کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ربات اينستاگرام

حذف فالوور در اينستاگرام

 

 

ما قبلا در مورد نحوه حذف فالوور و فالووينگ در اينستاگرام به صورت جامع گفتگو كرديم امروز نيز ميخواهيم در مورد حذف فالوور دراينستاگرام صحبت كنيم ويژگي جديدي كه اينستاگرام ارائه داده و با استفاده از آن ميتوانيد يك يا چند پيج مد نظر خود را كه در ليست فالوور هايتان قرار دارند را حذف كنيد و يا به قولي تعقيب كردن پيج خود را براي برخي پيج ها مسدود كرده باشيد.

 

 

نحوه حذف فالوور در اينستاگرام:

خب شما ميتوانيد براي حذف فالوور هاي خود يا همان تعيقب كننده ها كه پيج شما را دنبال ميكنند از دو راه اقدام كرده باشيد. اولين راه بلاك كردن است كه شما با بلاك كردن در اينستاگرام باعث خواهيد تا اكانت بلاك شده هم از ليست فالوور هايتان حذف شده و هم اينكه ديگر شما پيج و پست هاي اكانت بلاك شده را مشاهده نكنيد.

اما با آپديت جديد اينستاگرام ديگر نيازي به بلاك كردن براي حذف فالوور در اينستاگرام نداريد زيرا به راحتي ميتوانيد با استفاده از آموزش مربوطه كه الان توضيح خواهيم داد هر پيج را كه خواستيد از ليست فالوور هاي خودتان حذف كنيد حال دليل حذف كردن فالوور هايتان ميتواند دلايل شخصي داشته باشد و يا ميخواهيد فالوور هاي فيك خود را كاهش بدهيد. خب براي اين كار

 

1_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و سپس به صفحه پروفايل اينستاگرام خود براي حذف فالور رجوع ميكنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

2_ همانگونه كه در اين صفحه مشاهده ميكنيد نوشته "followers" را لمس خواهيم كرد تا وارد قسمت فالوور هاي اكانتمان شده باشيم و از اينجاست كه بايد پيج يا پيج هاي مد نظر خود را كه ميخواهيم آنها را از  ليست فالوور هاي خود حذف كنيم را انتخاب كرده

حذف فالوور در اينستاگرام

 

3_ خب اگر تصميم نهايي براي حذف فالوور در اينستاگرام خود را گرفته ايد كافي ايست اكانت مد نظر خود را انتخاب كرده و سپس آيكون سه نقطه مربوطه به آن پيج را لمس كنيد تا برايتان كادري باز شود و در كادر باز شده گزينه remove را انتخاب كرده تا آن پيج از ليست فالوور هاي شما حذف شده باشد.

حذف فالوور در اينستاگرام

جمع بندي

همانطور كه گفتيم حذف فالوور در اينستاگرام جديدا امكانپذير شده و قبلا براي عملي كردن اين امر بايد به صورت غير مستقيم يعني با بلاك كردن پيج مد نظر آن را از ليست فالوور هاي اكانتمان پاك ميكرديم اما حال به راحتي اين امكان فراهم شده است.

يكي از عواملي كه باعث ميشود شما دست به حذف فالوور در اينستاگرام خود بزنيد پرايوت كردن پيج تان ميباشد، در نظر بگيريد بعد از مدتها حال ميخواهيد پيج خود را پرايويت يا همان قفل كنيد خب با قفل كردن اكانت خود فالوور هاي فعلي تان كه قبلا تعقيب كننده شما شده اند ميتوانند بدون كنترل شما پست هاي شما را مشاهده كنند در اينجاست كه شما به راحتمي ميتوانيد اكانت هاي مد نظر خودتا را پاك كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۲:۴۲ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

مخفي كردن استوري

 

شايد شما بخواهيد برخي از فالوور ها و يا افراد خاصي را از ديدن استوري هاي خود منع كنيد مخفي كردن استوري كار سختي نيست و شما ميتوانيد در هر زماني برخي از پيج هاي مد نظر خود را از مشاهده استوري هايتان بازداريد و در زمان دلخواه نيز اين منع را برداريد تا آن پيج مربوطه دوباره بتواند استوري هاي شما را مشاهده كند. بحث امروز ما نيز در اين مورد خواهد بود و شما با خواندن اين مقاله به راحتي خواهيد توانست استوري هاي خود را كنترل كرده باشيد.

 

 

مراحل مخفي كردن استوري در اينستاگرام:

براي مخفي كردن استوري هاي خود ميتوانيد از سه روش استفاده كنيد كه ما هر سه روش را به ترتيب توضيح خواهيم داد.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: استوري اينستاگرام

 

تنظيمات استوري اينستاگرام:

قبلا در مورد بخش تنظيمات اينستاگرام به صورت مفصل صحبت كرده ايم همانگونه كه ميدانيد در بخش تنظيمات اينستاگرام بخشي با عنوان "story controls" وجود دارد كه شما ميتوانيد به راحتي از اين قسمت استوري هاي خود را كنترل و تنظيمات دلخواه خود را انجام دهيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

,براي مخفي كردن استوري اينستاگرام خود نيز بايد از اين بخش اقدام كنيد براي شروع كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و سپس به صفحه پروفايل پيج مان رجوع ميكنيم.

2_براي ورود به تنظيمات اينستاگرام خودمان آيكون سه خط مانندي كه در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را لمس كرده و در نيم صفحه باز شده آيكون چرخ دنده با نوشته "setting" را لمس ميكنيم تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام مان شده باشيم.

مخفي كردن استوري

 

3_در بخش تنظيمات گزينه story controls را انتخاب كرده و در صفحه باز شده اولين نوشته يعني "hide story" را كه داراي گزينه people ميباشد را انتخاب ميكنيم.

4_ در صفحه باز شده پيج هايي كه شما را فالو كرده اند وجود دارند و شما ميتوانيد هر كدام از پيج هايي كه خواستيد را عاجز از مشاهده استوري هاي خود بكنيد.

مخفي كردن استوري

اقدام از پروفايل اكانت مربوطه:

يكي ديگر از راه هايي كه ميتوان اكانت خاصي را از مشاهده استوري هاي خود بازداريم مراجعه به پروفايل اكانت مربوطه ميباشد براي همين منظور مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ براي ورود به پروفايل اكانت مد نظر ميتوانيد از راه هاي موجود از جمله جستجو آي دي پيج مربوطه در بخش اكسپلور اينستاگرام اقدام كرده تا وارد پيج مد نظري شويم كه ميخواهيم استوري هاي ما را ديگر نتواند مشاهده كند.

2_ در صفحه پروفايل آن اكانت آيكون سه نقطه در قسمت بالا سمت راست صفحه را لمس و در كادر باز شده گزينه hide your story را انتخاب ميكنيم.

مخفي كردن استوري

 

3- با انتخاب و تاييد اين گزينه، ديگر ادمين و صاحب پيج مربوطه استوري هاي شما را نميتواند مشاهده كند در ضمن ميتوانيد براي از بين بردن اين محدوديت براي آن پيج دوباره اين مراحل را برويد و گزينه unhide your story انتخاب كنيد.

 

 

مخفي كردن استوري از ليست بيننده ها:

يك راه ساده تر نيز براي مخفي كردن استوري ها وجود دارد و آن هم انتخاب اكانت مربوطه از ليست بيننده هاي استوري هاي خودتان ميباشد به اين صورت كه هنگامي كه شما استوري در پيج خود منتشر ميكنيد بعد از چند لحظه پيج هايي استوري هاي شما را مشاهده ميكنند كه در بين مشاهده كننده ها اگر ميخواهيد اكانتي را از مشاهده ديگر استوري هاي خود كه در آينده منتشر خواهيد كرد بازداريد كافي ايست آيكون سه نقطه مانند مربوطه به آن پيج را لمس و در كادر باز شده گزينه hide story انتخاب كنيد تا آن پيج از اين به بعد استوري هاي شما را نتواند ببنيد.

مخفي كردن استوري

 

 

جمع بندي:

همانطور كه گفتيم با مطالعه اين مقاله شما به راحتي ميتوانيد در مواقع دلخواه استوري هايتان را از ديد برخي پيج ها پنهان كنيد چه بسا كه بعد ها نيز ميتوانيد اين محدوديت را از اين پيج ها برداشته باشيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۲:۰۲ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام

 

خيلي كم رخ ميدهد كه دو پيج يكديگر را بلاك كنند و سپس بخواهند همديگر را از بلاكي در آورند اما هنگامي كه ميخواهند يكديگر را آنبلاك كنند عاجز از اين كار خواهند بود زيرا هنگام مراجعه به صفحات يكديگر براي رفع بلاك با صفحه اي تقريبا خالي روبرو خواهند شد از اين رو امروز ميخواهيم در مورد نحوه رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام صحبت كنيم.

 

اما براي رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام بايد چه كرد؟ براي حل اين مشكل نياز به فرد يا پيج سومي داريم كه به نحوي واسطه اي بين دو پيج بلاك شده باشد تا دسترسي اين دو اكانت به همديگر را فراهم كند. در واقعه پيج سوم يا همان پيج واسطه در قسمت دايركت اينستاگرام اقدام به ايجاد گروه خواهد كرد و هر دو پيج مربوطه اي كه ميخواهند يكديگر را آنبلاك كنند را در اين گروه جديد عضو كرده تا دسترسي اين دو پيج به يكديگر را فراهم كند.

 

 

حتما بخوانيد: رفع بلاك در اينستاگرام

 

 

ايجاد گروه در دايركت اينستاگرام :

همانطور كه توضيح داديم براي حل اين مشكل نياز به يك پيج سوم يا همان واسطه داريم تا با ايجاد گروه امكان دسترسي دو پيج بلاك شده به همديگر را فراهم كند. براي ايجاد گروه در دايركت اينستاگرام مراحل زير انجام دهيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

1_ وارد اكانت سوم  يا همان واسطه ميشيويم و سپس در صفحه باز شده كه همان صفحه هوم ميباشد آيكون دايركت كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد را لمس ميكنيم.

2_ در صفحه باز شده كه قسمت دايركت اينستاگرام ميباشد، آيكون + مانندي كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد را انتخاب ميكنيم.

رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام

 

3_ با انتخاب اين صفحه ما وارد بخشي ميشويم كه داراي يك كادر ميباشد كه ميتوانيم در كادر مربوطه هر اكانتي را با جستسجو اسم پيج آن اكانت را يافته و به آن پيام بفرستيم اما اگر قبل از ارسال پيام، بيش از يك پيج را در اين كادر جستجو و انتخاب كنيم و سپس براي آنها پيام بفرستيم در واقعه ما توانسته ايم يك گروه ايجاد كنيم. خب هدف ما هم ايجاد گروه براي دو اكانتي بود كه ميخواستند همديگر را با استفاده از اين روش آنبلاك كنند پس آن دو اكانت را انتخاب و يك پيام براي آنها ارسال ميكنيم.

رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام

 

همانگونه كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد ما اين دو اكانت مربوطه را عضو يك گروه كرديم تا دسترسي آنها به يكديگر را فراهم كنيم.

 

 

رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام :

خب بعد از آنكه پيج واسطه دو پيج مربوطه كه يكديگر را بلاك كرده بودند را در يك گروه عضو كرد. گروه ايجاد شده براي اين دو پيج در بخش دايركت شان قابل رويت خواهد شد كه اين دو پيج براي اقدام به رفع بلاك دو طرفه در اينستاگرام بايد وارد گروه ايجاد شده شوند و سپس طبق مراحل زير اقدام كنند.

 

1_ بعد از ورود به گروه ايجاد شده بايد اسم گروه كه زير عكس پروفايل كاربران آن گروه در بالاي صفحه قرار دارد را لمس كنند.

2_ با لمس اين نوشته شما وارد بخش جزئيات گروه ميشويد كه در اين صفحه كاربران عضو شده در گروه را براي شما به نمايش گذاشته شده است و از اينجاست كه پيج هاي بلاك شده ميتوانند به همديگر دسترسي پيدا كنند. حال يكي از طرفين بلاك شده بايد اكانت ديگري را انتخاب كند تا وارد صفحه پروفايل آن پيج شده باشد.

 

رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام

 

3_  سپس آيكون سه نقطه در بالا قسمت راست صفحه را لمس كرده و بعد در كادر باز شده گزينه دوم يعني unblock را انتخاب و سپس آن را تاييد كرده تا اكانت مربوطه از طرف پيج اول آنبلاك شود.

رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام

 

پيج دوم نيز ميتواند از اين روش اقدام به رفع بلاك پيج اول كند البته چون اكانت اول پيش قدم شد و بلاك دو طرفه بين خود و اكانت دوم را برداشت پيج دوم ميتواند از راه هاي ديگر رفع بلاك در اينستاگرام اقدام به آنبلاك كردن پيج اول كند.

 

جمع بندي

با مطالعه مقاله امروز به راحتي ميتوانيد در صورت داشتن چنين مشكلي آن را با همكاري خود و دوستان تان رفع كنيد البته روبرو شدن با چنين مشكلاتي و سپس در تلاش براي حل آن به ندرت رخ ميدهد. به هر حال ما امروز خواستيم براي شما عزيزاني كه مشكل رفع بلاك دوطرفه در اينستاگرام را داشتيد با مطالعه اين مقاله به راحتي اين مشكلتان را حل كنيد اگر تا بحال چنين تجربه اي داشتيد ميتوانيد تجربه تان را با ما در ميان بگذاريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۹:۳۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

آنلاين بودن در اينستاگرام

قابليت مشاهده آنلاين بودن در اينستاگرام بايد از قبل ها در اين برنامه فعال ميشد همانطور كه در اكثر پيام رسان ها همچون تلگرام چنين قابليتي وجود داشت كه به ديگران خبر ميداد كه اكانت مذكور در حال حاضر آنلاين ميباشد يا نه و يا آخرين آنلاين بودن آن اكانت به كي برميگردد ويژگي بود كه بايد پيشتر شاهد آن ميبوديم.

اما خب در حال حاضر اينستاگرام نيز اين ويژگي را فعال كرده و ما نيز امروز ميخواهيم در مورد راه شناسيايي آنلاين بودن در اينستاگرام را برايتان نشان دهيم تا اكانت هاي دلخواه تان را به نوعي زير نظر داشته باشيد همچنين نحوه مخفي كردن آنلاين بودن در اينستاگرام را برايتان خواهيم گفت تا به قولي ديگران را از خبر دار شدن آنلايني خود عاجز كرده باشيد.

 

نحوه مشاهده آنلاين بودن در اينستاگرام:

همانطور كه از ويژگي جديد اينستاگرام مبني بر فراهم كردن شرايط آنلاين بودن يك اكانت در اينستاگرام گفتيم حال وقت آن رسيده تا نشان دهيم از كجا آنلاين بودن يك اكانت قابل مشاهده ميباشد.

اصلي ترين محل براي فهميدن آنلايني يك پيج بخش دايركت اينستاگرام ميباشد با مراجعه به قسمت دايركت اينستاگرام خودتان شما اكانت هايي را مشاهده خواهيد كرد كه قبلا با آن ها در اين بخش در حال مكالمه بوديد همانطور كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد پايين اسم پيج هر مخاطب آخرين بازديدي آن نوشته شده است و هر اكانتي كه الان آنلاين باشد نيز يك آيكون سبز رنگ كوچك چسبيده به عكس پروفايل خود را داراست.

آنلاين بودن در اينستاگرام

 

اما بخش دايركت تنها راه ممكن نيست و شما ميتوانيد هنگام ارسال استوري و يا هنگام اشتراك گذاري يك پست براي دوستان تان از آنلاين بودن افراد در اينستاگرام با خبر شده و يا از آخرين بازديد در اينستاگرام آنها آگاه شويد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

مخفي شدن در اينستاگرام:

بعد از توضيحات مفصل در مورد ويژگي آنلاين بودن در اينستاگرام شايد شما نخواهيد دوستان و ديگر پيج ها از آنلاين بودن شما با خبر شوند و به نوعي ميخواهيد اين قابليت بر روي پيج شما كار نكند از اين رو اينستاگرام قسمتي با عنوان activity status در بخش تنظيمات خود قرار داده كه با فعال كردن آن هيچ اعلاني مبني بر آنلايني شما به ديگران نمايش گذاشته نخواهد شد براي فعال كردن اين ويژگي مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و بعد به صفحه پروفايل اكانت خودمان ميرويم سپس آيكون سه خط در گوشه بالاي صفحه را لمس ميكنيم و بعد از باز شدن يك نيم صفحه آيكون چرخ دنده با نوشته setting در پايين صفحه را انتخاب ميكنيم تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام شده باشيم.

آنلاين بودن در اينستاگرام

 

2_ در صفحه تنظيمات اينستاگرام از بخش privacy and security گزينه activity status را انتخاب ميكنيم سپس در صفحه باز شده كليد show activity status را روشن ميكنيم تا ديگران از زمان آنلاين بودن ما در اينستاگرام با خبر نشوند.

آنلاين بودن در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

با به نمايش آمدن آنلاين بودن شما در اينستاگرام براي ديگران ميتوان آن را به پا گذاشتن در حريم خصوصي كاربران در اينستاگرام دانست شايد افرادي باشند كه اصلا از اين آپديت اينستاگرام خوش شان نيايد و يا افرادي كه با فعال شدن اين ويژگي ديگران را زير نظر گرفته اند شما از كدام نوع اين افراد هستيد آيا از اين آپديت اينستاگرام خوشتان آمده يا نه اگر جواب تان نه است پس براحتي ميتوانيد با مطالعه اين پست از زير نظر گرفته شدن خودتان جلوگيري كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۸:۵۸ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

تغيير زبان اينستاگرام

 

 

همانطور كه ميدانيد اينستاگرام به تازگي در آپديت جديد خود امكان تغيير زبان به فارسي را نيز فراهم كرد تا كاربراني كه ميخواهند زبان اينستاگرام شان را از انگليسي به فارسي تغيير دهند، به راحتي اين كار را انجام داده و لذت بودن در اينستاگرام را با زبان محلي و مادري شان تجربه كنند از اين رو نيز بسياري از كاربران ايراني اينستاگرام بعد از شنيدن اين خبر اقدام به تغيير زبان اينستاگرام خود كردند و عده اي نيز از نحوه تغيير زبان در اينستاگرام خود عاجز مانند از اين رو امروز ميخواهيم در مورد نحوه تغيير زبان اينستاگرام و تغييرات آن در چيدمان و شكل اينستاگرام شان صحبت كنيم.

 

 

نحوه تغيير زبان اينستاگرام :

براي تغيير زبان در اينستاگرام كار چندان سختي نداريد زيرا به راحتي و تنها با چند لمس ميتوانيد زبان اينستاگرام خود را تغيير دهيد براي انجام اين كار مراحل زير انجام دهيد.

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده و پس از وارد شدن، به صفحه پروفايل اينستاگرام تان رجوع ميكنيم.

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را انتخاب كرده و در نيم صفحه باز شده آيكون چرخ دنده مانندي كه در پايين صفحه با نوشته setting قرار دارد را لمس كنيد تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام شده باشيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

تغيير زبان اينستاگرام

 

 

3_ در قسمت تنظيمات اينستاگرام از بخش account گزينه language را انتخاب كنيد تا وارد قسمت تغيير زبان در اينستاگرام شده باشيد.

4_ در صفحه باز شده، شما اكثر زبان هاي معروف و مهم را مشاهده خواهيد كرد بايد در اين قسمت شما دنبال نوشته " فارسي " و پس از يافتن، آن را لمس كنيد تا زبان اينستاگرام شما از انگليسي به فارسي تغيير كند.

تغيير زبان اينستاگرام

 

تغييرات ظاهري اينستاگرام بعد از تغيير زبان :

با انتخاب زبان فارسي به عنوان زبان اينستاگرام خودتان تغييرات چينشي در اكانت خود مشاهده خواهيد كرد دليل اين امر نيز برميگردد به خود زبان ها، از همانجايي كه زبان انگليسي از چپ به راست نوشته ميشود و زبان فارسي از راست به چپ تمامي صفحات و آيكون ها از چپ چين به راست چين تغيير خواهد كرد در اين بين تعدادي از افرادي كه زبان اينستاگرام خودشان را از انگليسي به فارسي تغيير ميدهند، بعد مشاهده تغييرات ظاهري در اكانت خودشان از تصميم خود عقب نشيني كرده و دوباره زبان اينستاگرام خودشان را به انگليسي تغيير ميدهند.

براي تغيير زبان اينستاگرام از فارسي به انگليسي به مانند مراحل قبل بايد اقدام كنيد و فقط در انتخاب زبان گزينه اول يعني english را انتخاب كنيد.

 

 

جمع بندي

با مطالعه مقاله امروز ما شما ميتوانيد به راحتي اقدام به تغيير زبان اينستاگرام خود كنيد كه پيامد هاي آن را نيز برايتان گوشزد كرديم در ضمن افرادي كه از آيفون براي ورود به اينستاگرام خود استفاده ميكنند بايد طبق مراحل بالا اقدام به تغيير زبان خود كرده و تنها تفاوت آن هنگام ورود به بخش تنظيمات اينستاگرام ميباشد كه به جاي  آيكون سه خط بايد مستقيم آيكون چرخ دنده را لمس كنند.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۰:۲۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

اي جي تي وي

 

اگر تا به حال از محدوديت يك دقيقه اي اينستاگرام براي ارسال ويديو عذاب ميكشيديد پس هنوز از قابليت جديد اي جي تي وي اينستاگرام يا همون تلويزيون اينستاگرام يا هنوز استفاده نكرده ايد يا اصلا آشنايي نداريد پس شما را با قابليت آي جي تي وي اينستاگرام كه جديدا به اينستاگرام اضافه شده آشنا ميكنم igtv اينستاگرام به شما اين امكان را ميدهد تا ويديو هاي بالاي يك دقيقه را در اينستاگرام خود آپلود كرده و آن را منتتشر كنيد البته باز هم igtv اينستاگرام محدوديت هايي را در مدت زمان ويديو داراست به اين صورت كه كاربران عادي حداكثر ده دقيقه ميتوانند ويديو خود را در اين بخش آپلود كنند و كاربران خاص تا يك ساعت كه البته به گفته مديران اينستاگرام اين محدوديت نيز در آينده رفع خواهد شد و همه ي كاربران اينستاگرام ميتوانند ويديو هاي خود را تا يك ساعت در تلويزيون اينستاگرام خود به اشتراك بگذارند شايد الان كه اين مقاله را ميخوانيد اين محدوديت برداشته شده و به راحتي ميتوانيد ويديو يك ساعته منتشر كنيد امروز ميخواهيم در مورد ارسال اولين ويديو و ايجاد كانال در اي جي تي وي صحبت كنيم و همچنين از قابليت هاي اين بخش بگوييم.

 

 

igtv اينستاگرام چيست و چه قابليت هايي دارد ؟

igtv ويژگي جديدي ميباشد كه شما با استفاده از آن ميتوانيد ويديو هايي بالاي يك دقيقه را در اكانت اينستاگرام خود به اشتراك عموم در آوريد اين بخش به تلويزيون اينستاگرام نيز مشهور است و دليل خوانده شدن آن به اين نام را نيز ميتوان به مشاهده ويديو ها با مدت زمان زياد اشاره كرد. .در اي جي تي وي ميتوانيد ويديو هايي از خودتان و يا با هر موضوعي را آپلود كرده و منتشر كنيد. همچنين ميتوانيد ويديو هاي منتشر شده توسط پيج هاي ديگر از جمله فالووينگ هاي خودتان را به راحتي پيدا كرده و مشاهده كنيد البته در صورت منتشر شدن ويديو توسط فالووينگ هايتان در آيكون igtv براي شما در صفحه هوم خبر داده ميشود حتي ميتوانيد با استفاده از آيكون ذره بين موجود در صفحه اصلي اي جي تي وي  اقدام به جستجوي ويديو پيج هاي مورد علاقه خود بپردازيد اگر از فيلمي در اين بخش خوش تان آمد آن را لايك كنيد يا كامنت بفرستيد اگر ميخواهيد ديگران نيز ويديو مد نظر شما را ببينند آن را به اشتراك بگذاريد و حتي آن را دانلود كنيد و... كه همه ي اين موارد را در ادامه توضيح خواهيم داد.

 

آي جي تي وي يك برنامه يا همان اپليكيشن مجزا نيز دارد كه با استفاده از آن هم ميتوانيد اقدام به استفاده از آن كنيد اما نياز چنداني به برنامه مستقل آن نداريد زيرا به راحتي ميتوانيد از داخل خود برنامه اينستاگرام از آن استفاده كنيد تنها لازم است اينستاگرام خود را به آخرين آپديت موجود بروز رساني كنيد. به صورت كلي شما با استفاده از اين امكان به راحتي ميتوانيد قوانين محدوديت اينستاگرام در بخش استوري و پست گذاري گذشته و ويديو هايي تا ۱۰ دقيقه و يك ساعت را انتشار دهيد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

igtv اينستاگرام كجاست ؟

همينطور كه گفتيم شما ميتوانيد از دو راه به اي جي تي وي اينستاگرام دسترسي پيدا كنيد راه حل اول استفاده از خود برنامه اينستاگرام ميباشد. براي ورود به igtv اينستاگرام از طريق خود برنامه اينستاگرام كافي ايست وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و در اولين صفحه باز شده همان صفحه هوم آيكون تلويزيون مانندي كه در بالا صفحه قرار دارد را لمس كنيد در واقع اين آيكون همان igtv ميباشد اگر تا به حال وارد اين بخش نشده باشيد اين آيكون به صورت نارنجي رنگ به نمايش در مي آيد. به مانند تصوير زير

اي جي تي وي

 

دومين راه براي ورود به آي جي تي وي دانلود و استفاده از برنامه مجزا آن ميباشد كه توسط خود اينستاگرام به انتشار رسيده و ميتوانيد از طريق خود اين برنامه از قابليت ها و ويزگي هاي آن لذت ببريد.

 

 

igtv به چه دردم ميخورد؟

اي جي تي وي به چه درد شما خواهد خورد اين ميتواند سوال بيشتري از كاربران اينستاگرام و شما عزيزاني كه در حال مطالعه اين مقاله ميباشيد باشد.

 

  • اگر پيج تان فروشگاه ايست و هدف تان از ايجاد اكانت در اينستاگرام فروش محصولاتتان ميباشد.
  • اگر هنرمند هستيد و حرفه خاصي را دنبال ميكنيد ميتوانيد به راحتي ويديو هاي خودتان را منتشر كنيد.
  • افرادي كه علاقه مند به آموزش هستند و همواره فيلم هاي آموزشي ايجاد ميكنند كه قبلا با مشكل محدوديت در پست گذاري روبرو بودند.

 

 

از كجا شروع كنيم ؟

براي ارسال اولين ويديو در اي جي تي وي اينستاگرام بايد يك كانال در اين بخش ايجاد كنيد براي شروع كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد

 

۱_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شويد و در صفحه باز شده كه همان صفحه هوم ميباشد آيكون تلويزيون مانندي را كه در بالاي صفحه قرار دارد را لمس كنيد تا وارد قسمت igtv اينستاگرام شده باشيد.

