کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ربات اينستاگرام
افزايش فالوور اينستاگرام

به جرات مي‌توان گفت كه اين روزها اينستاگرام به يكي از غول‌هاي فضاي مجازي در دنيا و همچنين در ايران تبديل شده است.

سلب‌ مسئوليت: تحريريه‌ي زوميت در تهيه‌ اين محتواي تبليغاتي نقش نداشته و مسئوليتي در قبال صحت آن ندارد.

اينستاگرام با پتانسيل بالايي كه در گسترش و ارائه محصولات فروشي دارد، بستر بسيار مناسبي براي افراد بيزينس‌كار كه مي‌خواهند شغل خودشان را در اينستاگرام گسترش داده و فروش محصولاتشان را در فضاي مجازي افزايش دهند، است.

همانگونه كه مي‌دانيد خواسته‌ي هر كاربر اينستاگرام و همچنين مهم ترين اصل موفقيت در اينستاگرام، داشتن فالوور هاي زياد و واقعي است.

به خصوص براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه مي‌خواهند محصولات خودشان را از طريق اينستاگرام به فروش برسانند حائز اهميت خواهد بود.

امروز مي‌خواهيم شما را با راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام آشنا كنيم تا براي خودتان پيج هاي مناسب در آينده آماده كنيد.

راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام:

همانگونه كه در مطالب بالا اشاره كرديم امروز مي‌خواهيم در مورد راه و روش‌هاي افزايش فالوور اينستاگرام صحبت كنيم. راه حل‌هايي كه در خود ويژگي و امكانات اينستاگرام نهفته شده و تنها با كمي دقت و صرف وقت خواهيد توانست براي پيج خود فالوور واقعي اينستاگرام جذب كنيد.

صفحه پروفايل اينستاگرام:

مهم‌ترين صفحه اينستاگرام هر كاربر صفحه پروفايل آن است در اين صفحه پست‌ها و استوري‌هاي منتشر شده‌ي شما، براي ديگر پيج ها به نمايش گذاشته مي‌شود و داراي بخش‌هاي مهمي همچون بيو اينستاگرام است كه در ادامه به اين مورد خواهيم پرداخت.

در مورد صفحه پروفايل اينستاگرام صحبت كرديم و اينكه اين صفحه اصلي شما است كه اگر بخواهيم براي اين صفحه يك مثال واقعي بزنيم مي‌توانيم آن را به ويترين يك مغازه تشبيه كنيم.

قطعا خود شما كه مي‌خواهيد محصولي را خريداري كنيد قبل از هر چيزي به ويترين مغازه هاي مربوطه توجه مي‌كنيد. در اينستاگرام هم هنگامي كه بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده مي‌كند در نگاه اول به محتواي صفحه پروفايل شما توجه خواهد كرد.

پس در توليد محتوا و توضيح هدف پيج خود در صفحه پروفايل اينستاگرام دقت لازم را به كار گيريد.

بيو اينستاگرام:

بيو اينستاگرام شناسنامه اينستاگرام شما است.

در بيو اينستاگرام مي‌توانيد افراد را ترغيب به ادامه بررسي اكانت خود كنيد. اهميت اين بخش از صفحه پروفايل اينستاگرام به قدري بالاست كه برخي از شركت هاي بزرگ با وسواس زيادي متن براي اين بخش انتخاب مي‌كنند.

پس شما نيز متن هاي جذاب و مربوط به موضوع پيج‌ خودتان را بنويسيد. حتي مي‏‌توانيد در اين قسمت لينك خارجي جاگذاري كنيد.

با ديگران در ارتباط باشيد:

داشتن رابطه صميمي و فراهم كردن شرايط تعامل با ديگر پيج ها مخصوصا پيج هايي كه موضوع و محتواي آنها مشابه اكانت شما است مي‌تواند پتانسيل جذب و بازديد اكانت شما را چندين برابر كند. خوشبختانه محدوديت يا جريمه اي نيز براي تعامل و تبادل بيشتر در اينستاگرام، اكانت هاي مربوطه را تهديد نمي‌كند.

استفاده از هشتگ ها:

ويژگي هشتگ بسيار مهم است. در واقع شما با استفاده از هشتگ ها مي‌توانيد افراد مورد علاقه و مربوط به موضوع پيج تان را به اكانت خود هدايت كنيد.

جديدا اينستاگرام نيز امكان فالو كردن هشتگ ها را براي پيج ها فراهم كرد تا از اين پس هشتگ ها را بتوان دنبال كرد تا هر موقع كه استوري يا پست هايي با اين هشتگ در اينستاگرام ارسال شدند در قسمت هوم اكانت هاي فالو كرده به نمايش در آيند.

خب با اين توصيفات، استفاده نكردن از هشتگ ها به مانند خودكشي است. حتما در رابطه با موضوع پيج و پست هايي كه منتشر مي‌كنيد از هشتگ ها استفاده كنيد و از هشتگ هاي نامربوط خودداري كنيد.

در ضمن سعي كنيد تعداد هشتگ هاي هر پست تان را بيش از سه كلمه تگ شده افزايش ندهيد و اين سه كلمه تگ شده كلمات مهم و پر بازديدي باشند.

فالوور هايتان را بشناسيد:

شناخت فالوور ها و بازديد كننده هاي اكانت خود يكي از اصل هاي مهم افزايش فالوور و موفقيت در اينستاگرام است.

اگر شما فالوور ها يا به قولي مخاطب هاي پيج و پست هايتان را بشناسيد كه بيشتر از كدام قشر از جامعه و با كدام خصوصيات هستند، به راحتي مي‌توانيد فعاليت هاي خود را در رابطه با آنها سازگار كرده تا در مدت زمان كم به موفقيت چشمگيري برسيد.

افزايش فالوور اينستاگرام

فعال كردن ويژگي insight:

يكي از راه هايي كه شما مي‌توانيد با استفاده از آن به راحتي با خصوصيات فالوور هاي خود آشنا شويد، فعال كردن ويژگي insight است كه براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه پروفايل اينستاگرام خودشان را به بيزينس پروفايل تغيير داده اند فعال است.

شما نيز مي‌توانيد به راحتي اكانت خود را به بيزينس پروفايل تغيير دهيد. قبل ها ارتقا دادن اكانت به اين ويژگي كمي سخت بود و بايد يك اكانت در فيسبوك داشتيد سپس آن اكانت را با اكانت اينستاگرام خود ست مي‌كرديد تا پيج تان به پروفايل بيزينس تبديل مي‌شد، اما حال به راحتي و تنها با چند لمس مي‌توانيد اين ويژگي را در پيج خود فعال كنيد.

افزايش فالوور اينستاگرام

استفاده از ربات اينستاگرام:

يكي از راه هاي مهم براي افزايش فالوور واقعي اينستاگرام بهره گيري از ربات اينستاگرام است.

ربات هاي اينستاگرام بستر مناسبي هستند تا فعاليت هايي كه منجر به افزايش فالوور واقعي اينستاگرام آن هم به صورت هدفمند مي‌شود را برايتان فراهم كنند.

در نظر بگيريد شما پيجي در اينستاگرام داريد و براي بالا بردن فالوور واقعي اينستاگرام تان فعاليت هاي متعددي در اينستا انجام مي‌دهيد، مانند ارسال كامنت هاي متعدد در زير پست ديگر پيج ها يا فالو كردن پيج هاي مورد هدف خودتان كه مي‌خواهيد به نوعي اين مخاطب هاي هدف تان را به اكانت خود هدايت كنيد يا فعاليت هاي ديگر همچون لايك كردن، ارسال پيام هاي دايركتي، مشاهده استوري هاي ديگران و... كه همه ي اين فعاليت ها باعث خواهد شد تا فعاليت پيج شما به صورت كلي بالا رفته تا در پي آن نيز پيج شما بيشتر ديده شود و فالوورهاي واقعي و هدفمند جذب پيج تان شود.

يك ربات اينستاگرام نيز همه‌ي اين فعاليت ها را انجام خواهد داد با چند تفاوت بزرگ.

اول اينكه اين فعاليت ها به صورت مستمر و ۲۴ ساعته انجام مي‌شود و دوم اينكه هدفمندي گسترده اي را براي شما فراهم مي‌كند تا آنجايي كه شما مي‌توانيد بازديد كننده ها و فالوور هايي كه از طريق ربات اينستاگرام به پيج تان اضافه مي‌شوند را از يك شهر خاص جذب كرده يا مرتبط با يك شغل خاص يا يك حرفه خاص را مورد هدف قرار دهيد.

داشتن يك پيج با فالوور مناسب:

در نظر بگيريد بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده مي‌كند. اولين موردي كه پيج شما مي‌تواند براي آن بيننده جذاب باشد داشتن فالوور هاي مناسب و بالاي اكانت شما است. اين موضوع زماني اهميت دار تر از قبل مي‌شود كه شما قصد فروش محصولات خود در اينستاگرام را داشته باشيد.

پس داشتن يك پيج با فالوور مناسب مي‌تواند روند پيشرفت پيج را سرعت بخشيده و اعتماد اوليه براي بيننده را جلب كرده باشد. اگر اكانتي با فالوور بالا نداريد مي‌توانيد با خريد پيج اينستاگرام اين امكان را نيز براي خود فراهم كنيد.

جمع بندي:

امروز ما راه هاي اصلي براي افزايش فالوور اينستاگرام را برايتان نشان داديم تا بتوانيد با استفاده از اين راه ها براي خودتان پيجي مناسب داشته باشيد.

همانطور كه در بين گزينه هاي موجود به ربات اينستاگرام اشاره شد اگر مي‌خواهيد فالوور واقعي و هدفمند براي خود جذب كنيد حتما از ربات هاي اينستاگرام استفاده كنيد هم از لحاظ قيمت به صرفه تر بوده و هم اينكه بهره وري بالايي برايتان خواهد داشت.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۳:۴۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

رفع بلاك در اينستاگرام

 

 

رفع بلاك در اينستاگرام ميتواند چالشي براي اكثر كاربران در اينستاگرام باشد حتي ممكن است كه الان اين مقاله را ميخوانيد در فكر راه حلي براي رفع بلاك در اينستاگرام خود باشيد زيرا بنا به دليلي كه حتي خودتان هم از آن غافل هستيد از طرف اينستاگرام بلاك و يا به قولي محدود شده ايد و محدود شدن در اينستاگرام ميتواند شامل فعاليت كامنت يا همان ارسال نظرات شما باشد به صورتي كه بعد از تايپ نظر خود زير يك پست و ارسال آن با پيامي مشابه action blocked روبرو شويد. البته بلاك شدن اكانت شما احتمال دارد تنها به كامنت گذاري مربوط نشود و به لايك ردن شما و فالوو و آنفالو شما نيز ختم شود پس ميتوان گفت رفع بلاك در اينستاگرام ميتواند مشكل اذيت كننده اي باشد از همين رو ما امروز دلايل بلاك شدن و راه حل هاي موجود براي رفع بلاك در اينستاگرام را براي شما عزيزان توضيح خواهيم داد.

 

 

 

چرا در اينستاگرام بلاك شده ام؟

 

اگر به صورت كلي بخواهيم دليل بلاك شدن يك اكانت را توضيح دهيم بايد بگوييم كه هر زماني ربات هاي اينستاگرام يك اكانت را اسپم ( توليد محتوا هاي هرز و ايجاد اذيت بر روي اكانت هاي ديگر اينستاگرام و ساختن اكانت هايي متعدد و جعلي با نام و نشان هاي مشابه و...)  شناسايي كند در مرحله اول برخي از فعاليت هاي شما را محدود خواهد كرد و اگر اين روند ادامه پيدا كند به احتمال بالا اكانت شما ديسيبل و يا همان غير فعال خواهد شد.

البته همانطور كه گفتيم تشخيص اين نوع اعمال اسپمي بر عهده ربات هاي اينستاگرامي ميباشد و احتمال تشخيص اشتباهي بر روي اين ربات ها نيز بالاست از اين رو احتمال اين كه شما هيچ فعاليت اذيت كننده اي نداشته باشيد اما در يكي از فعاليت خود بلاك شده باشيد وجود دارد اما جاي نگراني وجود ندارد اگر اين فعاليت بلاك شده شما را كامنت در نظر بگيريم در صورت تكرار نكردن كامنت گذاري و دريافت اخطار هاي ي در پي مربوطه بعد از چند روز از بلاك و محدوديت رها خواهيد شد كه در ادامه اين مقاله راه هاي رفع بلاك در اينستاگرام را برايتان بازگو خواهيم كرد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

حال چندي از دلاليلي كه ميتواند منجر به بلاك شدن اكانت شما و در صورت تكرار بيش از حد آن كه باعث شود اكانت شما غير فعال يا همان ديسيبيل شود را بررسي كنيم.

 

 

۱_فالو و آنفالو بيش از حد

يكي از اصلي ترني عامل هاي بلاك شدن اكانت و اسپم شناخته شدن اكانت شما از طرف ربات هاي اينستاگرام ميتواند فالو و آنفالو بيش از حد و تكراري شما باشد به اين صورت كه روزانه بيش از هزار اكانت را فالو كنيد و بلافاصله و يا چند روز ديگر اكانت هاي فالو كرده را آنفالو كنيد،  قطعا از اين نوع فعاليت ها خودداري كنيد و يا در صورت انجام در ساعت بيش از ۲۲ فالو انجام ندهيد و از فالو كردن تكراري يك اكانت خودداري كنيد تا احينا توسط آن اكانت بلاك و ريپورت نشويد البته در مورد فالو كردن ديگر اكانت هاي بايد صبور باشيد زيرا تا ۷۵۰۰ ديگر اكانت ها را ميتوانيد فالو كنيد وكه در پي آن فالووينگ هاي شما افزايش پيدا خواهد كرد.

 

۲_ از ارسال كامنت هاي زياد و يا لايك كردن بيش از حد خودداري كنيد.

همانطور كه در مطالب بالا گفتيم از ارسال كامنت هاي زياد و يا تكراري خودداري كنيد و وارد بحث هاي حاشيه دار كه بسيار قابل مشاهده در زير پست هاي برخي اكانت ها وجود دارد به شدت خودداري كنيد همچنين از لايك كردن بيش از حد هم بايد دوري كرد زيرا در صورت بالا بودن لايك هاي شما اينستاگرام براي مدتي فعاليت لايك شما را بلاك خواهد كرد البته در مورد رفع بلاك در اينستاگرام در ادامه خواهيم گفت كه چگونه ميتوانيد از يك بلاك خارج شويد اما به قولي پيشگيري بهتر از درمان است.

 

۳_ انتشار پست در اكانت، بيش از حد معمول

بله درست خوانده ايد اگر بيش از حد در اكانت خود پست منتشر كنيد ربات هاي اينستاگرام شما را يك اسپم شناسيي خواهند كرد و احتمال اين كه اكانت شما را غير فعال كنند بالاست پس از انتشار بيش از حد پست در اكان خود خودداري كنيد.

 

۴_از تگ كردن بيش از حد اكانت هاي ديگر خودداري كنيد.

اجازه دهيد اين مورد را از تجربه عملي كه براي تيم برنامه نويسي اينبو پيش آمد توضيح دهيم در سال گذشته تيم برنامه نويس ربات اينستاگرام اينبو قابليت جديدي با عنوان تگ كردن اكانت هاي ديگر در زير پست ها را اجرايي كرد و در مرحله اول بر روي اكانت هاي تستي كه قبل از آپديت عمومي تست ميشوند به اجرا در آورد چيزي كه شاهد آن بوديم بلاك شدن مكرر اكانت هايي بود كه از اين قابليت استفاده ميكردند و در واقع اكانت هاي ديگر را در  زير پست هايي تگ ميكردند كه در پي آن از آپديت دادن عمومي اين ويژگي خودداري شد و نتيجه اي كه از اين تست برايمان نماين شد بر اين دلالت داشت كه ربات هاي خود اينستاگرام بر تگ كردن و يا همان منشن كردن بيش از حد بسيار حساس هستند پس شما نيز از تگ كردن بيش از حد اكات هاي ديگر خودداري كنيد تا در آينده دنبال رفع بلاك در اينستاگرام نباشد.

 

۵_ از ربات هاي اينساگرم معتبر استفاده كنيد.

اگر از ربات هاي اينستاگرام استفاده ميكنيد و يا قصد استفاده از آن هاي را داريد دقت كنيد چون اكثر ربات هاي اينسنتاگرام موجود،  قوانين اينستاگرام را رعايت نميكنند و همان فعاليت هايي را انجام ميدهند كه ربات هاي خود اينستاگرام به آن نوع فعاليت ها حساس هستند اما ربات اينستاگرام اينبو از اين قاعده مستثنا بوده زيرا در اين ربات تمامي قوانين اينستاگرام به دقت كامل رعايت شده تا آنجايي كه برخي اوقات نيز انتقاداتي را از طرف كاربران خود شاهد بوده كه چرا نميتوانيم به صورت دستي تعداد فالوو انفالو و ديگر فعاليت هاي ربات را تنظيم كنيم كه دليل اصلي آن پيشگيري از اسپم شدن اكانت شما دوستان ميباشد.

 

۶_ قوانين اينستاگرام

براي كسب اطلاعات بيشتر و تكميلي نيز ميتوانيد با مراجعه به صفحه توضيحات قوانين اينستاگرام از بلاك شدن اكانت خود دوري كنيد.

 

 

 

رفع بلاك در اينستاگرام :

بعد از توضيح در مورد مواردي كه ميتواند عامل بلاك شدن اكانت شما شود حال وقت آن رسيده تا در مورد چگونگي رفع بلاك در اينستاگرام و راه هاي موجود را براتان توضيح دهيم. اگر شما به هر دليل بلاك شويد اين محدوديت ميتواند از دو ساعت تا سه هفته به طول بينجامد براي رفع بلاك در اينستاگرام و يا رفع سريعتر آن راه حل هاي موجود را بازگو خواهيم كرد البته در مواردي اينستاگرام برخي از اكانت ها را غير فعال و يا همان ديسيبيل ميكند كه در مورد اين مشكل نيز خواهيم گفت.

 

۱_ ايده آل بودن صفحه پروفايل اينستاگرام

يكي از راه هايي كه ربات هي اينستاگرام اكانت شما را اسپمي تعيين ميكنند نداشتن صفحه پروفايل مناسب ميبادش كه ميتواند شامل نداشتن عكس پروفايل اينستتاگرم نداشتن پست نداشتن بيو و... كه هر كدام از مارد موجود در صفحه پروفايل اينستاگرام گوشزد خوهيم كرد.

 

۱_ اسم اكانت

وقتي براي اكانت خود اسمي انتخاب ميكنيد بايد علاوه بر سليقه شخصي از اسم هايي كه بي مفهوم و يا بسيار بلند هستند خودداري كنيد زيرا ربات هاي اينستاگرام اكانت شما را اسپم خواهند شناخت پس اگر اسم اكانتي بي مفهوم و يا بسيار بلند داريد آن را اصلاح كنيد.

 

۲_ گذاشتن عكس پروفايل اينستاگرام

اگر عكس پروفايل نداريد قطعا اكانت شما در معرض خطر خوهد بود پس بلافاصله براي اكانت خود يك عكس پروفايل انتخاب كنيد.

 

 

حتما بخوانيد: گذاشتن عكس پروفايل

 

۳_ بيو اينستاگرام

بيو اينستاگرام يكي از مهم ترين بخش هاي صفحه پروفايل اينستاگرام ميباشد، شما در اين بخش ميتوانيد ماهيت اكانت خود را براي ديگر اكانت ها در اينستاگرام بازگو كنيد و يكي از دلايلي كه ميتواند ربات هاي اينستاگرام را تحريك به بلاك كردن اكانت شما كند نداشتن بيو اينستاگرام ميباشد پس براي اكانت خود يك بيو اينستاگرام مناسب آماده كنيد.

 

 

حتما بخوانيد: بيو اينستاگرام

 

۴_ در اكانت خود حتما پست داشته باشيد

همانطور كه ميدانيد بخش پروفايل اينستاگرام شما ميباشد كه پست هاي منتشر شده شما را در خود جاي ميدهد از اين رو نداشتن پست در اكانت خود ميتواند از دلايل ديگر بلاك شدن اكانت شما توسط ربات هاي اينستاگرام باشد.

 

۵_ در پست هاي خود كپشن بنويسيد

كپشن اينستاگرام همان متن و يا توضيح زير پست ها ميباشد كه كاربر منتشر كننده هنگام انتشار پست مربوطه متن را نوشته كه اين متن ميتواند شامل شكلك و هشتگ و حتي تگ اكانت هاي ديگر اينستاگرام باشد و ميتواند به صورت كلي تا ۲۰۰۰ هزار كاركتر را در خود جاي دهد.

 

 

حتما بخوانيد: كپشن اينستاگرام

 

به صورت كلي تمامي فعاليت هاي كه باعث شود ديواري بين اكانت شما و اكانت هاي اسپمي و يا همان جعلي ايجاد كند ميتواند از بلاك شدن اكانت شما جلوگيري كند، اكثر اكانت هاي جعلي و يا اسپمي حوصله گذاشتن پست و عكس پروفايل و يا حتي نوشتن بيو خود را ندارند و انجام دادن اعمال بالا قطعا باعث ايجاد تفاوت بزرگي بين اكانت شما و اكانت هاي جعلي خواهد شد.

 

 

 

۲_ ارسال درخواست رفع بلاك در اينستاگرام

همانطور كه گفتيم بلاك شدن ميتواند هر نوع فعاليت موجود در اينستاگرام را شامل شود ميتواند از فعاليت لايك كردن شما گرفته يا كامنت گذاري شما را مختل كند كه در صورت بلاك شدن يكي از فعاليت هاي موجود در اكانت شما اگر بعد از بلاك شدن اقدام به انجام آن فعاليت كنيد با پيامي با عنوان action block روبرو خواهيد شد كه ميتوانيد به اين پيام پاسخ داده و اطلاعات بعدي آن را تكميل كنيد كه ما خيلي آن را توصيه نميكنيم زيرا مدت زمان بلاك شدن اين نوع فعاليت ها ( لايك، كامنت، فالو، آنفاو ) كم ميباشد و تنها كاري كه بايد شما انجام دهيد تا بلاك و محدوديت شما رفع شود اين است كه فعاليت بلاك شده را تا يك و يا سه روز تكرار نكنيد تا ربات هاي اينستاگرام  محدوديت شما را بردارند.

 

 

 

۳_ بازگرداني اكانت غير فعال شده ( ديسيبيل ) :

شديد ترين مجازاتي كه اينستاگرام ميتواند بر روي يك اكانت اينستاگرام اعمال كند غير فعال كردن اكانت و يا همان disabled ميباشد كه در پي آن اكانت شما از طرف اينستاگرام غير فعال شده و اكانت شما از اينستاگرام به صورت دائمي و يا موقتي ( در صورت اقدام و ارسال بازگرداني پيج ) پاك خواهد شد اما براي رفع اين مشكل اول بايد توضيح مختصري در اين مورد بدهيم.

اگر اكانت شما ديسيبيل شود شما از اكانت غير فعال شده به صورت خودكار خارج خواهيد شد بعد از آن شما از طريق صفحه ورود به اينستاگرام هنگامي كه ميخواهيد اقدام به ورود به اكانت خود كنيد با پيام زير مواجهه خواهيد

 

براي رفع احتمالي اين مشكل بايد گزينه "learn more" را لمس كنيد تا اينستاگرام شما را به صفحه مربوطه كه در عكس زير مشخص شده هدايت كند. سپس در صفحه مربوطه نوشته آبي رنگ "let us know" را لمس كنيد تا كادر هاي مربوطه برايتان باز شود و سپس آن ها را پر كرده و ارسال را بزنيد و بعد منتظر پيام هاي اينستاگرام در ايميل خود باشد.

رفع بلاك در اينستاگرام

 

 

حا بايد كادر هاي موجود را پر كنيد بعد از پر كردن اين صفحه بايد گربنه ارسال را بزنيد تا درخواست شما به پشتيباني اينستاگرام ارسال شود و بعد از چند روز نتيجه آن بر روي ايميل وارد كرده در همين صفحه ارسال خواهد شد.

 

 

حتما بخوانيد: بازيابي اكانت اينستاگرام

 

جمع بندي

سعي كنيد از انجام فعاليت هايي كه باعث شود شما را به بلاك شدن توسط اكانت هاي ديگر منجر شد دوري كنيد البته در مورد رفع بلاك اكانت هايي كه شما آن ها را بلاك كرده ايد نيز در آينده مقاله اي منتشر خواهيم كرد اما در مورد همين مقاله بايد عرض كنيم راه هايي كه براي رفع بلاك در اينساگرام گفته شد همه ي اين موارد بر صبوري دلالت دارند پس صبوري باشد البته در اين ميان برخي از سايت ها راه هايي چون حذف و نصب دوباره برنامه اينستاگرام داخل سيستم دستگاه ها ميگويند كه اصلا ربطي به رفع بلاك شدن ندارند پس خود را درگير اين موارد ها نكنيد.


برچسب‌ها: instagram،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۵:۲۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

بيو اينستاگرام

 

 

بيو اينستاگرام شناسنامه اينستاگرام شما ميباشد در بيو اينستاگرام ميتوانيد افراد را ترغيب به ادامه بررسي اكانت خود كنيد اهميت اين بخش از صفحه پروفايل اينستاگرام به قدري بالاست كه برخي از شركت هاي بزرگ با وسواسي زيادي متن براي اين بخش انتخاب ميكنند از اين رو  امروز ميخواهيم براي شما توضيحاتي در مورد بخش بيو اينستاگرام و محل جاگيري آن در صفحه پروفايل اينستاگرام و چگونه بهتر نوشتن بپردازيم.

 

 

بيو اينستاگرام كجاست؟

بيو اينستاگرام

 

بيو اينستاگرام در صفحه پروفايل اينستاگرام تان جاي گرفته و از نام اكانت تا استوري هاي برگزيده و دكمه هاي تماس (در صورت بيزينسي كردن اينستاگرام)  را ميتوان بيو اينستاگرام در نظر گرفت همانطور كه در مطالب بالا گفتيم اين قسمت از اينستاگرام شخصيت و هدف اكانت شما را به نمايش در مي آورد و ديگران را از موضوع اكانت شما مطلع ميكند اين موضوع زماني اهميت دار ميشود كه اكانت شما فروشگاهي باشد يا در حال فروش محصولات خود باشيد پس ميتوان گفت بيو اينستاگرام يكي از مهم ترين بخش هاي اكانت اينستاگرام  ميباشد كه در صورت توجه بيشتر قطعا نتيجه بهتري خواهيد گرفت.اما چه چيز هايي را ميتوان جزيي از بخش بيو اينستاگرام در نظر گرفت؟

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

حتما بخوانيد: كپشن اينستاگرام

 

 

۱_ نام اكانت

همانطور كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد در بالاي هر اكانت اينساگرام اسم آن و يا همان يوزرنيم اكانت به چشم ميخورد و اين نام مختص به آن اكانت مربوطه بوده يا به قولي هر اسم اكانت (username) در اينستاگرام ميتواند در يك اكانت استفاده شود و كپي ديگري در اكانت ديگر ندارد پس اگر هنگام انتخاب نام اكانت خود با مشكل مواجهه شديد سعي كنيد نام اكانت مناسب و مربوط به موضع اكانت خود را انتخاب كنيد حال اين اسم ميتواند اسم خودتان باشد و يا شركت و...

 

 

۲_ عكس پروفايل

عكس پروفايل نيز در بخش بيو اينستاگرام قرار گرفته كه ما در مقاله هاي قبلي نحوه گذاشن عكس پروفايل اينستاگرام را برايتان آموزش داده ايم كه در پي آن ميتوانيد به راحتي براي اكانت خود عكس پروفايل مناسب و مربوط به اكانت تان را انتخاب كنيد.

 

 

 

۳_ بيو اينستاگرام

شما با استفاده از اين بخش ميتوانيد تا ۱۵۰ كاراكتر را در بيو اينستاگرام خود جاي دهيد حال ميتواند اين كاراكتر هاي متن باشد يا ايموجي ها و يا هشتگ و تگ و يا تركيبي از همه ي اين ها كه در ادامه مقاله همه ي اين موارد را بررسي خواهيم كرد.

 

 

 

۴_ لينك سايت/كانال

شايد براي شما هم پيش آمده كه بخواهيد لينك هاي متعددي را در بخش بيو اينستاگرام خود اضافه كنيد، اما همانگونه كه ميدانيد تنها امكان اضافه كردن يك لينك در بيو اينستاگرام امكانپذير هست. اين مشكل بيشتر براي شركت ها و يا حتي ادمين هاي كانال هاي تلگرامي كه ميخواهند لينك كانال هايشان را در بيو اينستاگرام خود جاي دهند رخ ميدهد، از اين رو تيم اينبو دست به يك خلاقيت و آبديت جديدي در اين باره داده كه ميتوانيد لينك هاي زياد را در بخش بيو اينستاگرامتان به نمايش در آوريد.

 

 

۵_ استوري هاي برگزيده

يكي از قابليت هاي جديد اينستاگرام بخش استوري آن ميباشد كه قبل ها در مورد اين بخش مطالبي را نوشته ايم اما يك قابليت ديگر براي نشان دادن بيشتر استوري ها وجود دارد و آن استوري هاي برگيزده ميباشد كه شما ميتوانيد هر استوري كه قبلا آن را انتشار داده ايد و يا قصد انتشار آن را داريد را در بيو اينستاگرام خود به صورت دائمي براي عموم به نمايش در آوريد.

 

 

 

۶_ ويژگي category

شما با بيزينسي كردن اكانت خود ميتوانيد از ويژگي استفاده كنيد كه در پي آن دكمه هاي تماس جداگانه اي در بخش بيو اينستاگرام براي عموم به نمايش در مي آيد تا راه هاي ارتباطي شما با مشتري هايتان بيشتر و راحتر از قبل شود.

 

 

 

 

 

 

چگونه يك بيو اينستاگرام بنويسيم

 

و اما به مهم ترين بخش مقاله امروز مان رسيديم خب با توجه به توضيحات بالا و اشاره كردن به برخي از ويژگي و امكانت بخش بيو اينستاگرام حال وقت آن رسيده تا در مورد اين كه چگونه بيو اينستاگرام خود را آماده كنيم تا بهترين نتيجه را از آن بگيريم و اين كه چگونه ميتوان از ويژگي هاي اين بخش به نحو احسن استفاده كرد و در كنار راهنمايي ها و توصيه ها تعدادي از جملات مفهومي را كه ميتوان در بيو اينستاگرام خود نوشت را خواهيم گفت.

 

 

 

نام و نام خانوادگي

به جز اسم اكانت يا همان يوزرنيم يك نام ديگر نيز وجود دارد كه در بيو اينستاگرام قابل مشاهده ميباشد خود اين نام نيز بسيار مهم است زيرا در صفحه جستجو اكسپلور اينستاگرام يكي از بخش هاي آن را جستجو با " نام و نام خانوادگي " تشكيل ميدهد كه انتخاب درست و مربوط به اكانت اين نام نيز ميتواند بسيار موثر باشد.

 

 

 

تيك آبي

به احتمال زياد شما نيز در برخي از پيچ هاي معروف در جلوي نام و نام خانوادگي يا همان full name تيك آبي رنگي را مشاهده كرده ايد كه در پيچ هاي معمولي و خودتان چنين علامتي را مشاهده نميكنيد. داشتن اين آيكون در بيو پيچ تان مستلزم داشتن ويژگي هايي از جمله معروف بودن بالا بودن فالور هاي پيچ تان و ... ميباشد. هدف اصلي اينستاگرام از فعالسازي اين تيك در برخي از پيچ ها اين است كه فرد اصلي و يا به قولي ادمين واقعي آن پيچ را براي ديگر كاربران اينستاگرام كه علاقه به آن فرد و يا موضوع پيچ دارند را نشان دهد.

 

 

 

نوشتن صحيح بيو اينستاگرام

حتما هنگامي كه خواسته ايد متني را در بخش بيو اينستاگرام خود بنويسيد با آن چيزي كه بعد از نوشتن مشاهده ميكنيد تفاوت زيادي دارد براي مثال هنگام نوشتن متن مد نظر در بخش بيو اينستاگرام يك اينتر و يك فاصله يا فاصله هاي زيادي را اعمال ميكنيد يا از كاراكتر ها در جا هاي مد نظر خود جا گذاري ميكنيد اما بعد از ذخيره كردن وقتي به صفحه پروفايل خود براي مشاهده نتيجه تايپ رجوع ميكنيد ميبينيد كه فاصله هاي مد نظر شما به صورت صحيح اعمال نشده براي حل كردن اين مشكل كافي ايست متن مورد نظر خود را در برنامه هاي ديگر نوشته يا برنامه يادداشت كه در هر سييستم چه گوشي و چه كامپيوتر موجود است، نوشته و سپس كپي و در بخش بيو خود جاگذاري كنيد.

 

 

 

استفاده از هشتگ و تگ

يكي از آپديت هاي جديد اينستاگرام كه امروزه نيز بيشتر به چشم ميخورد امكان اضافه كردن هشتگ و يا تگ كردن يك اكانت در بخش بيو اينستاگرام ميباشد به اين صورت كه شما ميتوانيد به راحتي كلماتي را هنگام نوشتن بيو اينستاگرام تان هشتگ كرده و يا اكانت هاي خاص و يا دوستان تان را تگ كنيد تا در بيو اينستاگرام تان به نمايش عموم در آيند.

 

 

 

اضافه كردن بيش از يك لينك در بيو اينستاگرام

يكي از آپديت هاي تيم برنامه نويسي اينبو قابليت لينك ساز بود كه در واقعه شما ميتوانيد با استفاده از اين ويژگي به جاي استفاده از يك لينك در بخش بيو اينستاگرام خود و دريافت ترافيك براي سايت و يا كانال خود از لينك هاي موجود ديگر خود نيز استفاده كنيد.

 

 

 

متن هايي براي بيو اينستاگرام

 

 

متن فارسي براي بيو اينستاگرام

 

جواب بعضي حرف ها فقط يه نفس عميقه ...

 

***

 

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم كه چه؟

 

***

 

يه تار موش كه سهله فكرشم به كسي نميدم

 

***

 

بعضي وقتا ميشه تيغ باشي اما نبري

تبر ياشي اما نشكني...

 

***

 

فكر كvدن كار مشكلي است

براي همين بيشتر مردم قضاوت ميكنند...

 

***

 

يه جايي تو زندگي هست كه دلت گرفته ولي مجبوري بخندي و شاد باشي

بهش ميگن اوج بدبختي!

 

***

 

بعضيا

جوري قلب آدم رو ميشكونن

كه انگار بخاطرش حقوق ميگيرن

 

***

 

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران

 

***

 

يه روح غمگين

زودتر از ميكروب آدم رو ميكشه!

 

***

 

اخلاق خوبمو

فقط چشماي تو ديده

 

***

 

دل كه دادي،

مي رود جان نيز، هم

 

***

 

اشتباه كه بيشتر از يكبار تكرار بشه

اشتباه نيست، انتخابه

 

 

متن انگليسي براي بيو اينستاگرام

 

براي خواندن و استفاده از متن هاي انگليسي براي بيو اينستاگرام ميتوانيد به سايت gramlike.com مراجهه كنيد كه بالاي ۵۰۰ متن انگليسي براي بيو اينستاگرام تدارك ديده.

 

 

 

 

جمع بندي

بيو اينستاگرام يكي از مهم ترين بخش هاي اينستاگرام تان ميباشد و پتانسيل بالايي در جذب ديگر اكانت ها به اكانت شما را داراست از اين رو استفاده بهينه از اين بخش ميتواند در افزايش فالوور اكانت تان تاثير خوبي داشته باشد ما در مقاله هاي قبلي سايت در مورد كپشن اينستاگرام نيز پرداخته ايم كه اين دو بخش و ويژگي اينستاگرام را ميتوان به درون مايه موضوع اكانت و پست هاي منتشر شده دانست پس حتما وقت و فكر ويژه اي به اين دو قسمت اينستاگرام داشته و نهايت استفاده را از اين امكانات بهره ببريد.


برچسب‌ها: instagram،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۸:۰۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

افزايش فالوور اينستاگرام

 

به جرات ميتوان گفت كه اين روز ها اينستاگرام به يكي از غول هاي فضاي مجازي در دنيا و همچنين در ايران تبديل شده است. و با پتانسيل بالايي كه در گسترش و ارائه محصولات فروشي دارد بستر بسيار مناسبي براي افراد بيزينس كار كه ميخواهند شغل خودشان را در اينستاگرام گسترش داده و فروش محصولاتشان را در فضاي مجازي افزايش دهند بسيار مناسب ميباشد.

 

همانگونه كه ميدانيد خواسته هر كاربر اينستاگرام و همچنين مهم ترين اصل موفقيت در اينستاگرام داشتن فالوور هاي زياد و واقعي ميباشد به خصوص براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه ميخواهند محصولات خودشان را از طريق اينستاگرام به فروش برسانند حائز اهميت خواهد بود امروز ميخواهيم شما را با راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام آشنا كنيم تا براي خودتان پيج هاي مناسب در آينده آماده كنيد.

 

 

راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام :

همانگونه كه در مطالب بالا اشاره كرديم امروز ميخواهيم در مورد راه و روش هاي افزايش فالوور اينستاگرام صحبت كنيم راه حل هايي كه در خود ويژگي و امكانات اينستاگرام نهفته شده و تنها با كمي دقت و صرف وقت خواهيد توانست براي پيج خود فالوور واقعي اينستاگرام جذب كرده باشيد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

صفحه پروفايل اينستاگرام:

مهم ترين صفحه اينستاگرام هر كاربر صفحه پروفايل آن ميباشد در اين صفحه پست ها و استوري هاي منتشر شده شما براي ديگر پيج ها به نمايش گذاشته ميشود و داراي بخش هاي مهمي همچون بيو اينستاگرام ميباشد كه در ادامه به اين مورد خواهيم پرداخت.

در مورد صفحه پروفايل اينستاگرام صحبت كرديم و اينكه اين صفحه اصلي شما ميباشد اگر بخواهيم براي اين صفحه يك مثال واقعي بزنيم ميتوانيم آن را به ويترين يك مغازه تشبيه كنيم قطعا خود شما كه ميخواهيد محصولي را خريداري كنيد قبل از هر چيزي به ويترين مغازه هاي مربوطه توجه ميكنيد در اينستاگرام هم هنگامي كه بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده ميكند در نگاه اول به محتواي صفحه پروفايل شما توجه خواهد كرد پس در توليد محتوا و توضيح هدف پيج خود در صفحه پروفايل اينستاگرام دقت لازم را به كار گيريد.

 

بيو اينستاگرام

بيو اينستاگرام شناسنامه اينستاگرام شما ميباشد در بيو اينستاگرام ميتوانيد افراد را ترغيب به ادامه بررسي اكانت خود كنيد اهميت اين بخش از صفحه پروفايل اينستاگرام به قدري بالاست كه برخي از شركت هاي بزرگ با وسواسي زيادي متن براي اين بخش انتخاب ميكنند پس شما نيز متن هاي تحريك كننده و مربوط به موضوع پيجخودتا را بنويسيد حتي ميتوانيد در اين قسمت لينك خارجي جاگذاري كنيد.

 

 

 

با ديگران در ارتباط باشيد:

داشتن رابطه صميمي و فراهم كردن شرايط تعامل با ديگر پيج ها مخصوصا پيج هايي كه موضوع و محتواي آنها مشابه اكانت شما ميباشد ميتواند پتانسيل جذب و بازديد اكانت شما را چندين برابر كند خوشبختانه محدوديت يا جريمه اي نيز براي تعامل و تبادل بيشتر در اينستاگرام براي اكانت هاي مربوطه را تهديد نمكيند.

 

 

 

استفاده از هشتگ ها:

ويژگي هشتگ ها بسيار مهم ميباشد در واقع شما با استفاده از هشتگ ها ميتوانيد افراد مورد علاقه و مربوط به موضوع پيج تان را به اكانت خود هدايت كنيد. جديدا اينستاگرام نيز امكان فالو كردن هشتگ ها را براي پيج ها فراهم كرد تا از اين پس هشتگ ها را بتوان دنبال كرد تا هر موقع كه استوري يا پست  هايي با اين هشتگ در اينستاگرام ارسال شدند در قسمت هوم اكانت هاي فالو كرده به نمايش در آيند.

خب با اين توصيفات استفاده نكردن از هشتگ ها به مانند خودكشي ميباشد حتما در رابطه با موضوع پيج و پست هايي كه منتشر ميكنيد از هشتگ ها استفاده كنيد و از هشتگ هاي نامربوط خودداري كرده در ضمن سعي كنيد تعداد هشتگ هاي هر پست تان را بيش از سه كلمه تگ شده افزايش ندهيد و اين سه كلمه تگ شده كلمات مهم و پر بازديدي باشند.

 

 

 

فالوور هايتان را بشناسيد:

شناخت فالوور ها و بازديد كننده هاي اكانت خود يكي از اصل هاي مهم افزايش فالوور و موفقيت در اينستاگرام ميباشد اگر شما فالوور ها يا به قولي مخاطب هاي پيج و پست هايتان را بشناسيد كه بيشتر از كدام قشر از جامعه و با كدام خصوصيات هستند به راحتي ميتوانيد فعاليت هاي خود را در رابطه با آنها سازگار كرده تادر مدت زمان كم به موفقيت چشمگيري برسيد.

 

فعال كردن ويژگي insight

يكي از راه هايي كه شما ميتوانيد با استفاده از آن به راحتي با خصوصيات فالوور هاي خود آشنا شويد فعال كردن ويژگي insight ميباشد كه براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه پروفايل اينستاگرام خودشان را به بيزينس پروفايل تغيير داده اند فعال ميباشد شما نيز ميتوانيد به راحتي اكانت خود را به بيزينس پروفايل تغيير دهيد قبل ها ارتقا دادن اكانت به اين ويژگي كمي سخت بود و بايد يك اكانت در فيسبوك داشتيد سپس آن اكانت را با اكانت اينستاگرام خود ست ميكرديد تا پيج تان به پروفايل بيزينس تبديل ميشد اما حال به راحتي و تنها با چند لمس ميتوانيد اين ويژگي را در پيج خود فعال كنيد.

 

 

 

استفاده از ربات اينستاگرام :

يكي از راه هاي مهم براي افزايش فالوور واقعي اينستاگرام بهره گيري از ربات اينستاگرام ميباشد ربات هاي اينستاگرام بستر مناسبي هستند تا فعاليت هايي كه منجر به افزايش فالوور واقعي اينستاگرام آن هم به صورت هدفمند ميشود را برايتان فراهم كنند.

در نظر بگيريد شما پيجي در اينستاگرام داريد و براي بالا بردن فالوور واقعي اينستاگرام تان فعاليت هاي متعددي در اينستا انجام ميدهيد مانند ارسال كامنت هاي متعدد در زير پست ديگر پيج ها يا فالو كردن پيج هاي مورد هدف خودتان كه ميخواهيد به نوعي اين مخاطب هاي هدف تان را به اكانت خود هدايت كنيد يا فعاليت هاي ديگر همچون لايك كردن، ارسال پيام هاي دايركتي، مشاهده استوري هاي ديگران و... كه همه ي اين فعاليت ها باعث خواهد شد تا فعاليت پيج شما به صورت كلي بالا رفته تا در پي آن نيز پيج شما بيشتر ديده شود و فالوور هاي واقعي و هدفمند جذب پيج تان شود.

 

يك ربات اينستاگرام نيز همه ي اين فعاليت ها را انجام خواهد داد با چند تفاوت بزرگ اول اينكه اين فعاليت ها به صورت مستمر و 24 ساعته انجام ميشود و دوم اينكه هدفمندي گسترده اي را براي شما فراهم ميكند تا آنجايي كه شما ميتوانيد بازديد كننده ها و فالوور هايي كه از طريق ربات اينستاگرام به پيج تان اضافه ميشوند را از يك شهر خاص جذب كرده يا مرتبط با يك شغل خاص يا يك حرفه خاص را مورد هدف قرار بدهيد.

 

 

 

داشتن يك پيج با فالوور مناسب :

در نظر بگيريد بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده ميكند اولين موردي كه پيج شما ميتواند براي آن بيننده جذاب باشد داشتن فالوور هاي مناسب و بالاي اكانت شما ميباشد اين موضوع زماني اهميت دار تر از قبل ميشود كه شما قصد فروش محصولات خود در اينستاگرام را داشته باشيد.

پس داشتن يك پيج با فالوور مناسب ميتواند روند پيشرفت پيج را سرعت بخشيده و اعتماد اوليه براي بيننده را جلب كرده باشد اگر اكانتي با فالوور بالا نداريد ميتوانيد با خريد پيج اينستاگرام اين امكان را نيز براي خود فراهم كنيد.

 

 

جمع بندي :

امروز ما راه هاي اصلي براي افزايش فالوور اينستاگرام را برايتان نشان داديم تا بتوانيد با استفاده از اين راه ها براي خودتان پيجي مناسب داشته باشيد. همانطور كه در بين گزينه هاي موجود به ربات اينستاگرام اشاره شد اگر ميخواهيد فالوور واقعي و هدفمند براي خود جذب كنيد حتما از ربات هاي اينستاگرام استفاده كنيد هم از لحاظ قيمت به صرفه تر بوده و هم اينكه بهره وري بالايي برايتان خواهد داشت.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۸:۵۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

كپشن اينستاگرام

كپشن اينستاگرام

 

 

امروز ميخواهيم در مورد ويژگي ها و چگونه نوشتن كپشن اينستاگرام برايتان توضيحاتي بدهيم تا بتوانيد يك متن عالي و مربوط براي پست هاي خود آماده سازي كنيد. در اين بين نبايد از تاثير گذاري كپشن هاي خوب براي بيشتر ديده شدن پست مذكور و فهم صحيح بازديد كنندگان از پست شما را ناديده گرفت از اين رو براي شما عزيزان نمونه هاي برند هاي معروف كه كپشن هاي خوبي براي پست هاي خود آماده ميكنند نشان خواهيم داد

 

 

كپشن اينستاگرام چيست؟

 

كپشن اينستاگرام

 

اجازه دهيد قبل از توضيح تخصصي تر كپشن اينستاگرام براي آن كاربراني كه تازه عضو اينستاگرام شده اند توضيح ساده اي در اين مورد بدهيم، كپشن اينستاگرام همان متن و يا توضيح زير پست ها ميباشد كه كاربر منتشر كننده هنگام انتشار پست مربوطه متن را نوشته كه اين متن ميتواند شامل شكلك و هشتگ و حتي تگ اكانت هاي ديگر اينستاگرام باشد و ميتواند به صورت كلي تا ۲۰۰۰ هزار كاركتر را در خود جاي دهد.

 

اگر شما اكانت فروشگاهي داريد يعني داخل اكانت خود در حال گسترش شغلتون هستيد كپشن اينساگرام براي شما بسيار مهم ميباشد در نظر بگيريد شغل شما در مورد فروش كفش بوده و در پي آن افرادي كه علاقمند خريد كفش هستند هنگام مشاهده پست هاي شما دنبال نوع خاصي از كفش ميباشند و يا دنبال تخفيف هاي خاصي هستند كه شما ميتوانيد براي نشان دادند اين موارد از طريق كپشن اينستاگرام اقدام كنيد و آن ها را با نوشتن كپشن مناسب ترغيب كنيد تا از شما خريد شان را انجام دهند.

 

حتي به صورت كلي ميتوان گفت كه كپشن اينستاگرام هست كه هويت و موضوع پست شما را به كاربران تان بعد از مشاهده پست نشان ميدهد و هر چه قدر كپشن هاي شما جذاب تر باشد قطعا بازديد پست هايتان نيز بالا خواهد بود. در اين بين نبايد از امكانات كپشن به راحتي گذر كرد شما در كپشن اينستاگرام ميتوانيد هشتگ هاي مختلفي را جاگذاري كنيد و افراد مختلفي اعم از دوستان  يا اكانت هاي معروف را در كپشن خود جاي دهيد.

 

 

 

 

 

 

 

حتما بخوانيد: گذاشتن عكس پروفايل

 

 

 

 

 

 

 

چه نكاتي را در كپشن اينستاگرام رعايت و استفاده كنيم؟

 

بعد از توضيح كپشن اينستاگرام و اهميت آن حال وقت آن رسيده تا نكاتي را كه ميتواند عامل نوشتن يك كپشن عالي شود را برايتان بازگو كنيم.

 

 

 

كپشن مربوط به پست خود را بنويسيد

 

زير خيلي از پست ها در اينستاگرام ديده شده كه كپشن هاي تبليغاتي جاي داده ميشود به اين صورت كه با منتشر شدن هر پست همان كپشن ها در زير پست ها ديده شده و اكثرا هم متن اين گونه كپشن ها تبليغاتي ميباشد كه ما اصلا اين نوع كپشن اينستاگرام را قبول نداريم حتي در صورت انجام دادن اين كار حداقل يك توضيح كوچكي در مورد پست مربوطه بدهيد و هشتگ هاي آن را وارد كرده و سپس متن صرفا تبليغاتي و يا تكراري را جاگذاري كنيد.

 

نوشتن كپشن از خود شما شروع ميشود يعني اول بايد از هدف خود آگاه باشيد و سپس متن دلخواه و مربوط به پست منتشر شده را بنويسيد و از نوشتن متن هاي خشك يا به قول مثال قبلي تبليغاتي در حد لزوم خودداري كنيد و از متن هاي دوستانه تر استفاده كنيد تا با كاربران خود حالت صميمانه اي ايجاد كرده و آن ها را ترغيب كنيد تا آن ها نيز نظرات دوستانه و مربوط به پست را كامنت كنند.

 

 

 

كاربران اكانت خود را بشناسيد

 

شناخت كامل از كاربران خود و هدف گيري بر اساس آن ها يكي از راهبردترين راه هاي افزايش فالوور ميباشد وقتي شما فالوور هاي خود را بشناسيد كه از كدامين قشر جامعه هستند قطعا در آينده نه چندان دور جواب زحمت ها و فعاليت خود در اينستاگرام را خواهيد ديد اين نكته به كپشن اينستاگرام هم شامل ميشود در نظر بگيريد شما شناخت كافي از كاربران خود داريد و در رابطه با علايق آن ها پست هايي را در اينستاگرام منتشر ميكنيد قطعا با نوشتن يك كپشن مناسب و مرتبط با موضوع پست منتشر شده كاربران بيشتري از پست شما ديدن و نظرات مختلفي را در پست شما كامنت خواهند كرد.

 

شايد با مطالعه اين نوشته ها اين سوال برايتان پيش آمده كه از چه راه هايي ميتوانيد جامعه هدف كاربران خود را شناخته تا بر اساس اين جامعه هدف فعاليت خود را تنظيم كنيد در مورد اين گزينه دو راه موجود ميباشد گزينه اول اطلاعات آماري ارائه شده از طريق فيسبوك ميباشد كه براي فعالسازي اين ويزگي كافي ايست اكانت خود را به اكانت فيسبوك خود متصل كنيد تا اكانت اينستاگرام تان بيزينسي يا همان فروشگاهي شود، اما راه حل دوم تجربه شما با گذشت زمان امكانپذير ميباشد تجربه اي كه با مرور زمان به شناخت تجربي شما از كاربران تان ميدهد كه با هدف گيري درست قطعا جوب خواهيد گرفت.

 

 

 

كپشن اينستاگرام را چگونه بنويسيم

 

قطعا نوشتن يك كپشن خلاصه كه پيام اصلي شما را به بازديد كنندگان انتقال دهد ارزشمند تر از يك كپشن طولاني با همان كارايي ميباشد. اگر دقت كرده باشيد خود شما نيز هنگام بررسي پست هاي ديگر پيج ها توجه زيادي به بخش كپشن اينستاگرام پست هاي مربوطه نداشته ايد و تنها گذارا اين كپشن ها را خوانده و يا به قولي زير چشمي نگاه كرده ايد اما اگر در اين بين از يك كپشن  و پست خوشتان بيايد قطعا تا آخر كپشن آن پست از اينستاگرام را ميخوانيد.

 

پس تا اين لحظه به دو نكته ميرسيم اول نوشتن كپشن اينستاگرام خلاصه با هدف مشخص و دوم دقت به خرج دادن ببيشتر به اول متن كپشن تا بازديد كنندگان را ترغيب به خواندن ادامه كپشن كند. البته اجباري در اين كه حتما بايد كپشن اينستاگرام شما خلاصه باشد وجود ندارد همانطور كه در مطالب بالا اشاراه كرديم شما ميتوانيد تا ۲ هزار كاراكتر كه ميتواند شامل نوشه و يا اموجي ها و... بشود را در كپشن خود جاي دهيد.

 

اما تاثير اموجي ها در اينستاگرام به خصوص در كپشن اينستاگرام قابل چشم پوشي نيست اموجي و يا همان شكلك ميتواند تاثيير خوبي در رساندن مفهوم كلي شما از پست منتشر شده به كاربران تان بدهد ميتواند آن ها را تحريك به خواندن تمامي متن كپشن كرده و يا ميتواند كاربران تان را ترغيب به كامنتت گذاري كند و...

اموجي ها مختلفي براي رساندن منظور كلي شما براي افراد اكانت تاان وجود دارد از اموجي هايي با مفهوم خنده گرفته تا اموجي ها صميمي كه ميتواند صميمت شما را گويا باشد بله صميميت، شما نبايد با كاربران خود به صورت خشك و بي روح رفتار كنيد كپشن اينستاگرام يكي از بهترين راه هاي نشان دادن صميميت و يا شوخ طبعي و ... ميباشد پس نبايد اين فرصت را از دست داد در كپشن هاي خود خلاقيت به خرج داده و نوعي صميميت بين خود و كاربران تان ايجاد كنيد.

 

 

 

 

هشتگ و تگ در كپشن اينستاگرام

 

يكي از مهم ترين ويژگي هاي بخش كپشن اينستاگرام هشتگ ها ميباشد در مورد خود هشتگ ها قبلا توضح داده ايم پس نميخواهيم در اين مورد چيزي بنويسيم اما در مورد هشتگ ها در كپشن اينستاگرام بايد بگويم كه شما با استفاده از هشتگ در كپشن اينستاگرام خود باعث ميشويد بازديد پست شما حداقل ۱۲% افزايش داشته باشد البته ميتوانيد اين مقدار با افزايش دادن تعدادهشتگ ها در كپشن اينستاگرام خود افزايش دهيد كه ما اين توصيه را نميكنيم.

 

اگر توصيه ما رو ميخواهيد توصيه ما استفاده از ۴ هشتگ در هر پست به صورت حداكثري ميباشد و استفاده بيشتر از اين عدد را توصيه نميكنيم همچنين از هشتگ هاي مربوط به پست منشتر شده استفاده كنيد و از هشتگ هايي كه مربوط به موضوع پست نيستند خودداري كنيد. البته در انتخاب هشتگ ها هم دقت كنيد و هشتگ هايي كه جستجو كمتري دارند استفاده نكنيد همچنين خود هشتگ ها را سعي كنيد در انتهاي كپشن خود جاي دهيد و يا در صورت وجود همان كلمات در متن كلمات مد نظر را تگ كنيد. البته در برخي پيج ها ديده شده كه بلافاصله بعد از منتشر كردن پست مربوطه ادمين همان پيج هشتگ ديگري ر ا نيز كامنت گذاري ميكند كه ما اين نوع عمل را درست نميدانيم.

علاوه بر اينكه ميتوانيد در كپشن اينستاگرام هشتگ هاي مختلفي را اضافه كنيد ميتوانيد اكانت هاي ديگر اينستاگرام را هم تگ كنيد از دوستان خود گرفته تا اكانت هاي معروف اينستاگرام كه با تگ كردن آن ها رنگ ديگري به كپشن اينستاگرام خود ميدهيد و آن ها را از پست خود آگاه ساخته و نيز ديگران را با پيج آن ها آشنا ميكنيد.

 

 

 

جمع بندي

نكاتي كه ما امروز در مورد كپشن اينستاگرام برايتان بازگو كرديم ميتواند باعث افزايش بازديد پست هايتان شود البته شما ميتوانيد از روش هاي ديگري در كپشن نويسي استفاده كنيد از جمله براي جذاب تر كردن پست هايي كه منتشر ميكنيد ميتوانيد در كپشن اينستاگرام خود كاربران تان را با روش هايي از قبيل ارائه كردن سوال يا يك درخواست كه آن ها را به نحوي به چالش بكشيد و يا از ضرب المثل ها و نقل قول هايي از بزرگان تاريخ در كپشن اينستاگرام خود استفاده كنيد بعد از نوشتن كپشن پست مربوطه را مستقيم انتشار ندهيد قببل از انتشار آن را بخوانيد اگر جايي مشكل داشت آن را اصلاح كنيد حتي ميتوانيد قبل از انتشار پست با يكي از دوستان خود مشورت بگيريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۸:۱۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

اينستاگرام هنرمندان

اينستاگرام هنرمندان

 

يكي از پر طرفدار ترين شبكه هاي اجتماعي حال حاضر جهان بدون شك اينستاگرام ميباشد در اين بين همواره، اينستاگرام هنرمندان مورد توجه ديگر كاربران ايراني اينستاگرام بوده و از طرف ديگر نيز فعاليت هنرمندان در اينستاگرام براي هيچ شخصي پوشيده نيست چه هنرمندان خارجي و چه داخلي، از اين رو شايد براي خيلي از كاربران اينستاگرام اين سوال پيش آمده كه كدام يك از اينستاگرام هنرمندان از لحاظ تعداد فالوور و محبوبيت در اينستاگرام از ديگري بيشتر ميباشد از اين رو ما در اين مقاله قصد داريم معروف ترين و محبوب ترين اينستاگرام هنرمندان را برايتان بازگو كنيم.

 

 

پر طرفدار ترين اينستاگرام هنرمندان در ايران

 

۱_ مهناز افشار

مهناز افشار با داشتن ۷٫۵ ميليون فالوور، ميتوان پر طرفدارترين و محبوب ترين اكانت ايراني در اينستاگرام از لحاظ تعداد تعقيب كننده دانست اين هنرمند سرشناس دور از جنجال هم نبوده و گاهي اوقات در مسائل و مشكلات اجتماي مطالبي در استوري و اينستاگرام خود منتشر كرده اما اكثر پست هاي خود مربوط به جشنواره هاي سينمايي و عكس هايي از گريم هاي متاوت خود ميباشد.

 

mahnaz_afshar

 

۲_رامبد جوان

مقام دوم اينستاگرام هنرمندان مجري سرشناس و معروف اين روز هاي صدا و سيما كشور رامبد جوان ميباشد.رامبد جوان با داشن ۷٫۱ ميليون فالوور دومين اكانت پرطرفدار فعلي كشور ميباشد اكثر پست هاي اين مجري سرشناس مربوط به برنامه خندوانه و اخبار هاي روز سينما و مسائل كشور ميباشد.

 

rambodjavan1

 

۳_ بهنوش بختياري

هنرمند سرشناس سينماي كشور مان كه بيشتر در ژانر طنز اقدام به بازيگري ميكند در رده بندي پر طرفدارترين اينساگرام هنرمندان جايگاه سوم را به خود اختصاص داده است. بهنوش بختياري با داشتن ۶٫۶ ميليون فالوور و نزديك به دو هزار پست منتشر شده يكي از پر فعاليت ترين پيج ها اينستاگرام را داراست.

 

behnoosh_bakhtiari

 

۴_الناز شاكردوست

الناز شاكردوست يكي از برجسته ترين بازيگران كشورمان ميباشد اين بازيگر با داشتن ۶٫۲ ميليون فالوور چهارم ليست ما در اينستاگرام هنرمندان جاي ميگيرد. بيشتر پست هاي اين بازيگر از پشت صحنه فيلمبرداري و گريم هاي خود بوده و گاهي اوقات نيز از عكس مسافرت هاي خارجي خود را به انتشار در مي آورد.

 

elnazshakerdoost

 

۵_ سحر قريشي

سحر قريشي نيز يكي از بازيگران معروف كه بعد از هنر نمايي در سريال دلنوازان به محبوبيت رسيد و بعد از آن نيز بيشتر در سريال و سينمايي هايي با ژانر عاشقانه فعاليت خود را ادامه داد. اين بازگير در اينستاگرام يكي از اشخاص معروف ميباشد كه با داشتن ۶ ميليون فالوور پنچمين اكانت پرطرفدار در بين اينستاگرام هنرمندان ما را شكل ميدهد.

 

 

 

حتما بخوانيد: اينستاگرام سحر قريشي

saharghoreyshiofficialpage

 

۶_محمدرضا گلزار

و اما سوپر استار سينماي كشورمان يعني محمد رضا گلزار، اين بازيگر بسيار محبوب با داشتن ۵٫۴ ميليون و منتشر كردن ۱۲۴۳ پست يكي از فعالترين كاربران اينستاگرام ميباشد كه اكثر پست هاي وي ويديو ميباشد البته در اين روز ها از فعاليت اصلي خود يعني بازيگري به سمت خواننده گي و اجراي برنامه هاي تلوزيون پرداخته است.

 

rezagolzar

 

۷_ترانه عليدوستي

و اما چيزي كه به احتمال زياد انتظارش را داشتيد ترانه عليدوستي بازيگري كه در روز هاي قبلي با سريال شهرزاد هنر نمايي ميكرد و حتي ميتوان گفت مهم ترين فعاليت بازيگري خود را در اين سريال به اجرا گذاشت اين بازيگر تعداد ۵٫۳ ميليون كاربر را در اينستاگرام به خود اختصاص داده و از اين رو ششمين بازيگر ليست ما در اينستاگرام هنرمندان را به خود اختصاص ميدهد. ترانه با منتشر كردن ۲۵۷ پست كه بيشتر آن پست ها مربوط به سريال شهرزاد ميباشد.

 

taraneh_alidoosti

 

 

نتيجه گيري

ما در اين مقاله خواستيم محبوب ترين و پر مخاطب ترين اكانت هاي اينستاگرام هنرمندان را برايتان نشان دهيم البته در اين بين ميتوانسيتم تعداد ليست اينستاگرام هنرمندان را از ۷ اكانت به بالا هم مورد بررسي قرار دهيم كه به همين مقدار بسنده كرديم. در اين ميان يكي از دغدغه هاي بيشتر كابران اينستاگرام كه علاقه به اكانت هاي هنرمدان دارند را نيز به نوعي برطرف كرديم زيرا اين افراد براي پيدا كردن اكانت هاي اصلي اينستاگرام هنرمندان به مشكل برميخوردند كه ما آي دي (آدرس) اين ۷ اكانت را در توضيحات آنها جاي داديم و تنها بر روي كليك و يا لمس مستقيما وارد اكانت اين هنرمندان خواهيد شد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۷:۲۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

براي ورود به اينستاگرام از دو طريق ميتوانيد اقدام كنيد راه حل اول از طريق سايت اينستاگرام و راه حل دوم از طريق برنامه اينستاگرام كه هر كدام اين روش ها  شما را به بخش لاگين "log in" اينسناگرام براي ورود به اينستاگرام هدايت كرده تا وارد اكانت خود در اينستاگرام شويد.

 

 

ورود به اينستاگرام از طريق سايت اينستاگرام

 

براي ورود به اينستاگرام از طريق سايت اينستاگرام كافي ايست وارد سايت اينستاگرام شده و سپس به بخش "log in" آن وارد شويد براي ورود به اينستاگرام مراحل زير را انجام دهيد

 

۱_ وارد مرورگر موبايل و يا كامپيوتر تان شده و سپس آدرس سايت اينستاگرام را وارد كنيد.

۲_بعد از جستجو آدرس اينستاگرام در مرورگر سيستم تان اينستاگرام شما را به صفحه اي هدايت خواهد كرد يك كادر آبي رنگ با عنوان "" و نوشته آبي رنگ "" وجود دارد كه براي ورود به اينستاگرام شما بايد نوشته آبي رنگ "log in" در همان صفحه را لمس و يا كليك كنيد.

۳_بعد از ورود به بخش log in اينستاگرام ، حال ميتوانيد اسم اكانت و پسورد اينستاگرام خود را در كادر هاي مربوطه وارد كرده و سپس كادر آبي رنگ log in را انتخاب كنيد تا وارد اكانت خود از طريق سايت اينستاگرام شويد.

ورود به اينستاگرام

 

 

 

ورود به اينستاگرام از طريق برنامه اينستاگرام

 

قبل از هر چيزي بايد شما برنامه اينستاگرام براي اندروييد و يا آي او اس را در سيستم خود نصب كرده باشيد

 

۱_براي شروع آخرين نسخه اينستاگرام را دانلود و سپس نصب كنيد

 

 

۲_اگر قبلا برنامه اينستاگرام  را نصب كرده ايد حال ميتوانيد وارد برنامه اينستاگرام شويد.

۳_ بعد از ورود به اينستاگرام از طريق برنامه، اينستاگرام شما را به بخش "sign up" يا همان بخش ثبت نام خود هدايت خواهد كرد كه شما به مانند آموزش قبلي بايد نوشته "log in" در پايين صفحه را پيدا و سپس لمس كنيد.

۴_ در صفحه باز شده دو كادر خالي را مشاهده ميكنيد كه با وارد كردن به ترتيب اسم اكانت و پسورد خود وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شويد

۵_ البته شما ميتوانيد در اين صفحه از طريق نوشته آبي رنگ "log in as facebook" نيز وارد اكانت خود شويد.

ورود به اينستاگرام

 

 

نتيجه گيري

همانگونه كه عرض كرديم براي ورود به اينستاگرام دو راه وجود دارد ورود از طريق سايت اينستاگرام و از طريق برنامه اينستاگرام همچنين ميتوانيد از طريق كامپيوتر و با استفاده از مرورگر كامپيوتر وارد سايت اينستاگرام شويد براي نصب برنامه اينستاگرام در كامپيوتر نيز بايد يك تبديل گر اندرويد در سيستم كامپيتور خود نصب و سپس خود برنامه اينستاگرام را داخل آن نصب كرده و استفاده كنيد.

 


برچسب‌ها: ورود به اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۹:۱۴ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

ثبت نام در اينستاگرام

ثبت نام در اينستاگرام

 

 

اينستاگرام يكي از محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي در ايران و جهان ميباشد كه با عضويت در آن و ايجاد حساب كاربري براي خود ميتوانيد عكس ها و فيلم ها را داخل آن منتشر كرده سپس دوستان خود را يافته و تعقيب كننده پيچ هاي آنها شويد. با كمي فعاليت نيز ميتوانيد با بخش هاي گوناگون آن آشنا شده و از اين برنامه پر طرفدار كه بالاي يك ميليارد كاربر دارد استفاده كنيد همانطور كه گفتيم براي شروع لازم است در اين برنامه ثبت نام كرده تا براي خود حساب كاربري ايجاد كنيد و از امكانات آن استفاده كنيد ما در اين مقاله قصد اموزش ثبت نام اينستاگرام را داريم كه هر دو روش ثبت نام در اينستاگرام از طريق نرم افزار اينستاگرام  ثبت نام در اينستاگرام از طريق مرورگر را اموزش خواهيم داد.

 


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۶:۴۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

 تغيير پسورد اينستاگرام ، نحوه تغيير پسورد اينستاگرام همواره براي كاربران اين اپليكشن جاي سوال بوده چه آن كاربري كه ميخواهد پسورد فعلي خود را تغيير دهد و يا چه آن كسي كه به هر دليلي مجبور به دادن پسورد جديد براي پيچ خود ميباشد. براي مثال در مواقعي خود اينستاگرام از شما ميخواهد كه از طريق ايميل و يا شماره ثبت شده داخل پيچ تان پسورد جديدي بدهيد در غير اينصورت ديگر نميتوانيد وارد پيچ خودتان شويد كه بسياري از كاربران قادر به ثبت پسورد جديد نيستند. ما در اين مقاله تمامي راه هاي تغيير پسورد اينستاگرام را به ترتيب آموزش خواهيم داد و ثبت پسورد بهينه براي مقابله با هكر ها و بالا بردن امنيت پيچ ها را برايتان نيز گوشزد خواهيم كرد.

تغيير پسورد داخل پيچ اينستاگرام:

اگر شما داخل پيچ اينستاگرامي خود هستيد و رمز فعلي خود را ميدانيد اما به هر دليلي قصد تغيير آن را داريد كافي ايست:

۱_ وارد پيچ خود شده سپس به بخش پروفايل اينستاگرام خود رفته و آيكون سه نقطه كه در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را لمس كنيد تا وارد بخش تنظيمات پيچ تان شويد.

۲_ بعد از ورود به بخش تنظيمات شما بايد گزينه password را در مجموعه account لمس كنيد تا وارد بخش تغيير پسوورد پيچ تان شويد.

۳_ بعد از لمس گزينه password وارد چنين صفحه اي خواهيد شد كه داراي سه كادر ميباشد.

  • در كادر اول، اينستاگرام از شما پسورد فعلي پيچ تان را ميخواهد همانطور كه در مطالب بالا گفتيم اين راه زماني جواب ميدهد كه شما از پسورد فعلي خود آگاه هستيد و تنها قصد تغيير پسورد را داريد.
  • در كادر دوم شما بايد پسورد جديدي را كه ميخواهيد ثبت شود را وارد كنيد و در كادر سوم كه از اسمش نيز مشخص هست شما رمز جديد رو تكرار ميكنيد.
  • همانطور كه در عكس زير مشخص است دو نوشته به رنگ آبي نيز مشخص شده كه ميتوانيد در صورت فراموشي رمز فعلي از آن ها استفاده كنيد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

البته در اين بخش بعضي اوقات هنگام لمس كردن گزينه password اينستاگرام شما را  وارد صفحه تغيير پسورد نميكند و پيامي به ايميل ثبت شده داخل پيچ تان ميفرستد تا از طريق لينك ريست پسورد كنيد كه در ادامه به توضيح اين بخش هم خواهيم پرداخت.

 

 

تغيير پسورد از طريق get help signing in:

اگر داخل پيچ شما ايميل و يا شماره موبايل ثبت شده باشد ميتوانيد به راحتي و هر زماني كه خواستيد پسورد پيچ خود را تغيير دهيد ما به شدت توصيه ميكنيم كه داخل پيچ خودتان ايميل و شماره موبايل معتبر ثبت كنيد تا در مواقع ضروري از جمله در صورت هك شدن پيچ تان از طريق ايميل، پيچ تان را بازگرداني كنيد كه ما قبلا در مقاله اي با عنوان بازگرداني پيچ هك شده به اين موضوع پرداخته ايم و ميتوانيد اين پست را نيز مطالعه كنيد.

براي تغيير پسورد پيچ تان از طريق ايميل و يا شماره موبايل كافي ايست اين مراحل را انجام دهيد

 

۱_ اگر داخل پيچ تان هستيد به بخش پروفايل رفته و در بالا قسمت چپ اسم پيچ تان رو لمس كنيد و يا اگر داخل هيچ پيچي نيستيد برنامه اينستاگرام را باز و در قسمت پايين گزينه log in را لمس كنيد تا همانند عكس دوم وارد چنين صفحه اي شويد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

۲_ در ابن صفحه شما گزينه "get help signing in" را بايد لمس كنيد تا وارد صفحه اي بشويد كه اينستاگرام از شما اسم يچ مد نظر تان را ميخواهد البته ميتوانيد در اين بخش به جاي اسم پيچ نيز از ايميل ثبت شده داخل آن و يا شماره موبايل ثبت شده استفاده كنيد

۳_ بعد از وارد كردن اسم يچ در كادر تعيين شده بايد گزينه next  را لمس كنيد تا اينستاگرام شما را وارد صفحه اي اين چنيني كند كه در آن راه هاي موجود براي ريكاوري پسورد يچ تان را نشان دهد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۴_ همانطور كه در اين تصوير ميبينيد اينستاگرام براي بازگرداني پيچ مذكور سه راه تعيين كرده كه البته گزينه فيسبوك براي عموم نشان داده ميشود يعني چه شما پيچ تان را به فيسبوك وصل كنيد و چه نكنيد اين گزينه نشان داده ميشود كه ما در مرحله اول بازگرداني از طريق ايميل را انتخاب ميكنيم و گزينه "send an email" را لمس ميكنيم تا اينستاگرام لينك تغيير پسورد اينستاگرام تان را به ايميل شما ارسال كند.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۵_ در مرحله آخر شما بايد به ايميل خود رفته و داخل آن را چك كنيد و بعد از دريافت آخرين پيام از اينستاگرام آنرا باز كرده و همانند تصوير زير گزينه "reset your instagram password" را لمس كنيد تا شما وارد صفحه تغيير پسورد اينستاگرام شويد و همانند مثال بالا رمز جديد را داده و سپس تيك آبي را بزنيد تا تغيير پسورد شما به درتس انجام شود.

 

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۶_ اگر داخل پيچ تان شماره موبايل تان را نيز ثبت كرده باشيد طبق مراحل بالا اقدام كنيد و به جاي ايميل گزينه "send an sms" را لمس كنيد تا اينستاگرام به شماره موبايل تان لينك تغيير پسورد اينستاگرام را به صورت اس ام اس ارسال كند و به مانند عكس هاي يزر مراحل تغيير پسورد را انجام دهيد.

 

 

 

تغيير پسورد اينستاگرام


برچسب‌ها: تغيير پسورد اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۳:۰۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

امروز شما را با گذاشتن لينك در استوري آشنا خواهيم كرد با ما همراه باشيد.

 

 

 

 

 

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

 

۱) ابتدا اپليكيشن اينستاگرام را به نسخه اصلي بروز رساني كرده و آن را اجرا كنيد.

 

 

 

 

 

 

۲) با انتخاب كردن آيكون دوربين بالاي صفحه وارد بخش استوري شويد.

 

 

 

 

 

۳) پس از گذاشتن استوري مورد علاقه آيكني كه به بخش هاي اينستاگرام تازه اضافه شده است و به شكل لينك مي باشد را انتخاب كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۴) در اين مرحله لينك مورد علاقه خود را وارد كرده و با استفاده از گزينه كه در مقابل آمده است مي توانيد لينك وارد كرده را قبل از اضافه كردن بررسي كنيد.( Preview Link )

 

 

 

 

 

 

 

 

۵) بعد از انتشار كردن استوري فالور هاي شما مي توانند علاوه بر مشاهده استوري با استفاده از گزينه مقابل وارد لينك اضافه شده به استوري شما شوند.( See more )

 


برچسب‌ها: گذاشتن لينك در استوري،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۴:۳۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]