تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
ربات اينستاگرام

تگ در اينستاگرام

 

در آموزش هاي قبلي در مورد تگ كردن در اينستاگرام مفصل صحبت كرده ايم اما امروز ميخواهيم در مورد انواع تگ در اينستاگرام صحبت كنيم كه كلا چند نوع تگ يا همان منشن كردن وجود دارد يا به كدام تگ كردن منشن كردن گفته ميشود و به كدام برچسب كردن ميگويند.

اين روز ها اهميت استفاده از هشتگ در فضاي مجازي به خصوص در اينستاگرام آنقدر اهميت دار شده است كه اگر از اين قابليت استفاده نكنيد قطعا پيشرفت خاصي را در اكانت خود مشاهده نخواهيد از اين رو امروز ميخواهيم در اين مورد به گفتگو بپردازيم.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: تگ كردن در اينستاگرام

 

 

انواع تگ كردن در اينستاگرام :

همانطور كه از گفته هاي ما فهمديد ما امروز ميخواهيم در مورد انواع مختلف تگ در اينستاگرام صحبت كنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

منشن كردن زير پست:

تگ كردن يك پيج زير يك پست را منشن كردن ميگويند در نظر بگيريد شما آي دي پيج يكي از دوستان خود را با استفاده از كاراكتر @ زير يك پست تگ و آن را كامنت كرده ايد خب اين عمل شما باعث خواهد شد تا پيامي به ادمين اكانت تگ شده ارسال شود و در پي آن ادمين يا به تفسيري دوست شما، تگ شدن خود توسط شما را در زير پست مربوطه مشاهده و در صورت خواست خود به آن عكس العمل نشان دهد.

تگ در اينستاگرام

برچسب كردن در پست:

قطعا تا به حال پست هايي را در اينستا ديده ايد كه وقتي يك بار آن عكس را لمس ميكنيد يك يا چند برچسب براي شما به نمايش در مي آيد اين برچسب ها همان تگ كردن بر روي پست توسط ادمين منتشر كننده آن پيج ميباشد و هنگامي كه يكي از برچسب هاي مربوطه را لمس كنيد وارد پيج فرد تگ شونده خواهيد شد.

تگ در اينستاگرام

 

 

اما در پست هاي ويديويي محل جاگيري تگ شونده ها در گوشه پايين پست ميباشد و با لمس آيكون تگ، اكانت هاي تگ شده را ميتوانيد مشاهده كنيد.

تگ كردن در كپشن:

همانگونه كه ميدانيد كپشن اينستاگرام بخشي ميباشد كه شما ميتوانيد به صورت نوشتاري در زير پست منتشر شده خود توضيحاتي را به بيننده و بازديد كننده ارائه بدهيد. اين امكان از قبل ها در اينستا وجود داشت و شما به راحتي ميتوانستيد هنگام انتشار يك پست در كپشن آن، اكانت خود و يا پيج هاي ديگر را تگ كرده تا دوستان و يا آشنايان تان را از اين پست منتشر شده توسط خودتان با خبر و ديگران را با پيج هاي منشن شده آشنا كرده باشيد.

تگ در اينستاگرام

 

تگ كردن در استوري اينستاگرام:

همانگونه كه ميدانيد اينستاگرام تقريبا شش ماه قبل با آپديت جديد و طوفاني خود كه از اسنپ چت الهام گرفته بود بخش استوري يا همان داستان هاي خود را براي عموم فعال كرد. در همان اويل شما ميتوانستيد با استفاده از كاراكتر @ اكانت هاي مد نظر خود را در داستان هاي خود منشن كنيد اما حال يك برچسب قشنگ و شيك براي اين منظور اضافه شده كه فقط ميتوانيد براي يك بار در هر استوري خود استفاده كنيد البته اينستا محدويديتي براي منشن كردن در استوري خود به كار نبرده است و شما ميتوانيد اكانتهاي بيشتري را در استوري خود منشن كنيد.

تگ در اينستاگرام

تگ كردن در بيو اينستاگرام:

ديگر قابليت جديد اينستاگرام امكان اضافه كردن تگ در بيو اينستاگرام ميباشد كه شما از اين پس ميتوانيد اكانت خود و يا هر اكانت ديگري را در بيو اينستاگرام خود تگ كرده تا به نوعي آن پيج را در ديد عموم قرار داده باشيد.

تگ در اينستاگرام

جمع بندي

امروز ما در مورد انواع تگ در اينستاگرام به گفتگو پرداختيم و همانگونه كه مشاهده كرديد در مورد تفاوت منشن كردن و برچسب كردن نيز صحبت هايي داشتيم اما در اين بين سوالي كه برخي از دوستان از ما ميپرسيدند اين بود كه تگ كردن در استوري اينستاگرام به چند صورت امكانپذير ميباشد؟

به دو صورت استفاده از برچسب مخصوص منشن در اينستاگرام و استفاده از كاراكتر @ براي تگ كردن در استوري اينستاگرام استفاده كرد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۷:۵۲ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ربات اينستاگرام » وبلاگ » اينستاگرام » چگونه مصرف اينترنت اينستاگرام را كاهش دهيم؟
كل راي 1 ميانگين 4

اينترنت اينستاگرام

 

براي كاهش مصرف اينترنت در اينستاگرام كار سختي نداريد يكي از مسائلي كه كاربران اينستاگرام را آزار ميدهد مصرف بي رويه و غير قابل كنترل اينترنت در اينستاگرام ميباشد البته دليل اين مسئله را ميتوان در مشاهده بيش از حد ويديو هاي منتشر شده در اكسپلور و يا قسمت هوم اينستاگرام كاربران دانست اما خب خود اينستاگرام هم از اين مسئله آگاه بوده و قسمتي را براي كنترل مصرف اينترنت پيش روي شما گذاشته است.

 

كاهش مصرف اينترنت اينستاگرام :

خب از همانجايي كه ميدانيد وقتي شما هنگام اينستا گردي با ويديويي روبرو ميشويد اينستاگرام به صورت مستقيم آن فيلم را براي شما به نمايش ميگذارد اين مسئله بيشتر در بخش اكسپلوور اينستاگرام حاد ميباشد اما خب همانطور كه گفتيم براي حل اين مشكل، اينستا چاره اي انديشه و بخشي در تنظيمات اينستاگرام خود يعني cellular data use اضافه كرده است كه در صورت فعال كردن آن توسط شما مصرف اينترنت اينستاگرام تان كاهش پيدا خواهد كرد.

براي فعالسازي گزينه cellular data use مراحل زير را انجام دهيد

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده و سپس به صفحه پروفايل خود رجوع ميكنيم.

2_در صفحه پروفايل اينستاگرام مان آيكون سه خط كه در گوشه قسمت بالاي صفحه قرار دارد را لمس كرده و يا صفحه را به سمت چپ ميكشيم كه در پي آن برايتان يك نيم صفحه باز خواهد شد. براي ورود به بخش تنظيمات اينستاگرام كافي ايست آيكون چرخ دنده با نوشته settings در پايين صفحه را لمس كنيم.

اينترنت اينستاگرام

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

3_با لمس اين آيكون وارد تنظيبمات اينستاگرام مان شده ايم در بين اين گزينه هاي مختلف ما بايد به مانند تصوير زير گزينه cellular data use پيدا كرده و سپس انتخاب كنيم.

4_ بعد از انتخاب گزينه cellular data use شما با نوشته use less data كه داراي يك كليد ميباشد روبرو خواهيد شد براي فعال كردن ويژگي كاهش مصرف اينترنت اينستاگرام كافي ايست اين كليد را روشن كنيد.

اينترنت اينستاگرام

 

جمع بندي

با فعال كردن ويژگي use less data مصرف اينترنت اينستاگرام تان به نحوي كنترل خواهد شد كه يكي از روش هاي كنترل آن همانطور كه گفتيم جلوگيري از باز شدن بي اجازه ويديو ها در بخش اكسپلور ميباشد اما گفتني ايست كه تغيير آنچناني هم در كاهش مصرف اينترنت در اينستاگرام تان رخ نخواهد داد پس همان بهتر كه كمي در فعاليت يا همان اينستا گردي خود مراعات كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۹:۱۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

تنظيمات اينستاگرام

 

اينستاگرام يكي از پر طرافدار ترين و شايد در آينده پرطرفدارترين شبكه اجتماعي در جهان شود كه روزانه هزاران كاربر جديد را به خود جذب ميكند در اين مقاله تصميم گرفتيم قسمت تنظيمات اينستاگرام را برايتان بازگو كنيم و امكانات اين بخش همراه با آموزش براي كاربران جديد و چه براي كاربران قديمي اين برنامه محبوب را توضيح دهيم. كمتر كاربري از ويزگي ها و كاربرد هاي بخش تنظيمات اينستاگرام خود استفاده ميكند شايد يك يا دو ويژگي را در تنظيمات اينستاگرام خود استفاده كرده باشيد براي مثال ميتوان به رمز دوم و يا پرايوت كردن كه از شايعه ترين ويژگي هاي مورد استفاده توسط كاربران ميباشد انجام دهند اما قطعا قابليت هاي ديگر تنظيمات اينستاگرام بسيار جالب و نياز هر كاربر اينستاگرام ميباشد.

 

از كجا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام شويم

براي ورود به تنظيمات اينستاگرام تان كافي ايست وارد بخش پروفايل صفحه اينستاگرام تان شده و سپس از قسمت بالا سمت راست صفحه آيكون سه نقطه و يا سه خط را لمس كنيد و وارد اين بخش شويد البته در آپديت جديد اينستاگرام اين آيكون از سه نقطه به سه خط تبديل شده و بعد از لمس اين آيكون بايد از قسمت پايين صفحه آيكون چرخ دنده با نوشته "settings" را لمس كنيد تا وارد بخش تنظيمات اينستاگرام تان شويد اما براي ورود به تنظيمات اينستاگرام در سيستم عامل آي او اس و مرورگر سيستم تان كافي ايست آيكون چرخ دنده را لمس كنيد تا وارد اين بخش شويد.*

تنظيمات اينستاگرام

 

 

بعد از ورود به قسمت تنظيمالت اينستاگرام با گزينه ها و بخش هاي مختلفي روبرو خواهيد شد كه مفهوم بيشتر آن ها را نميدانيد يا شايد با برخي از آن ها كار كرده ايد اما نگران نباشيد چون تمام بخش ها و ويژگي هاي تنظيمات اينستاگرام را به ترتيب در ادامه اين مقاله خدمت شما عزيزان خواهيم گفت.

invite friends

invite friends و يا دعوت دوستان اولين قسمت تنظيمات اينستاگرام ميباشد شما ميتوانيد با استفاده از زير گزينه هاي آن دوستان خود را به اينستاگرام دعوت كنيد اين بخش دو گزينه دارد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

invite contacts

با استفاده از اين گزينه شما ميتوانيد دوستان خود را كه شماره موبايل آن ها را در گوشي خود ذخيره كرديد را با استفاده از ارسال پيام از طريق اس ام اس و يا واتساپ به اينتساگرام دعوت كنيد.

 

invite friends

اين گزينه نيز به مانند گزينه قبلي ميباشد با اين تفاوت كه شما لينك دانلود آخرين آپديت اينستاگرام را از طريق اس ام اس و يا به ايميل و يا به دايركت دوستان تان ارسال و آن ها را دعوت به اينستاگرام بكنيد.

 

 

follow people

با استفاده از اين بخش ميتوانيد دوستان و آشنايان خودتان را پيدا كنيد و آن ها را فالو يا همان دنبال كنيد.

 

facebook friends

با استفاده از اين گزينه شما ميتوانيد دوستان فيسبوكي خود را پيدا و سپس فالو كنيد البته بايد قبلا اكانت فيسبوك خود را به اكانت اينستاگرام تان وصل كرده باشيد.