۲_ بعد از ورود به اين بخش اگر بار اول تان باشد اينستاگرام ورود شما را خوش آمد خواهد گفت و شما نيز براي ادامه و ورود كامل به igtv كافيه نوشته آبي رنگ watch now را لمس كنيد.

۳_ بعد از دريافت پيام خوش آمد گويي و رد شدن از آن شما وارد صفحه igtv شده ايد و همانگونه كه در عكس سوم تصوير زير شاهد آن هستيد در اين صفحه قابليت ها و گزينه هاي زيادي وجود دارد كه براي انتشار اولين ويديو در igtv خود بايد آيكون چرخ دنده مانندي كه در سمت راست صفحه قرار دارد را لمس كنيد.

اي جي تي وي

 

۴_ بعد از لمس اين آيكون كادري باز ميشود و بايد گزينه اول آن يعني crate channel را انتخاب كنيد كه بعد از انتخاب اين گزينه اينستاگرام برايتان توضيحاتي در مورد آي جي تي وي ميدهد كه بايد كادر سفيد رنگ next را لمس كرده تا براي خودتان در اين پلتفرم يك كانال ساخته باشيد.

۵_ بعد از آن دوباره وارد صفحه قبلي و اصلي اينستاگرام تلويزيون خود خواهيد شد اما با اين تفاوت كه به جاي آيكون چرخ دنده، آيكون عكس پروفايل خودتان را مشاهده ميكنيد و براي آپلود و انتشار اولين فيلم در اينستاگرام igtv خود كافيه آيكون عكس پروفايل اكانت تون رو لمس كنيد تا وارد صفحه آپلود بشيد.

اي جي تي وي

 

۶_ دراين صفحه آيكون + را لمس كنيد تا وارد گالري گوشي خودتان شده باشيد و از اينجاست كه ميتوانيد ويديو مد نظر خود را انتخاب و آماده انتشار كرده باشيد.

۷_ در مرحله آخر و بعد از انتخاب فيلم مد نظر وارد صفحه اي خواهيد شد كه بايد براي ويديو خود يك title كه همان عنوان ويديو شما ميباشد و يك description كه شرح ويديو شما را شكل ميدهد را نوشته و اگر اكانت فيسبوكي داريد و ميخواهيد همزمان در اكانت فيسبوك خود نيز اين ويديو به انتشار برسد كافي ايست كليد مربوطه را روشن و در غير اين صورت آيكون post را لمس كنيد تا ويديو تان آپلود شود.

اي جي تي وي

 

نكته: قسمت آي جي تي وي در آپلود ويديو كمي كند است كه ميتوان دليل آن را در بالا بودن حجم ويديو ها دانست اما يك مشكلي كه در بخش آپلود آن وجود دارد درست كار نكردن شمارنده آپلود آن ميباشد كه درصد اپلود شده را به درستي نشان نميدهد و بعد از چند ثانيه استوپ ميكند كه بايد منتظر باشيد تا ويديو تان كامل آپلود شود و از برنامه اينستاگرام خود خارج نشويد.

 

 

قسمت ها و گزينه هاي igtv اينستاگرام :

خب همينطور كه در تصاوير بالا از صفحه اصلي اي جي تي وي مشاهده كرديد اين صفحه داراي گزينه هايي ميباشد كه شما را براي يافتن ويديو ها و پيج هاي مورد علاقه تان راهنمايي و راحت تر كرده است كه به توضيح هر كدام از آن ها ميپردازيم.

اي جي تي وي

for you :

for you يعني براي شما كه ميتوان اين گزينه را به اين صورت در نظر گرفت كه اينستاگرام ويديو هايي را براي شما انتخاب كرده كه ميتوانيد به مشاهده آن ها بپردازيد احتمالا اين بخش بر اساس فعاليت هاي شما ترتيب داده شده است.

 

 

following :

همانطور كه از اسمش پيداست شما ويديو هايي را در اين بخش مشاهده خواهيد كرد كه  فالووينگ ها و يا همان پيج هايي كه شما آن ها را تعقيب ميكنيد انتشار داده شده است همانطور كه قبلا گفتيم در صورتي كه شما در قسمت اي جي تي وي حضور نداشته باشيد و يكي از فالووينگ هايتان فيلمي در اين بخش منتشر كند آيكون igtv شما به رنگ نارنجي در خواهد امد و در واقعه خبر از ارسال يك ويديو در اين بخش توسط فالووينگ هايتان به شما خواهد داد.

 

popular :

در اين گزينه از صفحه تلويزيون اينستاگرام شما ويديو هايي را خواهيد ديد كه محبوب ميباشند و يا به قولي ويديو هايي كه بيشترين بيننده و لايك و كامنت را داشته اند كه اكثرا ويديو هاي اين بخش توسط پيج هاي معروف به انتشار رسيده است.

 

 

history :

اين قسمت تاريخچه فعاليت شما را در اي جي تي وي نشان ميدهد كه ميتواند شامل ويديو هايي باشد كه شما تا به حال آن ها را مشاهده كرده ايد و يا ويديو هايي كه خودتان منتشر كرده ايد.

 

 

ذره بين igtv :

شما ميتوانيد igtv را يك اينستاگرام كوچك در نظر بگيريد به مانند بخش اكسپلوور اينستاگرام كه شما با استفاده از اين بخش ميتوانيد به جستجوي موارد دلخواه و پيج هاي دلخواه خود بپردازيد. در igtv هم در همان صفحه اصلي خودش ميتوانيد با استفاده از آيكون ذره بين به جستجوي موارد دلخواه خود بپردازيد اما منظور ما از ناميدن اي جي تي وي به عنوان اينستاگرام كوچك فقط داشتن قابليت جستجو نميباشد شما در آي جي تي وي ميتوانيد ويديو ها را لايك كنيد كامنت بفرستيد آن ها را به اشتراك بگذاريد و حتي آن ويديو ها را ريپورت كنيد همچنين هنگامي كه فيلمي را در اي جي تي  وي مشاهده ميكنيد ويو فيلم مربوطه نيز افرايش پيدا ميكند پس اگر با خود اينستاگرام كمي آشنايي داشته باشيد به راحتي خودتان را با igtv وفق خواهيد داد.

 

 

آيكون لايك، كامنت، اشتراك گذاري و سه نقطه :

همينطور كه گفتيم شما ميتوانيد در اي جي تي وي ويديو ها را لايك كنيد نظر خود را ارسال كنيد و حتي به نظرات موجود پاسخ و داده و در صورت خواست خود برخي از نظرات را لايك كنيد همچنين ميتوانيد با لمس آيكون اشتراك گذاري ويديو هايي را با دوستان تان به اشتراك بگذاريد و با استفاده از آيكون سه نقطه كه در تصوير زير نيز مشاهده ميكنيد اقدام به كپي لينك ويديو مد نظر كرده و يا آن ويديو را بنا به دلايلي ريپورت كنيد.

 

 

 

igtv در بيو اينستاگرام !

