کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ربات اينستاگرام

تماس تصويري اينستاگرام

 

بعد از روز ها انتظار، اينستاگرام در آپديت جديد خود امكان تماس به صورت تصويري را براي كاربران خود فعال كرد البته انتظار داشتيم زودتر ها قابليت تماس تصويري اينستاگرام فعال شود حتي قبل تر از قابليت پخش زنده اما خب با يان وجود اين امكان بسيار چالش برانگيز و پركاربرد هم اضافه شد و امروز نيز ميخواهيم در مورد آموزش كامل تماس تصويري اينستاگرام صحبت كنيم.

 

ما در مقاله قبلي درمورد نحوه ارسال ويس در اينستاگرام صحبت كرديم و توضيح داديم كه براي ارسال پيام صوتي در اينستاگرام بايد از بخش دايركت اينستاگرام اقدام كرد كه ميتوانيد با مطالعه اين مقاله براي ارسال ويس در دايركت اينستاگرام خودتان اقدام كنيد.

 

نحوه برقراري تماس تصويري اينستاگرام :

 

تماس تصويري اينستاگرام نيز بايد از بخش دايركت آن صورت بگيريد كه در ادامه مقاله امروز مان نحوه تماس تصويري در اينستاگرام را توضيح خواهيم داد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده سپس از صفحه هوم، آيكون دايركت كه در بالا گوشه صفحه قرار دارد را لمس ميكنيم.

 

2_ با لمس اين آيكون ما وارد بخش دايركت اينستاگرام خود شده ايم كه ميتوانيم از اين قسمت وارد مكالمه با اكانت هاي حاضر در ليست موجود در اين صفحه شده و يا با استفاده از آيكون + مانندي كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد با پيج هاي جديد در ارتباط باشيم.

 

3_ بعد از انتخاب يكي از پيج ها، وارد صفحه مكالمه بيبن خود و اكانت مربوطه ميشويم و همانگونه كه در صفحه زير مشاهده ميكنيد در قسمت بالا گوشه صفحه، آيكون دوربين فيلمبرداري مانندي وجود دارد كه براي برقراري تماس تصويري در اينستاگرام بين شما و دوست تان (طرف مقابل) بايد يكي از شما پيش قدم شده و اين آيكون را لمس كنيد.

 

4_  بعد از لمس آيكون فيلمبرداري اعلان جديد در بخش دايركت اكانت مربوطه كه شما به آن درخواست تماس ويديويي داده ايد ارسال ميشود و در صورت تاييد آن، تماس ويديويي بين شما و مخاطب مربوطه آغاز خواهد شد.

 

 

 

چند نكته:

بعد از برقراري تماس تصويري براي شما سه آيكون فيلمبرداري، قطع تماس و ميكروفون كه به ترتيب براي قطع تصوير، قطع تماس ويديويي به صورت كامل و قطع صداي محيط در تماس تصويري اينستاگرام ميباشد.

اينستاگرام شما و طرف مقابل كه ميخواهيد تماس تصويري برقرار كنيد بايد به آخرين نسخه اينستاگرام آپديت شده باشد.

تماس ويدويي را ميتوان در گروه ها به اجرا در آورد و تا 4 اكانت را ميتوانيد همزمان در يك تماس ويديويي حاضر كنيد.

تمامي اعلان هاي تماس ويديويي اينستاگرام اعم از درخواست برقراري تماس و يا موفق بودن و نبودن تماس تصويري و... در قسمت مكالمه دايركت تان به شما گزارش خواهد شد.

 

 

جمع بندي

قابليت هاي جديدي كه اينستاگرام در قسمت دايركت خود درحال اضافه كردن ميباشد ميتواند در آينده نزديك رقيب پيام رسان هايي چون تلگرام شود. البته دايركت اينستاگرام پتانسيل پيشي گرفتن از پيام رسان ها را دارد چرا كه هنوز قابليت هاي زيادي چون ارسال ويديو درخود را نداشته به هرحال بايد ديد در آينده چه امكاناتي از طرف اينستاگرام در اين بخش براي كاربرانش اضافه خواهد شد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۴ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۹:۵۰ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

سوال در استوري اينستاگرام

 

اينستاگرام در آپديت جديد و چالش برانگيز خود كه منجر به اضافه شدن امكان تازه اي با عنوان استوري اينستاگرام كاربران خود را پيش از پيش عاشق خود كرد در واقعه ويژگي كه از رقيب خود يعني اسنپ چت الگو برداري كرده بود. اما اينستاگرام هنوز از  آپديت هاي متعدد خود در  قسمت استوري نكشيده و هر روز و هفته در حال اضافه كردن قابليت هاي جديد در بخش استوري خود ميبياشد ما نيز قبل ها در مورد ويژگي هاي جديد استوري اينستاگرام از جمله ارسال نظرسنجي در استوري اينستاگرام صحبت كرديم امروز نيز ميخواهيم در مورد برچسب سوال در استوري اينستاگرام صحبت كنيم.

 

برچسب سوال و يا Ask a Question ويژگي جالبي ميباشد كه فالوور و بازديد كننده هاي استوري شما را به چالش كشيده و باعث ميشود تا نظرات آنها را نيز در مورد استوري خود بدانيد، كه به اين نوع استوري ها نيز استوري سوالي و يا پرسش و پاسخ اينستاگرام ميگويند كه شما در واقعه از افراد بازديد كننده خود، سوالات دلخواه تان را ميپرسيد. استفاده از برچسب سوال در استوري اينستاگرام بسيار ساده و تنها با چند لمس ميتوانيد از اين برچسب استفاده كنيد.

 

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: آموزش استوري اينستاگرام

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

استفاده از برچسب سوال در استوري اينستاگرام :

همانطوركه گفتيم استفاده از برچسب، سوال پرسيدن در استوري اينستاگرام بسيار ساده و تنها با چند حركت ميتوانيد از آن استفاده كنيد براي شروع مراحل زير را عملي كنيد.

 

1_ با استفاده از برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود ميشويم كه پس از ورود از صفحه هوم اينستاگرام مان وارد بخش استوري اينستاگرام مان ميشويم.

2_ بعد از ورود به استوري اينستاگرام حال عكس و يا ويديو خود را گرفته و يا از گالري سند خود را انتخاب ميكنيم.

3_  حال بايد آيكون شكلك مانندي كه در بالاي صفحه وجود دارد را لمس كنيد تا ليست انواع برچسب ها برايتان باز شده و سپس برچسب سوال يا همان Ask a Question انتخاب كنيد.

سوال در استوري اينستاگرام

 

 

4_ بعد از انتخاب اين برچسب حال ميتوانيد متن خود را نوشته و بعد ازآماده سازي آن را ارسال كنيد و منتظر پاسخ دوستان خود در اينستاگرام باشيد.

سوال در استوري اينستاگرام

 

 

 

با انجام اين مراحل ميتوانيد اولين سوال براي استوري خود را حاضر و آماده اشتراك گذاري كنيد و سپس منتظر ارسال نظرات مخاطبان خود در صفحه فيد اينستاگرام خود باشيد زيرا هر نظري كه براي شما ارسال شود به صورت اعلان در اين صفحه مشاهده خواهيد كرد و همچنين ميتوانيد نسبت به نظرات مخاطبان خود واكنش نشان داده و نظرات آنها را نيز به اشتراك بگذاريد.