 

contacts

اين گزينه نيز شماره هاي ثبت شده در دفترچه گوشي تان را بررسي كرده و در صورت وجود اكانت با شماره هاي ثبت شده در گوشي و اينستاگرام به شما نشان ميدهد و شما ميتوانيد آن ها را در صورت خواست خودتان فالو كنيد.

 

 

account

تنظيمات اينستاگرام اكانت شما به صورت كلي مربوط به اين قسمت ميباشد كه بخش هاي آن را توضيح خواهيم داد.

 

password

تغيير پسورد اينستاگرام ميتواند يكي از مهم ترين قسمت هاي تنظيمات اينستاگرام باشد از اين رو با لمس اين بخش شما ميتوانيد پسورد اكانت اينستاگرام تان را تغيير دهيد اين بخش در هر اكانت اينستاگرام به دو صورت كار ميكند اول اين كه در صورت لمس براي شما كادري با عنوان ارسال شدن يك پيام حاوي لينك ريست پسورد به ايميل ثبت شده در اكانت اينستاگرام تان را نشان ميدهد كه در اين صورت وارد ايميل خود شده و پسورد اكانت تان را در صورت خواست خودتان تغيير دهيد و در حالت دوم هنگام لمس اين گزينه وارد صفحه ي ديگري ميشويد كه با سه كادر روبرو خواهيد شد كه براي تغيير پسوورد كافي ايست در كادر اول پسورد فعلي اكانت خود را وارد كرده و در كادر دوم و سوم نيز پسوورد جديد را كه ميخواهيد بايد وارد كنيد.

 

saved

اينستاگرام در آپديت هايي كه پيشتر ارائه داد بخشي براي جمع آوري پست هاي مورد علاقه شما كه ميخواهيد هميشه در دسترس تان باشد را فعالسازي كرد تا در پي آن براي خود آلبوم هاي متفاوتي با موضوع متفاوتي بسازيد براي مثال در نظر بگيريد در حال اينستا گردي هستيد و در اين بين از پست يك اكانت ديگر خوشتان آمده و ميخواهيد آن را نشانه گذاري كرده تا در صورت خواست خود به راحتي وارد آن پست شده و دوباره آن را مشاهده و يا به دوستانتان نشان دهيد همانطور كه گفتيم اينستاگرام چنين ويژگي را فعال كرده براي بهره مندي از آن كافي ايست وارد يك پست شده و آيكون بوكماركي آن را لمس كنيد تا در اين بخش ثبت شود.

 

 

حتما بخوانيد: اينستاگرام چيست

 

posts you  liked

لايك هايي كه شما انجام ميدهيد در اين بخش به صورت آلبوم به شما نشان داده ميشوند و ميتوانيد از اين بخش استفاده هاي متنوعي كرده از جمله اين كه با بررسي اين بخش ميتوانيد موضوعات مورد علاقه خودتان را بررسي كنيد.

 

orginal photos

اين بخش سه كليد دارد كه با فعال كردن آن پس از آن با هر پست گذاري و يا منتشر كردن استوري به صورت خودكار در گالري گوشي تان ذخيره خواهد شد تا به عنوان يك ويرايشگر عكس از اينستاگرام استفاده كرده باشيد.

 

 

حتما بخوانيد: ترفندهاي اينستاگرام

 

search history

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام، با انتخاب اين گزينه وارد صفحه اي ميشويد كه نوشته آبي رنگ clear search history را مشاهده خواهيد كرد با لمس اين نوشته آبي رنگ تمامي جستجو هايي كه قبلا در صفحه اكسپلور اينستاگرام تان انجام داده بوديد پاك ميشود.

 

 

cellular data use

با استفاده از اين ويژگي ميتوانيد حجم مصرفي در اينستاگرام را كاهش دهيد براي اين كار كافي ايست اين گزينه را انتخاب و سپس در صفحه باز شده كليد "USE LESS DATA" را روشن كنيد كه البته ما فعالسازي اين ويژگي را توصيه نميكنيم زيرا عكس و فيل ها را با كيفيت پايين برايتان نمايان خواهد ساخت.

 

language

همانطور كه از اسمش معلوم ميباشد اين گزينه قسمت تنظيم زيان اينستاگرام شما ميباشد با انتخاب اين گزينه وارد ليست زيان هاي موجود ميشويد كه ميتوانيد با انتخاب يكي از زبان ها زيان اكانت اينستاگرام خود را با آن تنظيم كرده باشيد كه زبان فارسي نيز به ليست زبان هاي موجود اضافه شده است.

 

request verification

اين گزينه تازه به ليست تنظيمات اينستاگرام اضافه شده و البته براي عموم پيج ها فعال نبوده و فعلا براي برخي پيج ها قابل مشاهده ميباشد اينستاگرام با اضافه كردن اين گزينه ميخواهد فرمي براي تاييد هويت كاربران خود آماده كرده تا كاربرانش در صورت خواست خود براي كار هايي چون دريافت تيك آبي اقدام كنند البته هنوز كاربرد هاي ديگر آن گفته نشده و ما نيز در آينده مقاله اي در اين مورد خواهيم نوشت.

 

 

business settings

اين قسمت از تنظيمات اينستاگرام گزينه هاي زيادي دارد اما مهم ترين ان گزينه "switch to business" ميباشد كه در آينده نزديك ديگر قسمت هاي اين بخش را توضيح خواهيم داد.

 

switch to business

با استفاده از اين گزينه ميتوانيد اكانت خود را بيزينسي يا همان فروشگاهي كنيد.

 

 

 

privacy and security

قسمت حريم خصوصي و امنيت مهم ترين گزينه ها را در خود جاي داده

 

blocked accounts

اين گزينه اكانت هايي را براي شما نشان ميدهد كه شما آن ها را بلاك كرده ايد پس اگر ميخواهيد اكانتي را در انيتساگرام از بلاكي در آوريد كافي ايست وارد اين بخش شده و اكانت مربوطه را آنبلاك كنيد.

 

activity status

اين گزينه به صورت پيش فرض فعال ميباشد با غير فعال كردن اين گزينه آنلاين بودن و يا آنلاين نبودن شما براي ديگران در بخش دايركت نشان داده نخواهد شد همانطور كه ميدانيد اين ويزگي يعني نشان دادن آنلاين بودن در اينستاگرام به تازگي توسط اينستاگرام فعال شده از اين رو براي غير فعالسازي آن كافي ايست اين گزينه را در تنظيمات اينستاگرام انتخاب كرده و سپس كليد "show activity status" خاموش كنيد تا هنگام آنلاين شدن شما در اينستاگرام براي ديگران قابل مشاهده نباشد.

 

story controls

اين بخش مربوط به تنظيمات استوري شما ميباشد.

 

 

حتما بخوانيد: آموزش استوري اينستاگرام

 

comment controls

اين بخش مربوطه به تنظيمات اينستاگرام در پيام هاي دريافتي اكانت شما ميباشد.

 

  two-factor authentication

يكي از مهم ترين گزينه هاي بخش حريم خصوصي فعال كردن رمز دوم اينستاگرام ميباشد با استفاده از اين ويژگي ميتوانيد رمز دوم اكانت اينستاگزام خودتان را فعال كنيد.

 

add account

با استفاده از اين گزينه ميتوايند اكانت هاي ديگري در برنامه اينستاگرام خود اضافه كنيد و يا از اكانتي به اكانت ديگر رجوع كرده باشيد.

 

 

جمع بندي

ما در اين مقاله گزينه هاي مهم قسمت تنظيمات اينستاگرام را برايتان نشان و توضيح داديم كه شما ميتوانيد با استفاده از اين ويژگي ها شرايط بهتري براي خود در اينستاگرام ايجاد كنيد تا از اين برنامه محبوب لذت كافي را برده باشيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۶:۲۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

تگ كردن در اينستاگرام

 

 

تگ كردن در اينستاگرام يكي از ويژگي هاي پر كاربرد اينستاگرام ميباشد و در نقاط مختلف اينستاگرام به كار گرفته ميشود از عكس و ويديو گرفته تا زير كامنت ها ميتوانيد اكانت هاي مختلف و يا حتي اكانت خود را تگ يا به قولي منشن كنيد به صورت كلي تگ كردن در اينستاگرام راهي براي نشان دادن و خبر دار كردن اكانت تگ شده و نمايش آن اكانت براي عموم ميباشد شايد تا به حال يكي از دوستانتان را در يكي از پست هايتان تگ كرده باشيد كه به احتمال زياد باعث ايجاد صميمت بين شما منجر شده منظور از اين مثال اين است كه تگ كردن در اكثر موارد باعث ايجاد صميميت و دوستي ميشود و يا اكانتي را در زير يك پست خاص تگ ميكنيد و با اين كار در واقع ادمين آن اكانت را كه ممكن است دوستتان باشد از آن پست خبر دار ميكنيد همانطور كه گفتيم خبر دار كردن دوستانتان از يك مسئله خاص را نيز ميتوان با تگ كردن در اينستاگرام امكانپذير كرد.

 

 

تگ يا منشن كردن چيست؟

خب توضيح مختصري در مورد كاربرد تگ برايتان در مطالب بالا گفتيم اما تگ كردن در اينستاگرام چيست و در كجا ميتوان از آن استفاده كرد؟ نشانه دار كردن و يا همان برچسب كردن آي دي (اسم اكانت) در نقاط مختلف اينستاگرام را تگ كردن ميگويند شما ميتوانيد دوستان و يا اكانت هاي خاصي را بر روي پست هايتان تگ كنيد حال فرق نميكند پست تان چه عكس باشد و يا ويديو البته قبلا تگ كردن در پست فقط براي عكس امكانپذير بود اما با آپديت جديد اينستاگرام اين امكان براي ويديو نيز فراهم شد. اگر پستي كه شما ميخواهيد در آن اكانتي را تگ كنيد، عكس باشد بعد از تگ كردن اكانت مربوطه  بر روي عكس برچسب خواهد شد كه بعد از آن هر شخص ديگر با لمس كردن آن برچسب به اكانت آن فرد هدايت خواهد شد.

 

اما اگر در يك ويديو بخواهيد اكانتي را تگ كنيد به صورت ديگري براي ديگران به نمايش در خواهد آمد كه براي مشاهده اكانت تگ شده كافي ايست آيكون كوچك آدمك مانندي كه در پايين سمت چپ ويديو قرار دارد را لمس كنيد تا اكانت و يا اكانت هاي تگ شده را مشاهده كنيد

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

اما تگ كردن فقط به پست ها ختم نميشود و شما ميتوانيد در جاهاي ديگر اينستاگرام اكانت هايي را تگ كنيد براي مثال يكي از نقاط استوري اينستاگرام ميباشد شما در اين بخش ميتوانيد با استفاده از كاراكتر @ اكانت هاي مختلفي را كه ميخواهيد در استوري هاي خود تگ شوند را منشن كنيد و يا با استفاده از همين كاراكتر قادر به منشن كردن اكانت هاي ديگر در زير پست ديگر پيج ها ميباشيد كه در ادامه مقاله نحوه استفاده موارد بالا را توضيح خواهيم داد.

 

 

تگ كردن در پست

خب همانطور كه گفتيم تگ كردن در اينستاگرام در پست هاي منتشر شده و يا در حال منتشر يكي از پر كاربردترين بخش هاي استفاده از اين قابليت ميباشد خب براي تگ كردن يك اكانت در پست در حال انتشار كافي ايست كه مراحل زير را انجام دهيد.

 

۱_ به بخش پست گذاري در اكانت اينستاگرام تان رفته و عكس مورد نظر را انتخاب كنيد.

۲_ بعد از انتخاب عكس مد نظر و اعمال تغييرات ويرايشي و گرافيكي به آخرين قسمت انتشار پست يعني قسمت كپشن نويسي و تگ گذاري ميرسيم در اين قسمت نوشه "tag people" را لمس كنيد تا به بخش تگ گذاري وارد شده باشيد.