ويديو هايي كه شما در قسمت اينستاگرام igtv خود به انتشار رسانده ايد در قسمت بيو اينستاگرام شما در كنار استوري هاي برگزيده به نمايش عموم در مي آيد و فالوور ها و بازديد كننده هاي شما ميتوانند با مراجعه به صفحه شما ويديو هاي منتشر شده در قسمت اي جي تي وي را در اين صفحه مشاهده كنند. در ضمن هنگامي كه شما يك ويديو جديد در اي جي تي وي خود منتشر ميكنيد آيكون تلويزيون مانند فالوور هاي شما به رنگ نارنجي در آمده و به نوعي براي آن ها از انتشار ويديو شما در اين قسمت خبر رساني ميكند يا برعكس اگر فالوور هاي شما در اي جي تي  وي ويديويي منتشر كنند آيكون مربوطه در قسمت هوم شما به اين صورت در خواهد آمد.

 

 

 

ويديوي آموزش گذاشتن اولين ويديو در  igtv :

نمايشگر ويديو
00:00
    
02:54

وويس آموزشي igtv :

 

 

 

جمع بندي

igtv اينستاگرام را ميتوان يكي از رقيب هاي پيش روي يوتيوب دانست زيرا هر دو به عنوان يك تلويزيون مجازي فعاليت ميكنند البته با اين تفاوت كه در اي جي تي وي اينستاگرام ويديو ها به صورت عمودي به نمايش در مي آيند اما در يوتيوب اكثرا فيلم ها به صورت افقي به نمايش در مي آيند البته خيلي زود هست كه igtv را رقيب يوتيوب دانست اما خب پيشرفت اينستاگرام در اين روز ها غير قابل چشم پوشي ميباشد همينطور كه از گفته هاي ما تا به اينجا احساس كرديد ميتوان گفت هنوز اينستاگرام igtv آنقدر هم آماده نيست مثلا شما نميتوانيد در اينستاگرام لايو يا همان پخش زنده بگذاريد اما به هر حال ميتواند براي شما يك چالش جديد باشد پس وقت را از دست ندهيد و طبق آموزش بالا اولين ويديو خودتان را در اينستاگرام تلويزيون خود به انتشار برسانيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ آذر ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۵:۵۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

ايميل در اينستاگرام

 

ايميل در اينستاگرام يكي از اصول هاي امنيتي و ثبت نام در اينستاگرام ميباشد در واقع شما با ايميل شخصي تان ميتوانيد به راحتي در اينستاگرام ثبت نام و ايجاد اكانت كنيد اما ايميل در اينستاگرام جنبه امنيتي نيز دارد براي مثال اگر اكانت اينستاگرام تان هك شده و يا در آينده اين اتفاق بر روي اكانت تان بيوفتد در صورت تاييد كردن و يا همان كانفريم كردن ايميل ثبت شده داخل اكانتتان به راحتي ميتوانيد پيج هك شده تان را بازگرداني كنيد اما جنبه امنيتي ايميل در اينستاگرام فقط به مسائل هك در اينستاگرام مختص نميشود در نظر بگيريد پسورد اكانت اينستاگرام تان را فراموش كرده ايد در صورت ثبت ايميل تان داخل اكانت اينستاگرام تان به راحتي هر چه تمام ميتوانيد پسورد تازه براي اكانت اينستاگرام تان انتخاب كرده و تغيير پسورد اينستاگرام انجام دهيد از اين رو امروز ميخواهيم مبحث ايميل در اينستاگرام را برايتان توضيح دهيم.

 

 

ثبت ايميل در اينستاگرام

ثبت ايميل در اينستاگرام را ميتوانيد به دو صورت انجام دهيد اول اين كه هنگام ثبت نام در اينستاگرام ايميل شخصي تان را وارد كرده و به قولي با ثبت ايميل ثبت نام كنيد و دوم اينكه بعد ثبت نام و يا هر موقعي كه خودتان خواستيد داخل اكانت اينستاگرام تان ايميل ثبت كتيد و يا با يك ايميل ديگر ايميل جديدتان و دلخواه تان را تغيير دهيد كافي ايست مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد.

 

 

حتما بخوانيد: بازگرداني پيج هك شده

 

۱_ وارد اكانت اينستاگرام خود شده و سپس به صفحه پروفايل اكانت تان برويد و كادر "edit profile" را لمس كنيد البته اين كادر در اينستاگرام به زبان فارسي "ويرايش نمايه" نشان داده ميشود كه بعد از لمس اين كادر وارد صفحه اين چنيني خواهيد شد كه ميتوانيد مشخصات اكانت اينستاگرام تان را در اين صفحه تغيير دهيد اما ما ميخواهيم ايميل شخصي مان را در اينستاگرام ثبت كنيم براي اين كار به قسمت پايين صفحه ميرويم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

۲_ همانگونه كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد كادري با عنوان "email address" وجود دارد كه محل ثبت ايميل در اينستاگرام ميباشد و براي ثبت ايميل تان داخل اينستاگرام كافي ايست اين كادر را لمس كنيد.

۳_ بعد از لمس اين كادر وارد اين صفحه خواهيد شد و حال ميتوانيد ايميل تان را داخل اين كادر بنويسيد كه ما جيميل شخصي خودمان را مينويسيم كه بعد از تايپ ايميل خود حال بايد تيك آبي رنگ در بالاي صفحه قسمت راست را انتخاب كنيد تا ايميل تان داخل اكانت اينستاگرام ثبت شود.

ايميل در اينستاگرام

 

 

تاييد ايميل در اينستاگرام

بعد از نوشتن ايميل داخل اينستاگرام براي نهايي شدن و ثبت كامل ايميل در اينستاگرام بايد ايميل مربوطه را تاييد كنيد در واقع با تاييد كردن ايميل تان به اينستاگرام نشان ميدهيد كه صاحب آن ايميلي كه نوشته ايد واقعا خوتان هستيد حتي اينستاگرام بعد ثبت ايميل توسط شما در جلوي ايميلتان با نوشته زرد رنگ كانفريم نشان ميدهد كه بايد ايميل تان را تاييد كنيد براي اين كار كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

۱_ همانگونه كه در مطالب بالا گفتيم و در تصوير زير مشاهده ميكنيد بعد از نوشتن ايميل در اكانت خود، روبرو ايميل نوشته زرد زنگ "confirm" را مشاهده ميكنيد براي تاييد ايميل تان بايد اول اين نوشته را لمس كنيد.

۲_ بعد از لمس اين نوشته برايتان كادري باز ميشود كه در متن آن آمده به داخل ايميل مربوطه تان برويد تاييد ايميلي كه ما برايتان فرستاديم را لمس كنيد.

۳_ بعد از دريافت اين پيام وارد جيميل خود ميشويم و به مانند عكس زير كادر آبي رنگ "confirm email address" را لمس و يا كليك ميكنيم.

۴_ بعد از لمس كادر آبي رنگ كانفريم مستقيما وارد اكانت اينستاگرام مربوطه ميشويد و پيام زير را "thanks"دريافت ميكنيد كه در صورت مشاهده اين پيام با موفقيت توانسته ايد ايميل ثبت شده را تاييد كنيد.

ايميل در اينستاگرام

 

فيلم آموزشي ثبت ايميل در اينستاگرام

نمايشگر ويديو
00:00
    
02:28

 

جمع بندي

همانگونه كه در مطالب بالا گفتيم ثبت ايميل و تاييد كردن آن ميتواند امنيت پيج شما را بالا ببرد اما بايد دقت داشته باشيد كه بعد از ثبت ايميل حتما ايميل تان را داخل اكانت اينستاگرام تاييد كرده باشيد چون بدون تاييد ايميل در اينستاگرام ارزش امنيتي خود را نيز از دست ميدهد پس مراحل بالا را به صورت صحيح و طبق فيلم آموزشي انجام دهيد تا مشكلي در اينده از اين بابت گريبان گير شما نباشد البته ثبت كردن ايميل در اينستاگرام كاربردهاي ديگري چون هنگام ورود به اينستاگرام كه ميتوانيد به جاي يوزر يا همان اسم اكانت خودتان ايميل و يا شماره موبايل ثبت شده را وارد و سپس پسورد اكانت تان را نوشته و وارد اكانت خود در اينستاگرام شويد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۷ | ۰۵:۱۸:۴۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

آنلاين بودن در اينستاگرام

قابليت مشاهده آنلاين بودن در اينستاگرام بايد از قبل ها در اين برنامه فعال ميشد همانطور كه در اكثر پيام رسان ها همچون تلگرام چنين قابليتي وجود داشت كه به ديگران خبر ميداد كه اكانت مذكور در حال حاضر آنلاين ميباشد يا نه و يا آخرين آنلاين بودن آن اكانت به كي برميگردد ويژگي بود كه بايد پيشتر شاهد آن ميبوديم.

اما خب در حال حاضر اينستاگرام نيز اين ويژگي را فعال كرده و ما نيز امروز ميخواهيم در مورد راه شناسيايي آنلاين بودن در اينستاگرام را برايتان نشان دهيم تا اكانت هاي دلخواه تان را به نوعي زير نظر داشته باشيد همچنين نحوه مخفي كردن آنلاين بودن در اينستاگرام را برايتان خواهيم گفت تا به قولي ديگران را از خبر دار شدن آنلايني خود عاجز كرده باشيد.

 

نحوه مشاهده آنلاين بودن در اينستاگرام:

همانطور كه از ويژگي جديد اينستاگرام مبني بر فراهم كردن شرايط آنلاين بودن يك اكانت در اينستاگرام گفتيم حال وقت آن رسيده تا نشان دهيم از كجا آنلاين بودن يك اكانت قابل مشاهده ميباشد.

اصلي ترين محل براي فهميدن آنلايني يك پيج بخش دايركت اينستاگرام ميباشد با مراجعه به قسمت دايركت اينستاگرام خودتان شما اكانت هايي را مشاهده خواهيد كرد كه قبلا با آن ها در اين بخش در حال مكالمه بوديد همانطور كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد پايين اسم پيج هر مخاطب آخرين بازديدي آن نوشته شده است و هر اكانتي كه الان آنلاين باشد نيز يك آيكون سبز رنگ كوچك چسبيده به عكس پروفايل خود را داراست.

آنلاين بودن در اينستاگرام

 

اما بخش دايركت تنها راه ممكن نيست و شما ميتوانيد هنگام ارسال استوري و يا هنگام اشتراك گذاري يك پست براي دوستان تان از آنلاين بودن افراد در اينستاگرام با خبر شده و يا از آخرين بازديد در اينستاگرام آنها آگاه شويد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

مخفي شدن در اينستاگرام:

بعد از توضيحات مفصل در مورد ويژگي آنلاين بودن در اينستاگرام شايد شما نخواهيد دوستان و ديگر پيج ها از آنلاين بودن شما با خبر شوند و به نوعي ميخواهيد اين قابليت بر روي پيج شما كار نكند از اين رو اينستاگرام قسمتي با عنوان activity status در بخش تنظيمات خود قرار داده كه با فعال كردن آن هيچ اعلاني مبني بر آنلايني شما به ديگران نمايش گذاشته نخواهد شد براي فعال كردن اين ويژگي مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد اكانت خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و بعد به صفحه پروفايل اكانت خودمان ميرويم سپس آيكون سه خط در گوشه بالاي صفحه را لمس ميكنيم و بعد از باز شدن يك نيم صفحه آيكون چرخ دنده با نوشته setting در پايين صفحه را انتخاب ميكنيم تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام شده باشيم.

آنلاين بودن در اينستاگرام

 

2_ در صفحه تنظيمات اينستاگرام از بخش privacy and security گزينه activity status را انتخاب ميكنيم سپس در صفحه باز شده كليد show activity status را روشن ميكنيم تا ديگران از زمان آنلاين بودن ما در اينستاگرام با خبر نشوند.

آنلاين بودن در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

با به نمايش آمدن آنلاين بودن شما در اينستاگرام براي ديگران ميتوان آن را به پا گذاشتن در حريم خصوصي كاربران در اينستاگرام دانست شايد افرادي باشند كه اصلا از اين آپديت اينستاگرام خوش شان نيايد و يا افرادي كه با فعال شدن اين ويژگي ديگران را زير نظر گرفته اند شما از كدام نوع اين افراد هستيد آيا از اين آپديت اينستاگرام خوشتان آمده يا نه اگر جواب تان نه است پس براحتي ميتوانيد با مطالعه اين پست از زير نظر گرفته شدن خودتان جلوگيري كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۷:۲۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

تگ در اينستاگرام

 

در آموزش هاي قبلي در مورد تگ كردن در اينستاگرام مفصل صحبت كرده ايم اما امروز ميخواهيم در مورد انواع تگ در اينستاگرام صحبت كنيم كه كلا چند نوع تگ يا همان منشن كردن وجود دارد يا به كدام تگ كردن منشن كردن گفته ميشود و به كدام برچسب كردن ميگويند.

اين روز ها اهميت استفاده از هشتگ در فضاي مجازي به خصوص در اينستاگرام آنقدر اهميت دار شده است كه اگر از اين قابليت استفاده نكنيد قطعا پيشرفت خاصي را در اكانت خود مشاهده نخواهيد از اين رو امروز ميخواهيم در اين مورد به گفتگو بپردازيم.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: تگ كردن در اينستاگرام

 

 

انواع تگ كردن در اينستاگرام :

همانطور كه از گفته هاي ما فهمديد ما امروز ميخواهيم در مورد انواع مختلف تگ در اينستاگرام صحبت كنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

منشن كردن زير پست:

تگ كردن يك پيج زير يك پست را منشن كردن ميگويند در نظر بگيريد شما آي دي پيج يكي از دوستان خود را با استفاده از كاراكتر @ زير يك پست تگ و آن را كامنت كرده ايد خب اين عمل شما باعث خواهد شد تا پيامي به ادمين اكانت تگ شده ارسال شود و در پي آن ادمين يا به تفسيري دوست شما، تگ شدن خود توسط شما را در زير پست مربوطه مشاهده و در صورت خواست خود به آن عكس العمل نشان دهد.

تگ در اينستاگرام

برچسب كردن در پست:

قطعا تا به حال پست هايي را در اينستا ديده ايد كه وقتي يك بار آن عكس را لمس ميكنيد يك يا چند برچسب براي شما به نمايش در مي آيد اين برچسب ها همان تگ كردن بر روي پست توسط ادمين منتشر كننده آن پيج ميباشد و هنگامي كه يكي از برچسب هاي مربوطه را لمس كنيد وارد پيج فرد تگ شونده خواهيد شد.

تگ در اينستاگرام

 

 

اما در پست هاي ويديويي محل جاگيري تگ شونده ها در گوشه پايين پست ميباشد و با لمس آيكون تگ، اكانت هاي تگ شده را ميتوانيد مشاهده كنيد.

تگ كردن در كپشن:

همانگونه كه ميدانيد كپشن اينستاگرام بخشي ميباشد كه شما ميتوانيد به صورت نوشتاري در زير پست منتشر شده خود توضيحاتي را به بيننده و بازديد كننده ارائه بدهيد. اين امكان از قبل ها در اينستا وجود داشت و شما به راحتي ميتوانستيد هنگام انتشار يك پست در كپشن آن، اكانت خود و يا پيج هاي ديگر را تگ كرده تا دوستان و يا آشنايان تان را از اين پست منتشر شده توسط خودتان با خبر و ديگران را با پيج هاي منشن شده آشنا كرده باشيد.

تگ در اينستاگرام

 

تگ كردن در استوري اينستاگرام:

همانگونه كه ميدانيد اينستاگرام تقريبا شش ماه قبل با آپديت جديد و طوفاني خود كه از اسنپ چت الهام گرفته بود بخش استوري يا همان داستان هاي خود را براي عموم فعال كرد. در همان اويل شما ميتوانستيد با استفاده از كاراكتر @ اكانت هاي مد نظر خود را در داستان هاي خود منشن كنيد اما حال يك برچسب قشنگ و شيك براي اين منظور اضافه شده كه فقط ميتوانيد براي يك بار در هر استوري خود استفاده كنيد البته اينستا محدويديتي براي منشن كردن در استوري خود به كار نبرده است و شما ميتوانيد اكانتهاي بيشتري را در استوري خود منشن كنيد.

تگ در اينستاگرام

تگ كردن در بيو اينستاگرام:

ديگر قابليت جديد اينستاگرام امكان اضافه كردن تگ در بيو اينستاگرام ميباشد كه شما از اين پس ميتوانيد اكانت خود و يا هر اكانت ديگري را در بيو اينستاگرام خود تگ كرده تا به نوعي آن پيج را در ديد عموم قرار داده باشيد.

تگ در اينستاگرام

جمع بندي

امروز ما در مورد انواع تگ در اينستاگرام به گفتگو پرداختيم و همانگونه كه مشاهده كرديد در مورد تفاوت منشن كردن و برچسب كردن نيز صحبت هايي داشتيم اما در اين بين سوالي كه برخي از دوستان از ما ميپرسيدند اين بود كه تگ كردن در استوري اينستاگرام به چند صورت امكانپذير ميباشد؟

به دو صورت استفاده از برچسب مخصوص منشن در اينستاگرام و استفاده از كاراكتر @ براي تگ كردن در استوري اينستاگرام استفاده كرد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۷:۵۲ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ربات اينستاگرام » وبلاگ » اينستاگرام » چگونه مصرف اينترنت اينستاگرام را كاهش دهيم؟
كل راي 1 ميانگين 4

اينترنت اينستاگرام

 

براي كاهش مصرف اينترنت در اينستاگرام كار سختي نداريد يكي از مسائلي كه كاربران اينستاگرام را آزار ميدهد مصرف بي رويه و غير قابل كنترل اينترنت در اينستاگرام ميباشد البته دليل اين مسئله را ميتوان در مشاهده بيش از حد ويديو هاي منتشر شده در اكسپلور و يا قسمت هوم اينستاگرام كاربران دانست اما خب خود اينستاگرام هم از اين مسئله آگاه بوده و قسمتي را براي كنترل مصرف اينترنت پيش روي شما گذاشته است.

 

كاهش مصرف اينترنت اينستاگرام :

خب از همانجايي كه ميدانيد وقتي شما هنگام اينستا گردي با ويديويي روبرو ميشويد اينستاگرام به صورت مستقيم آن فيلم را براي شما به نمايش ميگذارد اين مسئله بيشتر در بخش اكسپلوور اينستاگرام حاد ميباشد اما خب همانطور كه گفتيم براي حل اين مشكل، اينستا چاره اي انديشه و بخشي در تنظيمات اينستاگرام خود يعني cellular data use اضافه كرده است كه در صورت فعال كردن آن توسط شما مصرف اينترنت اينستاگرام تان كاهش پيدا خواهد كرد.

براي فعالسازي گزينه cellular data use مراحل زير را انجام دهيد

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده و سپس به صفحه پروفايل خود رجوع ميكنيم.

2_در صفحه پروفايل اينستاگرام مان آيكون سه خط كه در گوشه قسمت بالاي صفحه قرار دارد را لمس كرده و يا صفحه را به سمت چپ ميكشيم كه در پي آن برايتان يك نيم صفحه باز خواهد شد. براي ورود به بخش تنظيمات اينستاگرام كافي ايست آيكون چرخ دنده با نوشته settings در پايين صفحه را لمس كنيم.

اينترنت اينستاگرام

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

3_با لمس اين آيكون وارد تنظيبمات اينستاگرام مان شده ايم در بين اين گزينه هاي مختلف ما بايد به مانند تصوير زير گزينه cellular data use پيدا كرده و سپس انتخاب كنيم.

4_ بعد از انتخاب گزينه cellular data use شما با نوشته use less data كه داراي يك كليد ميباشد روبرو خواهيد شد براي فعال كردن ويژگي كاهش مصرف اينترنت اينستاگرام كافي ايست اين كليد را روشن كنيد.

اينترنت اينستاگرام

 

جمع بندي

با فعال كردن ويژگي use less data مصرف اينترنت اينستاگرام تان به نحوي كنترل خواهد شد كه يكي از روش هاي كنترل آن همانطور كه گفتيم جلوگيري از باز شدن بي اجازه ويديو ها در بخش اكسپلور ميباشد اما گفتني ايست كه تغيير آنچناني هم در كاهش مصرف اينترنت در اينستاگرام تان رخ نخواهد داد پس همان بهتر كه كمي در فعاليت يا همان اينستا گردي خود مراعات كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۹:۱۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ]