کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
پرسيدن سوال در استوري اينستاگرام ربات اينستاگرام

سوال در استوري اينستاگرام

 

اينستاگرام در آپديت جديد و چالش برانگيز خود كه منجر به اضافه شدن امكان تازه اي با عنوان استوري اينستاگرام كاربران خود را پيش از پيش عاشق خود كرد در واقعه ويژگي كه از رقيب خود يعني اسنپ چت الگو برداري كرده بود. اما اينستاگرام هنوز از  آپديت هاي متعدد خود در  قسمت استوري نكشيده و هر روز و هفته در حال اضافه كردن قابليت هاي جديد در بخش استوري خود ميبياشد ما نيز قبل ها در مورد ويژگي هاي جديد استوري اينستاگرام از جمله ارسال نظرسنجي در استوري اينستاگرام صحبت كرديم امروز نيز ميخواهيم در مورد برچسب سوال در استوري اينستاگرام صحبت كنيم.

 

برچسب سوال و يا Ask a Question ويژگي جالبي ميباشد كه فالوور و بازديد كننده هاي استوري شما را به چالش كشيده و باعث ميشود تا نظرات آنها را نيز در مورد استوري خود بدانيد، كه به اين نوع استوري ها نيز استوري سوالي و يا پرسش و پاسخ اينستاگرام ميگويند كه شما در واقعه از افراد بازديد كننده خود، سوالات دلخواه تان را ميپرسيد. استفاده از برچسب سوال در استوري اينستاگرام بسيار ساده و تنها با چند لمس ميتوانيد از اين برچسب استفاده كنيد.

 

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: آموزش استوري اينستاگرام

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

استفاده از برچسب سوال در استوري اينستاگرام :

همانطوركه گفتيم استفاده از برچسب، سوال پرسيدن در استوري اينستاگرام بسيار ساده و تنها با چند حركت ميتوانيد از آن استفاده كنيد براي شروع مراحل زير را عملي كنيد.

 

1_ با استفاده از برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود ميشويم كه پس از ورود از صفحه هوم اينستاگرام مان وارد بخش استوري اينستاگرام مان ميشويم.

2_ بعد از ورود به استوري اينستاگرام حال عكس و يا ويديو خود را گرفته و يا از گالري سند خود را انتخاب ميكنيم.

3_  حال بايد آيكون شكلك مانندي كه در بالاي صفحه وجود دارد را لمس كنيد تا ليست انواع برچسب ها برايتان باز شده و سپس برچسب سوال يا همان Ask a Question انتخاب كنيد.

سوال در استوري اينستاگرام

 

 

4_ بعد از انتخاب اين برچسب حال ميتوانيد متن خود را نوشته و بعد ازآماده سازي آن را ارسال كنيد و منتظر پاسخ دوستان خود در اينستاگرام باشيد.

سوال در استوري اينستاگرام

 

 

 

با انجام اين مراحل ميتوانيد اولين سوال براي استوري خود را حاضر و آماده اشتراك گذاري كنيد و سپس منتظر ارسال نظرات مخاطبان خود در صفحه فيد اينستاگرام خود باشيد زيرا هر نظري كه براي شما ارسال شود به صورت اعلان در اين صفحه مشاهده خواهيد كرد و همچنين ميتوانيد نسبت به نظرات مخاطبان خود واكنش نشان داده و نظرات آنها را نيز به اشتراك بگذاريد.

 

 

 

استفاده از برچسب نظرسنجي و احساسات براي سوال در استوري :

ايجاد استوري سوالي تنها به برچسب Ask a Question ختم نميشود و شما ميتوانيد با ساتفاده از برچسب احساسات كه جديدا اينستاگرام اين برچسب را ضافه كرده از  دوستان خود به صورت راي مانند نظرات آن ها را جويا شويد و حتي برچسب نظرسنجي را نيز ميتوان براي ايجاد يك استوري سوالي استفاده كرد نحوه فعالسازي تمامي برچسب ها در استوري اينستااگرام به مانند تو.ضيحات قبل ميباشد تنها كافي ايستد خودتان را كمي درگيز كنيد

 

 

جمع بندي

برچسب هاي سوال احساسات و نظر سنجي در استوري اينستاگرام ابزاري هستند تا شما از نظرات كاربران تان طالاع پيدا كرده و حتي نظرات آنها را براي عموم به نمايش بگذاريد ما در مقاله هاي قبلي در مورد ثبت نظرسنجي در استوري اينستاگرام صحبت كرديم كه در آينده نيز بيشتر در مورد انواع ويژگي استوري صحبت خواهيم كرد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


تاريخ : ۴ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۹:۱۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]