۳_ در صفحه باز شده تصوير عكس خود را ميبيند كه براي تگ گذاري كافي ايست قسمتي از عكس خود را لمس كنيد تا برايتان قسمت جستجو اكانت باز شود و آي دي يا همان اسم اكانت مد نظر كه ميخواهيد آن را تگ كنيد را در اين بخش وارد ميكنيم.

۴_ هنگام نوشتن آي دي اكانت مد نظر اكانت هاي ديگري كه مشابه اسم اكانت مد نظر شما هستند برايتان به نمايش در مي آيند كه با يافتن اكانت مد نظر خود كافي ايست بر روي آن اكانت لمس كنيد تا اكانت مربوطه بر روي عكس شما تگ شود تا ۲۰ اكانت را ميتوانيد به اين صورت تگ كنيد.

تگ كردن در اينستاگرام

 

 

 

۵_ بعد از تگ كردن اكانت هاي مد نظر حال ميتوانيد كپشن پست مربوطه را نوشته و در اين قسمت نيز اكانت ها را به صورت عكس زير و با استفاده از كاراكتر @ تگ كنيد.

تگ كردن در اينستاگرام

 

 

تگ كردن در اينستاگرام بر روي ويديو

به مانند مراحل قبل بعد از انتخاب ويديو مد نظر وارد قسمت تگ گذاري ميشويم و ويديو كه قرار است پست شود براي ما به مانند تصوير زير نشان داده ميشود كه در پايين آ« آيكون دايره مانندي كه علامت + را نيز داراست را لمس ميكنيم و سپس به مانند قبل اكانت هاي مد نظر را اضافه ميكنيم و آيكون آبي رنگ تيك مانند را لمس ميكنيم و سپس بقيه مراحل انتشار پست را ادامه ميدهيم.

تگ كردن در اينستاگرام

 

 

تگ كردن در استوري اينستاگرام

تگ كردن در استوري اينستاگرام نيز به مانند تگ كردن در كپشن ميباشد يعني با استفاده از كاراكتر @ قبل از نوشتن اسم اكانت مورد نظر استفاده كنيد تا اكانت آن شخص تگ شده باشد البته بايد در اين مورد دقت داشته باشيد چون در مواردي اكانت مد نظر شما تگ نميشود كه در موارد زير راه صحيح تگ كردن در استوري اينستاگرام را برايتان خواهيم گفت!

۱_ وارد بخش استوري شويد و بعد از انتخاب عكس يا ويديو مورد نظر بر روي صفحه لمس كرده و سپس با استفاده از كاراكتر @ اسم اكانت مد نظر را بنويسيد.

۲_ هنگام نوشتن به مانند قبل اكانت هاي مشابه برايتان به نمايش در مي آيد كه بعد از نمايش اكانت مد نظر شما بر روي آن اكانت لمس كنيد دقت كنيد كه براي تگ شدن صحيح الزامي است كه بر روي اكانت مد نظر كه در پايين صفحه ظاهر ميشود لمس كنيد.

۳_ يك راه ديگر نيز براي تگ كردن در استوري اينستاگرام وجود دارد براي اين منظور كافي ايست صفحه را بالا كشيده و يا آيكون شكلك مانندي كه در بالا سمت راست صفحه وجود دارد را انتخاب و سپس برچسب منشن (تگ) را به مانند گيف پايين انتخاب و بعد اكانت مد نظر را تايپ و آن را از اكانت هاي به نمايش آمده در پايين صفحه انتخاب كنيد.

 

 

 

تگ كردن در زير پست ديگر اكانت ها

خب در نظر بگيريد هنگام اينستاگردي از يكي از پست ها خوشتان آمده و براي مثال ميخواهيد يكي از دوستان تان را هم از اين پست با خبر كنيد تا آن دوستتان هم اين پست را ببيند براي اين كار كافي ايست اكانت دوست تان را زير آن پست تگ كنيد كه براي تگ كردن بايد از كاراكتر @ استفاده كنيد و بعد از نوشتن اين كاراكتر اسم اكانت دوستتان را بنويسيد البته تگ كردن در زير پست ميتواند دلايل ديگري داشته باشد كه همانطور كه گفتيم براي اين عملي كردن اين مورد كافي ايست اكانت مورد نظر را زير پست مربوطه به صورت تگ كامنت كنيد.

 

 

تگ كردن در بيو اينستاگرام

يكي از آپديت هاي جديد اينستاگرام كه امروزه نيز بيشتر به چشم ميخورد امكان اضافه كردن هشتگ و يا تگ كردن يك اكانت در بخش بيو اينستاگرام ميباشد به اين صورت كه شما ميتوانيد به راحتي كلماتي را هنگام نوشتن بيو اينستاگرام تان هشتگ كرده و يا اكانت هاي خاص و يا دوستان تان را تگ كنيد تا در بيو اينستاگرام تان به نمايش عموم در آيند براي تگ كردن در بيو اينستاگرام كافي ايست با استفاده از كاراكتر @ اكانت هاي دلخواه تون رو در بيو اينستاگرام تان تگ كنيد.

 

 

حتما بخوانيد: بيو اينستاگرام

 

اجازه براي تگ شدن

شايد شما نخواهيد اكانتي بدون اجازه خودتان اكانت شما را در پست هايش تگ كند براي فعال كردن اين ويژگي كافي ايست وارد تنظيمات اكانت خود شده و گزينه " photos and videos of you " را لمس كنيد و سپس كليد مربوطه آن را خاموش كنيد تا قبل از اينكه تگ شويد براي شما يك درخواست اجازه ارسال شود و در صورت تاييد كردن شما اكانت شما نيز بر روي آن پست تگ شود.

 

 

اما براي پست هايي كه قبلا تگ شده ايد و حال ميخواهيد آن تگ را از روي پست مربوطه حذف كنيد كافي ايست بر روي تگ ضربه بزنيد و سپس از كادر باز شده گزينه "remove tag" را انتخاتب كنيد تا تگ مربوط به اكانت شما از روي آن عكس يا ويديو حذف شود.اما اگر شما ميخواهيد تگ اكانت شما حذف نشود اما در گالري اينستاگرام تان پاك شود نيز كافي ايست به مانند قبل بر روي تگ مربوطه لمس كرده و گزينه "keep in photos of you" انتخاب كنيد تا تگ شما در آن پست بماند اما در گالري پروفايل اينستاگرام شما براي عموم به نمايش در نيايد.

 

 

 

فيلم آموزشي تگ كردن در اينستاگرام

نمايشگر ويديو
00:00
    
04:03

جمع بندي

كمتر كسي ميتواند از ويژگي تگ كردن در اينستاگرام استفاده نكرده باشد چه آن كسي كه ميخواهد در پست خود اكانتي را تگ كند و يا آن شخصي كه ميخواهد در استوري خود اكانت هايي را تگ يا منشن كند ما در اين مقاله انواع تگ كردن را برايتان توضيح داديم در اين بين نبايد در برخي از تگ كردن ها افراط به خرج داد براي مثال در منشن كردن زير پست اگر زيادي افراد را تگ كنيد احتمال اينكه بخش كامنت گذاري شما بلاك شود زياد ميباشد در پست هاي قبلي در مورد رفع بلاك در اينستاگرام  توضيح داده ايم از اين رو در اين مورد افراطي برخورد نكنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۲:۳۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
افزايش فالوور اينستاگرام

به جرات مي‌توان گفت كه اين روزها اينستاگرام به يكي از غول‌هاي فضاي مجازي در دنيا و همچنين در ايران تبديل شده است.

سلب‌ مسئوليت: تحريريه‌ي زوميت در تهيه‌ اين محتواي تبليغاتي نقش نداشته و مسئوليتي در قبال صحت آن ندارد.

اينستاگرام با پتانسيل بالايي كه در گسترش و ارائه محصولات فروشي دارد، بستر بسيار مناسبي براي افراد بيزينس‌كار كه مي‌خواهند شغل خودشان را در اينستاگرام گسترش داده و فروش محصولاتشان را در فضاي مجازي افزايش دهند، است.

همانگونه كه مي‌دانيد خواسته‌ي هر كاربر اينستاگرام و همچنين مهم ترين اصل موفقيت در اينستاگرام، داشتن فالوور هاي زياد و واقعي است.

به خصوص براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه مي‌خواهند محصولات خودشان را از طريق اينستاگرام به فروش برسانند حائز اهميت خواهد بود.

امروز مي‌خواهيم شما را با راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام آشنا كنيم تا براي خودتان پيج هاي مناسب در آينده آماده كنيد.

راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام:

همانگونه كه در مطالب بالا اشاره كرديم امروز مي‌خواهيم در مورد راه و روش‌هاي افزايش فالوور اينستاگرام صحبت كنيم. راه حل‌هايي كه در خود ويژگي و امكانات اينستاگرام نهفته شده و تنها با كمي دقت و صرف وقت خواهيد توانست براي پيج خود فالوور واقعي اينستاگرام جذب كنيد.

صفحه پروفايل اينستاگرام:

مهم‌ترين صفحه اينستاگرام هر كاربر صفحه پروفايل آن است در اين صفحه پست‌ها و استوري‌هاي منتشر شده‌ي شما، براي ديگر پيج ها به نمايش گذاشته مي‌شود و داراي بخش‌هاي مهمي همچون بيو اينستاگرام است كه در ادامه به اين مورد خواهيم پرداخت.

در مورد صفحه پروفايل اينستاگرام صحبت كرديم و اينكه اين صفحه اصلي شما است كه اگر بخواهيم براي اين صفحه يك مثال واقعي بزنيم مي‌توانيم آن را به ويترين يك مغازه تشبيه كنيم.

قطعا خود شما كه مي‌خواهيد محصولي را خريداري كنيد قبل از هر چيزي به ويترين مغازه هاي مربوطه توجه مي‌كنيد. در اينستاگرام هم هنگامي كه بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده مي‌كند در نگاه اول به محتواي صفحه پروفايل شما توجه خواهد كرد.

پس در توليد محتوا و توضيح هدف پيج خود در صفحه پروفايل اينستاگرام دقت لازم را به كار گيريد.

بيو اينستاگرام:

بيو اينستاگرام شناسنامه اينستاگرام شما است.

در بيو اينستاگرام مي‌توانيد افراد را ترغيب به ادامه بررسي اكانت خود كنيد. اهميت اين بخش از صفحه پروفايل اينستاگرام به قدري بالاست كه برخي از شركت هاي بزرگ با وسواس زيادي متن براي اين بخش انتخاب مي‌كنند.

پس شما نيز متن هاي جذاب و مربوط به موضوع پيج‌ خودتان را بنويسيد. حتي مي‏‌توانيد در اين قسمت لينك خارجي جاگذاري كنيد.

با ديگران در ارتباط باشيد:

داشتن رابطه صميمي و فراهم كردن شرايط تعامل با ديگر پيج ها مخصوصا پيج هايي كه موضوع و محتواي آنها مشابه اكانت شما است مي‌تواند پتانسيل جذب و بازديد اكانت شما را چندين برابر كند. خوشبختانه محدوديت يا جريمه اي نيز براي تعامل و تبادل بيشتر در اينستاگرام، اكانت هاي مربوطه را تهديد نمي‌كند.

استفاده از هشتگ ها:

ويژگي هشتگ بسيار مهم است. در واقع شما با استفاده از هشتگ ها مي‌توانيد افراد مورد علاقه و مربوط به موضوع پيج تان را به اكانت خود هدايت كنيد.

جديدا اينستاگرام نيز امكان فالو كردن هشتگ ها را براي پيج ها فراهم كرد تا از اين پس هشتگ ها را بتوان دنبال كرد تا هر موقع كه استوري يا پست هايي با اين هشتگ در اينستاگرام ارسال شدند در قسمت هوم اكانت هاي فالو كرده به نمايش در آيند.

خب با اين توصيفات، استفاده نكردن از هشتگ ها به مانند خودكشي است. حتما در رابطه با موضوع پيج و پست هايي كه منتشر مي‌كنيد از هشتگ ها استفاده كنيد و از هشتگ هاي نامربوط خودداري كنيد.

در ضمن سعي كنيد تعداد هشتگ هاي هر پست تان را بيش از سه كلمه تگ شده افزايش ندهيد و اين سه كلمه تگ شده كلمات مهم و پر بازديدي باشند.

فالوور هايتان را بشناسيد:

شناخت فالوور ها و بازديد كننده هاي اكانت خود يكي از اصل هاي مهم افزايش فالوور و موفقيت در اينستاگرام است.

اگر شما فالوور ها يا به قولي مخاطب هاي پيج و پست هايتان را بشناسيد كه بيشتر از كدام قشر از جامعه و با كدام خصوصيات هستند، به راحتي مي‌توانيد فعاليت هاي خود را در رابطه با آنها سازگار كرده تا در مدت زمان كم به موفقيت چشمگيري برسيد.

افزايش فالوور اينستاگرام

فعال كردن ويژگي insight:

يكي از راه هايي كه شما مي‌توانيد با استفاده از آن به راحتي با خصوصيات فالوور هاي خود آشنا شويد، فعال كردن ويژگي insight است كه براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه پروفايل اينستاگرام خودشان را به بيزينس پروفايل تغيير داده اند فعال است.

شما نيز مي‌توانيد به راحتي اكانت خود را به بيزينس پروفايل تغيير دهيد. قبل ها ارتقا دادن اكانت به اين ويژگي كمي سخت بود و بايد يك اكانت در فيسبوك داشتيد سپس آن اكانت را با اكانت اينستاگرام خود ست مي‌كرديد تا پيج تان به پروفايل بيزينس تبديل مي‌شد، اما حال به راحتي و تنها با چند لمس مي‌توانيد اين ويژگي را در پيج خود فعال كنيد.

افزايش فالوور اينستاگرام

استفاده از ربات اينستاگرام:

يكي از راه هاي مهم براي افزايش فالوور واقعي اينستاگرام بهره گيري از ربات اينستاگرام است.

ربات هاي اينستاگرام بستر مناسبي هستند تا فعاليت هايي كه منجر به افزايش فالوور واقعي اينستاگرام آن هم به صورت هدفمند مي‌شود را برايتان فراهم كنند.

در نظر بگيريد شما پيجي در اينستاگرام داريد و براي بالا بردن فالوور واقعي اينستاگرام تان فعاليت هاي متعددي در اينستا انجام مي‌دهيد، مانند ارسال كامنت هاي متعدد در زير پست ديگر پيج ها يا فالو كردن پيج هاي مورد هدف خودتان كه مي‌خواهيد به نوعي اين مخاطب هاي هدف تان را به اكانت خود هدايت كنيد يا فعاليت هاي ديگر همچون لايك كردن، ارسال پيام هاي دايركتي، مشاهده استوري هاي ديگران و... كه همه ي اين فعاليت ها باعث خواهد شد تا فعاليت پيج شما به صورت كلي بالا رفته تا در پي آن نيز پيج شما بيشتر ديده شود و فالوورهاي واقعي و هدفمند جذب پيج تان شود.

يك ربات اينستاگرام نيز همه‌ي اين فعاليت ها را انجام خواهد داد با چند تفاوت بزرگ.

اول اينكه اين فعاليت ها به صورت مستمر و ۲۴ ساعته انجام مي‌شود و دوم اينكه هدفمندي گسترده اي را براي شما فراهم مي‌كند تا آنجايي كه شما مي‌توانيد بازديد كننده ها و فالوور هايي كه از طريق ربات اينستاگرام به پيج تان اضافه مي‌شوند را از يك شهر خاص جذب كرده يا مرتبط با يك شغل خاص يا يك حرفه خاص را مورد هدف قرار دهيد.

داشتن يك پيج با فالوور مناسب:

در نظر بگيريد بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده مي‌كند. اولين موردي كه پيج شما مي‌تواند براي آن بيننده جذاب باشد داشتن فالوور هاي مناسب و بالاي اكانت شما است. اين موضوع زماني اهميت دار تر از قبل مي‌شود كه شما قصد فروش محصولات خود در اينستاگرام را داشته باشيد.

پس داشتن يك پيج با فالوور مناسب مي‌تواند روند پيشرفت پيج را سرعت بخشيده و اعتماد اوليه براي بيننده را جلب كرده باشد. اگر اكانتي با فالوور بالا نداريد مي‌توانيد با خريد پيج اينستاگرام اين امكان را نيز براي خود فراهم كنيد.

جمع بندي:

امروز ما راه هاي اصلي براي افزايش فالوور اينستاگرام را برايتان نشان داديم تا بتوانيد با استفاده از اين راه ها براي خودتان پيجي مناسب داشته باشيد.

همانطور كه در بين گزينه هاي موجود به ربات اينستاگرام اشاره شد اگر مي‌خواهيد فالوور واقعي و هدفمند براي خود جذب كنيد حتما از ربات هاي اينستاگرام استفاده كنيد هم از لحاظ قيمت به صرفه تر بوده و هم اينكه بهره وري بالايي برايتان خواهد داشت.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۳:۴۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

رفع بلاك در اينستاگرام

 

 

رفع بلاك در اينستاگرام ميتواند چالشي براي اكثر كاربران در اينستاگرام باشد حتي ممكن است كه الان اين مقاله را ميخوانيد در فكر راه حلي براي رفع بلاك در اينستاگرام خود باشيد زيرا بنا به دليلي كه حتي خودتان هم از آن غافل هستيد از طرف اينستاگرام بلاك و يا به قولي محدود شده ايد و محدود شدن در اينستاگرام ميتواند شامل فعاليت كامنت يا همان ارسال نظرات شما باشد به صورتي كه بعد از تايپ نظر خود زير يك پست و ارسال آن با پيامي مشابه action blocked روبرو شويد. البته بلاك شدن اكانت شما احتمال دارد تنها به كامنت گذاري مربوط نشود و به لايك ردن شما و فالوو و آنفالو شما نيز ختم شود پس ميتوان گفت رفع بلاك در اينستاگرام ميتواند مشكل اذيت كننده اي باشد از همين رو ما امروز دلايل بلاك شدن و راه حل هاي موجود براي رفع بلاك در اينستاگرام را براي شما عزيزان توضيح خواهيم داد.

 

 

 

چرا در اينستاگرام بلاك شده ام؟

 

اگر به صورت كلي بخواهيم دليل بلاك شدن يك اكانت را توضيح دهيم بايد بگوييم كه هر زماني ربات هاي اينستاگرام يك اكانت را اسپم ( توليد محتوا هاي هرز و ايجاد اذيت بر روي اكانت هاي ديگر اينستاگرام و ساختن اكانت هايي متعدد و جعلي با نام و نشان هاي مشابه و...)  شناسايي كند در مرحله اول برخي از فعاليت هاي شما را محدود خواهد كرد و اگر اين روند ادامه پيدا كند به احتمال بالا اكانت شما ديسيبل و يا همان غير فعال خواهد شد.

البته همانطور كه گفتيم تشخيص اين نوع اعمال اسپمي بر عهده ربات هاي اينستاگرامي ميباشد و احتمال تشخيص اشتباهي بر روي اين ربات ها نيز بالاست از اين رو احتمال اين كه شما هيچ فعاليت اذيت كننده اي نداشته باشيد اما در يكي از فعاليت خود بلاك شده باشيد وجود دارد اما جاي نگراني وجود ندارد اگر اين فعاليت بلاك شده شما را كامنت در نظر بگيريم در صورت تكرار نكردن كامنت گذاري و دريافت اخطار هاي ي در پي مربوطه بعد از چند روز از بلاك و محدوديت رها خواهيد شد كه در ادامه اين مقاله راه هاي رفع بلاك در اينستاگرام را برايتان بازگو خواهيم كرد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

حال چندي از دلاليلي كه ميتواند منجر به بلاك شدن اكانت شما و در صورت تكرار بيش از حد آن كه باعث شود اكانت شما غير فعال يا همان ديسيبيل شود را بررسي كنيم.

 

 

۱_فالو و آنفالو بيش از حد

يكي از اصلي ترني عامل هاي بلاك شدن اكانت و اسپم شناخته شدن اكانت شما از طرف ربات هاي اينستاگرام ميتواند فالو و آنفالو بيش از حد و تكراري شما باشد به اين صورت كه روزانه بيش از هزار اكانت را فالو كنيد و بلافاصله و يا چند روز ديگر اكانت هاي فالو كرده را آنفالو كنيد،  قطعا از اين نوع فعاليت ها خودداري كنيد و يا در صورت انجام در ساعت بيش از ۲۲ فالو انجام ندهيد و از فالو كردن تكراري يك اكانت خودداري كنيد تا احينا توسط آن اكانت بلاك و ريپورت نشويد البته در مورد فالو كردن ديگر اكانت هاي بايد صبور باشيد زيرا تا ۷۵۰۰ ديگر اكانت ها را ميتوانيد فالو كنيد وكه در پي آن فالووينگ هاي شما افزايش پيدا خواهد كرد.

 

۲_ از ارسال كامنت هاي زياد و يا لايك كردن بيش از حد خودداري كنيد.

همانطور كه در مطالب بالا گفتيم از ارسال كامنت هاي زياد و يا تكراري خودداري كنيد و وارد بحث هاي حاشيه دار كه بسيار قابل مشاهده در زير پست هاي برخي اكانت ها وجود دارد به شدت خودداري كنيد همچنين از لايك كردن بيش از حد هم بايد دوري كرد زيرا در صورت بالا بودن لايك هاي شما اينستاگرام براي مدتي فعاليت لايك شما را بلاك خواهد كرد البته در مورد رفع بلاك در اينستاگرام در ادامه خواهيم گفت كه چگونه ميتوانيد از يك بلاك خارج شويد اما به قولي پيشگيري بهتر از درمان است.

 

۳_ انتشار پست در اكانت، بيش از حد معمول

بله درست خوانده ايد اگر بيش از حد در اكانت خود پست منتشر كنيد ربات هاي اينستاگرام شما را يك اسپم شناسيي خواهند كرد و احتمال اين كه اكانت شما را غير فعال كنند بالاست پس از انتشار بيش از حد پست در اكان خود خودداري كنيد.

 

۴_از تگ كردن بيش از حد اكانت هاي ديگر خودداري كنيد.

اجازه دهيد اين مورد را از تجربه عملي كه براي تيم برنامه نويسي اينبو پيش آمد توضيح دهيم در سال گذشته تيم برنامه نويس ربات اينستاگرام اينبو قابليت جديدي با عنوان تگ كردن اكانت هاي ديگر در زير پست ها را اجرايي كرد و در مرحله اول بر روي اكانت هاي تستي كه قبل از آپديت عمومي تست ميشوند به اجرا در آورد چيزي كه شاهد آن بوديم بلاك شدن مكرر اكانت هايي بود كه از اين قابليت استفاده ميكردند و در واقع اكانت هاي ديگر را در  زير پست هايي تگ ميكردند كه در پي آن از آپديت دادن عمومي اين ويژگي خودداري شد و نتيجه اي كه از اين تست برايمان نماين شد بر اين دلالت داشت كه ربات هاي خود اينستاگرام بر تگ كردن و يا همان منشن كردن بيش از حد بسيار حساس هستند پس شما نيز از تگ كردن بيش از حد اكات هاي ديگر خودداري كنيد تا در آينده دنبال رفع بلاك در اينستاگرام نباشد.

 

۵_ از ربات هاي اينساگرم معتبر استفاده كنيد.

اگر از ربات هاي اينستاگرام استفاده ميكنيد و يا قصد استفاده از آن هاي را داريد دقت كنيد چون اكثر ربات هاي اينسنتاگرام موجود،  قوانين اينستاگرام را رعايت نميكنند و همان فعاليت هايي را انجام ميدهند كه ربات هاي خود اينستاگرام به آن نوع فعاليت ها حساس هستند اما ربات اينستاگرام اينبو از اين قاعده مستثنا بوده زيرا در اين ربات تمامي قوانين اينستاگرام به دقت كامل رعايت شده تا آنجايي كه برخي اوقات نيز انتقاداتي را از طرف كاربران خود شاهد بوده كه چرا نميتوانيم به صورت دستي تعداد فالوو انفالو و ديگر فعاليت هاي ربات را تنظيم كنيم كه دليل اصلي آن پيشگيري از اسپم شدن اكانت شما دوستان ميباشد.

 

۶_ قوانين اينستاگرام

براي كسب اطلاعات بيشتر و تكميلي نيز ميتوانيد با مراجعه به صفحه توضيحات قوانين اينستاگرام از بلاك شدن اكانت خود دوري كنيد.

 

 

 

رفع بلاك در اينستاگرام :

بعد از توضيح در مورد مواردي كه ميتواند عامل بلاك شدن اكانت شما شود حال وقت آن رسيده تا در مورد چگونگي رفع بلاك در اينستاگرام و راه هاي موجود را براتان توضيح دهيم. اگر شما به هر دليل بلاك شويد اين محدوديت ميتواند از دو ساعت تا سه هفته به طول بينجامد براي رفع بلاك در اينستاگرام و يا رفع سريعتر آن راه حل هاي موجود را بازگو خواهيم كرد البته در مواردي اينستاگرام برخي از اكانت ها را غير فعال و يا همان ديسيبيل ميكند كه در مورد اين مشكل نيز خواهيم گفت.

 

۱_ ايده آل بودن صفحه پروفايل اينستاگرام

يكي از راه هايي كه ربات هي اينستاگرام اكانت شما را اسپمي تعيين ميكنند نداشتن صفحه پروفايل مناسب ميبادش كه ميتواند شامل نداشتن عكس پروفايل اينستتاگرم نداشتن پست نداشتن بيو و... كه هر كدام از مارد موجود در صفحه پروفايل اينستاگرام گوشزد خوهيم كرد.

 

۱_ اسم اكانت

وقتي براي اكانت خود اسمي انتخاب ميكنيد بايد علاوه بر سليقه شخصي از اسم هايي كه بي مفهوم و يا بسيار بلند هستند خودداري كنيد زيرا ربات هاي اينستاگرام اكانت شما را اسپم خواهند شناخت پس اگر اسم اكانتي بي مفهوم و يا بسيار بلند داريد آن را اصلاح كنيد.

 

۲_ گذاشتن عكس پروفايل اينستاگرام

اگر عكس پروفايل نداريد قطعا اكانت شما در معرض خطر خوهد بود پس بلافاصله براي اكانت خود يك عكس پروفايل انتخاب كنيد.

 

 

حتما بخوانيد: گذاشتن عكس پروفايل

 

۳_ بيو اينستاگرام

بيو اينستاگرام يكي از مهم ترين بخش هاي صفحه پروفايل اينستاگرام ميباشد، شما در اين بخش ميتوانيد ماهيت اكانت خود را براي ديگر اكانت ها در اينستاگرام بازگو كنيد و يكي از دلايلي كه ميتواند ربات هاي اينستاگرام را تحريك به بلاك كردن اكانت شما كند نداشتن بيو اينستاگرام ميباشد پس براي اكانت خود يك بيو اينستاگرام مناسب آماده كنيد.

 

 

حتما بخوانيد: بيو اينستاگرام

 

۴_ در اكانت خود حتما پست داشته باشيد

همانطور كه ميدانيد بخش پروفايل اينستاگرام شما ميباشد كه پست هاي منتشر شده شما را در خود جاي ميدهد از اين رو نداشتن پست در اكانت خود ميتواند از دلايل ديگر بلاك شدن اكانت شما توسط ربات هاي اينستاگرام باشد.

 

۵_ در پست هاي خود كپشن بنويسيد

كپشن اينستاگرام همان متن و يا توضيح زير پست ها ميباشد كه كاربر منتشر كننده هنگام انتشار پست مربوطه متن را نوشته كه اين متن ميتواند شامل شكلك و هشتگ و حتي تگ اكانت هاي ديگر اينستاگرام باشد و ميتواند به صورت كلي تا ۲۰۰۰ هزار كاركتر را در خود جاي دهد.

 

 

حتما بخوانيد: كپشن اينستاگرام

 

به صورت كلي تمامي فعاليت هاي كه باعث شود ديواري بين اكانت شما و اكانت هاي اسپمي و يا همان جعلي ايجاد كند ميتواند از بلاك شدن اكانت شما جلوگيري كند، اكثر اكانت هاي جعلي و يا اسپمي حوصله گذاشتن پست و عكس پروفايل و يا حتي نوشتن بيو خود را ندارند و انجام دادن اعمال بالا قطعا باعث ايجاد تفاوت بزرگي بين اكانت شما و اكانت هاي جعلي خواهد شد.

 

 

 

۲_ ارسال درخواست رفع بلاك در اينستاگرام

همانطور كه گفتيم بلاك شدن ميتواند هر نوع فعاليت موجود در اينستاگرام را شامل شود ميتواند از فعاليت لايك كردن شما گرفته يا كامنت گذاري شما را مختل كند كه در صورت بلاك شدن يكي از فعاليت هاي موجود در اكانت شما اگر بعد از بلاك شدن اقدام به انجام آن فعاليت كنيد با پيامي با عنوان action block روبرو خواهيد شد كه ميتوانيد به اين پيام پاسخ داده و اطلاعات بعدي آن را تكميل كنيد كه ما خيلي آن را توصيه نميكنيم زيرا مدت زمان بلاك شدن اين نوع فعاليت ها ( لايك، كامنت، فالو، آنفاو ) كم ميباشد و تنها كاري كه بايد شما انجام دهيد تا بلاك و محدوديت شما رفع شود اين است كه فعاليت بلاك شده را تا يك و يا سه روز تكرار نكنيد تا ربات هاي اينستاگرام  محدوديت شما را بردارند.

 

 

 

۳_ بازگرداني اكانت غير فعال شده ( ديسيبيل ) :

شديد ترين مجازاتي كه اينستاگرام ميتواند بر روي يك اكانت اينستاگرام اعمال كند غير فعال كردن اكانت و يا همان disabled ميباشد كه در پي آن اكانت شما از طرف اينستاگرام غير فعال شده و اكانت شما از اينستاگرام به صورت دائمي و يا موقتي ( در صورت اقدام و ارسال بازگرداني پيج ) پاك خواهد شد اما براي رفع اين مشكل اول بايد توضيح مختصري در اين مورد بدهيم.

اگر اكانت شما ديسيبيل شود شما از اكانت غير فعال شده به صورت خودكار خارج خواهيد شد بعد از آن شما از طريق صفحه ورود به اينستاگرام هنگامي كه ميخواهيد اقدام به ورود به اكانت خود كنيد با پيام زير مواجهه خواهيد

 

براي رفع احتمالي اين مشكل بايد گزينه "learn more" را لمس كنيد تا اينستاگرام شما را به صفحه مربوطه كه در عكس زير مشخص شده هدايت كند. سپس در صفحه مربوطه نوشته آبي رنگ "let us know" را لمس كنيد تا كادر هاي مربوطه برايتان باز شود و سپس آن ها را پر كرده و ارسال را بزنيد و بعد منتظر پيام هاي اينستاگرام در ايميل خود باشد.

رفع بلاك در اينستاگرام

 

 

حا بايد كادر هاي موجود را پر كنيد بعد از پر كردن اين صفحه بايد گربنه ارسال را بزنيد تا درخواست شما به پشتيباني اينستاگرام ارسال شود و بعد از چند روز نتيجه آن بر روي ايميل وارد كرده در همين صفحه ارسال خواهد شد.

 

 

حتما بخوانيد: بازيابي اكانت اينستاگرام

 

جمع بندي

سعي كنيد از انجام فعاليت هايي كه باعث شود شما را به بلاك شدن توسط اكانت هاي ديگر منجر شد دوري كنيد البته در مورد رفع بلاك اكانت هايي كه شما آن ها را بلاك كرده ايد نيز در آينده مقاله اي منتشر خواهيم كرد اما در مورد همين مقاله بايد عرض كنيم راه هايي كه براي رفع بلاك در اينساگرام گفته شد همه ي اين موارد بر صبوري دلالت دارند پس صبوري باشد البته در اين ميان برخي از سايت ها راه هايي چون حذف و نصب دوباره برنامه اينستاگرام داخل سيستم دستگاه ها ميگويند كه اصلا ربطي به رفع بلاك شدن ندارند پس خود را درگير اين موارد ها نكنيد.


برچسب‌ها: instagram،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۵:۲۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

بيو اينستاگرام

 

 

بيو اينستاگرام شناسنامه اينستاگرام شما ميباشد در بيو اينستاگرام ميتوانيد افراد را ترغيب به ادامه بررسي اكانت خود كنيد اهميت اين بخش از صفحه پروفايل اينستاگرام به قدري بالاست كه برخي از شركت هاي بزرگ با وسواسي زيادي متن براي اين بخش انتخاب ميكنند از اين رو  امروز ميخواهيم براي شما توضيحاتي در مورد بخش بيو اينستاگرام و محل جاگيري آن در صفحه پروفايل اينستاگرام و چگونه بهتر نوشتن بپردازيم.

 

 

بيو اينستاگرام كجاست؟

بيو اينستاگرام

 

بيو اينستاگرام در صفحه پروفايل اينستاگرام تان جاي گرفته و از نام اكانت تا استوري هاي برگزيده و دكمه هاي تماس (در صورت بيزينسي كردن اينستاگرام)  را ميتوان بيو اينستاگرام در نظر گرفت همانطور كه در مطالب بالا گفتيم اين قسمت از اينستاگرام شخصيت و هدف اكانت شما را به نمايش در مي آورد و ديگران را از موضوع اكانت شما مطلع ميكند اين موضوع زماني اهميت دار ميشود كه اكانت شما فروشگاهي باشد يا در حال فروش محصولات خود باشيد پس ميتوان گفت بيو اينستاگرام يكي از مهم ترين بخش هاي اكانت اينستاگرام  ميباشد كه در صورت توجه بيشتر قطعا نتيجه بهتري خواهيد گرفت.اما چه چيز هايي را ميتوان جزيي از بخش بيو اينستاگرام در نظر گرفت؟

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

حتما بخوانيد: كپشن اينستاگرام

 

 

۱_ نام اكانت

همانطور كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد در بالاي هر اكانت اينساگرام اسم آن و يا همان يوزرنيم اكانت به چشم ميخورد و اين نام مختص به آن اكانت مربوطه بوده يا به قولي هر اسم اكانت (username) در اينستاگرام ميتواند در يك اكانت استفاده شود و كپي ديگري در اكانت ديگر ندارد پس اگر هنگام انتخاب نام اكانت خود با مشكل مواجهه شديد سعي كنيد نام اكانت مناسب و مربوط به موضع اكانت خود را انتخاب كنيد حال اين اسم ميتواند اسم خودتان باشد و يا شركت و...

 

 

۲_ عكس پروفايل

عكس پروفايل نيز در بخش بيو اينستاگرام قرار گرفته كه ما در مقاله هاي قبلي نحوه گذاشن عكس پروفايل اينستاگرام را برايتان آموزش داده ايم كه در پي آن ميتوانيد به راحتي براي اكانت خود عكس پروفايل مناسب و مربوط به اكانت تان را انتخاب كنيد.

 

 

 

۳_ بيو اينستاگرام

شما با استفاده از اين بخش ميتوانيد تا ۱۵۰ كاراكتر را در بيو اينستاگرام خود جاي دهيد حال ميتواند اين كاراكتر هاي متن باشد يا ايموجي ها و يا هشتگ و تگ و يا تركيبي از همه ي اين ها كه در ادامه مقاله همه ي اين موارد را بررسي خواهيم كرد.

