کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
ربات اينستاگرام

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

تا كنون خواسته ايد گزينه هاي جستجو در اينستاگرام كه قبلا خودتان نوشته و جستجو كرده ايد را شخص دوم يا دوستان و نزديكانتان نبينند. با ما باشيد تا به راحتي اين مشكل را حل كنيم چه بسا كه براي پاك كردن سابقه جستجو در اينستاگرام خودتان كار چندان سختي نداريد.

 

با پاك كردن جستجو در اينستاگرام تمام جستجو هاي قبلي كه در اينستاگرام انجام داده بوديد حذف ميشود. با اين حال چنين اقدامي روي پيشنهاداتي كه در اين بخش به شما مي شود، تأثيري نخواهد گذاشت و تنها سرچ هاي قبلي شما در بخش اكسپلور اينستاگرام تان پاك خواهد شد.

 

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام:

 

براي شروع كار به پروفايل خود رفته سپس آيكون سه نقطه در اندرويد و آيكون چرخ دنده در  iOS  كه كنار گزينه Edit Profile قرار گرفته را لمس كنيد.

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

بعد از ورود به بخش تنظيمات پيچ، گزينه "search history" را لمس كنيد تا وارد صفحه اي شويد كه نوشته آبي رنگي با عنوان "clear search history" را نشان ميدهيد كه به معناي پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام ميباشد. بعد از انتخاب اين نوشته آبي رنگ، اينستاگرام از شما دوباره سوال ميپرسد كه آيا قصد پاك كردن سابقه جستجو در اينستاگرام را داريد كه شما در صورت مطمئن بودن از قصد خود بايد گزينه اول يعني "yes, i,m sure" را انتخاب كنيد تا تاريخچه شما پاك شود و بعد از آن براي مطمئن شدن از اين اتفاق ميتوانيد به بخش صفحه سرچ اينستاگرام يا همان اكسپلور اينستاگرام رفته تا تغييرات مربوطه را مشاهده كنيد.

پاك كردن تاريخچه جستجوي اينستاگرام

 

 

 

جمع بندي:

در هنگام پاك كردن تاريخچه سرچ اينستاگرام توجه داشته باشيد با انتخاب اين گزينه و تاييد آن تمام جستجوهاي قبلي شما پاك ميشود. اما با انجام اين كار سبب حذف دائمي تاريخچه جستجوتان نمي شود به عبارتي اگر دوباره همان هشتگ ها و يا حساب كاربري را جستجو كرديد نتايج جستجو ذخيره خواهد ماند و براي حذف دوباره آن بايد مجدد اقدام به Clear Search اكانتتان كنيد. اگر مي خواهيد صفحه خاصي در بخش جستجو را پنهان كنيد كافيست به بخش جستجو رفته و روي نوار جستجو ضربه بزنيد و صفحه مورد نظر را لمس طولاني نموده تا همانند عكس زير گزينه Hide را انتخاب كرده تا آن صفحه پنهان شود.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ دى ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۸:۰۴ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

افزايش بازديد اينستاگرام

 

 

افزايش بازديد اينستاگرام، داشتن يك صفحه‌ي پربازديد و لايك هاي زياد اتفاقي نيست براي داشتن چنين صفحه اي يا بايد مشهور بود يا خلاق،  مشهور بودن كمي دور از دسترس هست اما خلاقيت به ويژه در فضاي مجازي مي تواند كمك شاياني در محبوب بودن آن كاربر بيانجامد.

 

 

 

اينستاگرام هم از اين قاعده مستثني نبوده و نحوه كار با آن ساده و جذابيت خاص خودش را دارد با ورود به اين اپليكيشن پر طرفدار به راحتي قادر به پست گذاشتن خواهيد بود اما چه ترفند هايي نياز داريد كه از ديگر كاربران اينستاگرام متفاوت باشيد.ما در اين مقاله قصد داريم به سه مورد از نكته و ترفند هاي خاص اينستاگرام اشاره كنيم كه مي توان با به كارگيري اين ترفند ها صفحه خود را از صفحه هاي ديگر متمايز و پر بازديد كنيد.

