کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
نحوه استوري گذاشتن در اينستاگرام ربات اينستاگرام

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

استوري اينستاگرام يكي از بخش هاي چالش برانگيز اينستاگرام ميباشد كه از سال قبل توسط مديران اين برنامه افتتاح شد و استقبال خوبي نيز از طرف كاربران از اين امكان جالب صورت گرفت و از آن روز هم آپديت هاي متعددي توسط اينستاگرام از جمله گذاشتن لينك در استوري و يا ثبت نظرسنجي در استوري اينستاگرام  و ... كه ما در مقاله هاي ديگر در مورد همه ي اين آپديت ها و امكانات استوري اينستاگرام توضيحاتي داده ايم.

 

موضوع امروز مقاله ما در مورد نحوه استوري گذاشتن در اينستاگرام ميباشد كه چگونه ميتوانيم يك عكس و يا ويديو را در قسمت استوري اينستاگرام پيج خودمان آماده و منتشر كنيم البته چگونه استوري گذاشتن در اينستاگرام يك مسئله پيش پا افتاده ميباشد اما در اين بين احتمالا كاربراني هستند كه هنوز با اين بخش كار نكرده اند از همين رو امروز در اين مورد صحبت خواهيم كرد.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: استوري اينستاگرام

 

 

مراحل استوري گذاشتن در اينستاگرام :

همانطور كه گفتيم براي گذاشتن استوري در اينستاگرام كار سختي پيش رو نداريد وتنها با چند لمس ميتوانيد اولين استوري خود را انتشار دهيد تا فالوور ها و بازديدكنندگان استوري اينستاگرام شما را ببنيند كه ما در ادامه نحوه گذاشتن فيلم و عكس در استوري اينستاگرام را توضيح خواهيم داد به همين منظور براي ارسال اولين استوري مراحل زير را انجام دهيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده كه در صفحه باز شده كه همان صفحه هوم ميباشد از چندين راه ميتوانيم به قسمت استوري اينستاگرام رجوع كنيم.

 

2_ در صفحه هوم شما ميتوانيد با لمس صفحه و كشيدن آن به سمت چپ و يا لمس آيكون دوربين مانندي كه در قسمت بالا گوشه صفحه قرار دارد وارد قسمت استوري اينستاگرام خودتان شويد البته با لمس عكس پروفايل در همان صفحه نيز ميتوانيد وارد اين قسمت شويد به اين شرط كه در آن لحظه استوري براي نمايش منتشر نكرده باشيد.

 

3_ از طريق يكي از اين راه ها وارد قسمت استوري ميشويم حال ميتوانيم از چندين راه ديگر اقدام به گرفتن عكس و يا فيلم براي ارسال و انتشار استوري خود اقدام كنيم.

 

4_ خب اگر ميخواهيد همان لحظه از محيط فعلي خودتان عكس و يا ويديو ضبط كنيد ميتوانيد با لمس آيكون دايره مانندي كه در صفحه ظاهر شده از محيط مربوطه عكس بگيريد و يا در صورت ضبط كردن ويديو ميتوانيد اين آيكون را نگهه داريد.

اما اگر ميخواهيد از گالري خودتان عكس و يا ويديو هايي كه قبلا گرفته ايد را آماده ارسال كنيد كافي ايست صفحه را لمس و به بالا بكشيد و يا كادر كوچكي كه در قسمت پايين وجود دارد را لمس كرده تا گالري سيستم تان در قسمت استوري باز شود.

 

بعد از انتخاب يك و يا چندين عكس و ويديو حال ميتوانيد آنها را آماده انشتار در استوري خود كرده باشيد البته ميتوانيد قبل از منتشر كردن، ويرايش ها و يا قابليت هايي از جمله استفاده از برچسب ها و شكلك ها و يا ... استفاده كنيد كه در تصوير زير ميتوانيد اين قابليت ها را به صورت كلي مشاهده كنيد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

بعد از اماده سازي نهايي حال وقت منتشر كردن استوري ميرسد كه فقط كافي ايست عكس پروفايل كوچكي كه در پايين صفحه با نوشته your story وجود دارد را لمس كنيد تا استوري مد نظرتان ارسال شود همانطور كه ديديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار ساده اي ميباشد.

 

 

چينش بازديدكنندگان استوري اينستاگرام !!!

بعد از انتشار استوري شما ميتوانيد از صفحه پروفايل اينستاگرام تان بر روي عكس پروفايل خود لمس كرده تا استوري خود را دوباره مشاهده كنيد و با بالا كشيدن همان صفحه ميتوانيد افراد مشاهده كننده استوري هاي خودتان را مشاهده كنيد. اگر از برچسب هايي چون برچسب نظر سنجي و يا سوال پرسيدن و... استفاده كرده ايد ميتوانيد افراد شركت كننده را در همان صفحه مشاهده و ارزيابي كنيد.

 

اما يكي از مسائلي كه ميتواند براي شما جالب برانگيز شود، ترتيب بازدييد كنندگان استوري اينستاگرام تان ميباشد شايد در روز هاي اول ارسال استوري به نظر تان نيايد اما بعد از چند روز كه ميخواهيد پيج هاي مشاهده كننده استوري هايتان را نظاره گر باشيد خود به خود خواهيد خواست در اول صف بازديكنندگان استوري تان افرادي را مشاهده كنيد كه به شما نزديكترند و با انها بيشتر تعامل داشته ايد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

 

اينستاگرام براي همين منظور الگوريتمي را توسعه داده كه علاقمندان به اينستاگرام آن را الگورتيم ترتيب دهنده بازديدكنندگان استوري اينستاگرام مينامند. تا اينستاگرام از طريق اين الگوريتم افرادي را در صف اول بازديد كنندگان استوري شما قرار دهد كه به شما نزديكتر هستند.

 

اما اين الگورتيم چگونه كار ميكند خود جاي سوال دارد چون اينستاگرام از نحوه چگونگي كار اين الگوريتم چيزي نگفته اما علاقمندان به اينستاگرام طبق تست هايي كه انجام داده اند، گفته اند آن پيج هايي كه با شما بيشتر در تعامل هستند و يا برعكس، شما با انها بيشتر در تعامل هستيد براي مثال پيج و پست ها و حتي استوري هاي آنها را به مكرر مشاهده ميكنند در صف اول بازديد كنندگان قرار خواهيد گرفت.

 

 

جمع بندي

همانگونه كه مشاهده كرديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار چندان سختي نيست چه بسا كه اگر بخواهيد استوري هايتان جذاب باشد بايد خلاقيت به كار ببريد البته ميتوانيد ازعكس هاي آماده استفاده كنيد كه براي همين منظور ميتوانيد مقاله عكس براي استوريرا مشاهده كنيد


برچسب‌ها: اينستاگرام،


تاريخ : ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۸:۱۸ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]