 

 

 

استفاده از برچسب نظرسنجي و احساسات براي سوال در استوري :

ايجاد استوري سوالي تنها به برچسب Ask a Question ختم نميشود و شما ميتوانيد با ساتفاده از برچسب احساسات كه جديدا اينستاگرام اين برچسب را ضافه كرده از  دوستان خود به صورت راي مانند نظرات آن ها را جويا شويد و حتي برچسب نظرسنجي را نيز ميتوان براي ايجاد يك استوري سوالي استفاده كرد نحوه فعالسازي تمامي برچسب ها در استوري اينستااگرام به مانند تو.ضيحات قبل ميباشد تنها كافي ايستد خودتان را كمي درگيز كنيد

 

 

جمع بندي

برچسب هاي سوال احساسات و نظر سنجي در استوري اينستاگرام ابزاري هستند تا شما از نظرات كاربران تان طالاع پيدا كرده و حتي نظرات آنها را براي عموم به نمايش بگذاريد ما در مقاله هاي قبلي در مورد ثبت نظرسنجي در استوري اينستاگرام صحبت كرديم كه در آينده نيز بيشتر در مورد انواع ويژگي استوري صحبت خواهيم كرد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۴ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۹:۱۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

ريپورت اينستاگرام

 

در نظر بگيريد شخصي شما را در اينستاگرام مدام اذيت يا در حال توهين كردن به شماست خب تكليف شما با اين اكانت چيست؟ در اينجاست كه اينستاگرام ويژگي با عنوان ريپورت اينستاگرام را براي حل چنين مشكلاتي در دسترس شما قرار داده تا چنين افرادي را براي جريمه و يا بسته شدن اكانت مربوطه به اينستاگرام گزارش دهيد اين تنها يك مثال از استفاده ريپورت كردن در اينستاگرام ميباشد امروز ميخواهيم آموزش جامع قابليت ريپورت اينستاگرام را براي شما عزيزان بازگو كنيم كه با مطالعه اين مقاله شما ميتوانيد به راحتي افراد خاطي از جمله افرادي كه پيام تبليغاتي بيش از حد براي شما كامنت ميكنند پست هاي دلخراش و دور از اصول منتشر ميكنند اكانت هايي كه پست هاي شما را كپي ميكنند و... به اينستاگرام گزارش بدهيد همچنين ارائه راه حل هايي براي خروج از ريپورت اينستاگرام در صورت ريپورت شدن اكانت خودتان را با خواندن و مطالعه كردن مقاله امروز به راحتي ميتوانيد اقدامات لازم را انجام دهيد.

 

 

ريپورت اينستاگرام چه تفاوتي با بلاك كردن در اينستاگرام دارد؟

بسياري از كاربران اينستاگرام تفاوت ريپورت در اينستاگرام با بلاك كردن در اينستاگرام را نميدانند اين دو ويژگي بسيار پر كاربرد بوده اما تفاوت هاي زيادي با هم دارند در نظر بگيريد شما نميخواهيد اكانت خاصي در اينستاگرام پست ها و حتي پيج شما را ببيند و يا برعكس شما ديگر نميخواهيد اثري از يك اكانت خاص در اينستاگرام را مشاهده كنيد در اين مواقع بايد شما آن اكانت را بلاك كنيد اما شما با انجام ريپورت در اينستاگرام در واقعه آن اكانت را بنا بر دلايلي كه در ادامه خواهيم گفت به اينستاگرام گزارش ميدهيد اگر دليل شما قانع كننده باشد قطعا به نتيجه خواهيد رسيد و اكانت مربوطه جريمه خواهد شد اما دليل شما قانع كننده نباشد هيچ اتفاقي بر اكانت مربوطه نخواهد افتاد.

نكته: گاهي اوقات شما از طرف اينستاگرام بلاك ميشويد كه اين نوع بلاك شدن ميتواند فعاليت هايي چون لايك، فالو، آنفالوو و ارسال كامنت شما را براي مدتي غير فعال كند كه براي رفع بلاك در اينستاگرام كافي ايست براي چند روز از انجام اين فعاليت ها خودداري كنيد.

 

از كجا اكانتي را ريپورت كنم؟

خب بعد از اين كه تفاوت بين بلاك و ريپورت اينستاگرام را ياد گرفتيم حال براي افراد تازه كار كه تازه در اينستاگرام عضو شده اند اين سوال پيش مي آيد كه از كدام راه ها و يا از كجا ميتوانم اكانتي را ريپورت كنم؟ شما ميتوانيد از سه را اقدام به ريپورت يا همان اقدام به گزارش اكانت مربوطه به اينستاگرام كنيد ريپورت كامنت، ريپورت يك پست حال عكس باشد يا ويديو و ريپورت كردن خود اكانت كه موارد ذكر شده را در ادامه مورد بررسي قرار ميدهيم.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

چگونه يك اكانت اينستاگرام را ريپورت كنيم؟

اگر  از يك نفر خوشتان نمي آيد و ميخواهيد آن را به اينستاگرام گزارش دهيد كافي ايست مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد.

 

۱_ وارد اكانت آن شخص شده و سپس در قسمت بالاي صفحه آن اكانت آيكون سه نقطه در بالا قسمت راست صفحه را لمس كنيد.

۲_ بعد از لمس اين آيكون برايتان در همان صفحه كادري باز خواهد شد كه گزينه هاي زيادي دارد اما هدف ما گزينه اول اين كادر يعني " ...report"  ميباشد كه انتخاب ميكنيم.

۳_ بعد از انتخاب اين گزينه دوباره يك كادر ديگر برايتان نمايان خواهد شد كه اين بار دو گزينه دارد گزينه اول "its spam" به معني هرزنامه و يا اسپمر يا به قول خودمان مزاحم ميباشد. براي مثال در نظر بگيريد شخصي اكانت شما را فالو آنفالو ميكند و اين كار را به صورت مداوم انجام ميدهد در اين شرايط شما ميتوانيد با استفاده از اين گزينه به اينستاگرام پيج مربوطه را گزارش دهيد حتي اكانت هايي كه پيام هاي تبليغاتي زيادي زير پست شما كامنت كرده و يا پيام دايركتي ارسال ميكنند نيز شامل اين مورد ميشوند.

ريپورت اينستاگرام

 

 

۴_ اما گزينه دوم يعني "its inappropriate" براي زماني ايست كه شما دلايل محكم تري براي گزارش اكانت مد نظر خود به اينستاگرام داشته باشيد. با انتخاب اين گزينه شما وارد صفحه اي خواهيد شد كه سه گزينه دارد (البته اگر اكانت مربوطه را قبلا فالو نكرده باشيد دو گزينه خواهد داشت)

ريپورت اينستاگرام

 

 

i don t want to see this account s photos or videos in my feed:

اگر نميخواهيد ديگر عكس و يا ويديو ها و نيز استوري هاي منتشر شده توسط اين اكانت را مشاهده كنيد كافي ايست گزينه اول را لمس و سپس اكانت مربوطه را در صفحه باز شده آنفالو كنيد.

 

i don t want this account to be able to see my photos or videos or search for me:

اگر ميخواهيد هم شما و هم ادمين اكانت مربوطه پست هاي يكديگر را مشاهده نكنيد كافي ايست گزينه دوم را انتخاب و سپس در صفحه باز شده اكانت مربوطه را بلاك نماييد.

 

i believe this account violates instagrams community guidelines:

به نوعي دو گزينه بالا را ميتوانسيتد بدون ورود به بخش ريپورت اينستاگرام نيز در بخش هاي ديگر به راحتي انجام دهيد اما اين گزينه يعني گزينه سوم براي زماني ايست كه شما دلايل محكم تري براي گزارش اين اكانت براي اينستاگرام داشته باشيد و يا به قولي ميخواهيد اين اكانت از طرف اينستاگرام حذف شود كه بايد اين گزينه را انتخاب كنيد.

