کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
آموزش كامل تماس تصويري اينستاگرام ربات اينستاگرام

تماس تصويري اينستاگرام

 

بعد از روز ها انتظار، اينستاگرام در آپديت جديد خود امكان تماس به صورت تصويري را براي كاربران خود فعال كرد البته انتظار داشتيم زودتر ها قابليت تماس تصويري اينستاگرام فعال شود حتي قبل تر از قابليت پخش زنده اما خب با يان وجود اين امكان بسيار چالش برانگيز و پركاربرد هم اضافه شد و امروز نيز ميخواهيم در مورد آموزش كامل تماس تصويري اينستاگرام صحبت كنيم.

 

ما در مقاله قبلي درمورد نحوه ارسال ويس در اينستاگرام صحبت كرديم و توضيح داديم كه براي ارسال پيام صوتي در اينستاگرام بايد از بخش دايركت اينستاگرام اقدام كرد كه ميتوانيد با مطالعه اين مقاله براي ارسال ويس در دايركت اينستاگرام خودتان اقدام كنيد.

 

نحوه برقراري تماس تصويري اينستاگرام :

 

تماس تصويري اينستاگرام نيز بايد از بخش دايركت آن صورت بگيريد كه در ادامه مقاله امروز مان نحوه تماس تصويري در اينستاگرام را توضيح خواهيم داد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده سپس از صفحه هوم، آيكون دايركت كه در بالا گوشه صفحه قرار دارد را لمس ميكنيم.

 

2_ با لمس اين آيكون ما وارد بخش دايركت اينستاگرام خود شده ايم كه ميتوانيم از اين قسمت وارد مكالمه با اكانت هاي حاضر در ليست موجود در اين صفحه شده و يا با استفاده از آيكون + مانندي كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد با پيج هاي جديد در ارتباط باشيم.

 

3_ بعد از انتخاب يكي از پيج ها، وارد صفحه مكالمه بيبن خود و اكانت مربوطه ميشويم و همانگونه كه در صفحه زير مشاهده ميكنيد در قسمت بالا گوشه صفحه، آيكون دوربين فيلمبرداري مانندي وجود دارد كه براي برقراري تماس تصويري در اينستاگرام بين شما و دوست تان (طرف مقابل) بايد يكي از شما پيش قدم شده و اين آيكون را لمس كنيد.

 

4_  بعد از لمس آيكون فيلمبرداري اعلان جديد در بخش دايركت اكانت مربوطه كه شما به آن درخواست تماس ويديويي داده ايد ارسال ميشود و در صورت تاييد آن، تماس ويديويي بين شما و مخاطب مربوطه آغاز خواهد شد.

 

 

 

چند نكته:

بعد از برقراري تماس تصويري براي شما سه آيكون فيلمبرداري، قطع تماس و ميكروفون كه به ترتيب براي قطع تصوير، قطع تماس ويديويي به صورت كامل و قطع صداي محيط در تماس تصويري اينستاگرام ميباشد.

اينستاگرام شما و طرف مقابل كه ميخواهيد تماس تصويري برقرار كنيد بايد به آخرين نسخه اينستاگرام آپديت شده باشد.

تماس ويدويي را ميتوان در گروه ها به اجرا در آورد و تا 4 اكانت را ميتوانيد همزمان در يك تماس ويديويي حاضر كنيد.

تمامي اعلان هاي تماس ويديويي اينستاگرام اعم از درخواست برقراري تماس و يا موفق بودن و نبودن تماس تصويري و... در قسمت مكالمه دايركت تان به شما گزارش خواهد شد.

 

 

جمع بندي

قابليت هاي جديدي كه اينستاگرام در قسمت دايركت خود درحال اضافه كردن ميباشد ميتواند در آينده نزديك رقيب پيام رسان هايي چون تلگرام شود. البته دايركت اينستاگرام پتانسيل پيشي گرفتن از پيام رسان ها را دارد چرا كه هنوز قابليت هاي زيادي چون ارسال ويديو درخود را نداشته به هرحال بايد ديد در آينده چه امكاناتي از طرف اينستاگرام در اين بخش براي كاربرانش اضافه خواهد شد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


تاريخ : ۴ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۹:۵۰ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]