کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ربات اينستاگرام

حذف بيزينس اينستاگرام

 

ما قبلا در مورد نحوه فعالسازي ويژگي بيزينس در اينستاگرام يا همان بيزينس اكانت اينستاگرام صحبت كرديم و نشان داديم كه با فعالسازي اين ويزگي در پيج تان چه قابليت هايي براي پيج خودتان فعال خواهد شد. اما لازم به ذكر ميباشد كه با فعال كردن ويژگي بيزينس اكانت اينستاگرام دست شما از برخي ويژگي ها از جمله پرايوت كردن در اينستاگرام قطع خواهد شد از اين روز امروز ميخواهيم در مورد نحوه حذف بيزينس اينستاگرام صحبت كنيم.

 

با حذف بيزينس اينستاگرام اطلاعاتي كه بعد از ارسال پست در اينستاگرام خودتان براي شما نشان داده ميشد غير فعال خواهد شد، حتي قسمت insights كه بعد از فعالسازي ويزگي بيزينس اكانت اينستاگرام فعال ميشد با حذف اين ويزگي غير فعال خواهد شد و اطلاعاتي ارزشمندي كه براي شما در اين بخش ارائه شده بود نيز قطع خواهد شد اما اگر باز هم ميخواهيد بيزينس پروفايل اينستاگرام خودتان را حذف كنيد ادامه مقاله حذف بيزينس اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

نحوه حذف بيزينس اينستاگرام

خب بعد از اينكه در مورد معايب و مزاياي بيزينس اكانت اينستاگرام گفتيم و اگر باز هم تصميم تان بر حذف بيزينس اينستاگرام ميباشد پس مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد پيج خود از طريق برنامه اينستاگرام شده و در صفحه باز شده كه صفحه هوم ميباشد به صفحه پروفايل اينستاگرام رجوع ميكنيم.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام، شما بايد به قسمت تنظيمات اينستاگرام برويد كه به همين منظور بايد آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و سپس گزينه setting در پايين صفحه را لمس كنيد تا وارد قسمت تنظيمات اينستاگرام تان شويد.

3_ براي حذف بيزينس اينستاگرام خودتان بايد در قسمت تنظيمات گزينه "switch back to personal account" به معناي خروج از بيزينس پروفايل اينستاگرام ميباشد را انتخاب كنيد كه در صورت انتخاب اينستاگرام از شما دوباره سوال خواهد پرسيد كه بايد دوباره گزينه switch back را بزنيد.

حذف بيزينس اينستاگرام

 

 

جمع بندي

بحث امروز در مورد حذف بيزينس پروفايل اينستاگرام بود اما از ويژگي هاي آن چيز خاصي نگفتيم چون در مقاله هاي قبلي به صورت مفثل در اين مورد صحبت كرده ايم و امروز فقط ميخواستيم نحوه خارج شدن از اين ويژگي را برايتان نشان دهيم البته ميتوانيد بعد از خروج دوباره ويژگي مربوطه را فعال كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۸:۵۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام يك امر اجتناب ناپذيري ميباشد و هر كاربري در اينستاگرام هنگام مشاهده يك پست حال چه عكس باشد و چه يك ويديو ترغيب ميشود تا آن پست را به اشتراك بگذارد، اين موضوع براي استوري هاي منتشر شده در اينستاگرام  نيز صدق ميكند.

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام تنها مربوط به اين نميشود كه شما براي مثال يك پست را دانلود و سپس در پيج خود منتشر كنيد، بلكه اشتراك گذاري از طرف شما ميتواند به صورت ارسال دايركت به دوستان تان باشد از همين رو امروز ميخواهيم در مورد انواع و نحوه اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كنيم.

 

 

اشتراك گذاري در اينستاگرام

همانطور كه گفتيم اشتراك گذاري فعاليت هاي متفاوتي در اينستاگرام را شامل ميشود از اشتراك يك استوري گرفته تا شير كردن يك پست در گروه هاي اينستاگرم كه ما در ادامه توضيح مختصري در اين مورد خواهيم داد.