 

۵_ با انتخاب گزينه سوم در صفحه قبلي شما وارد صفحه اي خواهيد شد كه دو گزينه دارد.(تصوير بالا عكس دوم)

 

 report a photo, video comment :

با انتخاب گزينه اول شما دليل گزارش تان را عكس يا ويديو و يا كامنت هاي اين اكانت نشان ميدهيد كه بعد از لمس آن اينستاگرام شما را وراد صفحه اي ميكنيد كه بايد در آن صفحه گزارش خود را تكميل كنيد.

 

report account:

با انتخاب اين گزينه شما هنوز مصر هستيد كه دلايل ديگر و محكم تري براي گزارش اين اكانت براي اينستاگرام داريد.

 

 

۶_ خب با انتخاب گزينه دوم يعني report account شما دوباره وارد صفحه ديگري خواهيد شد كه گزينه هاي مختلفي دارد اين گزينه ها به ترتيب زير ميباشند.

 

ريپورت اينستاگرام

 

posting annoying content:

اكانت مربوطه، منتشر كننده مطالب آزار دهنده ميباشد.

 

posting spam:

گزارش به عنوان يك اسپم كه در حال مزاحمت شديد براي من ميباشد.

 

posting inappropriate content:

اكانت مربوطه، محتوا و پست هاي نامناسب ارسال ميكند.

 

this profile is pretending to be someone else:

اكانت مربوطه تظاهر به شخص ديگري ميكند.

 

might be posting my intellectual property without authorization:

رعايت نكردن حق كپي رايت

 

با انتخاب يكي از گزينه هاي بالا شما اكانت مربوطه را بنا به دلايلي كه در مطالب بالا توضيح داديم به اينستاگرام گزارش داديد البته برخي از گزينه ها نياز به شرح و توضيحات بيشتر دارد اما هنگامي كه پيام thanks for reporting this را دريافت كرديد كه در تصوير بالا در عكس دوم اين پيام را مشاهده ميكنيد با موفقيت توانسته ايد فرد مذكور را ريپورت كنيد.

 

 

چگونه يك عكس و يا ويديو را گزارش بكنيم ؟

خب بعد از توضيحات كامل در مورد ريپورت اينستاگرام براي يك اكانت وقت آن رسيده در مورد ريپورت كردن يك عكس و يا ويديو يا به صورت كلي ريپورت كردن يك پست در اينستاگرام برسيم. براي ريپورت كردن يك پست در اينستاگرام كافي ايست مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد

 

۱_ وارد پست مربوطه شده و سپس آيكون سه نقطه در بالا قسمت راست صفحه را انتخاب كنيد تا به مانند آموزش قبل برايتان كادري باز شود.

۲_ در كادر باز شده گزينه اول يعني report را انتخاب كرده و بعد در ادامه فرايند ريپورت اينستاگرام براي يك پست كادر ديگري باز خواهد شد كه ميتوانيد در اين كادر گزينه اول يعني its spam را انتخاب كنيد.

۴_ اما گزينه دوم يعني "its inappropriate" براي زماني ايست كه شما دلايل ديگري براي گزارش اكانت مربوطه به اينستاگرام را داريد از جمله اين گزينه ها ميتوان به انتشار پست هاي خشونت آميز نژاد پرستي و... توسط اكانت مذكور نام برد.

 

ريپورت اينستاگرام

i just don t like it:

با انتخاب اين گزينه دليل شما براي گزارش، شخصي ميباشد كه در صورت انتخاب نيز وارد صفحه اي خواهيد شد كه اينستاگرام از شما ميخواهد در صورت خواست اكانت مربوطه را بلاك كنيد.

 

nudity or ***graphy:

تصوير و يا ويديويي هايي كه نشان از برهنگي و يا حركات دور از اخلاق را رواج ميدهد.

 

hate speech or symbols:

تصاوير و يا ويدويي هايي كه نشان از نژادپرستي باشند و بيننده را تشويق به خشونت و نژادپرستي كند.

 

Violence or threat of violence:

به نمايش گذاشتن آزار و اذيت و همچنين رواج خشونت.

 

sale or promotion of firearms:

تبليغ و يا فروش سلاح گرم و اسلحه

 

sale or promotion of drugs:

تبليغ و يا فروش مواد مخدر و اعتياد آور

 

harassment or bullying:

به نمايش گذاشتن آزار و اذيت ديگران

 

intellectual property violation:

رعيات نكردن مالكيت معنوي و كپي رايت

 

self injury:

ترويج خود زني و يا انتشار پست هايي از خودكشي

 

 

 

ريپورت كردن كامنت در اينستاگرام

خب تا اينجاي كار ما نحوه ريپورت اكانت اينستاگرام و ريپورت يك عكس و يا ويديو را بررسي كرديم اما شما ميتوانيد كامنت هاي توهين آميز و يا تبليغاتي را در پست هاي خود و حتي در پست هاي ديگر اكانت ها به اينستاگرام گزارش دهيد.

ريپورت اينستاگرام

 

همانطور كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد براي ريپورت كردن يك كامنت در اينستاگرام كافيه وارد پست مربوطه اي بشيد كه پيام مد نظردر آن كامنت شده و براي ريپورت كردن كامنت مربوطه كافيه بر روي پيام لمس كرده و نگهه داريد تا كادري برايتان باز شود در كادر باز شده از شما سوال پرسيده ميشود كه دليل گزارش اين كامنت مد نظر شما چيست كه شما ميتوانيد از بين دو گزينه حاضر يكي را انتخاب كنيد اگر گزينه اول يعني spam or scam را انتخاب كنيد اين كامنت را يك پيام مزاحم يا به قولي تبليغاتي و يا يك پيام براي اهدافي نظير كلاهبرداري به اينستاگرام گزارش ميدهيد اما اگر گزينه دوم يعني abusive content انتخاب كنيد داريد آن كامنت را به عنوان يك پيام توهين آميز و يا نژادپرستي به اينستاگرام گزارش ميدهيد.

 

 

چگونه يك استوري اينستاگرام را گزارش دهيم؟

در نظر بگيريد شما در حال اينستاگردي هستيد تا اين كه يك استوري را در اينستاگرام مشاهده ميكنيد و بنا به دليلي ميخواهيد اين استوري منتشر شده را ريپورت كنيد يا به قولي به اينستاگرام گزارش دهيد، براي اين كار كافي ايست وارد استوري مربوطه شده و سپس در كادر ارسال پيام، آيكون سه نقطه كه در تصوير زير نشان داده شده را انتخاب كرده و بعد از انتخاب به مانند آموزش قبلي كه يك عكس يا ويديو را ريپورت ميكرديم گزينه هاي مربوطه را انتخاب كرده و سپس استوري مربوطه را ريپورت كنيد.

ريپورت اينستاگرام

 

 

ريپورت اينستاگرام در قسمت دايركت

شما ميتوانيد در قسمت دايركت اينستاگرام در صورت نياز، پيام و حتي خود اكانت مربوطه را ريپورت كنيد. اگر ميخواهيد پيامي را در دايركت گزارش كنيد كافي ايست بر روي پيام لمس كرده و نگهه داريد تا كادري باز شود در كادر باز شده گزينه اول يعني report را انتخاب كنيد كه با انتخاب اين گزينه شما وارد صفحه اي خواهيد شد كه بايد نوع گزارش خود را انتخاب كنيد و همان صفحه اي برايتان به نمايش در مي آيد كه در ريپورت كردن يك پست نمايش داده ميشد كه ميتوانيد مطالب بالا را مطالعه كنيد. شايد در چند گزينه با هم تفاوت داشته باشند اما در كل شما ميتوانيد نوع گزارش خود را در رابطه با پيام دريافتي به اينستاگرام انتخاب و ارسال كنيد.

ريپورت اينستاگرام

 

 

اما اگر ميخواهيد خود اكانت مربوطه را از بخش دايركت اينستاگرام ريپورت كنيد كافي ايست در صفحه مكالمه بين خود و اكانت مربوطه اسم آن اكانت را كه در بالاي صفحه قرار دارد را انتخاب كرده تا به قسمت جزئيات رجوع كرده باشيد در اين صفحه شما بايد گزينه آخر يعني report را انتخاب كنيد و به مانند آموزش ريپورت كردن يك اكانت اقدام به گزارش كنيد.

 

 

چند نكته در مورد ريپورت اينستاگرام

 

ريپورت كردن بي مورد هر چقدر هم زياد باشد بدون تاثيير خواهد بود براي مثال اگر يك ميليون اكانت پيج شما را ريپورت كنند و دليل موجه اي براي گزارش خود نداشته باشند هيچ خطري اكانت شما را تهديد نميكند يا برعكس اگر شما اكانت ديگري را بي مورد ريپورت كنيد طبيعتا اكانت مربوطه هيچ جريمه اي نخواهد شد

شايد شما هم پست هايي در اينستاگرام ديده باشيد كه ادمين انتشار دهنده آن پست از شما ميخواهد پيام انگليسي زير پست آن كامنت كنيد تا به قول خودش از ريپورتي در آيد كه اصلا اين مشكل مربوط به ريپورت اينستاگرام نميباشد و اكانت مذكور احتمالا از طرف اينستاگرام يكي از فعاليت هايش بلاك شده براي مثال فالو كردن، لايك كردن و...

در صورت ريپورت شدن اكانت تان، شما هيچ پيامي را دريافت نخواهيد كرد فقط در چند موارد ميتوانيد ريپورت شدن خود را از طرف يك اكانت به خصوص احساس كنيد.

اصلي ترين جريمه اينستاگرام براي پيج هايي كه قوانين اينستاگرام را رعايت نميكنند و در پي ريپورت ديگر اكانت ها به اينستاگرام گزارش شده اند غير فعال و يا همان ديسيبيل شدن اكانت آن ها ميباشد كه در صورت بروز چنين مشكلي ميتوانيد مقاله بازيابي اكانت اينستاگرام را مطالعه كنيد.

اما براي خروج از ريپورت اينستاگرام و جريمه نشدن بايد فعاليت هاي قبلي خود را تغيير دهيد تا در نهايت اكانت اينستاگرام شما ديسيبيل نشود.

مطالبي چون ربات رفع ريپورت اينستاگرام، نرم افزار رفع ريپورت اينستاگرام، دانلود برنامه ريپورت اينستاگرام، چند نفر ريپورت كنند اينستاگرام بسته ميشه، چند نفر بايد ريپورت كنن در اينستا و... مطالبي بيهوده نيستند و اگر ميخواهيد وقت تان را تلف كنيد سراغ اين نوع موارد برويد.

 

 

 

فيلم آموزشي ريپورت اينستاگرام:

 

 

صوت در مورد ريپورت اينستاگرام:

 

 

جمع بندي:

داخل پيج شخصي خودم اكانتي بود كه هميشه زير پست هاي من كامنت تبليغاتي ميفرستاد اول ها كاري با پيام هاش نداشتم حتي پاك هم نميكردم اما روزي رفتم به دايركتش پيام دادم و گفتم اگه امكانش هست ديگه پيام تبليغاتي نفرستيد كه با جوابي بسيار دور از اخلاق روبرو شدم و من با كمال رعايت ادب رفتم به راحتي زير پست هايي كه كامنت فرستاده بود يكي يكي كامنت هاش رو ريپورت و سپس خود اكانت رو ريپورت كردم كه بعد از چند روز پيامي از اينستاگرام برام اومد و تشكر كرده بود بخاطر گزارش اكانتي كه داشت به عنوان يك اسپم فعاليت ميكرد و اينستاگرام اكانت مربلوطه رو غير فعال كرده بود اگر شما هم با چنين افرادي روبرو هستيد و يا در آينده روبرو شديد با رعايت ادب به راحتي هر چه تمام ميتونيد پيج مربوطه رو ريپورت كنيد اگر چنين تجربه مشابه اي داريد ميتونيد زير همين مقاله با ما در ميون بزاريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳ دى ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۴:۵۱ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

احتمالا براي شما پيش آمده كه بخواهيد يكي از پست هاي خود را حذف كنيد اما از انجام اين كار عاجز مانده ايد يا خواسته ايد كه بعد از ارسال و منتشر كردن پست خود آن را ويرايش كنيد اما طريقه ويرايش آن و گزينه هاي مربوطه به آن را نميدانستيد. استفاده از اين امكانات كمي پيش پا افتاده هستند اما شايد براي برخي از افراد كه جديد عضو اينستاگرام شده اند و در اينستاگرام ثبت نام كرده اند آشنايي كافي با تنظيمات اينستاگرام را نداشته باشند كمي با مشكل روبرو كند

خود من در اوايل فعاليتم در اينستاگرام با چنين مشكلاتي روبرو بودم اما جاي نگراني و خجالتي ندارد چون به راحتي ميتوانيد هم برخي از پست هاي خود را حذف و يا آنها را ويرايش كنيد، بحث امروز ما در مورد حذف پست اينستاگرام ميباشد اما سعي خواهيم كرد نحوه ويرايش پست در اينستاگرام را نيز گوشزد كنيم.

 

 

نحوه حذف پست در اينستاگرام :

شما ميتوانيد پست هاي خود را به دو صورت دائمي و موقت ( آرشيو ) پاك كنيد كه ما به آموزش هر دو اين قابليت اشاره خواهيم كرد.

 

 

حذف دائمي پست در اينستاگرام :

براي حذف كامل پست اينستاگرام خود كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ وارد اكانت اينستاگرام خود شده و سپس به صفحه پروفايل اكانت خود يعني جايي كه پست هاي منتشر شده شما در آنجا وجود دارد ميرويم.

2_ پستي را كه قصد حذف آن را داريم انتخاب و وارد آن ميشويم.

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

3_ در صفحه باز شده شما براي حذف پست اينستاگرام خود بايد آيكون سه نقطه در بالا قسمت راست صفحه را انتخاب كرده و در كادر باز شده گزينه delete را لمس و سپس به مانند تصوير زير آن را تاييد كنيد.

 

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

حذف موقتي پست ( آرشيو كردن )

آرشيو در اينستاگرام يكي از قابليت هاي جديد اينستاگرام ميباشد كه شما با استفاده از آن ميتوانيد پست هاي خود را بايگاني كرده تا در صورت خواست خودتان دوباره آن را به نمايش عموم در آوريد و يا مشاهده آن را فقط براي خودتان امكان پذير كرده باشيد، براي بايگاني كردن پست اينستاگرام خود كافي ايست

 

1_ به مانند آموزش قبلي پست مربوطه را براي حذف موقت و يا همان آرشيو كردن انتخاب ميكنيم.

2_ سپس آيكون سه نقطه را انتخاب كرده و در كادر باز شده به جاي گزينه delete گزينه اول يعني archive را انتخاب ميكنيم.

 

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

3_ با انتخاب اين گزينه پست مربوطه در بخش آرشيو اينستاگرام تان جاگذاري شده و از صفحه پروفايل شما پاك ميشود.

4_ براي بازگرداني پست ارشيو شده كافيه در صفحه پروفايل اينستاگرام تان آيكون آرشيو در قسمت بالاي صفحه را انتخاب كرده و سپس به قسمت پست هاي آرشيو شده برويد و پست مد نظر را انتخاب كرده و سپس آيكون سه نقطه را انتخاب و گزينه show on profile را انتخاب كنيد تا پست مربوطه دوباره به نمايش عموم در آيد.

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

 

ويرايش پست ارسال شده :

در نظر بگيريد شما يك پست در اينستاگرام ارسال كرده ايد اما در كپشن اينستاگرام آن غلط املايي داشتيد و يا ميخواهيد به هر دليلي بخشي از متن آن را تغيير دهيد و يا اينكه بخواهيد اكانت هايي را در پست خود تگ كنيد و ... تكليف شما چيست؟ شما به راحتي ميتوانيد با استفاده از ايكون سه نقطه در پست مربوطه به راحتي تغييرات لازم را انجام دهيد.

براي اعمال تنظيمات و ويرايش هاي مختلف بر روي پستتان كافي ايست وارد پست مربوطه شده و به مانند آموزش قبل ايكون سه نقطه را لمس كرده و در كارد باز شده ويرايش هاي دلخواه تان را انجام دهيد.

حذف پست اينستاگرامحذف پست اينستاگرام

 

archive :

همانگونه كه در اين آموزش اشاره شد شما با استفاده از قابليت جديد آرشيو در اينساگرام به راحتي ميتوانيد پست هاي خود را بايگاني كرده و يا به قولي پست خود را به صورت موقت حذف كرده باشيد.

 

share :

با استفاده از اين گزينه شما ميتوانيد پست مربوطه را در شبكه هاي اجتماعي ديگر نظير فيسبوك، توييتر به انتشار برسانيد.

 

edit :

شما با استفاده از اين گزينه ميتوانيد پست خود را ويرايش كنيد، ويرايش پست شما حال چه عكس باشد و چه ويديو شامل بخش كپشن اينستاگرام ، تگ كردن اكانت هاي ديگر و اضافه كردن مكان باشد.

 

delete :

همانطور كه گفتيم شما با انتخاب گزينه delete و تاييد آن پست مد نظر را حذف ميكنيد.

 

turn of commenting :

با استفاده از اين قابليت قادر خواهيد بود تا قسمت نظرات پست مربوطه را غير فعال كنيد كه در پي آن آيكون كامنت گذاري پست شما غير فعال خواهد شد و براي فعالسازي آن كافي ايست دوباره به مانند قبل اين قسمت را فعالسازي كنيد.

 

copy link :

اگر شما ميخواهيد پست خود و يا ديگران را دانلود كنيد بايد اين گزينه را انتخاب كرده تا لينك دانلود آن را كپي كرده باشيد و با استفاده از برنامه هاي مجزا و يا سايت هاي دانلود از اينستاگرام عكس و يا ويديو مربوطه را دانلود كنيد.

 

share on whats app :

اگر در واتس آپ اكانت داريد ميتوانيد پست مربوطه را در واتس آپ براي ديگران به اشتراك بگذاريد.

 

 

فيلم آموزشي حذف پست اينستاگرام :

نمايشگر ويديو
00:00
    
01:42

 

 

گفتگو در مورد حذف پست اينستاگرام :

 

 

جمع بندي

امروز ما نه تنها طريقه حذف پست در اينستاگرام را برايتان توضيح داديم بلكه با مطالعه و مشاهده فيلم اموزشي مربوطه ميتوانيد به راحتي پست هاي ارسال شده خود را ويرايش و يا اشتراك گذاري كنيد همچنين شما ميتوانيد برخي از پست هاي خود را بايگاني كرده تا در صورت خواست خودتان دوباره ان ها را به نمايش عموم در آوريد اگر مشكل خاصي در حذف پست هاي خود داشتيد مشكلتان را با ما در ميان بگذاريد.

 


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳ دى ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۴:۱۱ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

حذف اكانت تلگرام

 

تلگرام را ميتوان محبوبت ترين شبكه اجتماعي البته به عنوان يك پيام رسان در ايران دانست اين پيام رسان فقط در ايران ۴۰ ميليون كاربر را به خود اختصاص داد و روند روبه رشد خود را هنوز از دست نداده و روز به روز به كاربران آن اضافه ميشود اما در اين بين افرادي پيدا ميشوند كه بنا به دلايلي قصدحذف اكانت تلگرام خود را دارند خود من نيز در اين سالها بعضي اوقات مجبور به حذف اكانت ميشوم شايد شما دلايل محكم تري براي ديليت اكانت تلگرام خود داشته باشيد به هر حال امروز ميخواهيم طريقه پاك كردن اكانت تلگرام را آموزش دهيم.

 

 

حتما بخوانيد: حذف اكانت اينستاگرام

 

مراحل حذف اكانت تلگرام

از آن جايي كه حذف تلگرام از روي نرم افزار آن انجام شدني نيست براي پاك كردن تلگرام خود بايد به سايت تلگرام رفته و از آن جا اقدام به ديليت كردن اكانت خود كنيد براي شروع كافي ايست مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد.

 

ورود به سايت تلگرام

 

۱_ براي ورود به سايت تلگرام لازم است همين لينك را كليك و يا لمس كنيد. همچنين ميتوانيد لينك زير را لمس كرده تا وارد سايت تلگرام شده باشيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

https://my.telegram.org/

 

۲- در صفحه باز شده، تلگرام از شما شماره موبايل اكانت مربوطه اي را كه ميخواهيد وارد آن شويد را در كادر "YOUR PHONE NUMBER" درخواست ميكند كه شما قبل از نوشتن شماره موبايل خود بايد ابتدا كد ۹۸+ را نوشته و سپس شماره تلفن اكانتي را كه ميخواهيد آن را حذف شود را وارد كنيد و بعد كادر آبي رنگ NEXT را لمس و يا كليك كنيد.

حذف اكانت تلگرام

 

۳_ بعد از انتخاب next كادر ديگري با نام " confirmation code " در زير كادر بالا ايجاد ميشود، كه در اينجا تلگرام از شما كد ارسال شده به اكانت تلگرام شما يعني تلگرامي كه به اين شماره وجود دارد ارسال خواهد كرد. كه شما بايد وارد اكانت تلگرام خود شده و كد مربوطه را كپي و يا عينا آن كد را نوشته و به بزرگي كوچكي حروف ارسال شده دقت كرده و سپس آن را در كادر دوم جاگذاري كنيد و در آخر كادر آبي رنگ SIGN IN را لمس كرده تا وارد اكانت خود در سايت تلگرام شويد.

حذف اكانت تلگرام

 

 

ورود به بخش delete telegram :

 

۱_ بعد از ورود موفقيت آميز به اكانت خود در سايت تلگرام شما با سه گزينه و نوشته آبي رنگ روبرو ميشويد كه براي ديليت اكانت تلگرام خود كافي ايست گزينه دوم يعني delete account را انتخاب كنيد.

 

۲_ در صفحه حذف حساب تلگرام شما با چنين صفحه اي روبرو خواهيد شد كه تلگرام دليل پاك كردن اكانت را از شما سوال ميكند كه شما ميتوانيد بدون هيچ جوابي كادر آبي رنگ done را انتخاب كنيد.

۳_براي آخرين بار و اين كه شايد تلگرام شما را منصرف از حذف اكانت خود كرده باشد پيام ديگري در كادر جديدي باز ميشود و اگر مصمم بر خداحافظي از تلگرام هستيد كافي ايست كادر قرمز رنگ" yes, delete my account " را لمس كنيد.

حذف اكانت تلگرام

 

۴_ و در آخر بعد از تاييد نهايي شما با چنين پيام سيز رنگي مواجهه خواهيد شد كه نشان از حذف موفقيت آميز اكانت تلگرام شما ميباشد و تلگرام از شما ميخواهد كه به زودي دوباره به تلگرام برگرديد در واقع ميتوان گفت با مشاهده اين پيام ديگر اكانت تلگرام شما پاك شده شده و براي ايجاد حساب كاربري در تلگرام بايد از اول ثبت نام كنيد.

حذف اكانت تلگرام

 

چند نكته:

  • در نظر داشته باشيد با ديليت اكانت تلگرام خود تمامي پيام هاي ارسال شده و دريافتي از طرف حساب كاربري شما غير قابل بازگرداني خواهد بود و در صورت ثبت نام دوباره شما با همان شماره موبايل در تلگرام پيام هاي رد و بدل شده قبلي باز نخواهد گشت و شما با يك حساب خالي از پيام روبرو خواهيد شد.
  • اگر در محدود زمان كوتاه اقدام به حذف چندين باره اكانت خود در تلگرام كنيد به احتمال بالا شماره شما براي چند هفته بن خواهد شد و شما تا چند هفته از ثبت نام در تلگرام باز خواهيد ماند.
  • همانطور كه گفتيم پاك كردن حساب تلگرام تنها از طريق سايت تلگرام امكانپذير ميباشد و در صورت دريافت پيام هاي مشابه در اكانت تلگرام تان از افراد ناشناس و يا افرادي كه خود را كاركنان تلگرام و يا كاركنان دولتي جا ميزنند نشان از سو استفاده آن ها ازشما ميباشد يا پيام آن ها را ناديده بگيريد و يا آن ها را بلاك كنيد.
  • اگر پيام و يا كد حذف اكانت تلگرام را بدون هيچ درخواستي از طرف خودتان دريافت كرديد آن را ناديده بگريد احتمالا شخصي به اشتباه شماره شما را نوشته و يا اين كه كسي قصد شوخي با شما را دارد.

 

 

 

فيلم آموزشي حذف اكانت تلگرام

 

نمايشگر ويديو
00:00
    
02:16

بحث در مورد حذف اكانت تلگرام

 

 

جمع بندي

شما به راحتي ميتوانيد با استفاده از اين روش حساب تلگرام خودتان را پاك كنيد. اما امروز ميخواهم با يك مثال واقعي مقاله امروز  را به پايان برسانيم، سال قبل من براي اولين بار بنا به دلايلي مجبور به ديليت اكانت تلگرام خودم شدم در آن موقع چيزي كه فكر ميكردم اين بود كه بعد از ديليت كردن اكانت خودم ميتوانم با ثبت نام كردن دوباره با همان شماره پيام هاي قبلي و فعاليت هاي قبلي من باز خواهد گشت اما اينگونه نبود و من بعد از چند روز ديگر كه ثبت نام كردم با صفحه خالي بدون هيچ پيامي روبرو شدم منظور از اين مثال اين بود كه با عواقب حذف اكانت تلگرام تان آشنا شويد پس اگر چنين عواقبي را در نظر گرفته ايد ميتوايند اكانت خود را ديليت كنيد البته ناگفته نماند، در اين ميان پيام هايي كه شما براي ديگران ارسال كرده ايد بعد از حذف اكانت شما براي آن ها قابل ديدن ميباشد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ دى ۱۳۹۷ | ۰۵:۲۵:۳۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

حذف فالوور

 

افزايش روز به روز كاربران اينستاگرام باعث شده تعداد كاربران در اينستاگرام افزايش پيدا كند و در اين بين نيز كاربراني پيدا ميشوند كه از اينستاگرام خداحافظي ميكنند و يا فعاليت شان كم ميشود و به نوعي ميتوان اين اكانت ها را فيك ناميد. خب در بين فالوور و فالوينگ هاي شما جه تعداد اكانت فيك ميتواند وجود داشته باشد اگر شما اين اكانت ها را شناسايي ميكنيد نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام به چه صورت ميباشد يا اگر از يك اكانت خاص خوشتان نميايد و ميخواهيد اين اكانت در فالوور و فالووينگ هاي شما جايي نداشته باشد بايد چه كار كنيد به همين دليل امروز ميخواهيم نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام را برايتان توضبح دهيم.

 

 

تفاوت فالوور و فالووينگ !

قبل از آموزش اصلي موضوع امروز، بايد تفاوت اين دو اصل را بدانيد

 

 

فالوور :

افرادي كه شما را دنبال ميكنند و در زمان انشتار پست و يا استوري و .... از طرف اكانت شما، مشاهده ميكنند و در صورت خواست خودشان عكس العمل نشان ميدهند حال اين عكس العمل ميتواند منجر به لايك كردن پست شما توسط آن ها بينجامد و يا فعاليت هاي ديگر مثل ارسال نظرات (كامنت) و...

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

 

فالووينگ:

اكانت ها و يا افرادي كه شما آن ها را دنبال ميكنيد و در صورت انتشار پست و يا استوري و... از طرف آن ها، شما مشاهده خواهيد كرد و در پي آن ميتوانيد آن پست ها را لايك و يا كامنت گذاري و... كنيد.

 

 

 

 

حذف فالووينگ در اينستاگرام :

همانطور كه در قسمت بالاتر توضيح داديم فالووينگ ها يعني اكانت هايي كه شما آن ها را دنبال ميكنيد شايد از روي علاقه آن ها را فالو كرده ايد و شايد بر اساس دلايل ديگر اما اگر ميخواهيد آن ها را به هر دليلي آنفالو كنيد ميتوانيد از دو راه پيش رو انجام دهيد و اقدام به حذف following هاي خود كرده باشيد.

 

 

آنفالو كردن :

اگر ديگر نميخواهيد اكانتي را در اينستاگرام دنبال كنيد كافي ايست وارد بخش following هاي پيج خود شده و اكانت مربوطه را يافته و سپس آيكون سفيد رنگ following را لمس كنيد و بعد از باز شدن يك كادر ديگر گزينه unfollow را انتخاب كنيد تا به اين ترتيب اكانت مد نظر آنفالو شده و يكي از اعضاي فالوينگ هاي شما كم ميشود اما اگر ميخواهيد حذف فالووينگ گسترده اي انجام دهيد ميتوانيد از ربات هاي اينستاگرام و مورد اطمنياني چون ربات اينستاگرام اينبو استفاده كنيد تا روزانه بالاي 900 فالووينگ شما را پاك كند.

 

بلاك كردن :

يكي از راه هايي كه ميتوانيد فالووينگ هاي خود را پاك كنيد بلاك كردن اكانت هاي مربوطه ميباشد همچنين بلاك كردن در اينستاگرام باعث ميشود تا شما پست ها و استوري ها و... اكانت بلاك شده را ديگر مشاهده نكنيد يا به قولي اثري از آن پيج را ديگر در اينستاگرام مشاهده نخواهيد كرد پس اگر از اكانت خاصي خوشتان نمي آيد ميتوانيد با يك تير دو نشان بزنيد هم آن اكانت را محروم از رصد فعاليت هاي خود رد اينستاگرام كنيد و هم فعاليت هاي آن اكانت را در اينستاگرام مشاهده نكنيد.

حذف فالوور

 

 

 

حذف فالوور در اينستاگرام :

خب تا اينجا ما با چگونگي حذف فالووينگ در اينستاگرام آشنا شديم اما اگر در بين فالوور هاي شما يعني اكانت هايي كه پيج شما را دنبال ميكنند بخواهيد افرادي را از ليست follower هايتان پاك كنيد يا بايد مثل آموزش قبل آن اكانت را بلاك كنيد تا هم آن عاجز از مشاهده پست و استوري شما باشد و هم شما اما اگر شما ميخواهيد فقط يك اكانت و يا اكانت هاي خاصي را فقط از ليست فالوور هايتان پاك كنيد كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_  وارد بخش follower هايتان شده و بعد از يافتن اكانت مد نظر براي حذف فالوور در اينستاگرام آيكون سه نقطه را لمس كنيد.

2_ بعد از لمس برايتان كادري باز ميشود و شما بايد گزينه remove را انتخاب كنيد.

حذف فالوور

 

 

 

فيلم آموزشي نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام

نمايشگر ويديو
00:00
    
01:43

 

 

 

گفتگو در مورد حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

با انجام اين مراحل شما ميتوانيد به راحتي اكانت هايي را در بخش فالوور و فالووينگ هايتا را حذف كرده، حال حذف فالوور در اينستاگرام ميتواند دلايل خاصي داشته باشد مثلا قصد شما از اين كار ميتواند حذف اكانت هاي فيك از ليست فالوور هايتان باشد و يا مثل من كه نميخواهيد فرد خاصي پست هاي شما را ببنيد. در نظر بگيريد پيجي داريد و آن را پرايوت يا همان قفل كرده ايد تا به اين ترتيب فقط افراد خاصي كه شما ميخواهيد فعاليت هايتان را مشاهده كنند ببينند در اين بين به اشتباه يكي از درخواست هاي فالو شدن تان (request) را تاييد ميكنيد، يا پيج تان را بعد ها پرايوت كرده ايد و حال ميخواهيد فقط برخي از فالوور هايتان حذف شود چاره چيست؟ به راحتي ميتوانيد با استفاده از راه حل هاي توصيه شده اقدام كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ دى ۱۳۹۷ | ۰۵:۲۴:۴۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

حذف دايركت اينستاگرام

بخش دايركت اينستاگرام يكي از قسمت هاي جنجالي و پر تنش اينستاگرام بوده و مكاني ايست كه شما ميتوانيد با دوستان و آشنايان خود در ارتباط باشيد و مكالمه هايي به صورت نوشتاري يا ويديويي و... را رد و بدل كنيد. در اين بخش ميتوانيد با مخاطبان خود هم به صورت خصوصي به گفتگو پرداخته يا حتي ميتوانيد گروه تشكيل دهيد و از امكانات دايركت اينستاگرام از جمله تماس ويديويي استفاده كنيد

اما در اين بين احتمال اين كه شما يك پيام اشتباهي به يكي از مخاطبان خود ارسال كرده باشيد وجود دارد و در پي آن ميخواهيد پيام ارسال شده را پاك كنيد يا براي حذف پيام هاي خود دلايل ديگري داريد، جاي نگراني وجود ندارد و تنها با چند لمس ميتوانيد مكالمه هاي رد و بدل شده بين مخاطب هايتان را حذف كرده باشيد

 

 

براي آموزش كامل حتما بخوانيد: دايركت اينستاگرام

 

نحوه حذف دايركت اينستاگرام:

براي حذف پيام هاي ارسالي خود در دايركت اينستاگرام تان كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود ميشيوم.

2_ از صفحه هوم اكانت اينستاگرام خود آيكون دايركت اينستاگرام كه در گوشه سمت بالاي صفحه قرار دارد را لمس ميكنيم تا وارد بخش دايركت اينستاگرام شده باشيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

3_ وارد مكالمه مد نظر شده و بعد از انتخاب پيام رد و بدل شده كه ميخواهيم آن را حذف كنيم را براي چند لحظه لمس و نگهه ميداريم.

4_ بعد از لمس و نگهه داشتن پيام مربوطه كادري براي ما باز خواهد شد كه سه گزينه دارد براي حذف دو طرف پيام ارسال شده كافي ايست گزينه اول يعني "unsend mesغير مجاز مي باشدe" را انتخاب كنيم.

حذف دايركت اينستاگرام

 

 

بعد از حذف پيام دايركت اينستاگرام طبق آموزش بالا پيام ارسال شده از طرف شما هم براي خودتان و هم براي اكانت دريافت كننده پاك خواهد شد.

 

 

فيلم آموزشي نحوه پاك كردن كامل پيام در دايركت :

نمايشگر ويديو
00:00
    
00:49

جمع بندي

همانطور كه گفتيم براي پاك كردن پيام در دايركت اينستاگرام ميتوانيد به اين شيوه عمل كنيد در اين بين برخي از دوستان براي آسودگي و صرف زمان كمتر راهي براي حذف كردن يكجا پيام هاي رد و بدل شده بين مخاطب هايشان بوده اند كه فعلا اينستاگرام چنين قابليتي را در دايركت خود فراهم نكرده و براي حذف دايركت اينستاگرام خود بايد يكي يكي پيام هاي مربطه را پاك كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۴:۱۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

موضوع امروز ما حذف تبليغات اينستاگرام و آموزش نحوه خلاص شدن از تبليغات اينستاگرام ميباشد كه اين روز ها هم به صورت پست و استوري قابل مشاهده هستند اما چگونه ميتوانيم از شر اين تبليغات مزاحم رهايي پيدا كنيl؟ جواب اين سوال بسيار ساده و تنها با چند كليك امكانپذير ميباشد.

 

 

حذف تبليغات اينستاگرام :

خب اگر شما يكي از كاربران فعال اينستا هستيد به احتمال بالا حداقل يك يا دو بار پست هاي تبليغاتي در قسمت هوم اينستاگرام خود مشاهده كرده و از آن گذر كرده ايد اما شايد اين پست ها و يا استوري ها به قدري براي شما تكرار ميشوند كه ديگر كلافه شده ايد و يا اصلا ميخواهيد حتي يكبار هم چنين پست هايي را مشاهده نكنيد.

 

 

براي حذف تبليغات اينستاگرام در اكانت اينستاگرام تان كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد

1_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و سپس به صفحه هوم خود مراجعه كنيد.

2_در صفحه هوم اكانتتان اينستاگردي كنيد و هنگامي كه به يكي از پست هاي تبليغاتي اينستا برخورد كرديد آيكون سه نقطه مربطه به پست را لمس كرده تا كادر جديدي برايتان باز شود.(براي شناسايي پست هاي تبليغاتي نيز ميتوانيد از نوشته sponsored در زير اسم پيج ها استفاده كنيد)

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

3_ بعد از انتخاب آيكون سه نقطه كادر جديدي باز ميشود كه داراي سه گزينه ميباشد كه براي خلاص شدن از تبليغات اينستاگرام كافي ايست گزينه اول يعني "hide ad" را انتخاب كرده تا وارد صفحه اي شويد كه اينستاگرام از شما دليل حذف پست هاي تبليغاتي را از سوال ميكند.

 

حذف تبليغات اينستاگرام

its not relevant :

تبليغات يا آگهي به نمايش گذاشته شده مرتبط نيست

 

i see it too often :

اين تبليغات براي من به صورت مكرر به نمايش در مي آيد

 

its inappropriate :

اين آگهي محتواي نامناسب دارد

حذف تبليغات اينستاگرام4_ بعد از انتخاب يكي از گزينه هاي مربوطه اين آگهي براي شما حذف شده و پيام تشكر مانندي براي شما از اينكه اين مورد را گزارش كرده ايد به نمايش در خواهد آمد.

 

 

 

جمع بندي :

با مشاهده پست هاي تبليغاتي در اينستاگرام به راحتي ميتوانيد خود را از اين آگهي هاي تبليغاتي خلاص كرده اما نميتوان گفت به صورت دائمي زيرا شما با اين كار داريد برخي از پست هاي مربط به هم را از اكانت و تيررس خود به دور ميكنيد اما با حذف دو يا سه پست تبليغاتي ميتوان گفت به صورت كلي خود را از شر اين پست هاي تبليغاتي رها ميكنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۳:۲۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

حذف فالوور در اينستاگرام

 

 

ما قبلا در مورد نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام به صورت جامع گفتگو كرديم امروز نيز ميخواهيم در مورد حذف فالوور دراينستاگرام صحبت كنيم ويژگي جديدي كه اينستاگرام ارائه داده و با استفاده از آن ميتوانيد يك يا چند پيج مد نظر خود را كه در ليست فالوور هايتان قرار دارند را حذف كنيد و يا به قولي تعقيب كردن پيج خود را براي برخي پيج ها مسدود كرده باشيد.

 

 

نحوه حذف فالوور در اينستاگرام:

خب شما ميتوانيد براي حذف فالوور هاي خود يا همان تعيقب كننده ها كه پيج شما را دنبال ميكنند از دو راه اقدام كرده باشيد. اولين راه بلاك كردن است كه شما با بلاك كردن در اينستاگرام باعث خواهيد تا اكانت بلاك شده هم از ليست فالوور هايتان حذف شده و هم اينكه ديگر شما پيج و پست هاي اكانت بلاك شده را مشاهده نكنيد.

اما با آپديت جديد اينستاگرام ديگر نيازي به بلاك كردن براي حذف فالوور در اينستاگرام نداريد زيرا به راحتي ميتوانيد با استفاده از آموزش مربوطه كه الان توضيح خواهيم داد هر پيج را كه خواستيد از ليست فالوور هاي خودتان حذف كنيد حال دليل حذف كردن فالوور هايتان ميتواند دلايل شخصي داشته باشد و يا ميخواهيد فالوور هاي فيك خود را كاهش بدهيد. خب براي اين كار

 

1_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و سپس به صفحه پروفايل اينستاگرام خود براي حذف فالور رجوع ميكنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

2_ همانگونه كه در اين صفحه مشاهده ميكنيد نوشته "followers" را لمس خواهيم كرد تا وارد قسمت فالوور هاي اكانتمان شده باشيم و از اينجاست كه بايد پيج يا پيج هاي مد نظر خود را كه ميخواهيم آنها را از  ليست فالوور هاي خود حذف كنيم را انتخاب كرده

حذف فالوور در اينستاگرام

 

3_ خب اگر تصميم نهايي براي حذف فالوور در اينستاگرام خود را گرفته ايد كافي ايست اكانت مد نظر خود را انتخاب كرده و سپس آيكون سه نقطه مربوطه به آن پيج را لمس كنيد تا برايتان كادري باز شود و در كادر باز شده گزينه remove را انتخاب كرده تا آن پيج از ليست فالوور هاي شما حذف شده باشد.

حذف فالوور در اينستاگرام

جمع بندي

همانطور كه گفتيم حذف فالوور در اينستاگرام جديدا امكانپذير شده و قبلا براي عملي كردن اين امر بايد به صورت غير مستقيم يعني با بلاك كردن پيج مد نظر آن را از ليست فالوور هاي اكانتمان پاك ميكرديم اما حال به راحتي اين امكان فراهم شده است.

يكي از عواملي كه باعث ميشود شما دست به حذف فالوور در اينستاگرام خود بزنيد پرايوت كردن پيج تان ميباشد، در نظر بگيريد بعد از مدتها حال ميخواهيد پيج خود را پرايويت يا همان قفل كنيد خب با قفل كردن اكانت خود فالوور هاي فعلي تان كه قبلا تعقيب كننده شما شده اند ميتوانند بدون كنترل شما پست هاي شما را مشاهده كنند در اينجاست كه شما به راحتمي ميتوانيد اكانت هاي مد نظر خودتا را پاك كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۲:۴۲ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

مخفي كردن استوري

 

شايد شما بخواهيد برخي از فالوور ها و يا افراد خاصي را از ديدن استوري هاي خود منع كنيد مخفي كردن استوري كار سختي نيست و شما ميتوانيد در هر زماني برخي از پيج هاي مد نظر خود را از مشاهده استوري هايتان بازداريد و در زمان دلخواه نيز اين منع را برداريد تا آن پيج مربوطه دوباره بتواند استوري هاي شما را مشاهده كند. بحث امروز ما نيز در اين مورد خواهد بود و شما با خواندن اين مقاله به راحتي خواهيد توانست استوري هاي خود را كنترل كرده باشيد.

 

 

مراحل مخفي كردن استوري در اينستاگرام:

براي مخفي كردن استوري هاي خود ميتوانيد از سه روش استفاده كنيد كه ما هر سه روش را به ترتيب توضيح خواهيم داد.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: استوري اينستاگرام

 

تنظيمات استوري اينستاگرام:

قبلا در مورد بخش تنظيمات اينستاگرام به صورت مفصل صحبت كرده ايم همانگونه كه ميدانيد در بخش تنظيمات اينستاگرام بخشي با عنوان "story controls" وجود دارد كه شما ميتوانيد به راحتي از اين قسمت استوري هاي خود را كنترل و تنظيمات دلخواه خود را انجام دهيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

,براي مخفي كردن استوري اينستاگرام خود نيز بايد از اين بخش اقدام كنيد براي شروع كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و سپس به صفحه پروفايل پيج مان رجوع ميكنيم.

2_براي ورود به تنظيمات اينستاگرام خودمان آيكون سه خط مانندي كه در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را لمس كرده و در نيم صفحه باز شده آيكون چرخ دنده با نوشته "setting" را لمس ميكنيم تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام مان شده باشيم.

مخفي كردن استوري

 

3_در بخش تنظيمات گزينه story controls را انتخاب كرده و در صفحه باز شده اولين نوشته يعني "hide story" را كه داراي گزينه people ميباشد را انتخاب ميكنيم.

4_ در صفحه باز شده پيج هايي كه شما را فالو كرده اند وجود دارند و شما ميتوانيد هر كدام از پيج هايي كه خواستيد را عاجز از مشاهده استوري هاي خود بكنيد.

مخفي كردن استوري

اقدام از پروفايل اكانت مربوطه:

يكي ديگر از راه هايي كه ميتوان اكانت خاصي را از مشاهده استوري هاي خود بازداريم مراجعه به پروفايل اكانت مربوطه ميباشد براي همين منظور مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ براي ورود به پروفايل اكانت مد نظر ميتوانيد از راه هاي موجود از جمله جستجو آي دي پيج مربوطه در بخش اكسپلور اينستاگرام اقدام كرده تا وارد پيج مد نظري شويم كه ميخواهيم استوري هاي ما را ديگر نتواند مشاهده كند.

2_ در صفحه پروفايل آن اكانت آيكون سه نقطه در قسمت بالا سمت راست صفحه را لمس و در كادر باز شده گزينه hide your story را انتخاب ميكنيم.

مخفي كردن استوري

 

3- با انتخاب و تاييد اين گزينه، ديگر ادمين و صاحب پيج مربوطه استوري هاي شما را نميتواند مشاهده كند در ضمن ميتوانيد براي از بين بردن اين محدوديت براي آن پيج دوباره اين مراحل را برويد و گزينه unhide your story انتخاب كنيد.

 

 

مخفي كردن استوري از ليست بيننده ها:

يك راه ساده تر نيز براي مخفي كردن استوري ها وجود دارد و آن هم انتخاب اكانت مربوطه از ليست بيننده هاي استوري هاي خودتان ميباشد به اين صورت كه هنگامي كه شما استوري در پيج خود منتشر ميكنيد بعد از چند لحظه پيج هايي استوري هاي شما را مشاهده ميكنند كه در بين مشاهده كننده ها اگر ميخواهيد اكانتي را از مشاهده ديگر استوري هاي خود كه در آينده منتشر خواهيد كرد بازداريد كافي ايست آيكون سه نقطه مانند مربوطه به آن پيج را لمس و در كادر باز شده گزينه hide story انتخاب كنيد تا آن پيج از اين به بعد استوري هاي شما را نتواند ببنيد.

مخفي كردن استوري

 

 

جمع بندي:

همانطور كه گفتيم با مطالعه اين مقاله شما به راحتي ميتوانيد در مواقع دلخواه استوري هايتان را از ديد برخي پيج ها پنهان كنيد چه بسا كه بعد ها نيز ميتوانيد اين محدوديت را از اين پيج ها برداشته باشيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۲:۰۲ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]