 

 

 

۴_ لينك سايت/كانال

شايد براي شما هم پيش آمده كه بخواهيد لينك هاي متعددي را در بخش بيو اينستاگرام خود اضافه كنيد، اما همانگونه كه ميدانيد تنها امكان اضافه كردن يك لينك در بيو اينستاگرام امكانپذير هست. اين مشكل بيشتر براي شركت ها و يا حتي ادمين هاي كانال هاي تلگرامي كه ميخواهند لينك كانال هايشان را در بيو اينستاگرام خود جاي دهند رخ ميدهد، از اين رو تيم اينبو دست به يك خلاقيت و آبديت جديدي در اين باره داده كه ميتوانيد لينك هاي زياد را در بخش بيو اينستاگرامتان به نمايش در آوريد.

 

 

۵_ استوري هاي برگزيده

يكي از قابليت هاي جديد اينستاگرام بخش استوري آن ميباشد كه قبل ها در مورد اين بخش مطالبي را نوشته ايم اما يك قابليت ديگر براي نشان دادن بيشتر استوري ها وجود دارد و آن استوري هاي برگيزده ميباشد كه شما ميتوانيد هر استوري كه قبلا آن را انتشار داده ايد و يا قصد انتشار آن را داريد را در بيو اينستاگرام خود به صورت دائمي براي عموم به نمايش در آوريد.

 

 

 

۶_ ويژگي category

شما با بيزينسي كردن اكانت خود ميتوانيد از ويژگي استفاده كنيد كه در پي آن دكمه هاي تماس جداگانه اي در بخش بيو اينستاگرام براي عموم به نمايش در مي آيد تا راه هاي ارتباطي شما با مشتري هايتان بيشتر و راحتر از قبل شود.

 

 

 

 

 

 

چگونه يك بيو اينستاگرام بنويسيم

 

و اما به مهم ترين بخش مقاله امروز مان رسيديم خب با توجه به توضيحات بالا و اشاره كردن به برخي از ويژگي و امكانت بخش بيو اينستاگرام حال وقت آن رسيده تا در مورد اين كه چگونه بيو اينستاگرام خود را آماده كنيم تا بهترين نتيجه را از آن بگيريم و اين كه چگونه ميتوان از ويژگي هاي اين بخش به نحو احسن استفاده كرد و در كنار راهنمايي ها و توصيه ها تعدادي از جملات مفهومي را كه ميتوان در بيو اينستاگرام خود نوشت را خواهيم گفت.

 

 

 

نام و نام خانوادگي

به جز اسم اكانت يا همان يوزرنيم يك نام ديگر نيز وجود دارد كه در بيو اينستاگرام قابل مشاهده ميباشد خود اين نام نيز بسيار مهم است زيرا در صفحه جستجو اكسپلور اينستاگرام يكي از بخش هاي آن را جستجو با " نام و نام خانوادگي " تشكيل ميدهد كه انتخاب درست و مربوط به اكانت اين نام نيز ميتواند بسيار موثر باشد.

 

 

 

تيك آبي

به احتمال زياد شما نيز در برخي از پيچ هاي معروف در جلوي نام و نام خانوادگي يا همان full name تيك آبي رنگي را مشاهده كرده ايد كه در پيچ هاي معمولي و خودتان چنين علامتي را مشاهده نميكنيد. داشتن اين آيكون در بيو پيچ تان مستلزم داشتن ويژگي هايي از جمله معروف بودن بالا بودن فالور هاي پيچ تان و ... ميباشد. هدف اصلي اينستاگرام از فعالسازي اين تيك در برخي از پيچ ها اين است كه فرد اصلي و يا به قولي ادمين واقعي آن پيچ را براي ديگر كاربران اينستاگرام كه علاقه به آن فرد و يا موضوع پيچ دارند را نشان دهد.

 

 

 

نوشتن صحيح بيو اينستاگرام

حتما هنگامي كه خواسته ايد متني را در بخش بيو اينستاگرام خود بنويسيد با آن چيزي كه بعد از نوشتن مشاهده ميكنيد تفاوت زيادي دارد براي مثال هنگام نوشتن متن مد نظر در بخش بيو اينستاگرام يك اينتر و يك فاصله يا فاصله هاي زيادي را اعمال ميكنيد يا از كاراكتر ها در جا هاي مد نظر خود جا گذاري ميكنيد اما بعد از ذخيره كردن وقتي به صفحه پروفايل خود براي مشاهده نتيجه تايپ رجوع ميكنيد ميبينيد كه فاصله هاي مد نظر شما به صورت صحيح اعمال نشده براي حل كردن اين مشكل كافي ايست متن مورد نظر خود را در برنامه هاي ديگر نوشته يا برنامه يادداشت كه در هر سييستم چه گوشي و چه كامپيوتر موجود است، نوشته و سپس كپي و در بخش بيو خود جاگذاري كنيد.

 

 

 

استفاده از هشتگ و تگ

يكي از آپديت هاي جديد اينستاگرام كه امروزه نيز بيشتر به چشم ميخورد امكان اضافه كردن هشتگ و يا تگ كردن يك اكانت در بخش بيو اينستاگرام ميباشد به اين صورت كه شما ميتوانيد به راحتي كلماتي را هنگام نوشتن بيو اينستاگرام تان هشتگ كرده و يا اكانت هاي خاص و يا دوستان تان را تگ كنيد تا در بيو اينستاگرام تان به نمايش عموم در آيند.

 

 

 

اضافه كردن بيش از يك لينك در بيو اينستاگرام

يكي از آپديت هاي تيم برنامه نويسي اينبو قابليت لينك ساز بود كه در واقعه شما ميتوانيد با استفاده از اين ويژگي به جاي استفاده از يك لينك در بخش بيو اينستاگرام خود و دريافت ترافيك براي سايت و يا كانال خود از لينك هاي موجود ديگر خود نيز استفاده كنيد.

 

 

 

متن هايي براي بيو اينستاگرام

 

 

متن فارسي براي بيو اينستاگرام

 

جواب بعضي حرف ها فقط يه نفس عميقه ...

 

***

 

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم كه چه؟

 

***

 

يه تار موش كه سهله فكرشم به كسي نميدم

 

***

 

بعضي وقتا ميشه تيغ باشي اما نبري

تبر ياشي اما نشكني...

 

***

 

فكر كvدن كار مشكلي است

براي همين بيشتر مردم قضاوت ميكنند...

 

***

 

يه جايي تو زندگي هست كه دلت گرفته ولي مجبوري بخندي و شاد باشي

بهش ميگن اوج بدبختي!

 

***

 

بعضيا

جوري قلب آدم رو ميشكونن

كه انگار بخاطرش حقوق ميگيرن

 

***

 

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران

 

***

 

يه روح غمگين

زودتر از ميكروب آدم رو ميكشه!

 

***

 

اخلاق خوبمو

فقط چشماي تو ديده

 

***

 

دل كه دادي،

مي رود جان نيز، هم

 

***

 

اشتباه كه بيشتر از يكبار تكرار بشه

اشتباه نيست، انتخابه

 

 

متن انگليسي براي بيو اينستاگرام

 

براي خواندن و استفاده از متن هاي انگليسي براي بيو اينستاگرام ميتوانيد به سايت gramlike.com مراجهه كنيد كه بالاي ۵۰۰ متن انگليسي براي بيو اينستاگرام تدارك ديده.

 

 

 

 

جمع بندي

بيو اينستاگرام يكي از مهم ترين بخش هاي اينستاگرام تان ميباشد و پتانسيل بالايي در جذب ديگر اكانت ها به اكانت شما را داراست از اين رو استفاده بهينه از اين بخش ميتواند در افزايش فالوور اكانت تان تاثير خوبي داشته باشد ما در مقاله هاي قبلي سايت در مورد كپشن اينستاگرام نيز پرداخته ايم كه اين دو بخش و ويژگي اينستاگرام را ميتوان به درون مايه موضوع اكانت و پست هاي منتشر شده دانست پس حتما وقت و فكر ويژه اي به اين دو قسمت اينستاگرام داشته و نهايت استفاده را از اين امكانات بهره ببريد.


برچسب‌ها: instagram،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۸:۰۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

افزايش فالوور اينستاگرام

 

به جرات ميتوان گفت كه اين روز ها اينستاگرام به يكي از غول هاي فضاي مجازي در دنيا و همچنين در ايران تبديل شده است. و با پتانسيل بالايي كه در گسترش و ارائه محصولات فروشي دارد بستر بسيار مناسبي براي افراد بيزينس كار كه ميخواهند شغل خودشان را در اينستاگرام گسترش داده و فروش محصولاتشان را در فضاي مجازي افزايش دهند بسيار مناسب ميباشد.

 

همانگونه كه ميدانيد خواسته هر كاربر اينستاگرام و همچنين مهم ترين اصل موفقيت در اينستاگرام داشتن فالوور هاي زياد و واقعي ميباشد به خصوص براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه ميخواهند محصولات خودشان را از طريق اينستاگرام به فروش برسانند حائز اهميت خواهد بود امروز ميخواهيم شما را با راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام آشنا كنيم تا براي خودتان پيج هاي مناسب در آينده آماده كنيد.

 

 

راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام :

همانگونه كه در مطالب بالا اشاره كرديم امروز ميخواهيم در مورد راه و روش هاي افزايش فالوور اينستاگرام صحبت كنيم راه حل هايي كه در خود ويژگي و امكانات اينستاگرام نهفته شده و تنها با كمي دقت و صرف وقت خواهيد توانست براي پيج خود فالوور واقعي اينستاگرام جذب كرده باشيد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

صفحه پروفايل اينستاگرام:

مهم ترين صفحه اينستاگرام هر كاربر صفحه پروفايل آن ميباشد در اين صفحه پست ها و استوري هاي منتشر شده شما براي ديگر پيج ها به نمايش گذاشته ميشود و داراي بخش هاي مهمي همچون بيو اينستاگرام ميباشد كه در ادامه به اين مورد خواهيم پرداخت.

در مورد صفحه پروفايل اينستاگرام صحبت كرديم و اينكه اين صفحه اصلي شما ميباشد اگر بخواهيم براي اين صفحه يك مثال واقعي بزنيم ميتوانيم آن را به ويترين يك مغازه تشبيه كنيم قطعا خود شما كه ميخواهيد محصولي را خريداري كنيد قبل از هر چيزي به ويترين مغازه هاي مربوطه توجه ميكنيد در اينستاگرام هم هنگامي كه بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده ميكند در نگاه اول به محتواي صفحه پروفايل شما توجه خواهد كرد پس در توليد محتوا و توضيح هدف پيج خود در صفحه پروفايل اينستاگرام دقت لازم را به كار گيريد.

 

بيو اينستاگرام

بيو اينستاگرام شناسنامه اينستاگرام شما ميباشد در بيو اينستاگرام ميتوانيد افراد را ترغيب به ادامه بررسي اكانت خود كنيد اهميت اين بخش از صفحه پروفايل اينستاگرام به قدري بالاست كه برخي از شركت هاي بزرگ با وسواسي زيادي متن براي اين بخش انتخاب ميكنند پس شما نيز متن هاي تحريك كننده و مربوط به موضوع پيجخودتا را بنويسيد حتي ميتوانيد در اين قسمت لينك خارجي جاگذاري كنيد.

 

 

 

با ديگران در ارتباط باشيد:

داشتن رابطه صميمي و فراهم كردن شرايط تعامل با ديگر پيج ها مخصوصا پيج هايي كه موضوع و محتواي آنها مشابه اكانت شما ميباشد ميتواند پتانسيل جذب و بازديد اكانت شما را چندين برابر كند خوشبختانه محدوديت يا جريمه اي نيز براي تعامل و تبادل بيشتر در اينستاگرام براي اكانت هاي مربوطه را تهديد نمكيند.

 

 

 

استفاده از هشتگ ها:

ويژگي هشتگ ها بسيار مهم ميباشد در واقع شما با استفاده از هشتگ ها ميتوانيد افراد مورد علاقه و مربوط به موضوع پيج تان را به اكانت خود هدايت كنيد. جديدا اينستاگرام نيز امكان فالو كردن هشتگ ها را براي پيج ها فراهم كرد تا از اين پس هشتگ ها را بتوان دنبال كرد تا هر موقع كه استوري يا پست  هايي با اين هشتگ در اينستاگرام ارسال شدند در قسمت هوم اكانت هاي فالو كرده به نمايش در آيند.

خب با اين توصيفات استفاده نكردن از هشتگ ها به مانند خودكشي ميباشد حتما در رابطه با موضوع پيج و پست هايي كه منتشر ميكنيد از هشتگ ها استفاده كنيد و از هشتگ هاي نامربوط خودداري كرده در ضمن سعي كنيد تعداد هشتگ هاي هر پست تان را بيش از سه كلمه تگ شده افزايش ندهيد و اين سه كلمه تگ شده كلمات مهم و پر بازديدي باشند.

 

 

 

فالوور هايتان را بشناسيد:

شناخت فالوور ها و بازديد كننده هاي اكانت خود يكي از اصل هاي مهم افزايش فالوور و موفقيت در اينستاگرام ميباشد اگر شما فالوور ها يا به قولي مخاطب هاي پيج و پست هايتان را بشناسيد كه بيشتر از كدام قشر از جامعه و با كدام خصوصيات هستند به راحتي ميتوانيد فعاليت هاي خود را در رابطه با آنها سازگار كرده تادر مدت زمان كم به موفقيت چشمگيري برسيد.

 

فعال كردن ويژگي insight

يكي از راه هايي كه شما ميتوانيد با استفاده از آن به راحتي با خصوصيات فالوور هاي خود آشنا شويد فعال كردن ويژگي insight ميباشد كه براي پيج هاي تجاري يا همان بيزينسي كه پروفايل اينستاگرام خودشان را به بيزينس پروفايل تغيير داده اند فعال ميباشد شما نيز ميتوانيد به راحتي اكانت خود را به بيزينس پروفايل تغيير دهيد قبل ها ارتقا دادن اكانت به اين ويژگي كمي سخت بود و بايد يك اكانت در فيسبوك داشتيد سپس آن اكانت را با اكانت اينستاگرام خود ست ميكرديد تا پيج تان به پروفايل بيزينس تبديل ميشد اما حال به راحتي و تنها با چند لمس ميتوانيد اين ويژگي را در پيج خود فعال كنيد.

 

 

 

استفاده از ربات اينستاگرام :

يكي از راه هاي مهم براي افزايش فالوور واقعي اينستاگرام بهره گيري از ربات اينستاگرام ميباشد ربات هاي اينستاگرام بستر مناسبي هستند تا فعاليت هايي كه منجر به افزايش فالوور واقعي اينستاگرام آن هم به صورت هدفمند ميشود را برايتان فراهم كنند.

در نظر بگيريد شما پيجي در اينستاگرام داريد و براي بالا بردن فالوور واقعي اينستاگرام تان فعاليت هاي متعددي در اينستا انجام ميدهيد مانند ارسال كامنت هاي متعدد در زير پست ديگر پيج ها يا فالو كردن پيج هاي مورد هدف خودتان كه ميخواهيد به نوعي اين مخاطب هاي هدف تان را به اكانت خود هدايت كنيد يا فعاليت هاي ديگر همچون لايك كردن، ارسال پيام هاي دايركتي، مشاهده استوري هاي ديگران و... كه همه ي اين فعاليت ها باعث خواهد شد تا فعاليت پيج شما به صورت كلي بالا رفته تا در پي آن نيز پيج شما بيشتر ديده شود و فالوور هاي واقعي و هدفمند جذب پيج تان شود.

 

يك ربات اينستاگرام نيز همه ي اين فعاليت ها را انجام خواهد داد با چند تفاوت بزرگ اول اينكه اين فعاليت ها به صورت مستمر و 24 ساعته انجام ميشود و دوم اينكه هدفمندي گسترده اي را براي شما فراهم ميكند تا آنجايي كه شما ميتوانيد بازديد كننده ها و فالوور هايي كه از طريق ربات اينستاگرام به پيج تان اضافه ميشوند را از يك شهر خاص جذب كرده يا مرتبط با يك شغل خاص يا يك حرفه خاص را مورد هدف قرار بدهيد.

 

 

 

داشتن يك پيج با فالوور مناسب :

در نظر بگيريد بازديد كننده اي پيج شما را مشاهده ميكند اولين موردي كه پيج شما ميتواند براي آن بيننده جذاب باشد داشتن فالوور هاي مناسب و بالاي اكانت شما ميباشد اين موضوع زماني اهميت دار تر از قبل ميشود كه شما قصد فروش محصولات خود در اينستاگرام را داشته باشيد.

پس داشتن يك پيج با فالوور مناسب ميتواند روند پيشرفت پيج را سرعت بخشيده و اعتماد اوليه براي بيننده را جلب كرده باشد اگر اكانتي با فالوور بالا نداريد ميتوانيد با خريد پيج اينستاگرام اين امكان را نيز براي خود فراهم كنيد.

 

 

جمع بندي :

امروز ما راه هاي اصلي براي افزايش فالوور اينستاگرام را برايتان نشان داديم تا بتوانيد با استفاده از اين راه ها براي خودتان پيجي مناسب داشته باشيد. همانطور كه در بين گزينه هاي موجود به ربات اينستاگرام اشاره شد اگر ميخواهيد فالوور واقعي و هدفمند براي خود جذب كنيد حتما از ربات هاي اينستاگرام استفاده كنيد هم از لحاظ قيمت به صرفه تر بوده و هم اينكه بهره وري بالايي برايتان خواهد داشت.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۸:۵۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

كپشن اينستاگرام

كپشن اينستاگرام

 

 

امروز ميخواهيم در مورد ويژگي ها و چگونه نوشتن كپشن اينستاگرام برايتان توضيحاتي بدهيم تا بتوانيد يك متن عالي و مربوط براي پست هاي خود آماده سازي كنيد. در اين بين نبايد از تاثير گذاري كپشن هاي خوب براي بيشتر ديده شدن پست مذكور و فهم صحيح بازديد كنندگان از پست شما را ناديده گرفت از اين رو براي شما عزيزان نمونه هاي برند هاي معروف كه كپشن هاي خوبي براي پست هاي خود آماده ميكنند نشان خواهيم داد

 

 

كپشن اينستاگرام چيست؟

 

كپشن اينستاگرام

 

اجازه دهيد قبل از توضيح تخصصي تر كپشن اينستاگرام براي آن كاربراني كه تازه عضو اينستاگرام شده اند توضيح ساده اي در اين مورد بدهيم، كپشن اينستاگرام همان متن و يا توضيح زير پست ها ميباشد كه كاربر منتشر كننده هنگام انتشار پست مربوطه متن را نوشته كه اين متن ميتواند شامل شكلك و هشتگ و حتي تگ اكانت هاي ديگر اينستاگرام باشد و ميتواند به صورت كلي تا ۲۰۰۰ هزار كاركتر را در خود جاي دهد.

 

اگر شما اكانت فروشگاهي داريد يعني داخل اكانت خود در حال گسترش شغلتون هستيد كپشن اينساگرام براي شما بسيار مهم ميباشد در نظر بگيريد شغل شما در مورد فروش كفش بوده و در پي آن افرادي كه علاقمند خريد كفش هستند هنگام مشاهده پست هاي شما دنبال نوع خاصي از كفش ميباشند و يا دنبال تخفيف هاي خاصي هستند كه شما ميتوانيد براي نشان دادند اين موارد از طريق كپشن اينستاگرام اقدام كنيد و آن ها را با نوشتن كپشن مناسب ترغيب كنيد تا از شما خريد شان را انجام دهند.

 

حتي به صورت كلي ميتوان گفت كه كپشن اينستاگرام هست كه هويت و موضوع پست شما را به كاربران تان بعد از مشاهده پست نشان ميدهد و هر چه قدر كپشن هاي شما جذاب تر باشد قطعا بازديد پست هايتان نيز بالا خواهد بود. در اين بين نبايد از امكانات كپشن به راحتي گذر كرد شما در كپشن اينستاگرام ميتوانيد هشتگ هاي مختلفي را جاگذاري كنيد و افراد مختلفي اعم از دوستان  يا اكانت هاي معروف را در كپشن خود جاي دهيد.

 

 

 

 

 

 

 

حتما بخوانيد: گذاشتن عكس پروفايل

 

 

 

 

 

 

 

چه نكاتي را در كپشن اينستاگرام رعايت و استفاده كنيم؟

 

بعد از توضيح كپشن اينستاگرام و اهميت آن حال وقت آن رسيده تا نكاتي را كه ميتواند عامل نوشتن يك كپشن عالي شود را برايتان بازگو كنيم.

 

 

 

كپشن مربوط به پست خود را بنويسيد

 

زير خيلي از پست ها در اينستاگرام ديده شده كه كپشن هاي تبليغاتي جاي داده ميشود به اين صورت كه با منتشر شدن هر پست همان كپشن ها در زير پست ها ديده شده و اكثرا هم متن اين گونه كپشن ها تبليغاتي ميباشد كه ما اصلا اين نوع كپشن اينستاگرام را قبول نداريم حتي در صورت انجام دادن اين كار حداقل يك توضيح كوچكي در مورد پست مربوطه بدهيد و هشتگ هاي آن را وارد كرده و سپس متن صرفا تبليغاتي و يا تكراري را جاگذاري كنيد.

 

نوشتن كپشن از خود شما شروع ميشود يعني اول بايد از هدف خود آگاه باشيد و سپس متن دلخواه و مربوط به پست منتشر شده را بنويسيد و از نوشتن متن هاي خشك يا به قول مثال قبلي تبليغاتي در حد لزوم خودداري كنيد و از متن هاي دوستانه تر استفاده كنيد تا با كاربران خود حالت صميمانه اي ايجاد كرده و آن ها را ترغيب كنيد تا آن ها نيز نظرات دوستانه و مربوط به پست را كامنت كنند.

 

 

 

كاربران اكانت خود را بشناسيد

 

شناخت كامل از كاربران خود و هدف گيري بر اساس آن ها يكي از راهبردترين راه هاي افزايش فالوور ميباشد وقتي شما فالوور هاي خود را بشناسيد كه از كدامين قشر جامعه هستند قطعا در آينده نه چندان دور جواب زحمت ها و فعاليت خود در اينستاگرام را خواهيد ديد اين نكته به كپشن اينستاگرام هم شامل ميشود در نظر بگيريد شما شناخت كافي از كاربران خود داريد و در رابطه با علايق آن ها پست هايي را در اينستاگرام منتشر ميكنيد قطعا با نوشتن يك كپشن مناسب و مرتبط با موضوع پست منتشر شده كاربران بيشتري از پست شما ديدن و نظرات مختلفي را در پست شما كامنت خواهند كرد.

 

شايد با مطالعه اين نوشته ها اين سوال برايتان پيش آمده كه از چه راه هايي ميتوانيد جامعه هدف كاربران خود را شناخته تا بر اساس اين جامعه هدف فعاليت خود را تنظيم كنيد در مورد اين گزينه دو راه موجود ميباشد گزينه اول اطلاعات آماري ارائه شده از طريق فيسبوك ميباشد كه براي فعالسازي اين ويزگي كافي ايست اكانت خود را به اكانت فيسبوك خود متصل كنيد تا اكانت اينستاگرام تان بيزينسي يا همان فروشگاهي شود، اما راه حل دوم تجربه شما با گذشت زمان امكانپذير ميباشد تجربه اي كه با مرور زمان به شناخت تجربي شما از كاربران تان ميدهد كه با هدف گيري درست قطعا جوب خواهيد گرفت.

 

 

 

كپشن اينستاگرام را چگونه بنويسيم

 

قطعا نوشتن يك كپشن خلاصه كه پيام اصلي شما را به بازديد كنندگان انتقال دهد ارزشمند تر از يك كپشن طولاني با همان كارايي ميباشد. اگر دقت كرده باشيد خود شما نيز هنگام بررسي پست هاي ديگر پيج ها توجه زيادي به بخش كپشن اينستاگرام پست هاي مربوطه نداشته ايد و تنها گذارا اين كپشن ها را خوانده و يا به قولي زير چشمي نگاه كرده ايد اما اگر در اين بين از يك كپشن  و پست خوشتان بيايد قطعا تا آخر كپشن آن پست از اينستاگرام را ميخوانيد.

 

پس تا اين لحظه به دو نكته ميرسيم اول نوشتن كپشن اينستاگرام خلاصه با هدف مشخص و دوم دقت به خرج دادن ببيشتر به اول متن كپشن تا بازديد كنندگان را ترغيب به خواندن ادامه كپشن كند. البته اجباري در اين كه حتما بايد كپشن اينستاگرام شما خلاصه باشد وجود ندارد همانطور كه در مطالب بالا اشاراه كرديم شما ميتوانيد تا ۲ هزار كاراكتر كه ميتواند شامل نوشه و يا اموجي ها و... بشود را در كپشن خود جاي دهيد.

 

اما تاثير اموجي ها در اينستاگرام به خصوص در كپشن اينستاگرام قابل چشم پوشي نيست اموجي و يا همان شكلك ميتواند تاثيير خوبي در رساندن مفهوم كلي شما از پست منتشر شده به كاربران تان بدهد ميتواند آن ها را تحريك به خواندن تمامي متن كپشن كرده و يا ميتواند كاربران تان را ترغيب به كامنتت گذاري كند و...

اموجي ها مختلفي براي رساندن منظور كلي شما براي افراد اكانت تاان وجود دارد از اموجي هايي با مفهوم خنده گرفته تا اموجي ها صميمي كه ميتواند صميمت شما را گويا باشد بله صميميت، شما نبايد با كاربران خود به صورت خشك و بي روح رفتار كنيد كپشن اينستاگرام يكي از بهترين راه هاي نشان دادن صميميت و يا شوخ طبعي و ... ميباشد پس نبايد اين فرصت را از دست داد در كپشن هاي خود خلاقيت به خرج داده و نوعي صميميت بين خود و كاربران تان ايجاد كنيد.

 

 

 

 

هشتگ و تگ در كپشن اينستاگرام

 

يكي از مهم ترين ويژگي هاي بخش كپشن اينستاگرام هشتگ ها ميباشد در مورد خود هشتگ ها قبلا توضح داده ايم پس نميخواهيم در اين مورد چيزي بنويسيم اما در مورد هشتگ ها در كپشن اينستاگرام بايد بگويم كه شما با استفاده از هشتگ در كپشن اينستاگرام خود باعث ميشويد بازديد پست شما حداقل ۱۲% افزايش داشته باشد البته ميتوانيد اين مقدار با افزايش دادن تعدادهشتگ ها در كپشن اينستاگرام خود افزايش دهيد كه ما اين توصيه را نميكنيم.

 

اگر توصيه ما رو ميخواهيد توصيه ما استفاده از ۴ هشتگ در هر پست به صورت حداكثري ميباشد و استفاده بيشتر از اين عدد را توصيه نميكنيم همچنين از هشتگ هاي مربوط به پست منشتر شده استفاده كنيد و از هشتگ هايي كه مربوط به موضوع پست نيستند خودداري كنيد. البته در انتخاب هشتگ ها هم دقت كنيد و هشتگ هايي كه جستجو كمتري دارند استفاده نكنيد همچنين خود هشتگ ها را سعي كنيد در انتهاي كپشن خود جاي دهيد و يا در صورت وجود همان كلمات در متن كلمات مد نظر را تگ كنيد. البته در برخي پيج ها ديده شده كه بلافاصله بعد از منتشر كردن پست مربوطه ادمين همان پيج هشتگ ديگري ر ا نيز كامنت گذاري ميكند كه ما اين نوع عمل را درست نميدانيم.

علاوه بر اينكه ميتوانيد در كپشن اينستاگرام هشتگ هاي مختلفي را اضافه كنيد ميتوانيد اكانت هاي ديگر اينستاگرام را هم تگ كنيد از دوستان خود گرفته تا اكانت هاي معروف اينستاگرام كه با تگ كردن آن ها رنگ ديگري به كپشن اينستاگرام خود ميدهيد و آن ها را از پست خود آگاه ساخته و نيز ديگران را با پيج آن ها آشنا ميكنيد.

 

 

 

جمع بندي

نكاتي كه ما امروز در مورد كپشن اينستاگرام برايتان بازگو كرديم ميتواند باعث افزايش بازديد پست هايتان شود البته شما ميتوانيد از روش هاي ديگري در كپشن نويسي استفاده كنيد از جمله براي جذاب تر كردن پست هايي كه منتشر ميكنيد ميتوانيد در كپشن اينستاگرام خود كاربران تان را با روش هايي از قبيل ارائه كردن سوال يا يك درخواست كه آن ها را به نحوي به چالش بكشيد و يا از ضرب المثل ها و نقل قول هايي از بزرگان تاريخ در كپشن اينستاگرام خود استفاده كنيد بعد از نوشتن كپشن پست مربوطه را مستقيم انتشار ندهيد قببل از انتشار آن را بخوانيد اگر جايي مشكل داشت آن را اصلاح كنيد حتي ميتوانيد قبل از انتشار پست با يكي از دوستان خود مشورت بگيريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۸:۱۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

اينستاگرام هنرمندان

اينستاگرام هنرمندان

 

يكي از پر طرفدار ترين شبكه هاي اجتماعي حال حاضر جهان بدون شك اينستاگرام ميباشد در اين بين همواره، اينستاگرام هنرمندان مورد توجه ديگر كاربران ايراني اينستاگرام بوده و از طرف ديگر نيز فعاليت هنرمندان در اينستاگرام براي هيچ شخصي پوشيده نيست چه هنرمندان خارجي و چه داخلي، از اين رو شايد براي خيلي از كاربران اينستاگرام اين سوال پيش آمده كه كدام يك از اينستاگرام هنرمندان از لحاظ تعداد فالوور و محبوبيت در اينستاگرام از ديگري بيشتر ميباشد از اين رو ما در اين مقاله قصد داريم معروف ترين و محبوب ترين اينستاگرام هنرمندان را برايتان بازگو كنيم.

 

 

پر طرفدار ترين اينستاگرام هنرمندان در ايران

 

۱_ مهناز افشار

مهناز افشار با داشتن ۷٫۵ ميليون فالوور، ميتوان پر طرفدارترين و محبوب ترين اكانت ايراني در اينستاگرام از لحاظ تعداد تعقيب كننده دانست اين هنرمند سرشناس دور از جنجال هم نبوده و گاهي اوقات در مسائل و مشكلات اجتماي مطالبي در استوري و اينستاگرام خود منتشر كرده اما اكثر پست هاي خود مربوط به جشنواره هاي سينمايي و عكس هايي از گريم هاي متاوت خود ميباشد.

 

mahnaz_afshar

 

۲_رامبد جوان

مقام دوم اينستاگرام هنرمندان مجري سرشناس و معروف اين روز هاي صدا و سيما كشور رامبد جوان ميباشد.رامبد جوان با داشن ۷٫۱ ميليون فالوور دومين اكانت پرطرفدار فعلي كشور ميباشد اكثر پست هاي اين مجري سرشناس مربوط به برنامه خندوانه و اخبار هاي روز سينما و مسائل كشور ميباشد.

 

rambodjavan1

 

۳_ بهنوش بختياري

هنرمند سرشناس سينماي كشور مان كه بيشتر در ژانر طنز اقدام به بازيگري ميكند در رده بندي پر طرفدارترين اينساگرام هنرمندان جايگاه سوم را به خود اختصاص داده است. بهنوش بختياري با داشتن ۶٫۶ ميليون فالوور و نزديك به دو هزار پست منتشر شده يكي از پر فعاليت ترين پيج ها اينستاگرام را داراست.

 

behnoosh_bakhtiari

 

۴_الناز شاكردوست

الناز شاكردوست يكي از برجسته ترين بازيگران كشورمان ميباشد اين بازيگر با داشتن ۶٫۲ ميليون فالوور چهارم ليست ما در اينستاگرام هنرمندان جاي ميگيرد. بيشتر پست هاي اين بازيگر از پشت صحنه فيلمبرداري و گريم هاي خود بوده و گاهي اوقات نيز از عكس مسافرت هاي خارجي خود را به انتشار در مي آورد.

 

elnazshakerdoost

 

۵_ سحر قريشي

سحر قريشي نيز يكي از بازيگران معروف كه بعد از هنر نمايي در سريال دلنوازان به محبوبيت رسيد و بعد از آن نيز بيشتر در سريال و سينمايي هايي با ژانر عاشقانه فعاليت خود را ادامه داد. اين بازگير در اينستاگرام يكي از اشخاص معروف ميباشد كه با داشتن ۶ ميليون فالوور پنچمين اكانت پرطرفدار در بين اينستاگرام هنرمندان ما را شكل ميدهد.

 

 

 

حتما بخوانيد: اينستاگرام سحر قريشي

saharghoreyshiofficialpage

 

۶_محمدرضا گلزار

و اما سوپر استار سينماي كشورمان يعني محمد رضا گلزار، اين بازيگر بسيار محبوب با داشتن ۵٫۴ ميليون و منتشر كردن ۱۲۴۳ پست يكي از فعالترين كاربران اينستاگرام ميباشد كه اكثر پست هاي وي ويديو ميباشد البته در اين روز ها از فعاليت اصلي خود يعني بازيگري به سمت خواننده گي و اجراي برنامه هاي تلوزيون پرداخته است.

 

rezagolzar

 

۷_ترانه عليدوستي

و اما چيزي كه به احتمال زياد انتظارش را داشتيد ترانه عليدوستي بازيگري كه در روز هاي قبلي با سريال شهرزاد هنر نمايي ميكرد و حتي ميتوان گفت مهم ترين فعاليت بازيگري خود را در اين سريال به اجرا گذاشت اين بازيگر تعداد ۵٫۳ ميليون كاربر را در اينستاگرام به خود اختصاص داده و از اين رو ششمين بازيگر ليست ما در اينستاگرام هنرمندان را به خود اختصاص ميدهد. ترانه با منتشر كردن ۲۵۷ پست كه بيشتر آن پست ها مربوط به سريال شهرزاد ميباشد.

 

taraneh_alidoosti

 

 

نتيجه گيري

ما در اين مقاله خواستيم محبوب ترين و پر مخاطب ترين اكانت هاي اينستاگرام هنرمندان را برايتان نشان دهيم البته در اين بين ميتوانسيتم تعداد ليست اينستاگرام هنرمندان را از ۷ اكانت به بالا هم مورد بررسي قرار دهيم كه به همين مقدار بسنده كرديم. در اين ميان يكي از دغدغه هاي بيشتر كابران اينستاگرام كه علاقه به اكانت هاي هنرمدان دارند را نيز به نوعي برطرف كرديم زيرا اين افراد براي پيدا كردن اكانت هاي اصلي اينستاگرام هنرمندان به مشكل برميخوردند كه ما آي دي (آدرس) اين ۷ اكانت را در توضيحات آنها جاي داديم و تنها بر روي كليك و يا لمس مستقيما وارد اكانت اين هنرمندان خواهيد شد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۷:۲۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]