 

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

با ورود به اينستاگرام و ايجاد يك حساب كاربري، براي هر بخش از پروفايل صفحه خود نياز به تصميم گيري هاي هوشمندانه هستيد.

 

 

۱_ نام كاربري خود را انتخاب كنيد:

 

 

با ورود به اينستاگرام مي توانيد دو نام براي خود انتخاب كنيد يك نام كاربري كه با آن آدرس صفحه ي شما مشخص مي شود

و آن يكي نام قابل تغيير كه در بخش جستجو در كنار نام كاربري شما نمايش داده مي‌شود اينستاگرام با داشتن ميليون ها كاربر مختلف شما را در انتخاب يك نام كاربري منحصر به فرد با مشكل جدي روبرو مي كند اما سعي كنيد يك نام پيوسته و بدون استفاده از كاراكترهاي پيچيده انتخاب كنيد اين مسئله خود به خود باعث مي شود تا ديگر كاربران نام كاربري شما را به راحتي به ياد بياورند و اگر خواستند در پست هايشان پيچ شما را برچسب بزنند به راحتي اين كار را انجام دهند،نام دوم را نيز در ارتباط با نام اصلي خود انتخاب كنيد تا پيدا كردن شما از طريق جستجو (People) راحت تر صورت بگيرد.

 

 

 

۲_  انتخاب تصوير مناسب براي پروفايل و نوشتن بيوگرافي خاص:

 

 

 

انتخاب يك تصوير پروفايل مربوط به صفحه مي تواند كمك شاياني براي افزايش فالوور صفحه شما بينجامد بدين صورت كه براي صفحه هاي شخصي يك تصوير واضع از خود و يا چهره مي تواند بهترين انتخاب باشد و يا براي صفحه هاي تجاري يا شركت ها عكس لوگو شركت و يا عكس يكي از محصولات مي تواند هويت صفحه را براي ديگر كاربران مشخص كند. به صورت كلي گذاشتن عكس پروفايل اينستاگرام مناسب يكي از واجبات هر پيچ با هر موضوعي ميباشد.

 

 

 

بيوگرافي حداكثر ميتواند شامل ۱۵۰ كاراكتر باشد پس تا مي توانيد از اين تعداد به خوبي استفاده كنيد چون تصوير ساده اي از شخصيت شما را نشان مي دهد و بخش اصلي پروفايل شما را شامل مي شود.

 

 

بسته به صفحه خود بيوگرافي بنوسيد به اين صورت كه اگر مي خواهيد كالايي را بفروش برسانيد در مورد آن كالا بنوسيد تا مخاطب از موضوع و هدف پيچ شما مطلع شده باشد.

 

 

 

با نوشتن يك بيوگرافي مناسب كه مربوط به موضوع صفحه باشد مي توانيد از هر كاراكتري استفاده كنيد مانند اموجي ها يا همان شكلك ها در مورد شكلك ها نهايت خلاقيت خود را به كار گيريد چون يك تصوير بسيار قدرتمند تر از هزاران كلمه مي باشد و مي تواند هدف و منظور جمله را به مخاطب  القا كند.

 

 

بخش بيوگرافي يك ويژگي بسيار عالي و منحصر به فرد خود را نيز داراست،در اين بخش مي توانيد يك هايپر لينك به وب سايت هاي ديگر قرار داده تا دنبال كنندگان خود را به مكان ديگري غير از صفحه خود منتقل كنيداين بخش  به ويژه براي صفحه هاي تجاري بسيار عالي هستش.

 

 

البته اگر پيچ با موضوع فروشگاهي داريد ميتوانيد پيچ خود را با وصل كردن به فيسبوك بيزينسي كنيد. با تبديل پيچ خود به يچ فروشگاهي اينستاگرام هر هفته برايتان آمار بازديد، جذب فالوور و... نشان خواهد داد تا شما بينش خوبي از پيچ خود پيدا كنيد.

 

 

۳_ پيچ خود را متمايزتر از  پيچ هاي ديگر بكنيد:

 

 

با گذاشتن پست هاي با كيفيت صفحه خود را متمايز تر كنيد.سعي كنيد پست هايتان كيفيت تصويري و نمايشي بالاتري نسبت به صفحه هاي ديگر داشته باشد و اندازه پست هاي منتشر شده اندازه اي باشدكه اينستاگرام از آن پشتيباني مي كند. از هشتگ ها در پست هايتان استفاده كنيد، براي هر پست حداكثر سه هشتگ بزنيد و از هشتگ هاي نامربوط به جد خودداري كنيد.

 

در كنار توليد محتوا مناسب قوانين اينستاگرام را هم رعايت كنيد تا احتمال منتشر شدن پست تان در بخش اكسپلور اينستاگرام افزايش يابد و در صورت منتشر شدن پست شما در اين بخش بازديد صفحه اينستاگرام شما نيز چندين برابر خواهد شد.

 

 

 

از ربات هاي افزايش فالوور و افزايش بازديد صفحه استفاده كنيد.(همانند اينبو ربات)

 

 

 

با  استفاده از ربات هاي افزايش فالوور واقعي و ساخت هر چه بهتر آن ها صفحه خود را هم از لحاظ دنبال كننده ، لايك و از همه مهمتر افزايش بازديد صفحه متمايزتر از ساير صفحات در اينستاگرام تبديل كنيد.

 

 

البته ما بعد ها در پست هايي چون آموزش اكسپلور اينستاگرام و راه هاي افزايش فالوور اينستاگرام به ديگر راه هاي افزايش فالوور و بازديد در اينستاگرام پرداخته ايم.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ دى ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۶:۲۰ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

دانلود از اينستاگرام ، همواره دانلود از اينستاگرام و ذخيره عكس و يا ويديو هاي ديگر كاربران اينستاگرام كه شما ميخواهيد آن را در داخل گوشي خود ذخيره كنيد كمي سخت به نظر ميرسد. خود مديران اين برنامه نيز دانلود از اينستاگرام را كمي دور از دسترس كاربران شان گذاشته اند قطعا مشكل دانلود از اينستاگرام مشكل خيلي از كاربران اين برنامه پر طرفدار ميباشد به خصوص كه روز به روز به كاربران اين برنامه محبوب اضافه شده و ميليون ها پست كه روزانه در حال منتشر شدن توسط همين كاربران صورت ميگيرد و عامل غير مستقيمي شده براي اين كه طريقه دانلود از اينستاگرام را هر كاربري ياد گرفته و انجام دهد، امروز ما قصد داريم طريقه دانلود از اينستاگرام را برايتان آموزش دهيم.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ دى ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۷:۰۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

شايد شما هم هنگام اينستا گردي در داخل اكانت تان از عكس پروفايل يك پيج خوشتان بيايد و بخواهيد آن عكس پروفايل را دانلود كنيد. البته شايد هم دلايل ديگري براي اين كار تان داشته باشيد به هر حال موضوع مقاله امروز مان در مورد نحوه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام ميباشد كه با مطالعه اين مقاله به راحتي ميتوانيد اقدام به دانلود عكس پروفايل اينستاگرام اكانت هاي ديگر بپردازيد حتي پيج هايي كه پرايويت و يا به قولي خصوصي هستند نيز از اين قاعده مستثنا نخواهد بود.

 

قبل از اينكه بخواهم در مورد مقاله امروز مان مطالبي را بنويسم برخي از سايت هايي كه در مورد دانلود عكس پروفايل اينستاگرام و نحوه ذخيره آن براي استفاده نوشته شده بود را مطالعه كردم كه اكثر آنها برنامه هاي ديگري را براي اين كار توصيه ميكردند كه نيازي به استفاده از برنامه هاي ديگري براي دانلود و ذخيره عكس پروفايل در اينستاگرام وجود ندارد و با راه حل ساده اي كه امروز برايتان خواهيم گفت به راحتي هر چه تمام خواهيد توانست عكس هاي پروفايل دلخواه تان را از پيج هاي مد نظر تان دانلود و از آن ها استفاده كنيد.

 

 

نحوه دانلود عكس پروفايل اينستاگرام :

بعد از توضيح مختصر در مورد دلايل دانلود و استفاده از عكس پروفايل اينستاگرام ديگر اكانت ها حال وقت آن رسيده كه در مورد نحوه دانلود بدون نياز به يك برنامه مجزا بپردازيم، براي عملي كردن آموزش امروز مان مراحل زير را براي دانلود و استفاده از عكس پروفايل ديگران اقدام كنيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

1_ بعد از اينكه از طريق برنامه اينستاگرام عكس پروفايل يك پيج را براي دانلود انتخاب كرديد، بايد اسم پيج آن را به طريقي كپي كنيد و يا در ذهن خودتان براي لحظاتي نگهه داريد و سپس وارد سايت اينستاگرام از طريق مرورگر خود شويد.

 

2_ بعد از ورود به سايت اينستاگرام اگر شما قبلا وارد اكانت خود شده باشيد ميتوانيد به مانند برنامه اينستاگرام از صفحه اكسپلور، پيج مد نظر خود را كه ميخواهيد عكس پروفايل آن را دانلود و ذخيره كنيد جستجو كرده و يا آي دي پيج مربوطه  را در قسمت url مرورگر تان كه سايت اينستاگرام را جستجو كرده ايد به مانند تصوير زير بعد از /instagram.com ، اسم پيج مربوطه را وارد كنيد.

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

3_ با جستجو اين آدرس شما مستقيما به صفحه پروفايل پيج مربوطه هدايت خواهيد شد كه براي دانلود عكس پروفايل اينستاگرام پيج مد نظر تان كافي ايست عكس پروفايل آن پيج را لمس و نگهه داريد سپس برايتان كادري باز ميشود كه براي دانلود و ذخيره آن در حافظه گوشي تان گزينه دوم يعني " بارگيري تصوير " را انتخاب ميكينم.

دانلود عكس پروفايل اينستاگرام

 

 

همانطور كه مشاهده كرديد به راحتي و بدون نياز به يك برنامه ديگر توانستيم عكس پروفايل مد نظر خود را دانلود و در حافظه موبايل خودمان ذخيره شده كه بعد از آن ميتوانيم به راحتي از اين تصوير در پيج خود و يا در هر جاي ديگر استفاده كينم.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۹:۳۷ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

در اينستاگرام قابليت لينك گذاشتن در قسمت كپشن پست ها وجود ندارد اما كاربران ميتوانند با گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام و يا گذاشتن لينك در استوري اينستاگرام، فالوور ها و مخاطب هاي پيج شان را به كانال و يا سايت هاي خود هدايت كنند و به قولي ترافيك سايت خود را با استفاده از پيج شان بالا ببرند.

 

همانطور كه از صحبت هاي قبلي ما فهمديد موضوع امروز مقاله مان گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام ميباشد البته در مورد جاگذاري بيش از يك لينك در قسمت بيو اينستاگرام نيز صحبت خواهيم كرد كه به چه نحوي ميتوان بيش از يك لينك را در اين قسمت از اينستاگرام جاگذاري كرد پس با ما باشيد تا در مورد اين نكات صحبت كنيم.

 

 

 

نحوه گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام :

براي اين كه ما لينك كانال تلگرام و يا آدرس سايت مان را در بخش بيو اينستاگرام يا همان قسمت بيوگرافي خودمان جاگذاري كنيم كار سختي پيش رو نداشته و تنها با چند كليك ميتوانيم لينك خود را به نمايش عموم در آوريم، براي شروع مراحل زير را انجام دهيد.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

1_ با استفاده از برنامه اينستاگرام وارد پيج خود شويد سپس در صفحه باز شده كه صفحه هوم اينستاگرام ميباشد، با انتخاب آيكون آدمك و يا عكس پروفايل در پايين صفحه به قسمت پروفايل اكانت خودتان رجوع كنيد.

 

2_ در صفحه پروفايل اينستاگرام پيج تان، قسمت بيو اينستاگرام را نيز مشاهده ميكنيد كه هنوز لينكي در آن به نمايش عموم در نيامده است براي اينكه در اين قسمت لينك مد نظر خودتان را جاگذاري كنيد كافي ايست كادر سفيد رنگ " edit profile " را انتخاب كنيد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

3_ در قسمت تنظيمات صفحه پروفايل يا همان تنظيمات نمايه، در اينستاگرام به زبان فارسي شما بايد به كادر " website " مراجعه كرده و سپس آدرس سايت خود را وارد كنيد.

 

4_ براي مثال اگر ما بخواهيم آدرس سايت خودمان را وارد كنيم كافي ايست inbo.ir را در كادر مربوطه جاگذاري كنيم البته ميتوان به صورت https://inbo.ir نيز نوشت. بعد از جاگذاري بايد تيك آبي رنگ در بالاي صفحه را لمس كنيد تا اين لينك در قسمت بيوگرافي اكانت شما ثبت شود.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

بعد از گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام تان ميتوانيد بر لينك مربوطه را لمس كنيد تا از درست وارد كردن آدرس آن مطمئن شويد.

 

 

 

گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام :

خب همانگونه كه توضيح داديم براي گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام بايد مراحل بالا را انجام دهيد، براي گذاشتن لينك تلگرام در اينستاگرام تان نيز به مانند مراحل بالا عمل خواهيد كرد با اين تفاوت كه تنها در مراحل آخر هنگام نوشتن آدرس كانال و يا گروه تلگرام خودتان تغييراتي را اعمال خواهيد كرد.

 

براي مثال كانال تلگرام سايت ما رو در نظر ميگريم اگر آدرس كانال تلگرام ما inboir باشد براي اينكه در قسمت بيو اينستاگرام مان اين آدرس را جاگذاري كنيم كافي ايست " t.me/inboir " و يا " https://t.me/inboir " نوشته تا آدرس كانال و يا گروه مان در قسمت بيو اينستاگرام اكانت ما ثبت شده باشد.

گذاشتن لينك در بيو اينستاگرام

 

 

گذاشتن چند لينك در بيو اينستاگرام :

شايد براي شما هم پيش آمده كه بخواهيد لينك هاي متعددي را در بخش بيو اينستاگرام خود اضافه كنيد، اما همانگونه كه ميدانيد تنها امكان اضافه كردن يك لينك در بيو اينستاگرام امكانپذير هست.

 

اين مشكل بيشتر براي شركت ها و يا حتي ادمين كانال هاي تلگرام كه ميخواهند لينك كانال هايشان را در بيو اينستاگرام خود جاي دهند رخ ميدهد، از اين رو تيم اينبو دست به يك خلاقيت و آبديت جديدي در اين باره دست زده كه ميتوانيد لينك هاي زياد را در بخش بيو اينستاگرام خود به نمايش در آوريد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۸:۲۸ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

اينستاگرام برنامه پرطرفدار اين روز هاي جهان و ايران ميباشد كه طرفداران زيادي را براي خود جذب كرده است. اما در كنار اين محبوبيت مشكلات عجيبي را با خود به همراه دارد كه از اين غول شبكه اجتماعي بسيار دور از انتظار و بعيد ميباشد، از جمله مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا مشكل ورود به اينستاگرام و يا قطعي هاي بي دليل كه براي مثال به يك باره كاربر را از برنامه بيرون ميندازد براي همين دليل موضوع امروز مقاله مان در مورد نحوه حل مشكل باز نشدن اينستاگرام ميباشد و توضيح راه هايي كه ميتوان با استفاده از آنها به حل اين مشكل اقدام كرد.

 

 

راه هاي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام :

همانطور كه توضيح داديم وجود مشكلات كوچك و اذيت كننده براي كاربران اينستاگرام در اين برنامه قابل كتمان نيست مشكلاتي همچون كرش شدن اكانت و يا مشكل ورود به اينستاگرام كه در ادامه مقاله امروز مان به عوامل علت خرابي اينستاگرام خواهيم پرداخت.

 

 

برنامه اينستاگرام را حذف و آخرين آپديت آن را نصب كنيد :

علت خرابي اينستاگرام شما شايد از قديمي بودن برنامه اينستا باشد پس اولين كاري كه براي حل مشكل باز نشدن اينستاگرام تان بايد انجام دهيد اين است كه اينستاگرام فعلي خود را، حذف نصب كرده و سپس آخرين بروز رساني آن را دانلود و نصب كنيد. بهترين و راحت ترين مكاني كه ميتوانيد آخرين ورژن اينستاگرام را دانلود كنيد مراجعه به گوگل پلي استور ميباشد كه با دانلود و نصب دوباره برنامه اينستاگرام به احتمال فراوان مشكلتان حل شود.

 

آيا به دنبال افزايش فالوور و بازديد اينستاگرام هستيد؟

همين امروز كمپين تبليغاتي خود را با تخفيف ويژه آغاز كنيد و بازديد كننده كاملا واقعي براي پيجتون بياريد. ما براي شما بهترين و كارآمد ترين روش را پيشنهاد ميكنيم با كمترين هزينه و بيشترين بازدهي

 

پاك كردن داده و حافظه پنهان اينستاگرام :

يكي از عوامل ديگري كه ميتواند باعث روشن گشتن علت متوقف شدن اينستاگرام شما بشود، حذف ديتا و حافظه كش در سيستم تان ميباشد از اين رو براي عملي كردن اين روش مراحل زير را به ترتيب در سيستم موبايل خود انجام دهيد.

 

1_ وارد قسمت تنظيمات و يا همان setting گوشي تان شويد.

2_ در صفحه باز شده گزينه برنامه ها يا همان app را انتخاب كنيد.

3_ اپليكيشن اينستاگرام را از ليست برنامه هاي خود پيدا كرده و سپس آن را لمس كنيد.

4_ صفحه اي كه برايتان باز ميشود احتمالا دو گزينه به نام هاي پاك كردن داده و پاك كردن حافظه پنهان در خود داشته باشد كه به ترتيب همان clear cache , clear data ميباشد كه هر دوي آن را لمس كنيد تا پاك شوند.

5_ اگر در صفحه باز شده اين دو گزينه را نميبيند به احتمال فراوان گزينه ديگري با عنوان ذخيره يا همان محل ذخيره وجود دارد كه با لمس اين كادر دو گزينه بالا برايتان نمايان ميشود.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

 

بعد از انجام مراحل بالا دوباره وارد برنامه اينستاگرام تان شده و اقدام به استفاده از آن شويد اگر باز هم با مشكل باز نشدن اينستاگرام تان روبرو بوديد بايد راه حل هاي ديگري را براي پيدا كردن علت قطعي اينستاگرام تان وجود داشته باشد.

 

 

بهره گرفتن از برنامه هاي تغيير آي پي :

استفاده از چنين ابزار هايي ميتواند برخي از مشكلات را از جمله باز نشدن برخي از عكس ها در اينستاگرام را رفع كرده و شايد هم با تغيير آي پي گوشي تان علت خرابي اينستاگرام تان روشن شود و روشن شدن دلايل مشكلات ديگري كه ميتواند هر كاربري را از اينستا دلسرد كند را برايتان روشن و به احتمال بالا حل كند.

 

 

اكانت خود را دي اكتيو كنيد :

در برخي از سايت ها مشاهده ميشود كه نوشته اند با دي اكتيو كردن اينستاگرام مشكل ورود به اينستاگرام را ميتوان حل كرد ما نميتوانيم قول صد در صدي حل مشكل مربوطه با غير فعال كردن اكانت اينستاگرام تان را به شما دهيم اما به امتحانش مي ارزد كه براي دو ساعت اكانت اينستاگرام تان را غير فعال كرده و سپس از طريق برنامه اينستاگرام تان آن را فعال كنيد كه شايد مستقيما وارد اكانت اينستاگرام خود شده و مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان حل شود.

 

 

بازگشت به تنظيمات كارخانه :

اگر روش هاي بالا مشكل باز نشدن اينستاگرام و يا هر مشكل ديگري كه شما را در استفاده از اين برنامه اذيت ميكرده رفع نشده باشد آخرين راه حل بازگشت به تنظيمات كارخانه گوشي تان ميباشد كه عملي كردن اين روش ميتواند تمامي برنامه ها و حتي عكس و تصوير و هر سند ديگري را از سيستم تان را پاك كند پس اگر با اين موارد مشكلي نداريد همين حالا گوشي تان را به تنظيمات كارخانه برگردانيد كه شايد علت متوقف شدن اينستاگرام و يا مشكل وصل نشدن اينستاگرام تان رفع شود.

 

 

از مرورگر سيستم تان استفاده كنيد !

اگر به هر روشي هنوز نتوانستيد وارد اكانت خود شويد توصيه ميكنيم فعلا تا حل مشكل ورود به اينستاگرام از سايت اينستاگرام براي ورود به اكانت خود اقدام كرده و براي اين كار كار سختي پيش رو نداريد و تنها كافي ايست وارد مرورگر سيستم خود شده و آدرس سايت اينساگرام را جستجو كنيد و بعد از بخش log in وارد پيج خودتان بشويد.

حل مشكل باز نشدن اينستاگرام

جمع بندي

هفته ي قبل بود كه بنا به دلايلي مجبور بودم از اكانت اينستاگرام خودم خارج بشوم و بعد از چند ساعت ديگر كه قصد ورود دوباره به اينستاگرام خودم را داشتم با مشكل باز نشدن اينستاگرام مواجهه شدم. تمامي راه حل هايي كه در پست امروز مان توضيح داديم را انجام دادم اما هيچ كدام باعث حل مشكل ورود به اينستاگرام بنده را حل نكرد از اين رو مجبور شدم مدتي از سايت اينستاگرام براي مديريت اكانت خود استفاده كنم البته بعد از مدتها اين مشكل نيز رفع شد و حال ميتوان از طريق همان برنامه اينستاگرام نيز وارد اكانت خود شوم.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ دى ۱۳۹۷ | ۰۳:۳۷:۳۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
ربات اينستاگرام اتوماسيون اينبو ابزاري بسيار مناسب براي تمامي كسب و كارهايه موجود در اينستاگرام ميباشد. اينستاگرام يكي از محبوب ترين شبكه هاي اجتماعي در ايران ميباشد و بستري فوق العاده براي بيزينس هاي كوچك و بزرگ براي فروش هر چه بيشتر محصولات خود اينبو با ارائه مجموعه ابزار هاي تاثير گذار در افزايش فالوور واقعي و فروش هرچه بيشتر فعاليت ميكند.
اميد است خدمات و ابزار هاي اينبو به عنوان اولين ربات ايراني اينستاگرام در خور و شايسته هموطنان باشد

برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۱:۴۵ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

براي شروع هر نوع كار يا بيزينسي نيازمند به يك مكان خوب و پر بازديد هستيم تا بتوانيم محصولات خود را به راحتي به فروش برسانيم در واقعه اين امكانات اوليه لازمه شروع هر نوع بيزينسي ميباشند.

در فضاي مجازي براي مثال اينستاگرام نيز بايد شما بستر مناسبي براي ارائه و به نمايش گذاشتن محصولات خود داشته باشيد و سپس براي جذب بازديد و مشتري هاي جديد اقدام به فعاليت كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ دى ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹:۵۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

با نازلترين قيمت اقدام به خريد لايك اينستاگرام نماييد.

جهت دريافت ربات اينستاگرام و ساخت پيج با فالوور و لايك واقعي لطفا صفحه اصلي را مطالعه كنيد.

لطفا بعد از خريد جهت دريافت لايك با تلگرام ما در ارتباط باشيد.

تمامي لايك ها ايراني بوده و هيچگونه لايك خارجي به پست خريدار اضافه نخواهد شد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۷ دى ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹:۱۸ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)

اينستاگرام يكي از شبكه هاي اجتماعي بسيار قدرتمند در بخش فروشگاهي و تبليغاتي ميباشد كه بيش از ۱۵ ميليون ايراني اين شبكه را مورد استفاده قرار داده اند و محل خوبي براي تبليغ محصولات شما ميباشد و ميتوانيد با داشتن پيچ در اين شبكه و يا اقدام به تبليغ محصول خود در پيچ هاي بسيار پر طرفدار اقدام به فروش هر چه بيشتر محصولات خود كنيد . ما شما را كمك خواهيم كرد تا با هزينه كمتر نسبت به صفحات ديگر محصولات و يا صفحه خود را تبليغ كنيد.


برچسب‌ها: اينستاگرام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ دى ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۸:۳۳ | نویسنده : نادر عبدي | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]