 

شير در اينستاگرام از طريق دايركت

انتشار يك پست و يا استوري براي دوستان تان به صورت پيام دايركتي را ميتوان شير در اينستاگرام ناميد براي مثال اگر شما هنگام اينستاگردي از يك فيلم و يا عكس خوشتان بيايد احتمالا خواهيد خواست تا آن پست را براي دوستان تان ارسال كنيد اما براي share در اينستاگرام بايد از كجا اقدام كنيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

نحوه ارسال پست به دايركت ديگر پيج ها :

پست مربوطه كه ميخواهيم آن را براي دوستان خودمان دايركت كنيم را انتخاب و به مانند مراحل زير اقدام ميكنيم.

 

1_  همانگونه ديده ايد زير هر پست آيكون پيكان مانندي وجود دارد درست شبيه به ايكون قسمت دايركت در اينستاگرام  اگر شما اين آيكون را لمس كنيد برايتان كادري باز ميشود.

 

2_ در كادر باز شده كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد پيج دلخواه تان را كه ميخواهيد پست مربوطه را براي آن به اشتراك بگذاريد با لمس آيكون آبي رنگ send در روبروي آن پيج را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

3_ البته ميتوانيد با بالا كشيدن كادر باز شده و انتخاب گزينه مربوطه گروهي را از همين قسمت ايجاد و پست مربوطه را براي گروه ايجاد شده ارسال كنيد. همچنين در نظر بگيريد هنگامي كه كادر آبي رنگ send را لمس ميكنيد چند لحظه فرصت داريد ارسال را متوقف كنيد.

 

 

نحوه ارسال استوري به دايركت ديگر پيج ها :

به اشتراك گذاري استوري ديگران در قسمت دايركت نيز به مانند آموزش قبلي ميباشد با اين تفاوت كه آيكون اشتراك گذاري در قسمت استوري، پايين در گوشه صفحه قرار دارد و بايد آن را لمس كرده و سپس اكانت هاي دلخواه تان را انتخاب و ارسال كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

ريپست در اينستاگرام

براي اين كه بخواهيد يك پست ديگر اكانتي را در پيج خودتان منتشر كنيد بايد به پست مربوطه رجوع كرده و سپس آيكون سه خط در گوشه پست مربوطه را لمس و در كادر باز شده گزينه ...share link را انتخاب كرده و بعد از راه هاي موجود كه ما در مقاله دانلود از اينستاگرام به صورت مفصل توضيح داده ايم، پست را دانلود و در گالري گوشي خودتان ذخيره و سپس در پيج خود منتشر كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

اشتراك گذاري فيلم در اينستاگرام نيز به همين صورت انجام ميگرد و هيچ تفاوتي ندارد آن پست عكس باشد يا يك ويديو به راحتي ميتوانيد با استفاده از برنامه هاي جانبي كه در مقاله هاي قبلي سايت توضيح داده ايم دانلود و آنرا به اشتراك بگذاريد.

 

 

 

اشتراك در استوري

اشتراك گذاري در استوري اينستاگرام نيز ميتواند يك چالش خوب و جذابي باشد اينكه شما بتوانيد پست هاي خود و ديگر پيج ها را بدون دغدغه در استوري هايتان منتشر كنيد و يا حتي استوري ديگر پيج ها را اشتراك گذاري كنيد جالب است!

 

گذاشتن پست در استوري

در آموزش قبلي در مورد نحوه share در اينستاگرام گفتيم و اينكه بايد آيكون پيكان مانند را لمس و سپس پيج هاي منتخب را انتخاب كنيد. براي همين منظور هم بايد ايكون اشتراك گذاري در زير هر پست را لمس و سپس در كادر باز شده نوشته آبي رنگ add post را انتخاب كنيد.

 

با انتخاب اين گزينه اينستاگرام شما را مستقيما به قسمت استوري پيج تان هدايت خواهد كرد با اين تفاوت كه پستي كه ميخواستيد آنرا در استوري خود انتشار دهيد در اين قسمت حاضر و آماده ميباشد حال ميتوانيد خودتان دوباره ويرايش و تغييراتي را انجام و سپس استوري را انتشار دهيد.

 

 

چگونه استوري ديگران را استوري كنيم

و اما يكي از جالبترين روش هاي اشتراك گذاري در اينستاگرام كه به احتمال بالا از آن خبر نداشته ايد اشتراك گذاري استوري ديگران در پيج خودمان، آن هم به صورت استوري ميباشد.

البته براي اين كار شما فقط استوري هايي را ميتوانيد استوري كنيد كه در استوري مربوطه منشن شده باشيد براي همين منظور بايد مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ هنگامي كه پيج شما در يك استوري منشن يا همان تگ شود در قسمت دايركت اكانت شما پيامي مبني بر تگ شدن تان در يك استوري ارسال خواهد شد، وارد قسمت دايركت اينستاگرام خودتان شده و پيام دريافتي از پيج مربوطه را باز كنيد.

 

2_ همانطور كه در تصوير زير مشاهده ميكنيد استوري منتشر شده از طرف پيج تگ كننده براي شما ارسال شده كه در بالاي آن نوشته add this to your story وجود دارد آنرا لمس كنيد، كه در صورت لمس وارد قسمت استوري خودتان خواهيد شد و ميتوانيد استوري يك پيج ديگر را در پيج خودتان استوري كنيد.

اشتراك گذاري در اينستاگرام

 

 

جمع بندي

امروز در مورد نحوه ارسال و اشتراك گذاري در اينستاگرام صحبت كرديم كه با مطالعه اين پست ميتوانيد به راحتي تعامل زيادي با دوستان و ديگر كاربران اينستاگرام برقرار كرده و حتي در صورت خواست خودتان استوري و پست هاي دلخواه خود را در پيج تان نيز به انتشار عموم در آوريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۸:۰۱ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

 

اينستاگرام برنامه پر طرفدار و محبوب اين روز هاي فضاي مجازي ميباشد اما اين برنامه نيز مشكلات زيادي را به همراه دارد چه از لحاظ امنيتي و چه از لحاظ ورودو خروج از اكانت ها كه البته پيشتر در مورد هر دو اين مشكلات كه چگونه آنها را رفع كنيم صحبت كرده ايم اما بحث امروز ما به صورت كلي در مورد برگرداندن اكانت اينستاگرام خواهد بود كه چه مشكلاتي كلا باعث ميشوند دسترسي ما از اينستاگرام قطع شود.

 

از اساسي ترين مشكلاتي كه ميتواند شما را از ورود مجدد به اينستاگرام تان بازدارد فراموشي رمز اينستاگرام تان ميباشد براي اين كه از اين مشكل عبور كنيد بايد از راه هايي كه اينستا پيش روي تان گذاشته استفاده كنيد به صورت كلي براي برگرداندن اكانت اينستاگرام كار سختي پيش رو نداريد و اكثرا با چند اقدام ساده ميتوان مشكل را حل كرد كه چه بسا ما در اين مقاله همه ي موارد مربوطه به برگرداندن اكانت اينستاگرام مربوط ميشود را توضيح خواهيم داد.

 

 

چگونه رمز اينستاگرام را عوض كنم ؟

اينستاگرام راه هاي زيادي را براي تغيير رمز اكانت پيش روي كاربرانش گذاشته و از اين رو شما ميتوانيد به راحتي و با استفاده از امكان هاي متنوع اينستاگرام براي ثبت پسورد جديد اقدام كنين كه ما تمامي اين روش ها را توضيح خواهيم داد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

بازگرداني اكانت اينستاگرام بدون ايميل

ساده ترين راهي كه شما ميتوانيد پسورد پيج خود را تغيير دهيد مراجعه به بخش تنظيمات اينستاگرام ميباشد براي اين كار كافي ايست مراحل زير را انجام دهيد.

 

1_ وارد اكانت خود شده و سپس به صفحه پروفايل پيج رجوع ميكنيم و در اين صفحه آيكون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس و گزينه "setting"را لمس ميكنيم.

2_ با ورود به تنظيمات اينستاگرام حال ميتوانيم از قسمت account گزينه اول يعني password را انتخاب كنيم كه با انتخاب اين گزينه براي شما صفحه اي باز خواهد شد كه سه كادر براي وارد كردن رمز فعلي و رمز جديد پيج تان پيش رو خواهيد داشت.

3_ در كادر اول كه با رنگ خاكستري كم رنگ نوشه شده current password بايد رمز فعلي خود يعني پسووردي كه ميخواهيد آن را تغيير دهيد را وارد كرده و سپس در كادر هاي دوم و سوم رمز جديد براي پيج تان انتخاب و سپس وارد كنيد.

برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

تغيير رمز اينستاگرام بدون داشتن رمز قبلي

خب به احتمال زياد افرادي كه قصد ثبت پسورد جديد در پيج شان را دارند ادمين هايي هستند كه رمز فعلي خود را فراموش كرده اند، براي حل اين مشكل نميتوان از روش قبلي استفاده كرد چون در روش قبلي از پسورد فعلي براي تغيير رمز استفاده ميشد اما براي ثبت پسورد جديد بدون داشتن رمز قبلي شما ميتوانيد از سه روش موجود يعني تغيير پسورد از طريق ايميل، شماره موبايل و اطلاعات اكانت فيسبوك ( در صورت كانكت كردن) اقدام كنيد.

 

 

بازيابي رمز اينستاگرام با ايميل

يكي از اساسي ترين راه هاي تغيير پسوورد اينستاگرام اقدام از طريق ايميل ثبت شده داخل پيج ميباشد. از اين رو براي اين كار ميتوانيد از چندين راه اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خود از طريق ايميل كرده باشيد، اولين راه اقدام از همان صفحه تغيير پسورد كه از طريق تنظيمات اينستاگرام وارد آن شديم اقدام كنيم.

اما در اين صفحه چون ما از پسورد فعلي پيج با خبر نيستيم ميتوانيم نوشته آبي رنگ forget password در همان صفحه را لمس كرده كه در اين صورت پيامي حاوي لينك تغيير پسورد به ايميل ثبت شده داخل پيج از طرف اينستاگرام ارسال خواهد شد كه ميتوانيد از طريق اين لينك اقدام ثبت پسورد جديد براي اكانت خود كرده باشيد.

 

دومين راه براي دريافت ايميل لينك تغيير پسورد اقدام از طريق add account ميباشد بدين صورت كه شما با مراجعه به صفحه پروفايل پيج تان بر روي اسم پيج خود كه در گوشه بالاي صفحه قرار دارد را لمس و سپس گزينه add account را انتخاب كنيد كه در اينصورت وارد صفحه log in اينستاگرام خواهيد شد.

براي ادامه شما بايد در اين صفحه نوشته سياه رنگ get help signing in را لمس و سپس در صفحه باز شده اسم پيج و يا ايميل و حتي در صورت ثبت كردن شماره موبايل كه در ادامه توضيح خواهيم داد، راه هاي ثبت پسورد جديد را از اينستاگرام درخواست كنيد كه بعد از وارد كردن يكي از موارد توصيه شده كه ما در اين روش از ايميل استفاده ميكنيم وارد صفحه اي ميشويم كه اينستاگرام راه هاي ثبت پسورد جديد را براي ما نشان ميدهد كه ما گزينه اول يعني send an email را انتخاب خواهيم كرد تا لينك مربوطه به ايميل مان ارسال شود.

 

 

بازيابي رمز اينستاگرام با شماره

همانطور كه گفتيم بازيابي رمز اينستاگرام از طريق شماره موبايل نيز امكانپذير ميباشد به اين صورت كه ميتوانيد به مانند آموزش هاي قبلي از راه هاي مشابه براي تغيير رمز اقدام كنيد چه از طريق تنظيمات از داخل خود پيج تان و چه از طريق بخش get help signing in كه در آموزش قبلي به آن اشاره كرديم كه تنها كافي ايست در مرحله آخر اين روش به جاي انتخاب گزينه اول يعني send an email گزينه دوم  send an sms را انتخاب كرده تا پيام حاوي لينك تغيير پسورد اينستاگرام براي تان اس ام اس شود.

 

 

تغيير رمز از طريق فيسبوك

براي استفاده از اين امكان اينستاگرام، شما بايد قبل تر اقدام به ثبت اكانت فيسبوك به پيج تان را كرده باشيد و يا اگر فعلا داخل پيج تان هستيد اكانت فيسبوك خود را از طريق قسمت تنظيمات گزينه link پيج تان وصل كرده تا از اين طريق نيز بتوانيد اقدام به تغيير رمز اكانت خود كرده باشيد.

 

براي اقدام از اين راه شما بايد وارد صفحه log in اينستاگرام شده و نوشته آبي رنگ log in facebook  را لمس كرده و سپس بايد اطلاعات اكانت فيسبوك خود را وراد كنيد كه در اينصورت به احتمال بالا به صورت مستيقم وارد اكانت اينستاگرامي خود خواهيد شد.

راه ديگر نيز اقدام از قسمت get help signing in ميباشد كه بعد از گذر از مراحل مربوط در صفحه انتخاب دريافت لينك بايد گزينه سومي يعني همان log in facebook را انتخاب كنيد.

 

 

وب سايت اينستاگرام براي بازيابي رمز

ميتوانستيم سايت اينستاگرام را در موراد قبلي نيز گوشزد كنيم چون تمامي مواردي كه در بالا توضيح داديم از طريق سايت اينستاگرام نيز امكانپذير ميباشد براي اين كار كافي ايست وارد سايت اينستاگرام شده و از بخش log in اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خو كرده باشيد.

 

 

 

بازيابي اينستاگرام هك شده

برگرداندن اكانت اينستاگرام هك شده راه هاي متفاوتي دارد كه ما در مقاله ديگري با عنوان بازگرداني پيج هك شده مفصل تر توضيح داده ايم كه ميتوانيد اين مقاله را نيز مطالعه كنيد اما موارد مربوط به اين مشكل را در ادامه به صورت خلاصه گوشزد خواهيم كرد.

 

 

بازيابي اينستاگرام با ايميل

اگر شما داخل پيج خودتان ايميل معتبر ثبت كرده باشيد در صورت بروز مشكلاتي چون هك شدن اينستاگرام به راحتي ميتوانيد وارد ايميل خود شده و با استفاده از پيامي كه حاوي لينك بازيابي اينستاگرام هك شده ميباشد اقدام به برگرداندن اكانت اينستاگرام خود كرده باشيد.

 

 

بازگرداندن اكانت اينستاگرام بدون ايميل

خب اگر پيج شما هك شده و شما ايميلي داخل پيج تان ثبت نكرده باشيد تكليف شما چيست؟ اينجاست كه شما بايد از طريق پشتيباني اينستاگرام اقدام كنيد كه ما راه هاي اقدام از اين راه حل را داخل مقاله بازگرداني پيج هك شده توضيح داده ايم و ميتوانيد براي اطلاعات ببيشتر، اين پست را مطالعه كنيد.

 

 

از كجا بفهميم اينستاگرام هك شده

اگر اتفاقي از پيج تان بيرون شويد احتمالا پيج تان هك شده و يا بنا به دلايلي اينستاگرام از شما ميخواهد تا ثبت پسورد جديدي را انجام دهيد. براي مطمئن شدن از اين موضوع لازم است بعد از بيرون شدن از پيج تان وارد بخش لوق اين اينستاگرام شده و يوزر نيم و آخرين پسورد خود را وارد كنيد.

اگر براي شما پيامي مشابه به اين كه اينستاگرام ميخواهد پسورد جديد ثبت كنيد جاي نگراني وجود ندارد و به مانند مراحل بالا كه توضيح داديم اقدام به ثبت پسورد جديد كنيد اما اگر پيام خطاي نمايش داده شده اين باشد كه پسورد شما تغيير كرده بايد از قسمت get help signing in اقدام به بررسي دقيق تر كنيد.

راه خاصي براي فهميدن اينكه بدانيم فرد ديگري داخل اكانت ما هست يا نه وجود ندارد و اكثرا ادمين پيج ها زماني از اين مضوع با خبر ميشوند كه كار از كار گذشته البته اگر فعاليت هاي مشكوكي چون لايك شدن پست از طرف اكانت شما يا هر فعاليت ديگري بي آنكه اطلاعي از اين موضوع داشته باشيد مشاهده كرديد سريعا اقدام به تغيير رمز اكانت خود كنيد.

