کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ربات اينستاگرام

 تغيير پسورد اينستاگرام ، نحوه تغيير پسورد اينستاگرام همواره براي كاربران اين اپليكشن جاي سوال بوده چه آن كاربري كه ميخواهد پسورد فعلي خود را تغيير دهد و يا چه آن كسي كه به هر دليلي مجبور به دادن پسورد جديد براي پيچ خود ميباشد. براي مثال در مواقعي خود اينستاگرام از شما ميخواهد كه از طريق ايميل و يا شماره ثبت شده داخل پيچ تان پسورد جديدي بدهيد در غير اينصورت ديگر نميتوانيد وارد پيچ خودتان شويد كه بسياري از كاربران قادر به ثبت پسورد جديد نيستند. ما در اين مقاله تمامي راه هاي تغيير پسورد اينستاگرام را به ترتيب آموزش خواهيم داد و ثبت پسورد بهينه براي مقابله با هكر ها و بالا بردن امنيت پيچ ها را برايتان نيز گوشزد خواهيم كرد.

تغيير پسورد داخل پيچ اينستاگرام:

اگر شما داخل پيچ اينستاگرامي خود هستيد و رمز فعلي خود را ميدانيد اما به هر دليلي قصد تغيير آن را داريد كافي ايست:

۱_ وارد پيچ خود شده سپس به بخش پروفايل اينستاگرام خود رفته و آيكون سه نقطه كه در بالا سمت راست صفحه قرار دارد را لمس كنيد تا وارد بخش تنظيمات پيچ تان شويد.

۲_ بعد از ورود به بخش تنظيمات شما بايد گزينه password را در مجموعه account لمس كنيد تا وارد بخش تغيير پسوورد پيچ تان شويد.

۳_ بعد از لمس گزينه password وارد چنين صفحه اي خواهيد شد كه داراي سه كادر ميباشد.

  • در كادر اول، اينستاگرام از شما پسورد فعلي پيچ تان را ميخواهد همانطور كه در مطالب بالا گفتيم اين راه زماني جواب ميدهد كه شما از پسورد فعلي خود آگاه هستيد و تنها قصد تغيير پسورد را داريد.
  • در كادر دوم شما بايد پسورد جديدي را كه ميخواهيد ثبت شود را وارد كنيد و در كادر سوم كه از اسمش نيز مشخص هست شما رمز جديد رو تكرار ميكنيد.
  • همانطور كه در عكس زير مشخص است دو نوشته به رنگ آبي نيز مشخص شده كه ميتوانيد در صورت فراموشي رمز فعلي از آن ها استفاده كنيد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

البته در اين بخش بعضي اوقات هنگام لمس كردن گزينه password اينستاگرام شما را  وارد صفحه تغيير پسورد نميكند و پيامي به ايميل ثبت شده داخل پيچ تان ميفرستد تا از طريق لينك ريست پسورد كنيد كه در ادامه به توضيح اين بخش هم خواهيم پرداخت.

 

 

تغيير پسورد از طريق get help signing in:

اگر داخل پيچ شما ايميل و يا شماره موبايل ثبت شده باشد ميتوانيد به راحتي و هر زماني كه خواستيد پسورد پيچ خود را تغيير دهيد ما به شدت توصيه ميكنيم كه داخل پيچ خودتان ايميل و شماره موبايل معتبر ثبت كنيد تا در مواقع ضروري از جمله در صورت هك شدن پيچ تان از طريق ايميل، پيچ تان را بازگرداني كنيد كه ما قبلا در مقاله اي با عنوان بازگرداني پيچ هك شده به اين موضوع پرداخته ايم و ميتوانيد اين پست را نيز مطالعه كنيد.

براي تغيير پسورد پيچ تان از طريق ايميل و يا شماره موبايل كافي ايست اين مراحل را انجام دهيد

 

۱_ اگر داخل پيچ تان هستيد به بخش پروفايل رفته و در بالا قسمت چپ اسم پيچ تان رو لمس كنيد و يا اگر داخل هيچ پيچي نيستيد برنامه اينستاگرام را باز و در قسمت پايين گزينه log in را لمس كنيد تا همانند عكس دوم وارد چنين صفحه اي شويد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

۲_ در ابن صفحه شما گزينه "get help signing in" را بايد لمس كنيد تا وارد صفحه اي بشويد كه اينستاگرام از شما اسم يچ مد نظر تان را ميخواهد البته ميتوانيد در اين بخش به جاي اسم پيچ نيز از ايميل ثبت شده داخل آن و يا شماره موبايل ثبت شده استفاده كنيد

۳_ بعد از وارد كردن اسم يچ در كادر تعيين شده بايد گزينه next  را لمس كنيد تا اينستاگرام شما را وارد صفحه اي اين چنيني كند كه در آن راه هاي موجود براي ريكاوري پسورد يچ تان را نشان دهد.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۴_ همانطور كه در اين تصوير ميبينيد اينستاگرام براي بازگرداني پيچ مذكور سه راه تعيين كرده كه البته گزينه فيسبوك براي عموم نشان داده ميشود يعني چه شما پيچ تان را به فيسبوك وصل كنيد و چه نكنيد اين گزينه نشان داده ميشود كه ما در مرحله اول بازگرداني از طريق ايميل را انتخاب ميكنيم و گزينه "send an email" را لمس ميكنيم تا اينستاگرام لينك تغيير پسورد اينستاگرام تان را به ايميل شما ارسال كند.

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۵_ در مرحله آخر شما بايد به ايميل خود رفته و داخل آن را چك كنيد و بعد از دريافت آخرين پيام از اينستاگرام آنرا باز كرده و همانند تصوير زير گزينه "reset your instagram password" را لمس كنيد تا شما وارد صفحه تغيير پسورد اينستاگرام شويد و همانند مثال بالا رمز جديد را داده و سپس تيك آبي را بزنيد تا تغيير پسورد شما به درتس انجام شود.

 

 

تغيير پسورد اينستاگرام

 

 

۶_ اگر داخل پيچ تان شماره موبايل تان را نيز ثبت كرده باشيد طبق مراحل بالا اقدام كنيد و به جاي ايميل گزينه "send an sms" را لمس كنيد تا اينستاگرام به شماره موبايل تان لينك تغيير پسورد اينستاگرام را به صورت اس ام اس ارسال كند و به مانند عكس هاي يزر مراحل تغيير پسورد را انجام دهيد.

 

 

 

تغيير پسورد اينستاگرام


برچسب‌ها: تغيير پسورد اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۳:۰۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

امروز شما را با گذاشتن لينك در استوري آشنا خواهيم كرد با ما همراه باشيد.

 

 

 

 

 

گذاشتن لينك در استوري

 

 

 

 

 

۱) ابتدا اپليكيشن اينستاگرام را به نسخه اصلي بروز رساني كرده و آن را اجرا كنيد.

 

 

 

 

 

 

۲) با انتخاب كردن آيكون دوربين بالاي صفحه وارد بخش استوري شويد.

 

 

 

 

 

۳) پس از گذاشتن استوري مورد علاقه آيكني كه به بخش هاي اينستاگرام تازه اضافه شده است و به شكل لينك مي باشد را انتخاب كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۴) در اين مرحله لينك مورد علاقه خود را وارد كرده و با استفاده از گزينه كه در مقابل آمده است مي توانيد لينك وارد كرده را قبل از اضافه كردن بررسي كنيد.( Preview Link )

 

 

 

 

 

 

 

 

۵) بعد از انتشار كردن استوري فالور هاي شما مي توانند علاوه بر مشاهده استوري با استفاده از گزينه مقابل وارد لينك اضافه شده به استوري شما شوند.( See more )

 


برچسب‌ها: گذاشتن لينك در استوري،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۴:۳۹ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ]