بگذارد، اين موضوع براي استوري هاي منتشر شده در اينستاگرام  نيز صدق ميكند.

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام تنها مربوط به اين نميشود كه شما براي مثال يك پست را دانلود و سپس در پيج خود منتشر كنيد، بلكه اشتراك گذاري از طرف شما ميتواند به صورت ارسال دايركت به دوستان تان باشد از همين رو امروز ميخواهيم در مورد انواع و نحوه اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كنيم.

 

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام

همانطور كه گفتيم اشتراك گذاري فعاليت هاي متفاوتي در اينستاگرام را شامل ميشود از اشتراك يك استوري گرفته تا شير كردن يك پست در گروه هاي اينستاگرم كه ما در ادامه توضيح مختصري در اين مورد خواهيم داد.

 

شير در اينستاگرام از طريق دايركت

انتشار يك پست و يا استوري براي دوستان تان به صورت پيام دايركتي را ميتوان شير در اينستاگرام ناميد براي مثال اگر شما هنگام اينستاگردي از يك فيلم و يا عكس خوشتان بيايد احتمالا خواهيد خواست تا آن پست را براي دوستان تان ارسال كنيد اما براي share در اينستاگرام بايد از كجا اقدام كنيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

نحوه ارسال پست به دايركت ديگر پيج ها :

پست مربوطه كه ميخواهيم آن را براي دوستان خودمان دايركت كنيم را انتخاب و به مانند مراحل زير اقدام ميكنيم.

 

1_  همانگونه ديده ايد زير هر پست آيكون پيكان مانندي وجود دارد درست شبيه به ايكون قسمت دايركت در اينستاگرام  اگر شما اين آيكون را لمس كنيد برايتان كادري باز ميشود.

 

2_ در كادر باز شده كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد پيج دلخواه تان را كه ميخواهيد پست مربوطه را براي آن به اشتراك بگذاريد با لمس آيكون آبي رنگ send در روبروي آن پيج را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

3_ البته ميتوانيد با بالا كشيدن كادر باز شده و انتخاب گزينه مربوطه گروهي را از همين قسمت ايجاد و پست مربوطه را براي گروه ايجاد شده ارسال كنيد. همچنين در نظر بگيريد هنگامي كه كادر آبي رنگ send را لمس ميكنيد چند لحظه فرصت داريد ارسال را متوقف كنيد.

 

 

نحوه ارسال استوري به دايركت ديگر پيج ها :

به اشتراك گذاري استوري ديگران در قسمت دايركت نيز به مانند آموزش قبلي ميباشد با اين تفاوت كه آيكون اشتراك گذاري در قسمت استوري، پايين در گوشه صفحه قرار دارد و بايد آن را لمس كرده و سپس اكانت هاي دلخواه تان را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

ريپست در اينستاگرام

براي اين كه بخواهيد يك پست ديگر اكانتي را در پيج خودتان منتشر كنيد بايد به پست مربوطه رجوع كرده و سپس آيكون سه خط در گوشه پست مربوطه را لمس و در كادر باز شده گزينه ...share link را انتخاب كرده و بعد از راه هاي موجود كه ما در مقاله دانلود از اينستاگرام به صورت مفصل توضيح داده ايم، پست را دانلود و در گالري گوشي خودتان ذخيره و سپس در پيج خود منتشر كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري فيلم در اينستاگرام نيز به همين صورت انجام ميگرد و هيچ تفاوتي ندارد آن پست عكس باشد يا يك ويديو به راحتي ميتوانيد با استفاده از برنامه هاي جانبي كه در مقاله هاي قبلي سايت توضيح داده ايم دانلود و آنرا به اشتراك بگذاريد.

 

 

 

اشتراك در استوري

اشتراك گذاري در استوري اينستاگرام نيز ميتواند يك چالش خوب و جذابي باشد اينكه شما بتوانيد پست هاي خود و ديگر پيج ها را بدون دغدغه در استوري هايتان منتشر كنيد و يا حتي استوري ديگر پيج ها را اشتراك گذاري كنيد جالب است!

 

گذاشتن پست در استوري

در آموزش قبلي در مورد نحوه share در اينستاگرام گفتيم و اينكه بايد آيكون پيكان مانند را لمس و سپس پيج هاي منتخب را انتخاب كنيد. براي همين منظور هم بايد ايكون اشتراك گذاري در زير هر پست را لمس و سپس در كادر باز شده نوشته آبي رنگ add post را انتخاب كنيد.

 

با انتخاب اين گزينه اينستاگرام شما را مستقيما به قسمت استوري پيج تان هدايت خواهد كرد با اين تفاوت كه پستي كه ميخواستيد آنرا در استوري خود انتشار دهيد در اين قسمت حاضر و آماده ميباشد حال ميتوانيد خودتان دوباره ويرايش و تغييراتي را انجام و سپس استوري را انتشار دهيد.

 

 

چگونه استوري ديگران را استوري كنيم

و اما يكي از جالبترين روش هاي اشتراك گذاري در اينستاگرام كه به احتمال بالا از آن خبر نداشته ايد اشتراك گذاري استوري ديگران در پيج خودمان، آن هم به صورت استوري ميباشد.

البته براي اين كار شما فقط استوري هايي را ميتوانيد استوري كنيد كه در استوري مربوطه منشن شده باشيد براي همين منظور بايد مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ هنگامي كه پيج شما در يك استوري منشن يا همان تگ شود در قسمت دايركت اكانت شما پيامي مبني بر تگ شدن تان در يك استوري ارسال خواهد شد، وارد قسمت دايركت اينستاگرام خودتان شده و پيام دريافتي از پيج مربوطه را باز كنيد.

 

2_ همانطور كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد استوري منتشر شده از طرف پيج تگ كننده براي شما ارسال شده كه در بالاي آن نوشته add this to your story وجود دارد آنرا لمس كنيد، كه در صورت لمس وارد قسمت استوري خودتان خواهيد شد و ميتوانيد استوري يك پيج ديگر را در پيج خودتان استوري كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

امروز در مورد نحوه ارسال و اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كرديم كه با مطالعه اين پست ميتوانيد به راحتي تعامل زيادي با دوستان و ديگر كاربران اينستاگرام برقرار كرده و حتي در صورت خواست خودتان استوري و پست هاي دلخواه خود را در پيج تان نيز به انتشار عموم در آوريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


تاريخ : ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۸:۰۱ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]