 

 

 

جلوگيري از هك شدن در اينستاگرام

براي جلوگيري و پيشگيري از هك شدن پيج تان ميتوانيد از ويژگي هاي موجود كه اينستاگرام براي كاربرانش گذاشته از جمله فعال كردن رمز دوم اينستاگرام و يا وصل كردن فيسبوك و از همه مهم تر ثبت پسورد سخت و غير قابل پيش بيني از هك شدن پيج تان جلوگيري كنيد چه بسا كه ميتوانيد براي فعال كردن ويزگي هاي امنيتي اينستا و دريافت اطلاعات بيشتر در اين مورد مقاله جلوگيري از هك شدن اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

 

 

ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام

يكي از مسائل و مشكلات حال حاضر اينستاگرام كه براي كاربرانش رخ ميدهد ديسيبل شدن برخي اكانت ها ميباشد كه به دليل نقض قوانين اين برنامه رخ داده از اين رو بايد كمي با قوانين اينستا آشنايي داشته باشيد تا با چنين مشكلاتي روبرو نشويد كه باعث غير فعال شدن اكانت اينستاگرام شما بشود.

اما در اين بين برخي از پيج ها بي دليل ديسيبيل شده بودند كه مديران اينستاگرام با توييتي كه داخل شبكه اجتماعي توييتر اذعان كردن كه در حال رفع اين مشكل هستند اما اگر به هر دليلي اكانت اينستاگرام شما ديسبيل شده باشد بايد چه كاري انجام دهيد.

 

 

جلوگيري از ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام

براي جلوگيري از ديسيبل شدن اكانت اينستاگرام تان بايد قوانين مربوطه به اين اپليكشن را رعايت كنين يكي از اصلي ترين دلايلي كه باعث ميشود پيج شما ديسبيل شده و از طرف اين برنامه غير فعال شود داشتن فعاليت هاي اسپمي ميباشد منظور از اين نوع فعاليت ها اين ميباشد كه براي مثال شما يك كاربر ديگر را مورد اذيت خود قرار داده و آن اكانت را هي فالو و انفالو كنيد يا اقدام به كامنت گذاري به صورت مكرر كرده باشيد حال ميتواند محتواي اين كامنت تبليغاتي باشد يا هر متن ديگري پس از چنين فعاليت هايي دوري كنيد.

 

 

اكتيو كردن اينستاگرام ديسيبل شده

براي برگرداندن اكانت غير فعال شده اينستاگرام بايد با پشتيباني اينستاگرام مكاتبه كنيد تا اينستاگرام پيج تان را دوباره فعال كند و يا دليل ديسيبيل شدن را به شما اطلاع دهد كه براي اين امر نيز ميتوانيد مقاله بازيابي اكانت اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

 

چند نكته

 

بازيابي اكانت دي اكتيو شده اينستاگرام

براي فعال كردن پيجي كه شما آن را دي اكتيو و يا براي مدتي آن پيج را غير فعال كرده ايد كافي ايست وارد قسمت log in اينستاگرام شده و يوزر نيم و پسورد اكانت تان را وارد كنيد تا همزمان پيج تان اكتيو شده و وارد پيج تان نيز شده باشيد براي اطلاعات بيشتر در اين مورد نيز ميتوانيد پست دي اكتيو كردن اينستاگرام را مطالعه كنيد.

 

 

برگرداندن اكانت حذف شده اينستاگرام

يكي از مواردي كه بسيار از ما سوال ميشود موضوع برگرداندن اكانت حذف شده اينستاگرام ميباشد كه بايد خدمتتان عرض كنيم اكانتي كه حذف شده ديگر قابل بازگرداني نميباشد حتي از طرف اينستاگرام پس قبل از آنكه پيج تان را حذف كنيد اطلاعات بيشري را كسب كنيد. البته برخي نيز فرق بين حذف اكانت اينستاگرام و دي اكتيو كردن اينستاگرام متوجه نشده اند كه ما در مورد هر دو اين ويژگي ها در مقاله هاي قبلي سايت توضيح داده ايم.

 

 

چگونه وارد اكانت قبلي اينستاگرام خود شويم ؟

اكثر افرادي كه به هر دليلي با مشكل ورود به اينستاگرام روبرو ميشوند سوالي كه برايشان پيش مي آيد اين است كه چگونه اكانت قبلي اينستاگرام را برگردانيم؟ اما بايد گفت اين سوال ميتواند چند جواب مختلف داشته باشد كه در موارد بالا گفته شده است، حل اين مشكل ميتواند بسيار ساده باشد و با ثبت پسورد جديد حل بشود و يا يكم پيچده تر مثل هك شدن پيج و يا ديبسيل شدن اكانت ختم شود كه بايد در اينصورت با پشتيباني اينستاگرام مكاتبه كنيد.

 

 

 

فيلم آموزشي برگرداندن اكانت اينستاگرام

 

 

 

جمع بندي

هدف كلي ما از ارائه مقاله امروز نشان دادن راه هاي برگرداندن اكانت اينستاگرام بود حال ميتوانست اين امر از طريق تغيير رمز و يا ثبت پسورد جديد براي پيج مربوطه حل شود يا اينكه با مسدود شدن اينستاگرام يا همان disable شدن اكانت اينستاگرام شما نياز به اكتيو كردن اينستاگرام تان از طريق ارتباط برقرار كردن با پشتيباني اينستاگرام ختم شود.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۹:۱۲ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

استوري اينستاگرام يكي از بخش هاي چالش برانگيز اينستاگرام ميباشد كه از سال قبل توسط مديران اين برنامه افتتاح شد و استقبال خوبي نيز از طرف كاربران از اين امكان جالب صورت گرفت و از آن روز هم آپديت هاي متعددي توسط اينستاگرام از جمله گذاشتن لينك در استوري و يا ثبت نظرسنجي در استوري اينستاگرام  و ... كه ما در مقاله هاي ديگر در مورد همه ي اين آپديت ها و امكانات استوري اينستاگرام توضيحاتي داده ايم.

 

موضوع امروز مقاله ما در مورد نحوه استوري گذاشتن در اينستاگرام ميباشد كه چگونه ميتوانيم يك عكس و يا ويديو را در قسمت استوري اينستاگرام پيج خودمان آماده و منتشر كنيم البته چگونه استوري گذاشتن در اينستاگرام يك مسئله پيش پا افتاده ميباشد اما در اين بين احتمالا كاربراني هستند كه هنوز با اين بخش كار نكرده اند از همين رو امروز در اين مورد صحبت خواهيم كرد.

 

 

حتما بخوايند آموزش جامع: استوري اينستاگرام

 

 

مراحل استوري گذاشتن در اينستاگرام :

همانطور كه گفتيم براي گذاشتن استوري در اينستاگرام كار سختي پيش رو نداريد وتنها با چند لمس ميتوانيد اولين استوري خود را انتشار دهيد تا فالوور ها و بازديدكنندگان استوري اينستاگرام شما را ببنيند كه ما در ادامه نحوه گذاشتن فيلم و عكس در استوري اينستاگرام را توضيح خواهيم داد به همين منظور براي ارسال اولين استوري مراحل زير را انجام دهيد.

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

 

1_ از طريق برنامه اينستاگرام وارد اكانت خود شده كه در صفحه باز شده كه همان صفحه هوم ميباشد از چندين راه ميتوانيم به قسمت استوري اينستاگرام رجوع كنيم.

 

2_ در صفحه هوم شما ميتوانيد با لمس صفحه و كشيدن آن به سمت چپ و يا لمس آيكون دوربين مانندي كه در قسمت بالا گوشه صفحه قرار دارد وارد قسمت استوري اينستاگرام خودتان شويد البته با لمس عكس پروفايل در همان صفحه نيز ميتوانيد وارد اين قسمت شويد به اين شرط كه در آن لحظه استوري براي نمايش منتشر نكرده باشيد.

 

3_ از طريق يكي از اين راه ها وارد قسمت استوري ميشويم حال ميتوانيم از چندين راه ديگر اقدام به گرفتن عكس و يا فيلم براي ارسال و انتشار استوري خود اقدام كنيم.

 

4_ خب اگر ميخواهيد همان لحظه از محيط فعلي خودتان عكس و يا ويديو ضبط كنيد ميتوانيد با لمس آيكون دايره مانندي كه در صفحه ظاهر شده از محيط مربوطه عكس بگيريد و يا در صورت ضبط كردن ويديو ميتوانيد اين آيكون را نگهه داريد.

اما اگر ميخواهيد از گالري خودتان عكس و يا ويديو هايي كه قبلا گرفته ايد را آماده ارسال كنيد كافي ايست صفحه را لمس و به بالا بكشيد و يا كادر كوچكي كه در قسمت پايين وجود دارد را لمس كرده تا گالري سيستم تان در قسمت استوري باز شود.

 

بعد از انتخاب يك و يا چندين عكس و ويديو حال ميتوانيد آنها را آماده انشتار در استوري خود كرده باشيد البته ميتوانيد قبل از منتشر كردن، ويرايش ها و يا قابليت هايي از جمله استفاده از برچسب ها و شكلك ها و يا ... استفاده كنيد كه در تصوير زير ميتوانيد اين قابليت ها را به صورت كلي مشاهده كنيد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

بعد از اماده سازي نهايي حال وقت منتشر كردن استوري ميرسد كه فقط كافي ايست عكس پروفايل كوچكي كه در پايين صفحه با نوشته your story وجود دارد را لمس كنيد تا استوري مد نظرتان ارسال شود همانطور كه ديديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار ساده اي ميباشد.

 

 

چينش بازديدكنندگان استوري اينستاگرام !!!

بعد از انتشار استوري شما ميتوانيد از صفحه پروفايل اينستاگرام تان بر روي عكس پروفايل خود لمس كرده تا استوري خود را دوباره مشاهده كنيد و با بالا كشيدن همان صفحه ميتوانيد افراد مشاهده كننده استوري هاي خودتان را مشاهده كنيد. اگر از برچسب هايي چون برچسب نظر سنجي و يا سوال پرسيدن و... استفاده كرده ايد ميتوانيد افراد شركت كننده را در همان صفحه مشاهده و ارزيابي كنيد.

 

اما يكي از مسائلي كه ميتواند براي شما جالب برانگيز شود، ترتيب بازدييد كنندگان استوري اينستاگرام تان ميباشد شايد در روز هاي اول ارسال استوري به نظر تان نيايد اما بعد از چند روز كه ميخواهيد پيج هاي مشاهده كننده استوري هايتان را نظاره گر باشيد خود به خود خواهيد خواست در اول صف بازديكنندگان استوري تان افرادي را مشاهده كنيد كه به شما نزديكترند و با انها بيشتر تعامل داشته ايد.

استوري گذاشتن در اينستاگرام

 

 

اينستاگرام براي همين منظور الگوريتمي را توسعه داده كه علاقمندان به اينستاگرام آن را الگورتيم ترتيب دهنده بازديدكنندگان استوري اينستاگرام مينامند. تا اينستاگرام از طريق اين الگوريتم افرادي را در صف اول بازديد كنندگان استوري شما قرار دهد كه به شما نزديكتر هستند.

 

اما اين الگورتيم چگونه كار ميكند خود جاي سوال دارد چون اينستاگرام از نحوه چگونگي كار اين الگوريتم چيزي نگفته اما علاقمندان به اينستاگرام طبق تست هايي كه انجام داده اند، گفته اند آن پيج هايي كه با شما بيشتر در تعامل هستند و يا برعكس، شما با انها بيشتر در تعامل هستيد براي مثال پيج و پست ها و حتي استوري هاي آنها را به مكرر مشاهده ميكنند در صف اول بازديد كنندگان قرار خواهيد گرفت.

 

 

جمع بندي

همانگونه كه مشاهده كرديد استوري گذاشتن در اينستاگرام كار چندان سختي نيست چه بسا كه اگر بخواهيد استوري هايتان جذاب باشد بايد خلاقيت به كار ببريد البته ميتوانيد ازعكس هاي آماده استفاده كنيد كه براي همين منظور ميتوانيد مقاله عكس براي استوريرا مشاهده كنيد


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۸:۱۸ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ]