کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ربات اينستاگرام

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

در اينستاگرام قابليت لينك گذاشتن در قسمت كپشن پست ها وجود ندارد اما كاربران ميتوانند با گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام و يا گذاشتن لينك در استوري اينستاگرام، فالوور ها و مخاطب هاي پيج شان را به كانال و يا سايت هاي خود هدايت كنند و به قولي ترافيك سايت خود را با استفاده از پيج شان بالا ببرند.

 

همانطور كه از صحبت هاي قبلي ما فهمديد موضوع امروز مقاله مان گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام ميباشد البته در مورد جاگذاري بيش از يك لينك در قسمت بيو اينستاگرام نيز صحبت خواهيم كرد كه به چه نحوي ميتوان بيش از يك لينك را در اين قسمت از اينستاگرام جاگذاري كرد پس با ما باشيد تا در مورد اين نكات صحبت كنيم.

 

 

 

نحوه گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام :

براي اين كه ما لينك كانال تلگرام و يا آدرس سايت مان را در بخش بيو اينستاگرام يا همان قسمت بيوگرافي خودمان جاگذاري كنيم كار سختي پيش رو نداشته و تنها با چند كليك ميتوانيم لينك خود را به نمايش عموم در آوريم، براي شروع مراحل زير را انجام دهيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ با استفاده از برنامه اينستاگرام وارد پيج خود شويد سپس در صفحه باز شده كه صفحه هوم اينستاگرام ميباشد، با انتخاب آيكون آدمك و يا عكس پروفايل در پايين صفحه به قسمت پروفايل اكانت خودتان رجوع كنيد.

 

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام پيج تان، قسمت بيو اينستاگرام را نيز مشاهده ميكنيد كه هنوز لينكي در آن به نمايش عموم در نيامده است براي اينكه در اين قسمت لينك مد نظر خودتان را جاگذاري كنيد كافي ايست كادر سفيد رنگ " edit profile " را انتخاب كنيد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

3_ در قسمت تنظيمات صفحه پروفايل يا همان تنظيمات نمايه، در اينستاگرام به زبان فارسي شما بايد به كادر " website " مراجعه كرده و سپس آدرس سايت خود را وارد كنيد.

 

4_ براي مثال اگر ما بخواهيم آدرس سايت خودمان را وارد كنيم كافي ايست inbo.ir را در كادر مربوطه جاگذاري كنيم البته ميتوان به صورت https://inbo.ir نيز نوشت. بعد از جاگذاري بايد تيك آبي رنگ در بالاي صفحه را لمس كنيد تا اين لينك در قسمت بيوگرافي اكانت شما ثبت شود.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

بعد از گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام تان ميتوانيد بر لينك مربوطه را لمس كنيد تا از درست وارد كردن آدرس آن مطمئن شويد.

 

 

 

گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام :

خب همانگونه كه توضيح داديم براي گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام بايد مراحل بالا را انجام دهيد، براي گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام تان نيز به مانند مراحل بالا عمل خواهيد كرد با اين تفاوت كه تنها در مراحل آخر هنگام نوشتن آدرس كانال و يا گروه تلگرام خودتان تغييراتي را اعمال خواهيد كرد.

 

براي مثال كانال تلگرام سايت ما رو در نظر ميگريم اگر آدرس كانال تلگرام ما inboir باشد براي اينكه در قسمت بيو اينستاگرام مان اين آدرس را جاگذاري كنيم كافي ايست " t.me/inboir " و يا " https://t.me/inboir " نوشته تا آدرس كانال و يا گروه مان در قسمت بيو اينستاگرام اكانت ما ثبت شده باشد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

گذاشتن چند لينك در بيو اينستاگرام :

شايد براي شما هم پيش آمده كه بخواهيد لينك هاي متعددي را در بخش بيو اينستاگرام خود اضافه كنيد، اما همانگونه كه ميدانيد تنها امكان اضافه كردن يك لينك در بيو اينستاگرام امكانپذير هست.

 

اين مشكل بيشتر براي شركت ها و يا حتي ادمين كانال هاي تلگرام كه ميخواهند لينك كانال هايشان را در بيو اينستاگرام خود جاي دهند رخ ميدهد، از اين رو تيم اينبو دست به يك خلاقيت و آبديت جديدي در اين باره دست زده كه ميتوانيد لينك هاي زياد را در بخش بيو اينستاگرام خود به نمايش در آوريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۸:۲۸ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

اينستاگرام برنامه پرطرفدار اين روز هاي جهان و ايران ميباشد كه طرفداران زيادي را براي خود جذب كرده است. اما در كنار اين محبوبيت مشكلات عجيبي را با خود به همراه دارد كه از اين غول شبكه اجتماعي بسيار دور از انتظار و بعيد ميباشد، از جمله مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا مشكل ورود به اينستاگرام و يا قطعي هاي بي دليل كه براي مثال به يك باره كاربر را از برنامه بيرون ميندازد براي همين دليل موضوع امروز مقاله مان در مورد نحوه حل مشكل باز نشدن اينستاگرام ميباشد و توضيح راه هايي كه ميتوان با استفاده از آنها به حل اين مشكل اقدام كرد.

 

 

راه هاي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام :

همانطور كه توضيح داديم وجود مشكلات كوچك و اذيت كننده براي كاربران اينستاگرام در اين برنامه قابل كتمان نيست مشكلاتي همچون كرش شدن اكانت و يا مشكل ورود به اينستاگرام كه در ادامه مقاله امروز مان به عوامل علت خرابي اينستاگرام خواهيم پرداخت.

 

 

برنامه اينستاگرام را حذف و آخرين آپديت آن را نصب كنيد :

علت خرابي اينستاگرام شما شايد از قديمي بودن برنامه اينستا باشد پس اولين كاري كه براي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام تان بايد انجام دهيد اين است كه اينستاگرام فعلي خود را، حذف نصب كرده و سپس آخرين بروز رساني آن را دانلود و نصب كنيد. بهترين و راحت ترين مكاني كه ميتوانيد آخرين ورژن اينستاگرام را دانلود كنيد مراجعه به گوگل پلي استور ميباشد كه با دانلود و نصب دوباره برنامه اينستاگرام به احتمال فراوان مشكلتان حل شود.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

پاك كردن داده و حافظه پنهان اينستاگرام :

يكي از عوامل ديگري كه ميتواند باعث روشن گشتن علت متوقف شدن اينستاگرام شما بشود، حذف ديتا و حافظه كش در سيستم تان ميباشد از اين رو براي عملي كردن اين روش مراحل زير را به ترتيب در سيستم موبايل خود انجام دهيد.

 

1_ وارد قسمت تنظيمات و يا همان setting گوشي تان شويد.

2_ در صفحه باز شده گزينه برنامه ها يا همان app را انتخاب كنيد.

3_ اپليكيشن اينستاگرام را از ليست برنامه هاي خود پيدا كرده و سپس آن را لمس كنيد.

4_ صفحه اي كه برايتان باز ميشود احتمالا دو گزينه به نام هاي پاك كردن داده و پاك كردن حافظه پنهان در خود داشته باشد كه به ترتيب همان clear cache , clear data ميباشد كه هر دوي آن را لمس كنيد تا پاك شوند.

5_ اگر در صفحه باز شده اين دو گزينه را نميبيند به احتمال فراوان گزينه ديگري با عنوان ذخيره يا همان محل ذخيره وجود دارد كه با لمس اين كادر دو گزينه بالا برايتان نمايان ميشود.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

بعد از انجام مراحل بالا دوباره وارد برنامه اينستاگرام تان شده و اقدام به استفاده از آن شويد اگر باز هم با مشكل باز نشدن اينستاگرام تان روبرو بوديد بايد راه حل هاي ديگري را براي پيدا كردن علت قطعي اينستاگرام تان وجود داشته باشد.

 

 

بهره گرفتن از برنامه هاي تغيير آي پي :

استفاده از چنين ابزار هايي ميتواند برخي از مشكلات را از جمله باز نشدن برخي از عكس ها در اينستاگرام را رفع كرده و شايد هم با تغيير آي پي گوشي تان علت خرابي اينستاگرام تان روشن شود و روشن شدن دلايل مشكلات ديگري كه ميتواند هر كاربري را از اينستا دلسرد كند را برايتان روشن و به احتمال بالا حل كند.

 

 

اكانت خود را دي اكتيو كنيد :

در برخي از سايت ها مشاهده ميشود كه نوشته اند با دي اكتيو كردن اينستاگرام مشكل ورود به اينستاگرام را ميتوان حل كرد ما نميتوانيم قول صد در صدي حل مشكل مربوطه با غير فعال كردن اكانت اينستاگرام تان را به شما دهيم اما به امتحانش مي ارزد كه براي دو ساعت اكانت اينستاگرام تان را غير فعال كرده و سپس از طريق برنامه اينستاگرام تان آن را فعال كنيد كه شايد مستقيما وارد اكانت اينستاگرام خود شده و مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان حل شود.

 

 

بازگشت به تنظيمات كارخانه :

اگر روش هاي بالا مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا هر مشكل ديگري كه شما را در استفاده از اين برنامه اذيت ميكرده رفع نشده باشد آخرين راه حل بازگشت به تنظيمات كارخانه گوشي تان ميباشد كه عملي كردن اين روش ميتواند تمامي برنامه ها و حتي عكس و تصوير و هر سند ديگري را از سيستم تان را پاك كند پس اگر با اين موارد مشكلي نداريد همين حالا گوشي تان را به تنظيمات كارخانه برگردانيد كه شايد علت متوقف شدن اينستاگرام و يا مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان رفع شود.

 

 

از مرورگر سيستم تان استفاده كنيد !

اگر به هر روشي هنوز نتوانستيد وارد اكانت خود شويد توصيه ميكنيم فعلا تا حل مشكل ورود به اينستاگرام از سايت اينستاگرام براي ورود به اكانت خود اقدام كرده و براي اين كار كار سختي پيش رو نداريد و تنها كافي ايست وارد مرورگر سيستم خود شده و آدرس سايت اينساگرام را جستجو كنيد و بعد از بخش log in وارد پيج خودتان بشويد.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

جمع بندي

هفته ي قبل بود كه بنا به دلايلي مجبور بودم از اكانت اينستاگرام خودم خارج بشوم و بعد از چند ساعت ديگر كه قصد ورود دوباره به اينستاگرام خودم را داشتم با مشكل باز نشدن اينستاگرام مواجهه شدم. تمامي راه حل هايي كه در پست امروز مان توضيح داديم را انجام دادم اما هيچ كدام باعث حل مشكل ورود به اينستاگرام بنده را حل نكرد از اين رو مجبور شدم مدتي از سايت اينستاگرام براي مديريت اكانت خود استفاده كنم البته بعد از مدتها اين مشكل نيز رفع شد و حال ميتوان از طريق همان برنامه اينستاگرام نيز وارد اكانت خود شوم.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ دى ۱۳۹۷ | ۰۳:۳۷:۳۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ربات اينستاگرام اتوماسيون اينبو ابزاري بسيار مناسب براي تمامي كسب و كارهايه موجود در اينستاگرام ميباشد. اينستاگرام يكي از محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي در ايران ميباشد و بستري فوق العاده براي بيزينس هاي كوچك و بزرگ براي فروش هر چه بيشتر محصولات خود اينبو با ارائه مجموعه ابزار هاي تاثير گذار در افزايش فالوور واقعي و فروش هرچه بيشتر فعاليت ميكند.
اميد است خدمات و ابزار هاي اينبو به عنوان اولين ربات ايراني اينستاگرام در خور و شايسته هموطنان باشد

برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۱:۴۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

براي شروع هر نوع كار يا بيزينسي نيازمند به يك مكان خوب و پر بازديد هستيم تا بتوانيم محصولات خود را به راحتي به فروش برسانيم در واقعه اين امكانات اوليه لازمه شروع هر نوع بيزينسي ميباشند.

در فضاي مجازي براي مثال اينستاگرام نيز بايد شما بستر مناسبي براي ارائه و به نمايش گذاشتن محصولات خود داشته باشيد و سپس براي جذب بازديد و مشتري هاي جديد اقدام به فعاليت كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ دى ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹:۵۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

با نازلترين قيمت اقدام به خريد لايك اينستاگرام نماييد.

جهت دريافت ربات اينستاگرام و ساخت پيج با فالوور و لايك واقعي لطفا صفحه اصلي را مطالعه كنيد.

لطفا بعد از خريد جهت دريافت لايك با تلگرام ما در ارتباط باشيد.

تمامي لايك ها ايراني بوده و هيچگونه لايك خارجي به پست خريدار اضافه نخواهد شد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ دى ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹:۱۸ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

اينستاگرام يكي از شبكه هاي اجتماعي بسيار قدرتمند در بخش فروشگاهي و تبليغاتي ميباشد كه بيش از ۱۵ ميليون ايراني اين شبكه را مورد استفاده قرار داده اند و محل خوبي براي تبليغ محصولات شما ميباشد و ميتوانيد با داشتن پيچ در اين شبكه و يا اقدام به تبليغ محصول خود در پيچ هاي بسيار پر طرفدار اقدام به فروش هر چه بيشتر محصولات خود كنيد . ما شما را كمك خواهيم كرد تا با هزينه كمتر نسبت به صفحات ديگر محصولات و يا صفحه خود را تبليغ كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ دى ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۸:۳۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

ربات اينستاگرام اينبو را با كمترين هزينه به خدمت بگيريد.و كسب و كار خود را متحول كنيد.

اينبو ربات اينستاگرام با قابليت هاي ارسال خودكار دايركت , كامنت , فالو , لايك

با اينبو اينستاگرام خود را هوشمندانه مديريت كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ دى ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۷:۲۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

چرا خريد پيج؟!

داشتن يك پيج اينستاگرام با تعداد فالوور هاي بالا باعث افزايش اعتماد بين بازديد كننده ها و مشتري هاي شما خواهد شد تا خريد هاي متعددي از محصولات شما داشته باشند.

قطعا تفاوت فرواني بين يك پيج با فالوور هاي كم با يك پيج با فالوور هاي مناسب از لحاظ روان شناختي بر روي بازديد كننده هايي كه قصد خريد يك نوع محصول را دارند به سوي شما سوق خواهد داد تا خريدشان را از شما انجام دهند اما تيم اينبو براي بالا بردن بازديد هدفمند پيج هاي فروشي خود به صورت رايگان اشتراك ربات اينستاگرام را نيز به مشتريان عزيز اعطا ميكند تا در پي آن فروش چشمگيري در پيج هاي خريداري شده خود مشاهده كنند.


برچسب‌ها: instagram،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ دى ۱۳۹۷ | ۰۳:۴۷:۲۴ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

گذاشتن چند استوري در اينستاگرام

 

باز هم صحبت مان از بخش استوري اينستاگرام ميباشد قسمتي كه نه تنها اين روز ها بلكه در آينده نيز محل پر چالش و داغ اينستاگرام خواهد بود، به ويژه اينكه اينست


برچسب‌ها: instagram،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ دى ۱۳۹۷ | ۰۳:۴۵:۳۱ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

جلوگيري از هك شدن اينستاگرام

 

شايد شما نگران اطلاعات شخصي خود در اينستاگرام باشيد خب پس براي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام چه كار هايي بايد انجام داد؟ آيا اينستاگرام راهكار هاي لازم را براي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام كاربرانش قرار داده يا نه، امروز ميخواهيم در مورد راه هاي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام صحبت كنيم و اينكه بايد چه كار هايي انجام داد كه تا حد بيشتري امنيت پيج را بالا ببريم تا از سو استفاده و هك اينستاگرام خودمان جلوگيري كرده باشيم.

 

همانطور كه گفتيم راه هايي براي بالا بردن امنيت اينستاگرام وجود دارد و حتي خود اينستاگرام نيز بر اين مسئله واقف بوده و جديدا نيز قابليت جديد خود در بخش امنيت اضافه كرد كه در ادامه  مقاله مان به آن خواهيم پرداخت اما ناگفته نماند اكثر اكانت هايي كه در اينستاگرام هك شده اند، ساده ترين راه هاي امنيتي خود را رعايت نكرده اند كه اگر كمي براي بالا بردن امنيت اينستاگرام شان وقت ميزاشتند دچار چنين مشكلاتي قطعا نميشدند.

 

 

راه هاي جلوگيري از هك شدن اينستاگرام :

خب بعد از توضيح مختصر در مورد اينكه خود اينستاگرام تا چه حدي به امنيت خود اهميت ميدهد، حال وقت آن رسيده تا در مورد بالا بردن امنيت اينستاگرام خود صحبت كنيم. استفاده از راه هايي كه اينستاگرام پيش روي ما گذاشته بسيار ساده ميباشد و شما تنها با گذاشتن 10 دقيقه وقت ميتوانيد امنيت اينستاگرام خود را تا حد بالايي بالا ببريد پس براي همين منظور راه هاي موجود را توضيح ميدهيم.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

انتخاب رمز عبور قوي :

اولين و مهم ترين قسمتي كه شما ميتوانيد از هك شدن اينستاگرام تان جلوگيري كنيد ثبت يك پسورد قوي و حداقل بالاي 8 رقم ميباشد. از آنجايي كه اكثر هك هاي صورت گرفته در اينستاگرام از طريق كرك شدن صورت ميگرد و ماهيت كرك نيز تست بر روي رمز هاي ساده و 6 يا 5 رقمي مثل تاريخ تولد يا اعداد ساده و قابل تشخيص ميباشد توصيه ما اين است حتما رمز ورودي خود را قوي وبالاي 8 رقم ثبت كنيد.

 

اگر بعد از خواند مطلب بالا فهميده ايد كه پسورد پيج اينستاگرام تان ضعيف بوده و قابل حدس زدن يا كرك شدن است ميتوانيد با مطالعه تغيير پسورد اينستاگرام اقدام به ثبت پسورد قوي براي اكانت خود در اينستاگرام كرده باشيد تا ازكرك شدن پيج تان جلوگيري كرده باشيد.

 

 

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام :

يكي از قديمي ترين و مهم ترين بخش هايي كه هر برنامه شبكه مجازي با خود به همراه دارد امكان ثبت رمز دوم در آن ميباشد اينستاگرام نيز از اين قاعده مستثنا نبوده و از قبل ها كاربران ميتوانستد براي پيج خود رمز دوم فعال كنند البته ويژگي رمز دوم به تازگي آپديت شد و به دو بخش  تقسيم شده است .

 

 

text mesغير مجاز مي باشدe :

فعال كردن رمز دوم اينستاگرام به صورت دريافت پيامك ميباشد كه در صورت فعال كردن اين ويژگي، اينستاگرام از شما يك شماره موبايل درخواست ميكند و بعد از وارد كردن شماره موبايل، اينستا براي شما يك كد شش رقمي ارسال ميكند و بعد از دريافت آن كد و ثبت آن، رمز دوم اينستاگرام شما فعال خواهد شد كه اينستاگرام همان لحظه براي شما 5 كد ديگر نيز به نمايش خواهد گذاشت تا در مواقع ضروري و يا در مواقعي كه ديگر به شماره موبايل ثبت شده دسترسي نداشته ايد از آن ها براي ورود دوباره استفاده كنيد.

 

 

authentication app :

اين ويزگي جديدا به قسمت رمز دوم اضافه شده و با استفاده از اين برنامه امنيتي گوگل امكانپذير ميباشد.

 

 

ثبت و تاييد ايميل در اينستاگرام :

ايميل در اينستاگرام يكي از اصول هاي امنيتي و ثبت نام در اينستاگرام ميباشد در واقع شما با ايميل شخصي تان ميتوانيد به راحتي در اينستاگرام ثبت نام و ايجاد اكانت كنيد اما ايميل در اينستاگرام جنبه امنيتي نيز دارد براي مثال اگر اكانت اينستاگرام تان هك شده و يا در آينده اين اتفاق بر روي اكانت تان بيوفتد در صورت تاييد كردن و يا همان كانفريم كردن ايميل ثبت شده داخل اكانتتان به راحتي ميتوانيد پيج هك شده تان را بازگرداني كنيد اما جنبه امنيتي ايميل در اينستاگرام فقط به مسائل هك در اينستاگرام مختص نميشود در نظر بگيريد پسورد اكانت اينستاگرام تان را فراموش كرده ايد در صورت ثبت ايميل تان داخل اكانت اينستاگرام تان به راحتي هر چه تمام ميتوانيد پسورد تازه براي اكانت اينستاگرام تان انتخاب كرده و تغيير پسورد اينستاگرام انجام دهيد

 

 

 

جمع بندي

همانگونه كه ميدانيد پيشگيري بهتر از درمان ميباشد امروز نيز ما راه هاي پيشگيري از هك شدن اينستاگرام را بازگو كرديم كه شما با رعايت اين راه حل هاي ساده ميتوانيد تا 99 درصد از هك شدن اكانت تان را جلوگيري كنيد. چه بسا اگر به هر دليلي پيج اينستاگرام تان هك شد ميتوانيد با مطالعه مقاله بازگرداني پيج هك شده اقدام به پس گيري اكانت هك شده خودتان كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۵ دى ۱۳۹۷ | ۰۲:۴۷:۳۴ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]