تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
ربات اينستاگرام

براي ورود به اينستاگرام از دو طريق ميتوانيد اقدام كنيد راه حل اول از طريق سايت اينستاگرام و راه حل دوم از طريق برنامه اينستاگرام كه هر كدام اين روش ها  شما را به بخش لاگين "log in" اينسناگرام براي ورود به اينستاگرام هدايت كرده تا وارد اكانت خود در اينستاگرام شويد.

 

 

ورود به اينستاگرام از طريق سايت اينستاگرام

 

براي ورود به اينستاگرام از طريق سايت اينستاگرام كافي ايست وارد سايت اينستاگرام شده و سپس به بخش "log in" آن وارد شويد براي ورود به اينستاگرام مراحل زير را انجام دهيد

 

۱_ وارد مرورگر موبايل و يا كامپيوتر تان شده و سپس آدرس سايت اينستاگرام را وارد كنيد.

۲_بعد از جستجو آدرس اينستاگرام در مرورگر سيستم تان اينستاگرام شما را به صفحه اي هدايت خواهد كرد يك كادر آبي رنگ با عنوان "" و نوشته آبي رنگ "" وجود دارد كه براي ورود به اينستاگرام شما بايد نوشته آبي رنگ "log in" در همان صفحه را لمس و يا كليك كنيد.

۳_بعد از ورود به بخش log in اينستاگرام ، حال ميتوانيد اسم اكانت و پسورد اينستاگرام خود را در كادر هاي مربوطه وارد كرده و سپس كادر آبي رنگ log in را انتخاب كنيد تا وارد اكانت خود از طريق سايت اينستاگرام شويد.

ورود به اينستاگرام

 

 

 

ورود به اينستاگرام از طريق برنامه اينستاگرام

 

قبل از هر چيزي بايد شما برنامه اينستاگرام براي اندروييد و يا آي او اس را در سيستم خود نصب كرده باشيد

 

۱_براي شروع آخرين نسخه اينستاگرام را دانلود و سپس نصب كنيد

 

 

۲_اگر قبلا برنامه اينستاگرام  را نصب كرده ايد حال ميتوانيد وارد برنامه اينستاگرام شويد.

۳_ بعد از ورود به اينستاگرام از طريق برنامه، اينستاگرام شما را به بخش "sign up" يا همان بخش ثبت نام خود هدايت خواهد كرد كه شما به مانند آموزش قبلي بايد نوشته "log in" در پايين صفحه را پيدا و سپس لمس كنيد.

۴_ در صفحه باز شده دو كادر خالي را مشاهده ميكنيد كه با وارد كردن به ترتيب اسم اكانت و پسورد خود وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شويد

۵_ البته شما ميتوانيد در اين صفحه از طريق نوشته آبي رنگ "log in as facebook" نيز وارد اكانت خود شويد.

ورود به اينستاگرام

 

 

نتيجه گيري

همانگونه كه عرض كرديم براي ورود به اينستاگرام دو راه وجود دارد ورود از طريق سايت اينستاگرام و از طريق برنامه اينستاگرام همچنين ميتوانيد از طريق كامپيوتر و با استفاده از مرورگر كامپيوتر وارد سايت اينستاگرام شويد براي نصب برنامه اينستاگرام در كامپيوتر نيز بايد يك تبديل گر اندرويد در سيستم كامپيتور خود نصب و سپس خود برنامه اينستاگرام را داخل آن نصب كرده و استفاده كنيد.

 


برچسب‌ها: ورود به اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۹:۱۴ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

ثبت نام در اينستاگرام

ثبت نام در اينستاگرام

 

 

اينستاگرام يكي از محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي در ايران و جهان ميباشد كه با عضويت در آن و ايجاد حساب كاربري براي خود ميتوانيد عكس ها و فيلم ها را داخل آن منتشر كرده سپس دوستان خود را يافته و تعقيب كننده پيچ هاي آنها شويد. با كمي فعاليت نيز ميتوانيد با بخش هاي گوناگون آن آشنا شده و از اين برنامه پر طرفدار كه بالاي يك ميليارد كاربر دارد استفاده كنيد همانطور كه گفتيم براي شروع لازم است در اين برنامه ثبت نام كرده تا براي خود حساب كاربري ايجاد كنيد و از امكانات آن استفاده كنيد ما در اين مقاله قصد اموزش ثبت نام اينستاگرام را داريم كه هر دو روش ثبت نام در اينستاگرام از طريق نرم افزار اينستاگرام  ثبت نام در اينستاگرام از طريق مرورگر را اموزش خواهيم داد.

 


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۶:۴۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

 تغيير پسورد اينستاگرام ، نحوه تغيير پسورد اينستاگرام همواره براي كاربران اين اپليكشن جاي سوال بوده چه آن كاربري كه ميخواهد پسورد فعلي خود را تغيير دهد و يا چه آن كسي كه به هر دليلي مجبور به دادن پسورد جديد براي پيچ خود ميباشد. براي مثال در مواقعي خود اينستاگرام از شما ميخواهد كه از طريق ايميل و يا شماره ثبت شده داخل پيچ تان پسورد جديدي بدهيد در غير اينصورت ديگر نميتوانيد وارد پيچ خودتان شويد كه بسياري از كاربران قادر به ثبت پسورد جديد نيستند. ما در اين مقاله تمامي راه هاي تغيير پسورد اينستاگرام را به ترتيب آموزش خواهيم داد و ثبت پسورد بهينه براي مقابله با هكر ها و بالا بردن امنيت پيچ ها را برايتان نيز گوشزد خواهيم كرد.

تغيير پسورد داخل پيچ اينستاگرام:

اگر شما داخل پيچ اينستاگرامي خود هستيد و رمز فعلي خود را ميدانيد اما به هر دليلي قصد تغيير آن را داريد كافي ايست:

۱_ وارد پيچ خود شده سپس به بخش پروفايل اينستاگرام خود رفته و آيكون سه نقطه كه در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را لمس كنيد تا وارد بخش تنظيمات پيچ تان شويد.

۲_ بعد از ورود به بخش تنظيمات شما بايد گزينه password را در مجموعه account لمس كنيد تا وارد بخش تغيير پسوورد پيچ تان شويد.

۳_ بعد از لمس گزينه password وارد چنين صفحه اي خواهيد شد كه داراي سه كادر ميباشد.

  • در كادر اول، اينستاگرام از شما پسورد فعلي پيچ تان را ميخواهد همانطور كه در مطالب بالا گفتيم اين راه زماني جواب ميدهد كه شما از پسورد فعلي خود آگاه هستيد و تنها قصد تغيير پسورد را داريد.
  • در كادر دوم شما بايد پسورد جديدي را كه ميخواهيد ثبت شود را وارد كنيد و در كادر سوم كه از اسمش نيز مشخص هست شما رمز جديد رو تكرار ميكنيد.
  • همانطور كه در عكس زير مشخص است دو نوشته به رنگ آبي نيز مشخص شده كه ميتوانيد در صورت فراموشي رمز فعلي از آن ها استفاده كنيد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

البته در اين بخش بعضي اوقات هنگام لمس كردن گزينه password اينستاگرام شما را  وارد صفحه تغيير پسورد نميكند و پيامي به ايميل ثبت شده داخل پيچ تان ميفرستد تا از طريق لينك ريست پسورد كنيد كه در ادامه به توضيح اين بخش هم خواهيم پرداخت.

 

 

تغيير پسورد از طريق get help signing in:

اگر داخل پيچ شما ايميل و يا شماره موبايل ثبت شده باشد ميتوانيد به راحتي و هر زماني كه خواستيد پسورد پيچ خود را تغيير دهيد ما به شدت توصيه ميكنيم كه داخل پيچ خودتان ايميل و شماره موبايل معتبر ثبت كنيد تا در مواقع ضروري از جمله در صورت هك شدن پيچ تان از طريق ايميل، پيچ تان را بازگرداني كنيد كه ما قبلا در مقاله اي با عنوان بازگرداني پيچ هك شده به اين موضوع پرداخته ايم و ميتوانيد اين پست را نيز مطالعه كنيد.

براي تغيير پسورد پيچ تان از طريق ايميل و يا شماره موبايل كافي ايست اين مراحل را انجام دهيد

 

۱_ اگر داخل پيچ تان هستيد به بخش پروفايل رفته و در بالا قسمت چپ اسم پيچ تان رو لمس كنيد و يا اگر داخل هيچ پيچي نيستيد برنامه اينستاگرام را باز و در قسمت پايين گزينه log in را لمس كنيد تا همانند عكس دوم وارد چنين صفحه اي شويد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

۲_ در ابن صفحه شما گزينه "get help signing in" را بايد لمس كنيد تا وارد صفحه اي بشويد كه اينستاگرام از شما اسم يچ مد نظر تان را ميخواهد البته ميتوانيد در اين بخش به جاي اسم پيچ نيز از ايميل ثبت شده داخل آن و يا شماره موبايل ثبت شده استفاده كنيد

۳_ بعد از وارد كردن اسم يچ در كادر تعيين شده بايد گزينه next  را لمس كنيد تا اينستاگرام شما را وارد صفحه اي اين چنيني كند كه در آن راه هاي موجود براي ريكاوري پسورد يچ تان را نشان دهد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۴_ همانطور كه در اين تصوير ميبينيد اينستاگرام براي بازگرداني پيچ مذكور سه راه تعيين كرده كه البته گزينه فيسبوك براي عموم نشان داده ميشود يعني چه شما پيچ تان را به فيسبوك وصل كنيد و چه نكنيد اين گزينه نشان داده ميشود كه ما در مرحله اول بازگرداني از طريق ايميل را انتخاب ميكنيم و گزينه "send an email" را لمس ميكنيم تا اينستاگرام لينك تغيير پسورد اينستاگرام تان را به ايميل شما ارسال كند.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۵_ در مرحله آخر شما بايد به ايميل خود رفته و داخل آن را چك كنيد و بعد از دريافت آخرين پيام از اينستاگرام آنرا باز كرده و همانند تصوير زير گزينه "reset your instagram password" را لمس كنيد تا شما وارد صفحه تغيير پسورد اينستاگرام شويد و همانند مثال بالا رمز جديد را داده و سپس تيك آبي را بزنيد تا تغيير پسورد شما به درتس انجام شود.

 

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۶_ اگر داخل پيچ تان شماره موبايل تان را نيز ثبت كرده باشيد طبق مراحل بالا اقدام كنيد و به جاي ايميل گزينه "send an sms" را لمس كنيد تا اينستاگرام به شماره موبايل تان لينك تغيير پسورد اينستاگرام را به صورت اس ام اس ارسال كند و به مانند عكس هاي يزر مراحل تغيير پسورد را انجام دهيد.

 

 

 

تغيير پسورد اينستاگرام


برچسب‌ها: تغيير پسورد اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۳:۰۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

امروز شما را با گذاشتن لينك در استوري آشنا خواهيم كرد با ما همراه باشيد.

 

 

 

 

 

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

 

۱) ابتدا اپليكيشن اينستاگرام را به نسخه اصلي بروز رساني كرده و آن را اجرا كنيد.

 

 

 

 

 

 

۲) با انتخاب كردن آيكون دوربين بالاي صفحه وارد بخش استوري شويد.

 

 

 

 

 

۳) پس از گذاشتن استوري مورد علاقه آيكني كه به بخش هاي اينستاگرام تازه اضافه شده است و به شكل لينك مي باشد را انتخاب كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۴) در اين مرحله لينك مورد علاقه خود را وارد كرده و با استفاده از گزينه كه در مقابل آمده است مي توانيد لينك وارد كرده را قبل از اضافه كردن بررسي كنيد.( Preview Link )

 

 

 

 

 

 

 

 

۵) بعد از انتشار كردن استوري فالور هاي شما مي توانند علاوه بر مشاهده استوري با استفاده از گزينه مقابل وارد لينك اضافه شده به استوري شما شوند.( See more )

 


برچسب‌ها: گذاشتن لينك در استوري،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۴:۳۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

گذاشتن آهنگ روي عكس در استوري

 

 

روش استفاده از اپليكيشن Flipagram 

 

 

اين اپليكيشن به شما در اضافه كردن فايل صوتي به عكس كمك مي كند پس مراحل آن را طي كنيد.

 

 

 

 

مراحل

 

 

 

 

۱) در گام نخست اپليكيشن Flipagram دانلود كرده و آن را نصب كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

۲) وارد اپليكيشن برنامه شده و آن را اجرا كنيد و بعد از آن با صفحه خوشامد گويي رو به رو مي شويد كه بر روي گزينه Start كليك كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

در اين آموزش ما قصد داريم كه يكي از عكس هاي حساب كاربري فيسبوك خود را با فايل صوتي همراه كرده و در اينستاگرام منتشر كنيم. بنابراين گزينه Facebook را انتخاب مي‌كنيم.

 

 

 

 

 

 

 

۳) در اين مرحله عكس مورد نظر را انتخاب كنيد.

 

 

 

 

۴) با گزينه Edit مي توانيد تغييرات لازم را بر روي عكس نمايش دهيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

۵) پس از پشت سر گذاشتن تغييرات بر روي گزينه Next كه در بالا و سمت راست صفحه قرار دارد كليك كنيد.

 

 

 

 

۶) با انتخاب كردن گزينه Music مي توانيد به عكس هاي خود موزيك اضافه كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

۷) با كليك كردن بر روي گزينه Preview مي توانيد فايل صوتي همراه با عكس را اجرا كنيد.

 

 

 

 

۸) بر روي گزينه Next كليك كرده و اپليكيشن اينستاگرام را از ميان ليست انتخاب كنيد.

 

 

 

 

۹) در اين مرحله مي توانيد از فيلتر هاي خاصي براي عكس مورد نظر استفاده كنيد.

 

 

 

 

۱۰) در اين مرحله هشتگ و توضيحات لازم را اضافه كنيد و همچنين قادر به منتشر كردن فايل خود در شبكه اجتماعي نيز هستيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۱۱) در مرحله آخر با كليك كردن بر روي گزينه Share فابل مورد نظر در اينستاگرام بارگذاري مي شود و فالور هاي شما قادر به ديدن آن مي شوند.

 


برچسب‌ها: اينستاگرام، instagram، ربات اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ تير ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۶:۰۴ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

آپديت جديد اسنپ چت

 

 

طبق آخرين اطلاعيه مديران اسنپ چت قرار است در نسخه جديد اين برنامه امكان تگ كردن دوستان و نزديكان ممكن شود و برچسب گذاري افراد در استوري ها و پست هاي اكانت هاي اين برنامه امكانپذير شود.

 


آپديت جديد اسنپ چت

 

 

در آخرين آپديت اسنپ چت كه سه هفته پيش منتشر شد، منجر به اعتراض كاربران اين برنامه شده و از همان اوايل اين آپديت برخي از كاربران اين اپليكيشن در توييتر، اينستاگرام پست ها و كامنت هاي اعتراضي خود را نشان دادند.

 

 

و تا آنجايي اين اعتراضات پيش رفت كه تعدادي از سايت ها راه هاي حذف آپديت جديد و راه هاي دانلود نسخه هاي قديم را براي كاربران اين برنامه پيشنهاد ميدادند. برخي كاربران نيز كمپين حذف اسنپ چت و پيدا كردن برنامه هاي جايگزين را پيشنهاد ميدادند.

 

 

اما چه ويژگي هايي اسنپ چت را محبوب كرده، در اوايل منتشر شدن تلگرام، تلگرام امكان چت خصوصي و حذف چت هاي ارسال شده را نداشت كه بعد ها با الگو گيري از اسنپ چت اين دو امكان را اضافه كرد و حتي خود اينستاگرام كه اكثر آبديت هاي خود را با الگو برداري از اين برنامه آپديت كرده.
و بسياري از ويژگي هاي كاربر پسند ديگر كه به خلاقيت برنامه نويسان اسنپ چت اشاره ميكند.

به صورت كلي اسنپ چت برنامه اي نوجوان و جوان پسند ميباشد و اين عامل الگو برداري رقباي اين برنامه بوده چه بسا كه با اعتراضات گسترده كاربران اسنپ چت در پي آخرين آپديت اين برنامه مدير اسنپ چت اعلام كرد كه صداي اعتراضات و انتقادات كاربران را شنيده و در آپديت بعدي مشكلات را برطرف خواهد كرد.

 


برچسب‌ها: اسنپ چت،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۵:۳۱ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

بالا بردن امنيت تلگرام

 

 

براي هر پيام رساني امنيت و حفظ حريم خصوصي هر فرد براي كاربران آن اپيكليشين بسيار مهم بوده و پيام رسان تلگرام نيز از اين قائله مستثنا نبوده مخصوصا براي ما ايراني ها كه اين پيام رسان بسيار محبوب بوده و روزانه هزاران پيام و محتوا صوتي، ويديويي و فايلي بين ميليون ها كاربر رد و بدل ميشود.

 

خود تلگرام هم از اوايل تاسيس خود به اين اصل توجه ويژه اي داشته و با هر آبديت جديد خود نيز راه كار هايي را براي بالا بردن امنيت اكانت تلگرامي كاربرانش داده است.

 

اگر شما هم به هر دليلي نگران امنيت اكانت خود در تلگرام هستيد پس با ما همراه شويد تا ويژگي هاي اين بخش را براي شما بازگو كنيم.

 

 

جلسات فعال (Active Sessions)

قدم اول بررسي برنامه هاي فعال بر روي اكانتتان خواهد بود از طريق بخش Active Sessions شما ميتوانيد تمامي دستگاه هاي متصل به اكانت تلگرامي مورد نظر خود با خبر شده و در صورت لزوم اتصال آن موارد را به صورت دلخواه حذف كنيد.

 

براي بررسي اين بخش ميتوانيد با وارد شدن به بخش تنظيمات و بعد انتخاب بخش Privacy and Security سپس با انتخاب گزينه Active Sessions وارد چنين صفجه اي بشويد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تلگرام در اين بخش تمامي دستگاه هايي كه به اكانت شما متصل هستند را نشان ميدهد و به همين صورت كه در مطالب قبل توضيح داديم شما در صورت مشاهده دستگاه ناشناس و يا مشكوك اقدام به قطع آن دستگاه (با كليك كردن بر روي آن و انتخاب گزينه OK) از اكانت خود كنيد.

 

تأييد دو مرحله اي (Two-Step Verification)

براي ورود به هر اكانت تلگرامي نياز به كد چهار رقمي تلگرام كه از طريق پيامك به سيم كارت مربوطه فرستاده ميشود نياز است حال در نظر داشته باشيد كه كسي و يا افرادي به سيم كارت شما دسترسي و يا حتي به گوشي شما چه محسوس و چه نامحسوس(هك شدن گوشي) دسترسي دارند، پس به راحتي ميتوانند از طريق پيامك كد چهار رقمي را دريافت كرده و وارد اكانت تلگرامي شما شوند پس راهكار چيست؟

 

اينجاست كه تاييد دو مرحله اي نقش خود را نشان ميدهد، بدين صورت كه شما با فعال كردن اين بخش حتي در صورت دريافت كد چهار رقمي و وارد كردن اين كد براي ورود به اكانت تلگرامي با دومين چالش تلگرام روبرو خواهيد شد و تلگرام از شما رمز دوم را خواهد خواست پسووردي كه تنها صاحب اصلي آن اكانت از آن با خبر است.

 

اين قابليت در اكثر تمامي پيام رسان ها و شبكه هاي اجتماعي از جمله اينستاگرام فعال ميباشد، كه در پست هاي قبلي آموزش فعال كردن رمز دوم اينستاگرام را توضيح داده ايم.

 

اما حال برگرديم به آموزش فعال كردن رمز دوم تلگرام:

تلگرام خود را باز كنيد و از منوي گزينه ها وارد بخش Settings و از آنجا گزينه Privacy and Security انتخاب كنيد.

 

بعد گزينه Two-Step Verification را لمس كنيد حال شما وارد بخش تاييد دو مرحله اي اكانتتان شده ايد و با چنين صفحه اي روبرو خواهيد شد.

 

تنها گزينه موجود يعني Set Additional Password انتخاب كرده تا تلگرام از شما يك رمز دلخواه بخواهد بعد از وارد كردن رمز مورد نظر و تكرار آن در مرحله بعدي تلگرام از شما متني براي راهنمايي شما در هنگام وارد كردن رمز دوم در آينده براي ورود به اكانتتان در صورت فراموشي رمز نمايش داده شود را ميخواهد.

بعد از اين مرحله تلگرام از شما آدرس ايميلي ميخواهد تا در صورت فراموشي براي بازيابي رمز دوم خود اقدام كنيد. اگر شما گزينه SKIP را بزنيد يعني بيخيال اين مرحله ميشويد و در صورت فراموشي رمز دوم راهي براي برگرداندن اكانتتان نخواهيد داشت اما در صورت وارد كردن ايميل خود، تلگرام براي آن ايميل لينكي ارسال ميكند كه مي بايست وارد ايميل تان شويد و آن لينك را لمس كرده تا رمز دوم شما فعال شود.

پس از اين خود شما و يا هر شخص ديگري با هر دستگاهي كه بخواهد وارد اكانت شما شود بايد از اين مرحله نيز بگذرد.

 

 

قفل برنامه تلگرام داخل دستگاه (Passcode Lock)

ابتدايي ترين اقدام امنيتي تلگرام قفل كردن خود برنامه داخل دستگاه مورد استفاده مان ميباشد، براي اين كار كافيست وارد بخش تنظيمات شده و از بخش Privacy and Security گزينه Passcode Lock انتخاب كرده تا برنامه از شما رمز چهار رقمي بخواهد بعد از فعالسازي اين بخش با هر بار خروج از برنامه براي وارد شدن نياز به وارد كردن رمز عبور خواهيد داشت.

 


برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۴:۵۶ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام

 

 

 

 

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام، امروز ميخوايم براي امنيت هر چه بيشتر صفحه تون آموزش فعال كردن رمز دوم اينستاگرام رو آموزش بديم پس ما همراه باشيد.

 

 

 

 

 

براي شروع به بخش پروفايل اينستاگرام تان رفته و گزينه كه در عكس زير خط كشيده شده رو لمس كنين تا وارد گزينه هاي اينستاگرامتان شويد.

 

 

بعد از ورود به اين بخش به قسمت برويد و گزينه <> را انتخاب كنيد.

 

 

 

در مرحله بعد وارد صفحه اين چنين شده ايد كه يك دكمه روشن و خاموش را مشاهده ميكنيد با روشن كردن اين كليد، اينستاگرام از شما يك شماره موبايل براي تاييد صحت و ثبت شماره موبايل از شما ميخواهد.

 

 

 

حالا ما يك شماره وارد ميكنيم، بعد از وارد كردن شماره موبايل مد نظر بايد منتظر ارسال كد شش رقمي از طرف اينستاگرام باشيم.

 

بعد از وارد كردن كد وارد صفحه اي اين چنين خواهيم شد كه نشان ميدهد موفق به فعال كردن رمز دوم صفحه مان شده ايم.

 

 

اما اين كد هاي موجود كه اينستاگرام بعد از فعال كردن رمز دوم برايمان نمايان كرده است براي چيست؟

 

 

 

قبل از جواب دادن به اين سوال، از صفحه خود خارج ميشويم تا بعد از فعال كردن رمز دوم دوباره وارد پيچ شويم تا ببنيم چه تفاوتي بعد از فعال كردن اين بخش ايجاد شده است.

 

بله با وارد كردن يوزر و پسوورد پيچمان و زدن گزينه با صفحه زير روبرو ميشويم اين همان رمز دوم ميباشد حال شماره اي كه قبلا براي فعال كردن اين بخش داده بوديم براي اين شماره از طرف اينستاگرام كد خواهد آمد كه با زدن آن كد وارد پيچمان خواهيم شد.

 

 

اما اگر به هر دليل كد نيومد يا شماره موبايلي كه آن زمان براي فعال كردن رمز دوم داده بوديم در دسترس مان نبود ميتوانيم از آن كد هايي كه اينستاگرام براي ما داده بود وارد پيچمان بشويم، البته اين كد ها يكبار مصرف هستند پس خوب استفاده كنين.

 

مطالب مربوط:

آموزش كامل اينستاگرام

 

 

 

 

ربات اينستاگرام

 

 

 

آموزش بيزينسي كردن اينستاگرام

 


برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۲:۳۵:۰۶ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

ترفند هاي افزايش فالور واقعي در اينستاگرام

 

 

 

 

 

افزايش فالوور اينستاگرام

 

 

 

 

 

اينستاگرام يكي از محبوب ترين و در حال حاضر پر كاربرد ترين شبكه اجتماعي شناخته شده كه بيش از دويست ميليون كاربر در آن فعاليت مي كند. كه طول مدت كوتاهي بر رقباي خود پيشي گرفته است. و پيشرفت چشمگيري را تجربه كرده.

 

 

 

 

 

حال با اين حجم ا بازديد و افراد آنلاين اينستاگرام مي تواند راه مناسبي براي كسب درآمد و فروش هر چه بيشتر باشد براي فروش و بالا بردن بازديد صفحتون بهترين كار افزايش فالوور اينستاگرام بصورت واقعي مي باشد.

 

 

 

 

 

حال در مطالب زير به الگوريتم افزايش فالوور اينستاگرام مي پردازيم با ما همراه باشيد.

 

 

 

 

 

 

الگوريتم افزايش فالوور 

 

 

 

1) استفاده از هشتگ هنگام پست گذاري:

 

 

 

بسياري از كاربران مطالب خود را از طريق هشتك جستجو مي كنند پس هميشه از هشتگ به روش صحيح استفاده كنيد. در جديدترين آبديت اينستاگرام نيز امكان دنبال كردن هشتگها توسط كاربران امكان پذير شده و اين امتياز خوبي براي نمايش و معرفي محصول و خدمات ميباشد.

 

 

 

2) لايك كردن پست ديگران :

 

 

 

با لايك كردن پست ديگران نظر و اعتماد لايك شونده را جذب مي كنيد.

 

 

 

3) فالو كردن ديگران :

 

 

 

تعداد زيادي از كساني كه فالو مي كنيد به شما فالو بك مي دهند.

 

 

 

4) كامنت گذاشتن در زير پست ديگران :

 

 

 

اين كار به افزايش مشهوريت برند و نمادتان كمك خواهد كرد.

 

 

 

 

5) ارسال پست به طور منظم :

 

 

 

 

شما بايد به سليقه كاربرانتان توجه كنيد و بعد از ارسال چند پست و ميزان لايك و كامنت و فالوورها به شناخت كافي از بازده در بازه هاي زماني دست يابيد. يكي از روشهاي دستيابي به رفتارهاي كاربران بيزينسي كردن پيج اينستاگرام ميباشد.

 

 

 

6) اضافه كردن مكان به عكس ها :

 

 

 

 

يك روزنه جديد براي ورود به صفحه تان را براي كاربران جديد باز خواهيد كرد. اين قابليت بسيار موثر براي معرفي پيج خود در يك موقعيت مكاني خواص هستش.

 

 

 

7) تبادل با صفحات همكار :

 

 

 

با پيج ها و صفحاتي كه نقاط مشترك دارند، تبادل كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

اما حال تمام اين فعاليت هايي كه بايد خود شما به صورت يكجا انجام دهيد را ميتوانيد به ربات اينستاگرام بسپاريد كه ربات با رعايت كردن كامل قوانين اينستاگرام و فعاليت 24 ساعته بر روي پيج شما وظايفي از قبيل كامنت فرستادن و دايركت ارسال كردن و لايك كردن را به صورت هدفمند مديريت مي كند كه نتيجه آن افزايش فالور واقعي به پيجتون خواهد بود.

 

 

 

 

 

دايركت و كامنت براي پيج هاي فروشگاهي و يا تبليغاتي بسيار مهم مي باشد كه ربات روزانه قادر به فرستادن 400 كامنت و 100 دايركت مي باشد شما مي توانيد متني به عنوان دايركت براي تبليغات به ربات معرفي كنيد و با دادن جمله هاي كوتاه به ربات تبليغات خود را انجام دهيد.

 

 

 

 

 

ربات اينستاگرام مي تواند در بالا بردن فالوور واقعي ، افزايش بازديد و از همه مهم تر در تبليغات كمك شاياني به شما كند. يكي از مهمترين ويژگي هاي ربات اينستاگرام هدفمند بودن مخاطب هاي دريافتي هست.


برچسب‌ها: افزايش فالوور اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۵:۵۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

گذاشتن عكس به صورت پازلي در اينستاگرام

 

 

 

گذاشتن عكس به صورت پازلي در اينستاگرام

 

 

 

 

 

امروز در مطالب زير به گذاشتن عكس چند تكه اي در اينستاگرام مي پردازيم با ما همراه باشيد.

 

 

 

 

 

مراحل

 

 

 

 

 

1) در اولين مرحله وارد برنامه instagrid مي شويم و عكسي را به عنوان پازلي كردن انتخاب مي كنيم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2) با اندازه هاي متفاوتي رو به رو خواهيم شد به دلخواه عكس را تنظيم كرده و سپس در پايين صفحه بر روي گزينه DONE كليك مي كنيم.

 

 

 

 

 

 

 

 

3) عكس ها بايد جدا جدا پست شوند براي اين كار بر روي گزينه POST TO INSTAGRAM همانند تصوير زير كليك كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4) در مرحله آخر وارد اينستاگرام مي شويم تكه عكس اولي منتشر شده است و نوبت به تكه عكس بعدي مي رسد و مثل طي كردن مراحل بالا بقيه را نيز پست مي كنيد و با طي كردن همه اين مراحل عكس ها به صورت پازلي در كنار همديگر قرار مي گيرند.

 

 

 


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۷:۱۱ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]